142
Scions of Fate (mmorpg)
  • BlackShadow
    #102
    én tegnap próbáltam és szintúgy nem megy a premium shop.. lehet újrakéne raknom? tegnap mondjuk a játék ki is dobott amint megnyomtam a gombot.
  • Rabbit20
    #101
    Hát én most nagyon elkezdtem gondolkozni, hogy kellene venni ncash-t, semmi pet meg ilyenek, csakis potiont vennék... nagyon sok pénzt meg lehetne spórolni ha nem kellene npc-nél potit venni.
  • BlackShadow
    #100
    azért vmiből finanszírozniuk kell a srácoknak a játékot :) azért mégsem lehet tök ingyé egy faszántos játékkal játszani :p
    amugy csak pár dolcsi, azaz sztem egy 1000-ből simán megúszod.. hosszútávon nézve, az a pénz semmi :)
  • izem
    #99
    na ez nem tetszik,miért adja pénzért a petet:-((
  • BlackShadow
    #98
    lvl-hez quest kell, városban a bal fölsö npc adja.. asszem Claire talán a neve.. de IRL pénzbe kerül, h legyen peted

    magyar klán: én CHAOS!!! :)
  • izem
    #97
    A magyar klán ötletet támogatom
  • izem
    #96
    a pet mikortol lehet ?
    ugy értve lvl kell hozzá?
    vagy hogyan kell aktiválni ha már van?
  • Rabbit20
    #95
    Csináljak? xD most komolyan :)
  • Rabbit20
    #94
    hali :)
    lehet váltogatni a szervereket, karid ugyanúgy ott lesz :)

    de amúgy csináljunk már magyar klánt :D csak az a baj klánon belül nem lehet the order és chaos együtt :( vagyis asszem...

    Black: nekem mindig bejött :P
  • izem
    #93
    Magyar oldalrol tudtok?
  • izem
    #92
    Hello
    Én a 3. szerveren nyomom
    Kisvihar néven
  • BlackShadow
    #91
    nekem a premium shop 1x sem jött be :) mindig fehér kocka.. :D
  • Rabbit20
    #90
    Jah hát ez elég sz@r... Bár én egyik fraction war on ott voltam, valami reggel 7-kor kezdődött asszem. Mondjuk nem volt nagy szám mivel engem kidobott rögtön az elején valami error-ral l0l... :/
  • Rabbit20
    #89
    Én már kora reggel óta tolom :D Fura hogy mindig vennem kell potit, bétába premium shopból vettem állandóan :D
    Kezdjetek klánnéven gondolkozni lol
  • BlackShadow
    #88
    sztem új kliens lesz :)

    bár ez a hülye időeltolódás kicsit idegesítő.. csomó jó event-ről lemaradok mert hajnali időbe lenne nálunk
  • izem
    #87
    Még nem mennek a szerverek:-((((
  • sweech
    #86
    és új klienst kell-e majd tölteni vagy jó a SCIONS_OF_FATE_V5_0126_2007?
  • musha
    #85
    akkor ha jól rémlik 4-kor jelenik meg kinti idő szerint, tehát nálunk éjjel 1? nem baj, csak remélem tényleg nem kell már semmit szarakodni az ekkáunttal...
  • Rabbit20
    #84
    Már nem kell semmi, ez már az "official release" lesz szval bárki játszhat vele.
    Egyébként sztem nálunk már 8-a lesz mire játszani tudunk :D 9 órás eltérés :/
  • musha
    #83
    valaki tudja, hogy most megjelenés után kelleni fog bármilyen kulcs az indításhoz vagy elég az az acc, amivel be vagyok regelve a játék főoldalán?
  • Rabbit20
    #82
    jah ott lehet házigazda jogot is kérni :) majd lehet kérek hehe
  • Rabbit20
    #81
    jah ok :)
  • BlackShadow
    #80
    asszem játékosok fóruma modinak kell elküldeni a képet, h feltegye
    pl moderátor figyelmébe topic :)
  • Rabbit20
    #79
    Naja én is :)
    Nem tudok bannert betenni :)
  • BlackShadow
    #78
    hmm most olvasom, h ha elindul a játék a béta teszterek ajándékot kapnak .. kiváncsi vagyok mi lesz az :)
  • BlackShadow
    #77
    ahogy gondolod :) én csak megmutattam, h mire gondoltam :)
  • sweech
    #76
    ezt a csirkét én is néztem :D de akkor odébb kell tenni a feliratot
  • BlackShadow
    #75
    na mit gondolsz?:)

  • BlackShadow
    #74
    sztem zsír.. bár kicsit "üresnek találom a bal alsó részt :) ha nem haragszol mindjárt kiegészítem egy picit

    amúgy most "szünet" van? v mi van most ?:D
  • sweech
    #73
    bannernek?

  • Rabbit20
    #72
    miért? :D
  • Goth
    #71
    remélem új klienst kell majd szedni hozzá
  • sweech
    #70
    holnap open beta? =)
  • Rabbit20
    #69
    Nagy a pangás :(
    Törörlnek minden karit :D
  • Rabbit20
    #68
    Magas szinten lesz majd benne dungeon azthiszem. Végülis a lényeg az ellenségeskedés Chaos és Order között, ezek külön területeken fejlődhetnek, és hetente egyszer összecsapnak.
  • Demila
    #67
    sziasztok , most töltöm a játékot . , tudnátok valami magyar linket adni ? vagy valami leírást valahol , mert a videók alapján jó kis játék ez , de nem látom a lényegét :( , van -e benne Dungeon ? , Csapatmunka ?? , esetleg két állandó ellenséges terület ? , előre is thx
  • Goth
    #66
    valami NPC-ről beszélt, hogy annál lehet ezt a követ rányomni, de sehol sem találtam :p
  • Rabbit20
    #65
    Nem sajna :( csodálkoztam is, hogy mikor felnyomtam +5 re semmi fénye nem volt :/ Holly-nál kell venni valami követ (nem tudom a nevét) és az teszi rá a fényt van tűz, szél, méreg stb. valami "add effect" :D vagy nem tudom.
    Akartam shotot csinálni a fegyómról, de nem találtam hogy kell. Szval +6 os és lv3 poison ^^ szép lilán fénylik :P Kár hogy holnap úgyis elvesztem xD
  • Goth
    #64
    az a fényesség a fegyver körül enchant vagy enhance eredménye, vagy hogy lesz az? :p
  • Rabbit20
    #63
    Az van hogy most mindent vehetsz az npc-nél 1 goldért :D Ez a 35-ös karik (3. 4. slot-ba kezdesz karit akkor 35 lesz) miatt van hogy tudjanak csinálni jó cuccokat pvp-hez. Amely karik tegnap vagy az előtt vagyis hát ezelőtt az event előtt lettek csinálva vagyis az első két slotban vannak, azokat elvileg nem törlik :)(bibíí én akkor 25-ös karival kezdek :P)
    Csináltam +5 ös fegyót ^^ mondjuk így könnyű volt :D