1050
  • szitya01
    #409
    Tudom h hülyén hangzik de a Cyber-shot mit jelent pontosan?
  • cumfu
    #408
    Na akkor: NOKIA: 5300, 6300. SONY: k550i (kártya), k810 vagy W810i (előfizi, de jó teló), legutolsó esetbe W300i, de én várnék a helyedbe ha már csak ilyet kapni :P. Hát kártyásba ezek amik nekem tetszenének.
  • szitya01
    #407
    Mindenképpen kártyás, és valszeg t-mobilos, esetleg független. ÉS kb 50000 alatt vennék. KÖszi a válszt.
  • cumfu
    #406
    Heló! attól függ hogy mennyit szánsz rá, vagy h független vagy t-mobile..., és ha nem független akkor kártyás vagy előfiz.-es stb...Amúgy van 1pár jó tippem...majd írj
  • karajjj
    #405
    az s500 gombja gyári hibás, havernak egy hetet nem bírt ki... azt inkább ne vegyél
  • szitya01
    #404
    Sziasztok, a SE mobilok mennyire megbízhatóak, mi a gyengeségük esetleg, mert most akarok telót venni és hát vagy Nokia vagy SE lesz. Jah és melyek azok a típusok amit kerüljek el.Köszi
  • karajjj
    #403
    szokott itt valaki témát gyártani a telókhoz? mert én most ismerkedem a programmal és szerintem agyhalál, hogy miket meg lehet csinálni :D
    itt az első alkotásom, amit barátnőmnek készítettem, azért ennyire rózsaszín...
  • cumfu
    #402
    heló! valakinek nincs meg a honfoglaó című játék 176*220-as felbontásban? Akinek megvan az adjon linket, vagy írjon privi-t. Előre is köszi.
  • PJohn
    #401
    És ha módosítom a szoftvert (A képeket és hangokat a mappában) akkor ha lefuttatok egy teljes visszaállítást, akkor azok is visszaállnak?
  • Saddalim #400
    nah akkor még várok vele 9 hónapot :P
  • kuci06
    #399
    az
  • Saddalim #398
    a szoftvermódosítgatás garivesztéses dolog?
  • kuci06
    #397
    FAR managerrel, vagy XS++-szal belépsz a telefon szoftverébe, elmész az FS/tpa/preset/system/settings mappába, ott megtalálod az összes képet és hangot (belépő kép, kilépő kép, bekapcs. hang, kikapcs hang)
  • Saddalim #396
    detto, csak k810i-vel. belépőképet váltani lehet, de kilépő képet és hangot ki/be nem (vagy nem oan egyszerűen). ha vki esetleg oldott már meg iet, az plz közölje :P
  • roli613
    #395
    Ez normális dolog? 1 gigás memókarit tettem telómba és néha elsötétedik a kép de rákattintok egyszer és visszajön,K550i-m van. Valószínű hogy túlgyorsan nyomogatom a gombokat összevissza,de ez nem vészes.
  • rooney8
    #394
    pl: www.sp.hostoffice.hu innen south parkot, meg torrentről filmeket
  • Maffia91
    #393
    Honann szedtek le ien filmeket?
    Pls link!!!
    Thx!
  • roli613
    #392
    Lehet hogy a film a hibás,a south parkot leszedtem a K550ii-mre és bár halk volt füllhalgatóval végignéztem a részeket.
  • rooney8
    #391
    Üdv! Lenne egy kérdésem. Fölrakok egy filmet a k750i-mre és ha teljes képernyőre rakom akkor nagyon sokszor elmegy a hang 5-10mp-re de utána visszajön. De viszont ha nem teljes képernyőn nézem akkor meg nincs semmi baja. A telóm a hibás vagy én rontottaam el a konvertálást? Egyébként nem csak filmeknél hanem pl. South Parknál is
  • cumfu
    #390
    Heló!a bekapcsolási képernyő az megvan, de a kikapcsolásit azt nem találom (lehet h nincs if benn ilyen funkció) A hangokat, valami "jobbra" szeretném beállítani (ha lehet). Valaki esetleg választ? Előre is köszi
  • csabiks
    #389
    Sztem azt nem lehet , de miért akarod kitörölni ? , a be és kikapcsolási animációkat a kijelző beállításainál módosíthatod vagy egy tetszőleges képen alkalmaz és ott indítási kép vagy valami ilyesmi!
  • cumfu
    #388
    Heló! k550i-n lehet azt állítani h kikapcsoláskor milyen kép legyen? (mitn bekapcsoláskor), és ki-bekapcsolási hangot lehet neki adni h milegyen? Eddig nokiám volt, ezért kérdezek ennyit. Bocs. Előre is köszi.
  • cumfu
    #387
    és ha a telefon memóriájából törlöm ki a mappákat, akkor mivan?
  • cumfu
    #386
    ja bocs! köszi
  • cumfu
    #385
    ok köszi
  • kuci06
    #384
    létrehozza magától is
  • cumfu
    #383
    heló! én azt szeretném kérdezni, hogy van a k550i-ben 1 256-os gyárilag W300i-hez kapott memóriakártya. azon vannak olyan mappák, h theme, stb (mint a telómemórián). ha én azokat gépen letörlöm, hogy full üres (mappákat is) akkor ha azt beteszem a telóba, azokat a mappákat létrehozza autómatikusan a telefon, vagy ilyat ne csináljak? előre is köszi
  • roli613
    #382
    K550i-m van és nagyon jó,nekem nem kell nagyon jó teló,de ez nagyon is jó,ja és játékok miatt itt egy oldal :


    WWW.MOBILE613.BLOG.HU
  • cumfu
    #381
    értem én, de a pro street-nél, vagy a medal of honor airborne-alatt egyáltalán nem szaggat, egy egész szám alatt semmit, csak azért kérdeztem, de megilyedtem h hibás a telóm, de havernál is k550i-n az XIII2 alatt szaggat a zene, de már megoldottam. köszi
  • Maffia91
    #380
    Köszi a segítséget!
  • Maffia91
    #379
    Köszi a segítséget!
  • Mike at home
    #378
    LOL
    játék özben még jó hogy beszaggat a zenelejátszás
    gondold végig szegény procinak mi mindennel kell foglalkoznia
  • Mike at home
    #377
    no én meg nem
    mégsincs semmiféle lassulás
    sőt a vinyót is talán 10 éve töredezettségmentesítettem utoljára
  • Mike at home
    #376
    nem kell mindint elhinni :)
  • rooney8
    #375
    1. Szerintem is az a baj amit kuci06 mondott

    2. Én se tudok olyan beállításról, próbáld meg amit kuci06 mondott. Amúgy én ilyenkor azt szoktam csinálni hogy lenémítom a telót és így nem lesz hangja ha fényképezek :D

    3. Ezt én se tudom. Lehet hogy vársz egy kicsit és autómatikusan lezárja.
  • cumfu
    #374
    heló! valaki nem tud olyan linket adni, ahol jó sms-csengőhangok vannak?
    előre is köszi.
  • kuci06
    #373
    1. gondolom max minőségre tetted a fényképek minőségét. Vedd normálra vissza, akkor tud csak zoomolni.

    2. Úgy tudom, hogy azt csak garivesztős módszerrel tudod. (ki kell törölni azt a hangot a telefon szoftveréből, így nem tudja lejátszani :D)

    3. nah, ezt passzolom :D
  • Maffia91
    #372
    Sziasztok!

    Nekem egy oan problémám van, hogy van egy SonyEricsson w580i-m és amikor rámegyek, hogy fényképezni szeretnék és ott zoom-olni akkor azt írja ki h 'ebben a módban nem engedélyezet'! Most mit csináljak?

    A másik, hogy ki szeretném venni fényképezéskor és videófelvételkor a zárhangot! Ezt hol tom megtenni?

    A harmadik meg, hogy ha lecsúsztatom a teló tetejét (eltúnik a billentyűzet) és én így kioldom a bill. zárat, akkor azt amikor befejeztem a dolgaimat, hogy tudom billentyű zárba visszatenni?

    Ezer köszönöt:

    Zoli
  • cumfu
    #371
    Heló! köszi a választ, de ez a játék "hibája", mert haveromén is kipróbáltuk, ott sem megy a kettő, és pl pro street, és a moha airborne alatt nem akad a zene egyáltalán. szóval a hiba nem a telefonnal van. Sztem jó kis teló, főleg 25k-ért t-mobile-ba. (főleg NOKIA 3100 után xD). kössz!
  • csabiks
    #370
    Mostanába tonnaszámra fogyott ebből a telóból, haveromnak olyan hibája van hogy ha oldalt megnyomod a hangerőgombot akkor nem jelenik meg a telefon állapota, nekem volt egy amin a kamera romlott el, tesómnak megy a zene játék közben, a d750i-n is megy, nemhiszem hogy a telefonoddal van a baj, próbáld megformázni a memkártyát, esetleg tedd ujra a telefon szoftverét, java-s lejátszóprogramról nem hallottam ha lenne akkor az olyan telefonokra ami nem tud lejáccani mp3-at akkor felteszem a javás progit és már tud is ? áhh kétlem h létezik ilyen!

    Valakinek van itt közületek w910-ese? Ugy olvastam hogy fagyogat a szoftver, ezért kicsit kiábrándultam ebből a telóbol!

    Más: hol érdemes rendelnem telefont? miskolci vagyok , valami pesti gsm boltra gondoltam ahol nem drágán adják a telókat!