103
a Petroglyph új játéka
  • Hopsz
    #63
    Hy.
    1 cd key-t valaki tudna dobni nekem?
  • Masakari
    #62
    nah zsír..megszereztem az xlive.dll-t bemásoltam mostmeg ez a baja
    "az alkalmazás vagy a DLL D.\windows\system\xlive.dll nem érvényes windows bináris fájl.Ellenőrizze ezt a telepítőlemezén"

    komolyan mondom ennek mia afszért van mindennel baja??valaki meg tudná mondani hogy a francba kell ezt a szart megcsinálni???
  • Masakari
    #61
    nah sikerült felrakni..de a baja még mindig az mint elsőre volt..nemt eszi fel a windowslive-ot..és ezért az xlive.dll-t nem találja és nem indul el..fasza...live-t meg nem tudom telepíteni mert a windows update agent verzóija nem tetszik neki...ennyi próblémát 1 kurva játékért még az életbe nem láttam....
  • Masakari
    #60
    hát nem tudom..nema sriverrel van baja hanem valami szar 1033.mst-vel...

    egészen pontosan
    Hiba az átalakítások alkalmazásakor.Ellenőrizze,hogy helyesek-e a megadott elérési utak. F:/install/1033.mst
    csak nem értem hogy mi a franc a baja pontosan....
  • samsung123
    #59
    huh, hát nekem ment simán minden ugyhogy legujabb driver meg hasonlókat próbáld ki, ha sikerül felrakni egyáltalán. és minél többet játszok vele annál jobb. jeeeeee az ufók a legjobbak
  • Masakari
    #58
    najó..közbe megvan..de mostmár ujratenni nem tudom mert valamit kitöröltem+ba a registryből..óó jeee.....**************************************************************************
  • Masakari
    #57
    király..a gond tovább fokozódott..gondoltam letörlöm és ujra rakom(ahogy azt móricka elképzelte)...uninstall exe-t nemr akott fel..program telep/elvátolításba nem találtam szal mondom shift del..aha csak igy meg az iso még úgy érzékeli hogy telepítve van és nem tudom ujra rakni..+ a szar regedit-be se találom hogy kitöröljem onnan...jeeeeeeeeeee valakinek valami 5let?
  • Masakari
    #56
    segítsetek mert nem akar elindulni ez a szar..
    nem talál valami xlive.dll-t....
  • Masakari
    #55
    hali
    nekem majd most jön le hupsz elirtam..nemsokára meglesz.....kiv leszek mien..esetleg majd multira is vevő leszek..csak előbb ki akarom tapasztalni a dolgokat:D
  • samsung123
    #54
    ugyanez a véleményem nekem is. na majd a patch, meg remélem lesz kieg is hozzá
  • a_n_d_r_e_w
    #53
    Egyébként tényleg fura. Ahol tudtam, szidtam a dizájnt, nagyon gagyinak hatott, de mozgásban sokkal jobb, szerintem nagyon hangulatos.
    Minél többet játszok, annál jobban tetszik a játék. Csak ne lenne olyan bugos :(
  • samsung123
    #52
    ja igen elfejtettem irni hogy a grafika nekem nagyon bejön, sokkal jobban mit a tiberium warsé, vagy a suprime comanderé, mert itt is vannak nagy és kicsi egységek uyg mint a suprimebe de ott rosszak voltak arányok olyan mintha makettasztalon játszottam volna(a 20m robot is kicsi játékkatonának tünt és a 200m egység látszodott normálisan:)
  • samsung123
    #51
    Na kicsiz játszottam a gaméval és kellemesen csalódtam. sok hasonló játék van ebben a kategóriában, de felveszi a versenyt, csak sajna valahogy az az érzésem hogy az embrek oldala összevan csapva:(, a robotok és az ufók jók kitaláltak ujszerű egységek az eddigiekhez képest, lanba hozza az elvártakat, jól elvagyunk vele, de ember oldallal nem játszok. most a single részét nyomom és az se gyengébb más hasonló játékoknál, engem megfogott ez a kicsit bárgyú földönkívűlis, földretámadós, megmentő, tripodos, lépegetőszörnyes dolog:)
  • Daza500
    #50
    Ja, világos.
    Fileplanet rulz. :)
  • a_n_d_r_e_w
    #49
    Nem, csak szimplán a letölthetö változat hamarabb jelent meg mint a dobozos.
  • Daza500
    #48
    Minden fejlesztőbrigádnál van egy sumák, aki még a megjelenés előtt feldobja a netre a gammát.
  • Morfi
    #47
    Azért az vicces hogy már letölteni le, lehet :)
  • Daza500
    #46
    Ez a 2012 már nincs is olyan nagyon messze a valóságban...

    Mindenesetre én kivárom, amíg megjelenik.
  • Morfi
    #45
    Nekem is hasonló gépem van, annyi hogy szimpla 1 giga ram és 163.71-es driver van fent és maxon megy.

    Amúgy nagyon frankó kis játék, csak azt sajnálom hogy az emberek nem sok beleszólást kaptak abba hogy hogyan haljanak ki :D
  • Cool-spot
    #44
    Köszi
  • Cool-spot
    #43
    Akkor tud valaki valaki ötletet adni?
    4200+ x2 am2
    2x512 Corsair
    8600GT @ 167.26driver
    Integralt alc888

    A graf szinte mediumon van,és igy is 29-27fps, aztan sok egysegnel 8-10, de extrem esetbe volt már 3is...
    Azthiszem ezen a gépen azert ennel jobban kéne mennie. föleg ien beállitások mellett. Tipp van? Esetleg ki mien driverrel nyomatja?
    Köszi, mert nagyon tetszene a játék,és igy jatszhatatlan. A mentes dologot még elnézném :(
  • a_n_d_r_e_w
    #42
    6600GT-vel, minden maxon nem esik le 8-10 fps-re :S
  • Cool-spot
    #41
    Arrol nem is beszelve, hogy minden játékállás betöltés utan "program szabálytalan műveletet hajtott végre"... ismét egy hibásan kiadott jatek, manapság már nem meglepő...
  • Cool-spot
    #40
    Hát nemtudom kinek mennyire fut a játék, de talan egy 8600GTvel és 4200+ x2es procival ennel azert jobban kéne futnia :S néha 8-10fps...
  • bonebeni
    #39
    letöltöttem feltettem minden okés de kép semmi...vagyis csak a szöveg an az elején semmi sega logó meg játék kép se menübe se semmi....csak a szöveg....ideókártya lesz?...mert elég régi karim van geforce 3 t200
  • ColdFire
    #38
    karácsonytól én is elkezdem, mert 2.4es proccal nem lehet nyerő a dolog
  • Bartn73
    #37
    Olyan rövidnek tünnek a küldetések kb olyan 3-4percesek asszem az 5ödiknél vagyok vagy csak én találom rövidnek no nemtom Eddig tetszik, a grafika is szép találok benne rengeteg furcsaságot de egy ideig elleszek vele
  • neptum
    #36
    neki áltam játszani csak úgy 1-1,5 óra elment
  • kenderzen
    #35
    franko akkor kell :) amugyis sztem a sega nem tud szart csinálni ,ott 1szerüen nem engedik át náluk a szitán .
  • a_n_d_r_e_w
    #34
    igaz ;)
    Bár eddig megvoltam gyözödve, hogy a dual core is p4, de ahogy látom guglin, nem csak én vagyok így :)
  • neptum
    #33
    változo vannak pörgösebb részek de vannak ahol épitkezni kell éutána jön a pörgösebb rész
  • neptum
    #32
    szerintem jól van optimizálva a játék én P4 3 ghz(2 mag) 1250mb ram meg egy 7300 GT-n játszok és jól megy nagyon az optionsba nem nyulkáltam de jól megy nagyon
  • kenderzen
    #31
    a p4 az csakis 1magosban létezik :D
    amugy pörgös játék vagy kattogos ?
  • a_n_d_r_e_w
    #30
    demót próbáltam, P4 3Ghz (1 mag, 32 bit ;)), 2 G RAM, 6600GT, minden maxon remekül futott.
  • Galor
    #29
    Ha valaki hasonoló hibába esett volna, mint én: crack
  • Ariakus
    #28
    Mennyire jól optimalizált a játék?
  • neptum
    #27
    kiprobáltam a játékot meg kell mondanom nagyon jó kisebb bugok vannak de nagyon tetszik
  • a_n_d_r_e_w
    #26
    Türelmetlenség :P
  • Galor
    #25
    Tegnap este kb 1,5 órával előbb volt kint, mint a másik... Gondoltam mire lejön, valaki felteszi külön a cracket is. Tévedtem... így megy ez.
  • a_n_d_r_e_w
    #24
    CloneDVD-hez sose adnak cracket, éppen ez a lényege.
    Ha crack kell, miért ezt szedted?