103
a Petroglyph új játéka
  • Heuro #103
    Hálásan köszönöm!
    Az ESC ugyan nem paralel a PAUSE-szal, de a mentésre vonatkozó infó az már teccik :-)
    Be is ruházok rá ennek alapján.
    Még1x kösz!
  • Optimus Prime
    #102
    Üdv! Pillanatmegállítás van, azt hiszem az az Esc billentyűvel. Menteni pedig lehet bármikor. A Petroglyphesek mindig kiveszik a mentését a demójukból, lásd Empire at War.
  • Heuro #101
    Szevasztok!
    Mivel veszem a játékokat (persze mindenki), előtte informálódom, mire adom ki a pénzemet.
    Két kérdésre szeretnék választ kapni:
    1. Van e pillanatmegállítás lehetőség?
    2. Lehet e bármikor/bárhol menteni?

    A DEMO-t letöltöttem, kipróbáltam.
    Ott pillanatmegállítás nincs, a mentés pedig ki van szürkítve.
    De mivel ez DEMO, ez nem biztos, hogy a rendesben is így van.
    Igen köszönném a _konkrét_ választ!
  • cikasz
    #100
    küldtem PÜ-t.
  • cikasz
    #99
    Ha ennyire nem megy az angol akkor ez segit néha : www.webforditas.hu
  • Optimus Prime
    #98
    Üdv! Lenne pár kérdésem, vagyis pontosabban a Live-val kapcsolatban. Hogy lehet megjátszani hogy működjön? Úgy tudom van erre egy trükk, és már végre a Live is ingyenes lett. De se a meglévő LiveID-mel, se új készítésével nem tudok regizni. :( Pedig a játék nagyon jó, a SWGB óta nem tetszett így egy RTS se. Csak pech, hogy a Live miatt a multi oda. Pedig sok féle mód van, ahogy olvasom a guide-ban. a játék eredeti, 1006 F-tért vettem eBayen. :D
  • abydos
    #97
    Üdv!
    Én szívesen eladnám az universe at warom, és azon egyszerű oknál fogva válnék meg tőle, hogy nem megy a gépemen. Amikor megvettem, reménykedtem, de már látom, hogy nem indul el. Ha valakit érdekel 2500 Ft ért odatudom adni, azonnal. Ha soknak tartjátok a 2500 öt, késöbb lejjebb viszem az árát, de csak akkor, ha nem találok más vevőt. Mit szóltok hozzá?
    Egyszer volt benn a gépemben, teljesen új, és csak ezért nem játszok vele, mert nem megy (a demót én hülye meg nem szedtem le elötte, csak megláttam h 5800 és már meg is vettem..).

    A Live mostmár ingyenes, tudtam regelni, csak a gépem miatt játszani nem. Betőltött a pálya, de alig mozogtak az egységeim, hála a gépemnek. Arra viszont oda kell figyelni, hogy ne magyarországról regeljétek a LIVE fiókotokat, mert akkor nem műkszik. Ha valakit érdekel, válaszoljon erre az üzire
  • Prince23
    #96
    Nem egy world in conflict tipusú szal... sztem alig tolják ezt a gémt
  • butcher20
    #95
    jó oké thx kerestem egy csomót a keyt aztán csak beírhattam bármit azt elfogadta. ha az angol jobban menne ezt megspóroltam volna. hamachin megy a játék hálóban?
  • cikasz
    #94
    3. Install the game, when asked for a serial enter anything.
  • butcher20
    #93
    szevasztok nem tudna valaki adni a játékhoz serialt? nem találok sehol!!!! előre is thx!!!
  • cikasz
    #92
    Sziasztok. Nem tudjátok miért nem tudok továbbmenni miután elfoglaltam majdnem egész afrikát? Akárhova repülnék a hajóval azt mondja , hogy tul messze van :(
    köszi.
  • TBTPumpa
    #91
    nincs hozzá és várhatóan nem is lesz!
  • kory83
    #90
    Sziasztok!

    Magyarítás létezik ehhez?
  • Masakari
    #89
    :D szerintem amugy az hogy nem lehet foglalni nem olyan gáz..
    a multi engem is idegesít..de suerintem itt főként a microfos az ok mert szerintem ők is pénzelték a dolgot hogy ezt a multi cuccot rakják bele ami szerintem is 1 kalap szar
  • Gauge
    #88
    Hát basszus! Ez a játék egy NAGY KALAP SZAR. Megvettem, játszom vele, de ekkora egy rakás szart....

    A multiplayer az évszázad bukása. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy egy ex-westwoodos csapat hogy volt képes ilyet kiadni a ekzéből.... egy kibaszott ellenfél épületet nem lehet elfoglalni, az PEDIG ALAP C&C óta...

    JÁTÉK ELADÓ. HA VALAKIT ÉRDEKEL, akkor küldjön üzenetet.


    EZT A JÁTÉKOT NEM SZABAD MEGVENNI! MÁR CSAK A FIZETŐS LIVE MIATT SEM (ami itthon persze nem elérhető). Botrány! Bojkott!!!!
  • Masakari
    #87
    kb:) hamacsival kell még valamit ügyködni és akkor lehet játszani neten át is..:) csak még valamit finomhangolni kell,próbálok emberekkel beszélni kinek sikerült már játszania de eddig nem sok eredményt értem el,de azt tudom hogy lan-ba 100%-osan megy a gém
  • Gauge
    #86
    Köszi a válaszokat.


    Itthon elvileg jövő héttől kapható a PC verzió, 9990HUF lesz.

    Ez a fizetős account meg... hát bekaphatják a faxom.
  • Masakari
    #85
    vagyis pontosan ha neten akarod nyomni akkor igen normális live acc kell az meg fizetős..de mivel magyarországona live nem működik(mert a microfos 1 fasz és baszik megcsinálni)ezért nem is fogsz tudni online játszani amég meg nem csinálják..csak lan-ba vagy directip-be(márha lesz benne 1általán direck ip:/)
  • Masakari
    #84
    hali
    1,nem..én valamien sima accot tudtam kreálni és azzal megy a lan..persz ha lan kábellel lennének kötve a gépek:/ hamacsit valamiért baszik hálónak venni nem tudom miért,szóval 1 direkt ip igazán elférne a játékba..de 1 trükkös megoldással már sikerült majdnem játszanom 1 gyerekkel csak akkor az volt a gond hogy valamiért nem tudtunk csatlakozni de legalább már láttuk 1más serverét..
    2,ha jól tudom valamikor tavasszal
    3,általános tapasztalat:JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ:) nekem nagyon bejön,igazán már kicsit kezdek bele fásulni a gépek elleni játékba:)
  • Gauge
    #83
    Hali!

    Több kérdésem is lenne:

    1.) Multiplayer: az igaz, hogy csak fizetős accounton keresztül online nyomni? EZ az jelenti, hogy haverral sem tudunk gépek ellen játszani (direct ip)?

    2.) Itthon mikor várható a megjelenés és emnnyibe fog kerülni?

    3.) Általános tapasztalatok?
  • Masakari
    #82
    ne tudjátok hogy a francba lehetne megoldani hogy hamacisn keresztül menjen ez a vacak????
  • Masakari
    #81
    hát..most vizsgáim vannak és eléggé necces mikor jó mikor nem..

    irtam privit benne az msn-m vegyél fel
  • kenderzen
    #80
    elvileg lehet live-t használni itthonrol is csak a winfosba átkell állitani a területi beállitásoknál a UK-t . Mikor hamacsizunk 1et?
  • Masakari
    #79
    hát igen ez megesik..1ébként se tudnánk a neten multizni itthonról mivel ahoz live kell...az meg magyarországon nem működik..(thx microsoft)
  • kenderzen
    #78
    szereztem 1 beta kulcsot amit el is fogad csak lejártnak tekinti és azt irja cseréljem ki . már nem müködik beta kulcsal .
  • Masakari
    #77
    nem tudom nekem nincs béta kulcsom:) de megeshet..amléxem anno a Stalker is ment a Béta kulcsal 1 ideig a neten..

    hát nem tudom..volt/van már jóval future-ebb hangulatű játék is:)
    szerintem sok idő után ez a stratégia az aminek van hangulata..régóta nem játszottam már 1 strat-al se ien nagy kedv-vel mint ezzel
  • kenderzen
    #76
    sztem az lehet a gond hogy elég future hangulat , és ezt sokan nem birják feldolgozni :)
  • kenderzen
    #75
    komoly hogy megy a beta kulcsal?
  • kenderzen
    #74
    már pár pályán tul vagyok , azota nem fagyott .
  • Masakari
    #73
    lehet vista hiba..:) nekem xp-n semmi baja
  • kenderzen
    #72
    igaz néha lefagy :S és csak a feladatkezelövel tudok kilépni /vista a képernyöillesztö leállt powa
  • kenderzen
    #71
    idáig ültem a játékon megjelenéstöl fogva megvan :S
    über nagyonnagyonjo :)
    hangok ,grafika hibátlan . a harci video nézet meg néha mintha valami animáciot néznék .
  • Masakari
    #70
    pl generals?:D vagy c&c3?:D
  • Masakari
    #69
    én benne vagyok, de csak max 1v1 mert nem valami atom a gépem
    uatwar/atwar a hamacsi amit csináltam
  • samsung123
    #68
    hamachizni akar valaki? velem?
  • Alwares
    #67
    Én majd lehet újra felteszem, tök jó, hogy béta kulcsal megy live-on is :)
  • _Atti_
    #66
    furcsa hogy senkit nem igazán mozgat ez a játék..ennél joval fosabb rtsek mozogtak a top10ben..
  • Hopsz
    #65
    Hmmm fura kiprobátam azt is de nem lépet tovább, na majd holnap megproszálom még1szer.1épként THX :D :)
  • Masakari
    #64
    cd kulcsnak azt irsz be amit akarsz -.-'

    végre 1 napi szarakodás után sikerült elindítanom..szem elég hangualtos...:) de sajnos van pár bugja nálam..lehet hogy ez csak nálam van de elég gáz..
    -a jobb fent az 1ség leirás el van csúszva és az első 2 sort duplán irja
    -illetve a fejlesztésekhez nálam nincs leírás aim elég gáz..:S valaki nem tud segíteni ebbe? screenshot-okkal vagy ha van a neten valami leirás meik fejlesztés mit csinál...