411
Ki a legnagyobb szívtipró...
  • Marfy
    #411
    0,5
  • Kongy
    #410
    Kosz fater! :(
  • List-en
    #409
    Annó amig vezettem egy táblázatba 21 volt 20 évesen (testi kapcsolat). :) Aztán egyik exem megtalálta és kitörölte... Ő 4ről tudott ...:) ilyen hogy csók smár 1 napos találka nem számít bele. Se a chat.hu -sok :D
  • Peetboy
    #408
    6 barátnőm volt, de ezek között voltak 1 hónaposak is. És 1 komoly kapcsolatom volt.
  • Strahd_
    #407
    De ha megvaltoztatod akkor mar nem ugyanaz az ember lesz mint akibe beleszerettel.

    Volt egy kep ahol a lany osszjott egy rocker szakadt ruhas motorossal, szep lassan megvaltoztatta csalai auto rovid haj normalis ruha utso kepen megcsalta egy rocker szakadt ruhas motorossal.
  • IXEMGabeo
    #406
    jó ilyeneket olvasni...
  • chhaya #405
    Ha elfogadjátok a másikat és nem akarjátok mindenáron megváltoztatni, akkor működhet. 15 év nagyon szép. :) Nekünk hasonló felállás volt anno, mint amit leírtál, de nem tudtuk jól kezelni. És az előző hsz-nél abból indultam ki, hogy az emberek többsége ilyen, nehezen köt kompromisszumot és fogadja el a másikat olyannak, amilyen.
  • Strahd_
    #404
    Ez nem igaz teljesen, a lenyeg szerintem hogy ha hasonlo az erkolcsi ertekeink ugyanazt tartjuk fontosnak es tudunk a masiktol elnezest kerni akkor nem gond a kulonbozoseg,sot... Maskent mondva kompromisszum es kozos halmaz a lenyeg ;)

    En a parommal nem szeretjuk ugyanazikat a zeneket, filmeket, eteleket. Mast jelent nekem a nyaralas, pihenes, szorakozad. Mas konyveket olvasunk en szeretek itton ulni , o tarsasagi leny es megis
    15 eve abszolut jol mukodik.
  • gercse
    #403
    Annyiban különbözik a dolog, vagyis ott találtad el a helyzetet, az én esetemben, hogy az összejárogatás, randizgatás során nem tudom önmagam adni, és itt történik a hiba a legtöbbször. Ha önmagam adnám, és ez nem tetszene a másik félnek, akkor nem érdekelne, hogy nem jött össze.
    De saját magam csapom be egy olyan viselkedéssel, aki nem is én vagyok, és már csak akkor döbbenek rá, hogy mit csinálok, amikor késő...
    Ezt kell megtanulnom. Légy önmagad, mindig.
  • chhaya #402
    Nem, de az még egy korábbi szőke herceg-jelölttel történt. Ritkán beszélünk. :P
  • salsoul
    #401
    Te, én emlékszek valami szakításra. Rosszul?
  • salsoul
    #400


    Van egy népi bölcsesség, ami nagyon a fején találta a szöget:
    "Lakva ismerszik meg az ember"

    S ezt amilyen erősen csak lehet olyan erősen vésd be a fejedbe.

    Ismerkedés, randizgatás, találkozgatás, összejárogatás: ezek mind olyan dolgok amik semmit sem érnek, és amik semmit sem mutatnak meg a másikból, s abból, hogy mennyire jól egyeztek. Mihamarabb össze kell költözni, s együtt kell vezessétek életeteket, háztartásotokat, jövőtöket stb.


    Még valami:
    Kapcsolat vagy egyedüllét: mindkét dolog jó s örömteli, csak másként.
    Kapcsolat vagy egyedüllét: mindkét dolog rossz s bosszús, csak másként.


    És ezt a hármat együtt kell fontolóra venni, mert együtt és egyszerre érvényesek:
    - A hasonló hasonlónak örül.
    - A változatosság gyönyörködtet.
    - A végletek egymásba érnek.
  • chhaya #399
    Hosszú távon, azért nem egészséges, ha valamiben nagyon különböztök. Tegyük fel például, hogy a páros egyik tagja extrovertált társasági lény, a másik introvertált otthon ülős. Ez lehet eleinte izgalmas, mert egészen más világ a kettő, de hogy idővel csak nyűglődés lesz belőle mindkét fél részéről, az több mint valószínű... Persze nem kell valakivel annyira egyezni, hogy még a hobbitok is ugyanaz legyen, de egy hasonló alap beállítódás azért kell.
  • Molnibalage
    #398
    Én sem értem, hogy miért kell hasonlónak lennie egy barátnőnek. Éppenhogy az a jó, ha nem hasonlít, hiszen olyan dolgokat tapasztalhatok meg vele, ami magamtól lehet, hogy eszembe sem jutna...
  • chhaya #397
    A hasonlóság nem alapfeltétel. :) Vagy ennyire ütköztök valamiben?
  • gercse
    #396
    A hasonlóság véget ért.

    Sokat kell még tanulnom.
  • Stig95
    #395
    Akivel meg összejönne az ember az mindig foglalt
  • Stig95
    #394
    0 pedig már lehetett volna csak inkább kihagytam, nem léptem semmit.
    Hogy miért? Ezt már én sem tudom .... :(
  • gercse
    #393
    :) Érdekes dolog.
    Talán az embernek idő kell, hogy megtalálja, és felismerje, hogy ki az, aki értékes számára ;)
  • IXEMGabeo
    #392
    lol akkor hazudtál az életkorodról cicám:D
  • chhaya #391
    Második, tudtam hogy betűvel kellett volna kiírnom. :D

    Hááát akkor így még kísértetiesebben hasonló, mert az első találkozásunk előtt egy évvel mi is váltottunk néhány levelet, csak akkor megszakadt a dolog... Ő keresett meg engem újra...
  • gercse
    #390
    22. évforduló? Wait? What? :D

    (tényleg kísértetiesen hasonló akkor, bár mi leveleztünk egy két hónapot még tavaly ilyenkor, aztán vége, megszakadt, és idén szeptemberben vettük fel egymással a kapcsolatot újra)

    Szerencsére a türelem az egyik legjobb tulajdonságom :)
  • chhaya #389
    Ismerős, mi is ugyanígy voltunk anno (fórumon ismerkedtünk össze, 4 hónap levelezgetés után találkoztunk) és ma van a 22. évfordulónk. :) Úgyhogy csak türelem és kitartás, és minden rendben lesz!
  • gercse
    #388
    révén, hogy mindketten nem sokára már a 25. életévünkbe lépünk
  • gercse
    #387
    :)
    Nem olyan egyszerű azért a képlet, de azt hiszem pont emiatt szeretem. Mindketten többet akarunk, éppen ezért nem is kapkodjuk el az egészet, nem akarjuk, hogy csak egy egyszerű kapcsolat alakuljon ki belőle, az alapnak nagyon erősnek kell lennie. Mondhatni most építjük az alapot, mindketten, a falak, a tető és minden egyéb még rengeteg idő, de aki akar, az tud várni, és együtt építkezni.
  • chhaya #386
    Akkor öröm é' bódottá' ... :)
  • gercse
    #385
    Jobban, mit gondoltam :)
    Sok minden kiderült, és tiszta vizet öntöttünk egy jó nagy pohárba.
    Hétfő-kedd mindkettőnknek otthon, a héten pedig a munka miatt (sokáig van) nem akart találkozni, csak vasárnap. Azonban csütörtökön megleptem, mivel tudtam merre jár haza, és így este még sétáltunk egy elég nagyot, úgy másfél órát. A legvége pedig már egészen romantikusan záródott...:), folytatás következik, persze ide csak nagy vonalakban irkálok inkább.
  • chhaya #384
    Naaa hogy sikerült?
  • gercse
    #383
    Köszi :)

    Lelkileg passzolunk, ez már régóta kiderült, egy dolog kérdéses igazából, hogy barátsággá alakul az egész, vagy valami sokkal különlegesebbé.
    Ezért döntöttem a mihamarabbi "továbbfejlesztés" mellett :)
  • chhaya #382
    A netes ismeretséget tényleg érdemes minél hamarabb továbbfejleszteni személyessé, hogy kiderüljön, úgy is passzoltok-e egymáshoz.
    Sok sikert nektek, drukkolok! :)
  • gercse
    #381

    Én igazából csak ma találkoztam egy lánnyal először, viszont akit valójában már régebb óta ismerek (internetnek hála), de egyszerűen nem bírtam ki, hogy a megbeszélt jövőhét vasárnap találkozzunk, és elébe mentem, hisz most ráadásul hosszú hétvége is van, csak tudunk egymásra időt szakítani (akármi is lesz belőle), és nem bántam meg, hogy holnapra is elhívtam :)
  • chhaya #380
    Ha már régebb óta vagy együtt és laksz valakivel, akkor az ilyen időbeosztás nem gond, sőt. Minden este a tiétek. De egy kialakulóban levő kapcsolathoz szerintem több kell, mind a szombati találkák. :) Időigényes dolog megismerni egymást.

    Mi is anno úgy kezdtük, hogy heti 2x találka bőven elégnek tűnt... Aztán lett belőle minden másnap, majd minden nap, később már kevés volt csak a nappal, egyre többször kellett együtt aludni, különben hiányoztunk egymásnak. Szóval csak magamból indulok ki, amikor nem tudok mit kezdeni egy ilyen helyzettel, hogy csak heti 1x találkozik a párjával. :) Biztos valakinek ez is elég. Nekem megnyugtató hazajönni hozzá minden este.
  • Molnibalage
    #379
    Ezt hozta az élet. Nekem heti átlagban két nap az sportolás miatt kiesik, de ha nem csak edzés, hanem meccs van, akkor három is. A volt baránőmnek is voltak hobbijai és ha ezek a napok nem fedték át az enyémet. Ja, meg meló. Így aztán maradt az, hogy mindig szombaton. Viszont akkor délutántól késő estig vagy másnap reggelig.
  • garadas20
    #378
    Engem minden különösebb gond nélkül hagynak élni. Én is élek nélkülük.
  • chhaya #377
    Ismerős, nekem is volt már olyan, aki rám akaszkodott és nem hagyott élni, vagyis ha ő ráért akkor csak vele foglalkozhattam. Ez sem jó, de szerintem ez már a másik véglet. A heti 1 találka akkor is kevés, főleg fiatal (pár hónapos) kapcsolatban, el nem tudom képzelni ez mennyire lehet így komoly.
  • Molnibalage
    #376
    Miért? Nekem is volt olyan barátnőm, akivel heti egyszer tudtam találkozni, mégis jó volt. Pontosan azért, mert nem kell mindig egymás nyakán lógni. Nő előtt is volt életem, barátaim, hobbi. Egy társ úgymond ezt egészíti ki, de nehogy azt töltse már ki az életem... Igázból ha egy nő folyton az én társaságomat igényelné az azt jelenté részbe, hogy egyedül unatkozik. --> buta ---> buta nő nekem nem kell...
  • chhaya #375
    Élmény lehet a társaságod. :)
  • IXEMGabeo
    #374
    heti 2 alkalomnál is ez volt, de ennél többször nem jó találkozni, mert nem szeretek más nyakán lógni örökké. Ilyen a természetem. Legjobb haverommal is mondjuk találkozom egy egy alkalmat aztán van, hogy hetekre, hónapokra nem foglalkoznék vele, ha nem hívna
  • chhaya #373
    Ha heti egyszer találkoztok, akkor nem különösebben furcsa, ha úgy érzed, mintha nem is lenne. :D
  • IXEMGabeo
    #372
    jól beszélsz nincs mit hozzátenni