1050
  • csgery
    #489
    SAjnos még nem volt szerencsém találkozni vele, de a specifikáció szerint nagyon is yo.
    egy cikk
  • csgery
    #488
    Jó:D


  • ForzaInter
    #487
    mindegy, vélemény kéen róla:d
  • MeTaL
    #486
    ez sima V-vel van nem W-vel :)
  • ForzaInter
    #485
    hello
    Sony Ericsson W640i-ről vélemény? van vkinek esetleg? ilyet szeretnék venni...
  • kuci06
    #484
    normál kialakítás:
    W660
    W610
    W810
    W800
    W880
    W890

    slider:
    W580
    W910
    W850
  • MeTaL
    #483
    szevasztok, tudtok ajánlani olyan Sony Ericson telót, amivel kb. 2 megapixeles és lehet zenét hallgatni róla ? Várom a javaslatokat, és árakat is írjatok léci mellé, köszi.
  • 6610
    #482
    Sziasztok SE tulajok!!Van a telómmal egy kis nyüg,várnám rá az okosságokat a k750i szobában!
  • kilahbwoy
    #481
    Köszi!:D
  • S2000
    #480
    Például: innen
  • Kittccyy
    #479
    Hi all! w200i-m van...azt szeretném kérdezni h honnan tudok vmi jó témát letölteni?
  • tom110
    #478
    http://gportal.hu/portal/gwarez/ gyertek fel g portálos oldalamra ahol mobilos játékok vannak.ha a fórumba mész hát ott fil zen játék mobilos cuccok várnak.rfr
  • Maffia91
    #477
    Sziasztok! Nekem egy W580i mobilom van és egy olyan kérdésem lenne, hogy ha témát váltok akkor a téma színének kéne világítania oldalt? Mert nekem mondjuk ien feketés-pirosas témám van és oldalt pedig kék színt mutatt!
    Thx
  • kuci06
    #476
    ...?
  • dani910
    #475
    Sziasztok! SE Xperia1
  • cumfu
    #474
    Heló! Ha valaki válal téma készítést akkor az írjon privit. Jó lenne ha lenne valaki. Van progim is meg minden, csak nincs semmi elképzelés. A képeket én adnám többi rátok lenne bízva. Előre is köszi
  • Moon2288
    #473
    hali itt egy csomó mindent letölthettek a mobilotokra http://www.mobilfan.extra.hu
  • S2000
    #472
    Gyári hiba, garanciában cserélik.
  • Maffia91
    #471
    Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy van egy W580i-m és a billentyű soron nekem megrepedt 3 billentyü (2-es, 4-es, 6-os)! Foggalmam nincs, hogy mitől! Nem ejtettem le, nem baszogattam a billentyűzetet semit nem csináltam vele, ami káros lett volna és mégis ez történ!

    Ha vkinek volt már ien problémája az írja már le, hogy most mit csináljak a telóval vagy h mire ügyeljek máskor!

    Thanks:
    Zoli
  • Fülüke
    #470
    Helósztok. NCK kódot szeretnék K800i -hez hogyan tudnám beszerezni.. akár pénzért is. Aki tud válaszolni az írjon. köszi. tel: 30/604-4416
  • csgery
    #469
    W580i és a K810i
    Ha a zenét részesíted előnyben, akkor a W580i kell Neked:)
    HA viszont fényképezgetni szeretsz jobban, akkor K810i.
    A kettő között árban icipici külömbség van (k810i drágább).
    Személy szerint a k810i-t válsztanám, a szétcsúsztatható telefonok kopnak (nemtudom SE mobiloknál így van ,de pl bátyám Z530i je is már lötyög, igaz az nem csúsztatható).
    A K810i nem viszont olyan éles kijelzője van, h már ha ránézek attól elmegyek:P:)
  • Mike
    #468
    mire akarod használni?
  • alakulat
    #467
    hi

    van egy eladó v630i kártyafüggetlen telom, szép állapotu,5 honapos
    ha vkit érdekel irjon
  • PHunter
    #466
    Sziasztok! Tudna valaki segíteni, hogy hogyan tudom seT610-es telefonomat kártyafüggetlenné tenni?előre is köszi
  • Aniko13
    #465
    Szasztok.Az én anyumnak márciusban jár le a telcsije,de nekem vesz ki.Tanácsot kérek.Nem tom melyiket válasszam a w580i-t vagy a K810i-t.Szentetek melyik jobb?
  • Mencike
    #464
    Helló érdeklődni szeretnék sony ericsson t610-hez és k300i-hez valami függetlenítő progi van e és ha van hol találom? köszi!
  • brian44
    #463
    hELLOSZTOK... vALAKINEK MEGVAN A MAGYAR bt iNFO??? ha igen akkor lécy küld már el a [email protected] !!! THX!!!!
  • cumfu
    #462
    Heló! valaki megtudná nekem mondani, hogy azt hol tudom beállítani a témaszerkesztőbe, hogy amikor billzárat teszek milyen háttér legyen, meg hogy sms-nél a fejléc az narancs, de ahol tok lépkedni az szürke, azt is át szeretném szerkeszteni, meg az ilyen aktíváló hátteret, amikor pl témát állítok be, rákérdez h használom-e a hátteret stb. Bocs hogy sokat írok. sürgős lenne.Előre is köszi.
  • kuci06
    #461
    hogy-hogy nem műxik? :S
  • krisz267
    #460
    az nem mukszik nem lehet register ni más?
  • kuci06
    #459
    LINK
  • krisz267
    #458
    tudtok w200i-re java játékokat
    ? elöre kösz
  • Pethy23
    #457
    Üdv neketek! Valaki tud mondani árat hogy egy 1 éves se w850i-t mennyiért vehetnek be?
  • krisz267
    #456
    w200i-re
  • krisz267
    #455
    tutok oldalt mondani oldalt honnan tok letölteni gameket
  • rooney8
    #454
    Csatlakoztatod a telót a géphez. Rámész a játék fájlára és jobb egér --> másolás. Aztán elmész a Memkártya mssemc/media files/other mappába. Jobb egér üres helyre --> beilleszt. Kihúzod az usb-t a gépből. A telón elmész az "egyéb" mappába rákattintassz a bal felső gombal a fájlra. Megkérdezi, hogy hova telepítse, kiválasztod hogy a "játékok" mappába. Utána bemész a "játékok" mappába és elindítod a játékot.

    Ha most se érted akkor behalok XD
  • misterkrisz
    #453
    ennél jobban nem lehet elmagyarázni:)
  • krisz267
    #452
    nem értem
  • kuci06
    #451
    a memkártya mssemc/media files/other mappába tedd a .jar kiterjesztésű fájlokat, majd a telefon "egyéb" mappáából tudod telepíteni azokat.
  • csgery
    #450
    úgy hogy ráteszed nm