142
Scions of Fate (mmorpg)
  • Hikaru
    #142
    Játszik még valaki?
  • vegita24
    #141
    sziasztok nekem segitcsen mar valaki MSN en [email protected] a cimem kősz
  • Hydroceph
    #140
    és ebben hogy segitsunk lol? várj...
  • Milan90
    #139
    Hali,mindenki!lenne eyg problémám,ami az,hogy a játék már megvan de az oldalon nem lehet regisztálni.Ha jól értettem az oldaal fejlesztés alatt áll.Plííz help me!
  • tomka1995
    #138
    Na hali hát ujjat kezdtem mert meghackeltek most 23 vok de hétvégé felmek kb 40 ig majd ha valakinek kell help egyen fel msn-re:[email protected]
  • Hydroceph
    #137
    Sziasztok!
    van egykét gondom gammával, feltettem, muxik, de gondolom én nem ugy ahogy kellene, pl; nemtok X-t irni, nemtok csaj karit csinalni, malenek meg nemtok hajat/arcot valasztani, ezekre ninsc opcio, szar a kliensem vagy mi? mit csinaljak? marhara tré igy, foleg h alapbol jobbnak tunt video alapjan =/
  • Hydroceph
    #136
    nah 10 perc mig lejon, infot pls!
  • Hydroceph
    #135
    Hali!
    Szedem lefele, amig lejön kiprobalom Holicot, melyik szeror menjek majd, vagy itt hogy mukodik? és mennyi magyar tolja?:)
  • tomka1995
    #134
    csácsá én játszok vele 46 vok de nincs nagobb magyar??
  • Exiliana
    #133
    Én már pár hónapja játszom a scionssal, van egy 26-os szintű swormanem meg egy 28as bowmanem. Szerintem tök jó, meg aranyos meg minden de egy kicsit unalmas, hogy csak irtani kell benne és kevés a küldetés. Az ellenfelek tényleg egyre erősebbek, de ezeket kell ölni, ha fejlődni akarsz. Sok pénz elmegy potionre, a pénzszerzésre sztem a leghatásosabb a shoppolás...persze nem mindig jön be. Ha meghalsz elég sok exp-t vesztesz....de végülis én szeretem ezt a játékot. Magyarokkal nem sokkal találkoztam, de tényleg jó lenne egy magyar klánt csinálni. Melyik világban van a legtöbb magyar?
  • Hikoro
    #132
    én is most szedem le
  • Sugam
    #131
    hi leszedtem a jatekot mert elegem lett silkroadbol.
    jatszak magyarok? jolenne 1 klán
  • nerz
    #130
    hi! most raktam fel a játékot, és érdekelne hogy egyátalán játszanak-e magyarok komolyabban? ha igen akkor hol találom őket? thx ^_^
  • Maksi
    #129
    Honnan lehet accountot szerezni, kreálni? Akár trial is érdekel, mert nem igazán tudom, hogyan is működik most a game.. a Klienst leszedtem már.
  • Zoba
    #128
    teccik ez a gém a screenshootok alapján most szedem le remélem jó lesz

    aprópó nehéz a fejéődés

    remélem nem silkroad szinten lesz
  • BlackShadow
    #127
    hát lehet én is kipróbálom ha olyan jó :)
    SoF szép meg minden, karakterek pofásak.. de egy játék ami csak grindelésről szől :\ kezd kicsit uncsi lenni
  • Rabbit20
    #126
    Jah én is azt kezdtem el csinálni, de utána azt mondtam h ebből elég :)Utána 22őn visszamentem lumberjack-ekhez és még akkor is 60-70 es sebzést nyomtak rám pedig már zöldek voltak :( szval ez kicsit idegesítő, egyedül a medvéknek meg farkasoknak van még normális támadásuk, amit el lehet viselni...
    Azóta már visszamentem Silkroad-ozni és újra függő lettem, vagyis azt hittem, de tegnap kipróbáltam 9dragons-t, és hát eszméletlen az a játék, nagyon ott van :)
  • izem
    #125
    Szia
    én a medvéket ölőm azokból a küldi miatt ami folyamatos van pénz,igaz kicsit uncsi,de 2 ora alatt összeszedek 10k-t.
  • Rabbit20
    #124
    Hát én valahogy egyedül jobban szeretek gyakni :) jó ha nem függsz senkitől (mondjuk healertől).

    1. Ilyen már nekem is volt :) de egy idő után behal :D
    2. ha skill def-et tettél rá akkor azt nem adja hozzá, és az nem tudom mi :D bétába én is csináltam egy olyat, de nem jöttem rá mire jó :/
  • BlackShadow
    #123
    hát baze ez a 21 nem akar összejönni :D kb 5x haltam meg.. iszonyu sok Xp-t levon a halál.. (500) .. már rég megléptem volna:)
    és mai napra 2 bugot találtam:

    1. találtam egy halhatatlan zombit :D leütöttem az életét, de az csak ütött tovább :)
    2. enchantoltam az armoromat +14 def-el .. de nem adódott hozzá a def skillemhez.. ez mondjuk elég idegesítő
  • BlackShadow
    #122
    én lvl20 vagyok és uezt tapasztalom :) és épp ez a "jó" benne
    ez egy party-s játék.. ezzel kényszerítik ki belőled, h 1edül nincs eséyed.. hacsak nem fizetsz be és veszel abból potiont :)
  • Rabbit20
    #121
    valaki aki játszik még van már 20 felett? :)
    Csak azért kérdem, hogy ti nem vettétek észre, hogy 20 feletti moboknak nagyon nagy a sebzése a karira, mert sztem kicsit elrontották itt a balance-ot :( és egyszerűen annyi potit használok, hogy nincs pénzem már következő adagra...
    Szval kipróbáltam party-t healerrel, én meg egy speares meg egy healer, egész jó volt egy darabik, csak nagyon kicsi az exp, mert 2 embert csak úgy tudott tölteni, hogy ketten ütöttünk 1 mobot vagy kettőt :) szal ha már több betámadott minket mindhárman behaltunk :) szal elment kicsit a kedvem így sajna...
  • BlackShadow
    #120
    nemtom, de ha jólemléxem a hivatalos fórumon van egy topic erről.. nézz szét ott!
  • gecc
    #119
    Sziasztok nekem indítás után ezt irja ki.ez micsoda?Mit csináljak, hogy működjön?
  • sweech
    #118
    én is találkoztam múltkor 2-vel
  • izem
    #117
    a karakterrel bármelyik szerverre mehetsz,nincs megkötés
  • izem
    #116
    sziasztok,pedig vannak magyarok:-))
    Igaz botterek is böven:-((
  • BlackShadow
    #115
    most perpill 5 szerver van, terheltségük közepesnek mondható. igaz mivel friss a játék a kezdő helyek tömve vannak :) - bejutni könnyű

    tudomásom szerint nincs (még) magyar guild - és még egy magyart sem láttam :D
  • trident
    #114
    Sziasztok!
    Néhány kérdésem lenne,
    -milyen a szerverek átlagos terheltsége, milyen nehéz vagy könnyű bejutni?
    -van magyar guild, mennyire ritkák a magyar játékosok?

  • donatus13
    #113
    ez a játék ingyenes és folyamatosasn frissül a pálya mint a silkroadban?
  • Rabbit20
    #112
    Bekerül a többi mellé :)
  • Goth
    #111
    ráadásul nem tudom hogy mire jó az az emote, ugyanis elnyomtam, és nem történt semmi =)
  • Rabbit20
    #110
    jaja az volt :/
    én olvastam olyat is, hogy akik mindhárom bétán voltak azok kaptak 3000 ncash-t ajándékba :)
  • BlackShadow
    #109
    na tegnap én is elkezdtem a gamet újra :)

    bladesman - blAckshAdOw

    általában mindig próbálok az Earth 1-re bejutni

    mindenkinek a beta reward egy emote lett?
  • Rabbit20
    #108
    Nem '92 az? :D Mert én most 21 vagyok és álltalánosban toltuk valamikor a tamagocsit :D
  • izem
    #107
    a tamagocsi örület a 80-s évek elejeén kezdödött Magyarországon,1982-ben már 1 ügyes vállalkozo temetöt is csinált a halott tamagocsiknak...
  • ColdFire
    #106
    ja és akkor nem is volt tamagucsi, én mán csak tudom xDD
  • ColdFire
    #105
    jahogy teilyen öreg vagyol -.-
    ok :DDDD
  • izem
    #104
    abból már kb 20 éve kinöttem:-))vagy 30??? :-))
  • ColdFire
    #103
    vegye tamagucsit, aztán játék közbe nyomjad azt is