165
Le a hotdogos luvnyákkal az SG-ről!
  • FFX
    #85
    nekem is ez esett le első látásra
  • Phat Smoker
    #84
    nálam az outpost rendesen kigyomlálja az ilyen xarokat a weblapokról , de máshonnan böngészve elég zavaró tud lenni!
  • nyamiag #83
    adblock, firewall?
  • Phat Smoker
    #82
    Egyetértek...le a bugyival, meg a hotdögös luvnyákkal!
  • Apus
    #81
    Sziasztok, itt GonoszNap!
    22 éves lány vagyok Veszprém megyéből
    Itt megtalálsz: http://tagok.hotdog.hu/GonoszNap
    gonosz nap pázdet
  • Brolly28
    #80
    ték
  • Brolly28
    #79
    ték
  • Brolly28
    #78
    az egész
  • Fido4life
    #77
    jó kell a pénz az sg-nek, megkell ezt érteni, nem kell oda nézni ennyi
  • fradista91
    #76
    Adom az előttem szólók véleményét, magyarul idegesítő, SGhez méltatlan, és néha néha a chat helyett is beugrik :@
  • gameplusz
    #75
    Ez a tápig csak egy reklámfogás hogy bannerba is betölccse a reklámot (2x-es megjelenés) (just kidding) :d
  • Pheaper
    #74
    lol jó a banner :Dd
  • HUmanEmber41st
    #73
    Lehet, h nem véletlenül lány még ..:D :D :D
  • PJack
    #72
    engem is idegesítenek!!
  • Tinman #71
    Nekem most ezt dobta be:

    "Sziasztok, itt vavian!
    41 éves lány vagyok Pest megyéből"

    41 éves lány WTF!!!!????????????
  • Sadist
    #70
    Szerintem a magukat hírdető tinipicsák és az állandóan újraregelő főleg gumiba járó vérpistikék között nincs olyan nagy különbség színvonal szempontjából...
  • Sadist
    #69
    Nyílván a pénz. Kurvul a világ, ez alól az SG sem kivétel.
    Aki meg nem használ adblockot, az így járt.
  • Tinman #68
    Szerintem forwardoljuk át a hirdetést a Belgáknak
  • csgery
    #67
    Ez tiszta baromság.... ha ismerkedni akarnak, ott a cset...
  • haxoror
    #66
    Azért legyünk őszinték nem a hotdogos cuccal kezdődött a zuhanás, ha a hotdogos kiscsajok átjönnek Sg-re az engem hidegenhagy mert úgy is eltűnnek majd a saját meg a fiúk-lányok fórumokban, jobban fájt amikor megkezdődött az óvodás dömping...
  • DjDano
    #65
    Én inkább azért emelnék szót, hogy egy ilyen huszadrangú dologért topikot nyit valaki...
  • DjDano
    #64
    Ugy csináltok mintha a bulvár SG olyan magas színvonalú lenne... :D Amugy meg nem kéne egyből előítélettel élni.

    Gondolom jó pénzt fizet a hotdog a hírdetésért
  • blackgamer
    #63
    de legalább a hirdetés design-ja illik a SG megjelenésébe
  • Picar77
    #62
    Van benne valami:D
  • Picar77
    #61
    Akit zavar úgy is letiltja akit meg nem az nézze csak
  • joebacsi
    #60
    olyan ember nincs, aki támogatná a reklámok megjelenését, a reklámokra nincs is erre szükségük :)
    tegyük fel 100 ember nézi az sg-t, ebből mondjuk 10nél blokkolva van, még 10nek kifejezetten nem tetszik, úgy 60at egyáltalán nem érdekel, de a maradék 20 elolvassa, és közülük 5 rákattint...és ebből 1 jól megtöcsköli a depis kiscsajszi cunciját...vagyis a hirdetés szó szerint betalált, mert ugye közvetetten a kiscsajszi hirdet, és mikor épp 14 évesen vonaglik a gyönyörtől (legalábbis amit annak hisz), qvául leszarja azt a 95 embert, akit nemérdekelt a hirdetése :)
  • Borg
    #59
    Nem hiszem, hogy tudsz mutatni olyan embert az itteni 20-on kívül az SG-n, aki őszintén támogatná a hotdogos bannerek megjelenését.
  • joebacsi
    #58
    áhh, most itt kb 20-30 ember hőbörög miatta, belőlük kb 10nek van reklámblokkolója, mennyi ez az sg összlátogatottságához képest? :)
    amúgy nekem is alapból blokkolva van, nem is tudtam miről szól a topik, amíg meg nem láttam a citrommailes screenshotot :)
    a lényeg, hogy az átlagember nem utp kábellel a seggében született, és amíg ez így van, addig van keresnivalójuk az efféle reklámoknak...
  • Borg
    #57
    St nem a lap kiadója, ő max kirakja amit mond neki a sanoma.
  • HUmanEmber41st
    #56
    Hiába hőbörgünk itt, úgyis az lesz, amit St csinál.
    De legalább itt senki sem hazudja közben, h demokrácia van. :D :D
  • Borg
    #55
    És ennek köszönhetően az amúgy jó weboldalak sem tudnak pénzt keresni a bannerekkel. (ez ugye kb mindenkit idegesít már, akinek van látogatottabb weboldala)

    Szal valszeg a hotdog banner témával jól az ellenkezőjét érik el a céljuknak. Csak még több ember fogja blokkolni a hirdetéseket.

    Arról talán nem is beszélve, hogy az SG-t kiskorúak is látogatják (sajnos vagy nem), és már csak ezért sem ártana, ha maguk a reklámozó cégek is megválogatnák kicsit, hogy kikkel állnak össze a hirdetésekkel való üzletelésben.
  • mod
    #54
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    c:\windows\system32\drivers\etc

    könyvtárba nézz bele. (értelemszerűen ha nem a C a rendszerpartíció, akkor ott, ahol a rendszer
    van)

    Ezen belül is a "hosts" nevű kiterjesztés nélküli file.

    Ebbe kézzel beleírhatsz, vagy egyszerűen RÁMÁSOLOD azt, amit lentebb írok. (3 plusz sort tartalmaz az eredetihez képest)

    no ennyit erről.

    (Van akinek ezekből egy jó hosszú listája van, így garantáltan nem jelenik meg egy reklám se.)



    127.0.0.1 sher.index.hu
    127.0.0.1 www.red-stars.hu
    127.0.0.1 ad.adverticum.net
  • Picar77
    #53
    Köszi de nem vagyok buzi ha erre gondolsz utálom őket.
  • Borg
    #52
    Van bondika is :D
  • Zsoltika 007
    #51
    Lehet a nyugdíjpénztár weblapját nézte előtte.
  • eörgs
    #50
    szerintem legyen meme
  • gameplusz
    #49
    öreglány :D
  • Borg
    #48
    Ezeknek is van valami tracker cookie-juk? Vagy hogy?
  • FLeK0
    #47
    különféle oldalakon megadott adataid alapján válogaztja össze a neked megfelelő partnereket.
  • Zsoltika 007
    #46
    Jah úgy írja. 45 éves lány vagyok Budapest megyéből :D