1050
  • krisz267
    #449
    hogy lehet w200i re játokot tenni kösz
  • Saddalim #448
    üdv k810i-vel h lehet megcsinálni hogy ne kapcsoljon ki a világítás? (pl térképhez kéne)
  • cumfu
    #447
    Heló! azt szeretném megkérdezni, hogy a W300i-hez alapból adtak t-be egy 256-os M2-es kártyát, és hogy ahhoz adtak-e átalakítót? hogy (lényegébe ne csak m2-sként tudjam használni, hanem kártyaolvasóba stb.). Előre is köszi.
  • cumfu
    #446
    Heló! igen voltak, mert próbálgattam. Most kitöröltem mindent, most ki is jelzi (hány olyan lehet a telóba, hogy pl nemfogadott, fogadott stb.?) (tudod mint az sms-nél is van hogy hány lehet benn, és egy bizonyos mennyiség után törölni kell hogy meg tudja jelenitteni) (tárolókapacitás) amúgy T-s az enyém is. Nem rossz teló csak a hátlap nagyon recsegett nálam és ki kellett ékelnem, és így már szinte nincs is hangja...
  • roli613
    #445
    Hát nálam kiír mindent. Lehet hogy olyan T-mobile-nál vetted vagy ilyesmi. Haveromnál például a menüben elszokott tűnni az egyik menüpont.
    Mondjuk szerintem az nem nagy gond hogy nem írja ki a nemfogadott hívásokat,vannak egyáltalán nemfogadott hívásaid?
  • cumfu
    #444
    Heló! K550i-m van és az a gondom h nem jelzi ki a nem fogadott hívásokat (ez csak most tűnt fel kb 3 napja). Olvasgattam az útmutatót, minden úgy van beállítva (a biztosnság kedvéért visszállítottam mindent a parancsal). Most kijelzi h van 1 nem fogadott hívások, és rámegyek h most megnézem, és ekkor meg kiírja h nincs a listában nemfogadott hívás. Valaki tudna nekem ebben segíteni? Sűrgős lenne. Köszi előre is.
  • S2000
    #443
    Nem csak nálad van így, a w300 hátulját nagyon elcseszték
    Erősen kell húzni-tolni, egyszer csak lejön....
  • szitya01
    #442
    Tudom hogy kell leszedni a hátulját, de az uzletben ahol a vásárlók nap mint nap nyomogatják, pl a kamera elhúzható takarója eléggé izeg mozog, majdnem leesik. És TI MENNYI IDEJE HASZNÁLJÁTOK? Szoftverprobléma szokott jelentkezni? KÖszi
  • karajjj
    #441
    széthullani??? rosszulvagy? vagy mivan? láttad te már hogy kell leszedni a hátlapját?
  • jacky87
    #440
    Hello. Nekem K550i van és sztem egyáltalán nem fog "széthullani"! Szerintem pont olyan masszív, mint a többi SE mobil!
  • degenerator
    #439
    hello. vettem egy sony ericson w300i-t. régebben is próbáltam leszedni a hátulját, de gyorsan feladtam. viszont az elöbb a bnőmmel (szóval nemcsak én vagyok a szerencsétlen) fél órát szenvedtünk vele, de egyszerűen semelyik irányban nem nyílik. esetleg van valakinek hasonló mobilja?
  • szitya01
    #438
    Majden megvettem a K550i-t de mégsem, mindent tud én nagyon jó csak egy vmi nem tetszik benne h sztem szét fog hullani, nem adja azt az összerakott érzetet, nem elég masszív, kicsit játéktelefonnak néz ki, de viszont ami "belül" az tuti. Nekem pl a Nokia 6300 sokkal összerakottabbnak és masszívabbnak néz ki nem csak műanyag hanem fém is. Sztetek széthullik a k550i?
  • roli613
    #437
    java játékok itt: www.mobile613.blog.hu
  • zoltan93
    #436
    ha net kell akko pénz is akkor lehet itt lesz a probléma
  • norbi56
    #435
    gondolom net kell hozzá
  • zoltan93
    #434
    #418 sry erre gondoltam
  • LACIIII
    #433
    a főoldalon nem tudok letölteni a játékoknál viszont a fórumba amik meg vannak :\
  • zoltan93
    #432
    rákatintasz a linkre és akkor ott van egy ikon h free valaholaz oszlop alján. rákatttintasz. és vársz egy kis időt amennyi ki van irva(nem mindig van ott) és beirod azt a kodot és letöltöd. de le van irva a honlponis vz elején asszem
  • LACIIII
    #431
    de onnan h lehet?
  • zoltan93
    #430
    biztos lehet de amit kuci beirt az sztem a legjobb én is mindig onnan szedem le a legujabb játékokat
  • LACIIII
    #429
    Máshonann is lehet K800i-re játékokat letölteni?
  • zoltan93
    #428
    megmondja h milyen zene az ami a rádioba megy. de nem tudom használni valaki elmondja h kell? kell h pénz legyen a telón?
  • LACIIII
    #427
    TrackID mire jó?
  • kuci06
    #426
    Játékok

    TrackID
    1. progi
    2. progi
  • zoltan93
    #425
    Lenne egy problémám. Telomról letöröltem a TrackID-t. Mostmeg kellene de amit netröl leszetem trackid-k azok nem jók. mit lehet ilyenkor csinálni?
  • zoltan93
    #424
    játékokat le lehet szedni letöltö progikkal vagy google-be rákáresel vagy az sg-n van valami java fórum és ott vannak linkek.
    témát te is tudsz csinálni : sony ericsson theme makar
  • LACIIII
    #423
    K800i-re játékokat hol lehet letölteni??
    És tud vki témákat csinálni?? :)
  • kuci06
    #422
    Mindkét teló jó zenehallgatásra, bár szerintem a W950 a 4Gb memória, és az érintőképernyő miatt jobban megéri :)
  • safta
    #421
    Mi a vélemény a sony ericsson w910-ről? A w950 és a w 910 közöt vacilálok...MInt walkman mobil meliyk jobb?
  • norbi56
    #420
    megvárni mig kiszárad;) szétszedni és ugy megvárni;) vagy többet nemtudok
  • cumfu
    #419
    hova került bele? amúgy nem recseg a hátúlja?
  • roli613
    #418
    na nem fontos

    sony játékok itt
  • roli613
    #417
    Na erre kitud választ adni? A K550i-m be belekerült valami vízcsepp- szerűség. Na mit tudok tenni?
  • Mike
    #416
    irok is egy levelet a sony-ericsson fejlesztőknek, kiváncsi vagyok kapok-e egyáltalán választ :)
  • Mike
    #415
    egszerü:
    attól függ kinek mi jön be
    szvsz ha veszel egy SE telefont megmaradsz az SE mellett
    bár gondolom van kivétel
    én pl. nem tudok eligazodni a Nokia menüjében
    más meg gondolom kitünően navigál, és imádja a Nokiát
    tehát abszolút szubjektív
    negatívum? többet tudna a hardver mint amennyit kihasználnak belőle szoftveresen. pl. több fájlformátumot lejátszhatna, ha akarnák lenne benne doc pdf olvasó is, lehetne backupot készíteni, az sms-eket szortírozni (ez utóbbi egyik legnyagyobb hiányossága szerintem)
  • Mike
    #414
    a Sony nevezi így a digitális kameráit
  • sanyiii88
    #413
    Sziasztok! nem tudna nekem valaki mondani egy jó navigációs progit a k750i mobilomra? Ehhez, kell-e használni valamilyen hardvert? A pda fórumba nem volt semmi.
  • fiatbravo
    #412
    Sziasztok! Tudnátok segíteni? Nincs Magyar nyelv a K610i telefonomon, tudtok softvert rá? Kszi a segitséget!
  • cumfu
    #411
    Heló! ez lehet nem ide tartozik, de a k550-em hátúlja igen nyekereg (de fixen áll, nem esik le) mit tudnátok javasolni? Esetleg ha rossz topicot választottam valaki a helyeset megmondaná hol van? Előre is köszi
  • cumfu
    #410
    ha minden igaz a kamera márkája