103
a Petroglyph új játéka
  • Galor
    #23
    Akinek megvan a RELOADED crack, kérem ossza meg valamilyen módon. A CLONEDVD-s változathoz "elfelejtették" mellékelni.
  • timantes
    #22
    átlagos stratégia , az ötlet jó , tetszik hogy támadnak az idegenek
  • grebber
    #21
    Universe.At.War.Earth.Assault-RELOADED
    Universe.At.War.Earth.Assault.CLONEDVD-AVENGED
  • maniac001
    #20
    Szerintem fos.
  • valaminick
    #19
    :D 11re gondoltam:P
  • valaminick
    #18
    vagy ma 12en
  • valaminick
    #17
    nah elvileg tegnap jelent meg a jatek szoval remelhetoleg leszhamar reliz
  • sb1
    #16
    Tőltsétek a DEMO-t, eléggé pofás kis játék. Késöbb rakok fel képeket is belőle.
  • a_n_d_r_e_w
    #15
    Jut eszembe, a játék megjelnése januárra halasztva.
  • Banano
    #14
    Kinek kell béta key? a játék egyáltalán nem az én stílusom de attól még ti játszhattok vele...fileplaneten most van kint a béta..írjon privit akinek kölllll:D
  • a_n_d_r_e_w
    #13
    trailer
    élménybeszámoló
  • a_n_d_r_e_w
    #12
    jelentkezés a bétára
  • STREEX
    #11
    3 új videó!
    első

    második

    harmadik
  • a_n_d_r_e_w
    #10
    Youtubeon vannak videók:
    zene Klepackivel
    gameplay és interjú

    Nem lesz ez rossz, de szerintem az idegen egységek dizájna borzasztó. Se nem rémisztőek, se nem lenyűgözőek, sajnálom
  • STREEX
    #9
    Érdemes megnézni
  • Scareface
    #8
    ez mikor jelenik meg?
  • Thanatos
    #7
    szeirntem normális ember nem fog merni semmit kiadni supreme commanderrel egyidőben :D vagy ha mégis akkor kruva nagy bukás lessz :P
  • Truck Driver001
    #6
    Jó!:D
    Nekem mindkét film nagyon tetszet.Végre vlmi hasonló,játékba is..
  • ColdFire
    #5
    nem megy supreme commander, de mellékesnek jó lesz
  • ColdFire
    #4
    az jó? :DDD
  • Truck Driver001
    #3
    Tetszik!Kicsit olyan Függetlenség Napja,és Világok Harca érzés dúl most bennem!:D
  • Thanatos
    #2
    fantáziadus
  • ColdFire
    #1
    Universe at War: Earth Assault címmel vadi új stratégián dolgozik a Star Wars: Empire at War-t is jegyző, ex C&C-sekből álló Petroglyph fejlesztőcsapat.

    A hivatalos bejelentés még nem történt meg, de a PC Zone legújabb számában már írtak pár sort a cuccról. Eszerint a Universe at War: Earth Assault története 2012-ben fog játszódni, amikor is rádöbben az emberiség, hogy nincsenek egyedül a világban. A Földet hatalmas, pókszerű harcigépezetekkel közlekedő szörnyek támadják meg, akik a klasszikus séma szerint addig nem nyugszanak, míg le nem igázzák a bolygót. Mi a földi csapatok főparancsnokát alakítjuk majd, de multiplayerben természetesen az ellenkező oldal is játszható lesz.
    (gamekapocs.hu)