406
...avagy ezt is megértük. Magyar Tokio Hotel. Nesze nekünk....
  • cr3ativ3
    #245
    Ennek oly kurva sok értelme van ...
    Ugy... semmi értelme, pedig magyarázni kellene alatt, erről, meg arról, erre meg ... ÁÁÁRRGGHHH....
  • cr3ativ3
    #244
    jutubon kerestem, egy kép miatt amit megphotoshopolhatok :)
  • zakika
    #243
    azt kaptam el multkor
    tehat uj lemez is van/lessz
    pisilhetnek a kiscsajok :)
  • cr3ativ3
    #242
    meg eleve... ennél csak jobb lehet;
    Az alapigazságokról egy kis szót: - én pl. szeretem a rock zenét, évek óta aktívan rokker vagyok (p. hosszu a hajam, stb... ) - Éves tapaszatalataim alapján többféle zenét hallottam, és SEM a tokio hotel SEM a no thanx, ÉS SEM EGYÉB MÁS tinizenekar nem tartozik, és nem is fog tartozni, sem a ROKCK sem pedig a POP (esetleg a RAP/DUCC-DUCC) kategóriákban, mert eddig egy olyan tinizenekart sem hallottam ami valamilyen minimum élvezhetőséget elért volna 'kategoriájában'. Mivel én is zenélek - igen tizenéves korom ellenére, (egy iskolai rajzfilm projekthez készítünk zenét; de legalább van köztünk egy 50 körüli zenetanár aki kicsit formálja a dolgokat, és eddig nem szart raktunk össze, hanem élvezhető zenét - igaz filmzene :P) - tudom, és nagyon halom a zenéjükben hogy mennyire amatőrök. Pl. a th-ban csak egy-egy hangot váltoat, és véha vannak akkord váltások, semmi összhang, semmi komolyság.

    szóval...
  • cr3ativ3
    #241
    van ezeknek a szaroknak valami uj számuk, amiben mennek valami zsidókkal együtt.
  • zakika
    #240
    hat mit mondjak. sirjal, hatha megkonyebulsz
    tegnap veletlenul elcsiptem egy TH dalt a teveben. megmutattam a felesegemnek es azt onta, hogy tul ferfias hangja van a csajnak. tehat mar mutal a gyerek. kulonben semmivel se sz.rabb a zenejuk mint mas zenekarnak aki azt a stilust nyomja (ugrabugra metal kemeny kiscsavoknak europai modra)
  • cr3ativ3
    #239
    iskolába, már 1000-rel megy :(

    Basszameg.
  • Daza500
    #238
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    www.visualchat.hu üzenőfalát figyeljétek
  • Alice Sabbat
    #237
    mutazsd (de csak spoileren)
  • cr3ativ3
    #236
    szaar :P
  • Daza500
    #235
    Egy csetoldalon már ujjonganak értük.
  • cr3ativ3
    #234
    egyenesen fejbe
  • adriika
    #233
    inkább no comment és ezt nekik
  • cr3ativ3
    #232
    szar és kész
  • Daza500
    #231
    Áz
  • zakika
    #230
    vagy formacionak
    deformacionak
  • homeless
    #229
    "megprobálom öket lehuzni a th szintjére"

    Ezzel lehet hogy csak jót tennél velük! Ha megnézed mennyi idióta tinipicsa rajongója van magyarorságon a th-nak...

    Itt a fórumon meg felesleges lehúzni őket a th szintjére, mert számomra(és szerintem mások számára is), már ott vannak vagy még alatta.
  • Alice Sabbat
    #228
    gyüttes?


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Minden ami elcsórható külföldről és eladható ... a minőség és színvonal fügvényében halálosan ...
  • Daza500
    #227
    Zenekarok a zeneakadémián vannak.
    Nevezzük nevén a dolgokat, ez "együttes".
  • Alice Sabbat
    #226
    zenekar?
  • cr3ativ3
    #225
    kéne egy olyan hogy "a legjobban anyázott topic top 10" :)
  • cr3ativ3
    #224
    szerintem... :)

    Vagy akát "no thanx, avagy a legszarabb magyar zenekar"
  • John Cena
    #223
    Ezt a topicot szerintem kinevezhetjük a legtöbbször ANYÁZOTT Topcnak:) vagy tud valaki jobbat?:)
  • cr3ativ3
    #222
    szerintem több is :)

    Valaki adjon indokot arra, hogy ezekben mit lehet szeretni, és mért?
  • cr3ativ3
    #221
    Persze, de van egy elmebeteg aki rokkernek tartja magát, és jónak tartja őket.
    Nákunk is mi9ndenki ismeri, és ők is utálják a no, thaxet, a thval együtt. Én pl. készítettem egy anti tokio hoteles plakátot, és kiraktuk. Az már egy más kérdés, hogy ugye a D-s lányoknak a mi termünkben van német órájuk, és letépték a th-s kurvák. Pedig szép nagy volt :)
  • cr3ativ3
    #220
    nekem valaki azt mondta, hogy olyan mint a holigans gyermekkorában.
    Szerintem szarabb mindennél. ÉGŐ.

    Én se vagyok sokkal idősebb ezeknél, megmondom nektek, mi pl. iskolai rajzfilmhez csinálunk zenét, és még mindig jobb, mint ez. - Igaz, i9nstrumental zeze, szóval semmi ének, de még mindig jobban toljuk mint ezek.

    Figyeljétek meg, nem sok idejük van mert feltalálnak ennél szarabbat, és azt nyomatják. Figyeljétek meg, a tizenéves kurvák ezt venni fogják mint a cukrot.
    Amire kiváncsi vagyok az az, hogy a th véleménye mil esz erről a szarról. Ha lesz koncertjük, és én odakerülnék, akkor én irtanék.
  • cr3ativ3
    #219
    lógós g*cik.
  • Gladiator
    #218
    de ne aggodj, az albumukat nem vesszuk meg. igy aztan lehet akar mekkora erdeklodes irantuk...
  • csoola
    #217
    legyenek is, megérdemlik amekkora égö szar "zenét" nyomnak, remélem jol leégnek! én foglalkozok velük, megprobálom öket lehuzni a th szintjére, megérdemlik, megdolgoztak érte!
  • Harly18
    #216
    Egyébként az a fura, hogy itt a hozzászólások 90 %-a negativ és mégis annyira foglalkoztok/foglalkoznak az emberek ezzel az együtessel, tehát mégiscsak foglalkoztat/érdekel benneteket baromira. Ha azok, akik utálkoznak hozzá sem szólnának, akkor alig lenne érdeklődés irántuk, de igy pont azt éritek/érik el, hogy sokáig a köztudatban lesznek....
  • zakika
    #215
    nem -ik
    -ék

    humorizaltam :)
  • Gladiator
    #214
    toplistan hanyadik?
  • kuci06
    #213
    igen, már a viván is megy
  • Gladiator
    #212
    viva-n megy?
    ismer egyaltalan vki akarkit aki szeretne oket, vagy mindenki szanalmasnak tartja?
  • kuci06
    #211
    nálam már az osztályban szinte mindenki ismeri őket
    De ők is útálják őket
  • Gladiator
    #210
    megy mar otthon a nagy no, thanx laz?
  • Daza500
    #209
    És ők meg nemis járnak már suliba...
  • cr3ativ3
    #208
    de mi a jó ezekben?
    Már a suliban is ez folyik...
  • zakika
    #207
    ki lett moderalva imike
    pedig ugy olvastam volna valami okosat
  • kuci06
    #206
    látom a moderátor-topicban is rontod a levegőt :D
    ügyes vagy, majd kinövöd :/