936
  • kas123
    #896
    törölték :)
  • Guilty01
    #895
    hova tűnt az a 800-akárhány hozzászólás?
  • Hörkee
    #894
    Bocs de ez tényleg GÁZ ;)
  • akyyy
    #893
    lisztes a kezem, sorry
  • kas123
    #892
    Muffin receptek :)

    ill ez 1 egész könyv :) lehet "mazsolázni" :)
  • kemszi2
    #891
    látom törölve lett a sok tékovrájt...
    amúgy csak 1 ötlet,ha van konkrét recpet azt egy FAQ szerüségen össsze kéne gyűjteni
  • Laky
    #890
    :DD
  • Sir Quno Jedi
    #889
    No, erről már valóban a muffin (is) eszébe juthat az embernek!
  • zoolee
    #888
    áááá

    Először is fav take...
    Másodszor, ma csinál a nagymuter fehércsokist...
  • desigo
    #887
    profi munka
    grat!
  • Malakai
    #886
    Mivel szeretem a muffinokat, ezért benéztem, minimális energiabefektetéssel összedobtam én is egy bannert. :)
  • Sir Quno Jedi
    #885
    Hmmm... engem sem annyira a muffinra emlékeztet, mint amennyire inkább a végtermékre, ami lesz belőle 1x, ha megeszi Győzike... :D
  • Benc16
    #884
    thx:D
  • Aspyrin
    #883
    Ez gáz :)
  • Benc16
    #882
    Bannernak csináltam, nem a legjobb de elmegy... :)

  • Sir Quno Jedi
    #881
    Namost, ez így ebben a formában nem igaz! :D Mi férfiak is szoktunk diskurálni arról, hogy ki hogy szokta (meg pozíciók, hol, kivel stb.)!
  • CattiBrie
    #880
    de a nők szoktak "te hogyan szoktad" témákról csacsogni :S :)
  • F1re
    #879
    lal ez a narancsos almas fincsi lehet :) ma'r ha van ien
    + akinek irom valasz en is 65 kg vok es nem tom mennyit birnek meg enni de sztem birnek rendesen mert en naon nem novok bazze edzek meg minden faxom zabalok annyit mint haz es nem novok :D tull sok a gyomorsavam meg gyors anyag csere van hopgy 1 nap eszem es meg is fogyok 3 kg-t nem tom hogy valtozo hanmy kg vok de mostanaba mindig 60 felett :D
  • Sir Quno Jedi
    #878
    Mer a muffin frissen jó (akár a muff) és az sem mind1, hogyan csinálják. Én is ettem már rossz muffint (ez a gyakoribb), de olyat is, ami ízlett is már (majdnem).
  • Aspyrin
    #877
    Az étkezés nemtől független
  • CattiBrie
    #876
    na, ez (is) már egy elég nőies topik - nőklapjaonlájn?
  • Aspyrin
    #875
    A kedvencem a mákos-meggyes (a süti anyagában mákszemek vannak, közepébe sütve pedig egy szem megy). Párom szokott még sütni körtés-nutellásat de az már nekem túl édes.
  • SNAKE01
    #874
    jól néznek ki de az ízük...
  • Zsoltika 007
    #873
    Én is 1 hete ettem de nagyon nem jött be. Bár ahogy a képeket nézegettem 1-2t bevállalok.
  • SNAKE01
    #872
    nem szeretem a muffinokt :\
  • akyyy
    #871
    inkább ne kérdezd...

    egy egyén 200/másodperc hozzászólást generált
  • Hixer
    #870
    hogy jutott el ez a topik a #26-os hsz-től a #793-asig???
  • Drephis
    #869
    ejjj jó topik. egszer ismerősöm csinált banános muffint na attól ki voltam. cső zoolee.
  • PíszLávJuniti
    #868
    muff
  • zoolee
    #867
    Ez mi a fene????
    866 spam 4 óra alatt????
    Höm...Nékün a nagytesóm csinál de abban ilyan smarties van...
    K.finom...
  • SHADOWEYES7
    #865
  • SHADOWEYES7
    #864
  • OPM
    #863
    látom derék spammelés volt itt :D

    muttert 2 éve karácsonykor leptem meg egy muffin sütő tepsivel, de túljól sült el a dolog... teljesen leszokott más süteményekről, hónapokon keresztül csak muffinokat készített, eléggé meguntam :( Mára csak a friss csokis-diós megy le a torkomon.
  • desigo
    #862
    majd beszámolok
  • Shiwo
    #861
    sok sikert :)
  • desigo
    #860
    nah majd a következő jobb lesz:)
  • Shiwo
    #857
    akkor passz..nálunk ilyen probléma nem volt..nem lehet,hogy a receptbe volt vmi elírva és túl sok lett beletéve valamiből ?
  • desigo
    #855
    nem volt csurig töltve,elő volt melegítve.
    Elektromos sütővel 200 fokon

    Nem lett baja csak úgy nézett ki mint egy "kuki"
  • SHADOWEYES7
    #853

    Fehérboros, mazsolás muffin

    Hozzávalók (12 db): 2 db tojás, 15 dkg barnacukor, 15 dkg reszelt sárgadinnye vagy alma, 2 evőkanál méz, 1,5 dl étolaj, 2 dl fűszeres bor (pl. muskotályos), 30 dkg liszt, 1 dkg sütőpor.

    A formákat kivajazzuk. A tojást, a barnacukrot, a gyümölcsöt, mézet alaposan, 4-5 percig összekeverjük. Rövid ideig pihentetjük, majd folyamatos keverés mellett hozzáöntjük a bort és utána az olajat. Ismét pihentetjük. Hozzákeverjük a sütőporral elkevert lisztet. Kb. 6-8 órára hűtőbe tesszük, közben többször átkeverjük. Nyomózsákkal vagy beolajozott evőkanállal a masszát a formákba töltjük. 180 °C-on 30-35 percet sütjük. Miután kihűlt, a tetejét porcukorral meghintjük
  • SHADOWEYES7
    #850