142
Scions of Fate (mmorpg)
  • BlackShadow
    #62
    most van egy event h 35 ös karikat lehet kreálni stb..
    ott írják ezt:
    "3. Characters that have been made before the server maintenance will NOT be erased."

    ez vajh arra vonatkozik h a béta után?
  • sweech
    #61
    #32
  • L2Goku
    #60
    azt en honnan szulok ?:D
  • Goth
    #59
    Nah, szal ez egy bug.
    Nem fizet npc semmit a cuccaimét, viszont minden, amire futja a pénzemből, és megveszem, csak 1 aranyba kerül! :D
    Szal akinek sok péze van, vegyen egy rakás értékes cuccot, aztán ha megjavítják a bugot, keres vele egy csomót :p
    én csóró vagyok, csak 12k-s fegyverekből vásároltam be :p
  • Goth
    #58
    feltéve, hogy van closed beta-s kulcsod :p
  • L2Goku
    #57
    Akkor most csak letoltom , registralok es jaccok mint huegyerek ?:D
  • Goth
    #56
    nah megvannak már.
    Most viszont az a gondom, hogy bármit eladok, nem kapok érte pénzt :p
  • L2Goku
    #55
    vege a closed betanak ?
  • Goth
    #54
    hol találok vaddisznót? :D
    már minden irányban szzétnéztem a városból, de nem láttam sehol, pedig kell a kveszthez :p
  • BlackShadow
    #53
    jah és még fizetni is kell érte, főleg h béta után törlik :)
  • Rabbit20
    #52
    Azt hittem csak nálam van ez és elírtam a születési dátumomat :D de akkor így jólvan :)
  • Rabbit20
    #51
    pet egy nagy szar :( alig lehet lv10 felett fejleszteni mindig behal :D ha meg nem szeret téged pont mikor meghal akkor újra se lehet éleszteni :o
  • BlackShadow
    #50
    feb7
  • ColdFire
    #49
    mikor lesz már norm verzsön? :\
  • BlackShadow
    #48
    szintugy :) de béta végével úgy is törlik őket szal tökmind1 :(
  • Goth
    #47
    nah már működik =)
    Ti tudtok amúgy karaktert törölni? Születési dátumom kéri, és nem fogadja el, pedig biztosan jót írok be...
  • BlackShadow
    #46
    lehet nem aktiváltad rendesen
    be kell jelentkezni az oldalon és csak utána tudod
  • Goth
    #45
    Mért van az, hogy van digital keyem, és aktiváltam is, regeltem vele, de mégsem tok bejelentkezni?
    Azt írja, hogy: This digital key is not recognized. Please try again after inputting the proper key.
  • Goth
    #44
    nyah már szedem lefele a kliencstet -.-
  • Rabbit20
    #43
    Jah, hát sztem törlik őket, de 3-án meg 4-én pvp event lesz, és csak 35+ os kariknak szval azt jó volna elérni :)
  • BlackShadow
    #42
    beta után karaktereknek sanyi? mert akkor nem fektetek bele sok időt, nem szeretem elölről kezdeni a dolgokat :D
  • Rabbit20
    #41
    Jaja egyre jobban tetszik :) Most gondolkozok hogy áttérjek-e Turf Battles ről erre, csak már sajnálnám otthagyni nagyon jó karim van, top klnánba :( viszont kezdem kicsit unni, vagyis kezdem észre venni, hogy már nem is annyira játszok, hanem a legjobb cuccokat akarom megcsinálni, hogy jobb és jobb legyek szval értitek a szokásos :D, csak ugye az sok idő meg minden és kicsit már fárasztó :)
    Jah amúgy Sword-öt kezdtem, ma meglépem a 20-at vele sztem :) este lehet 25 :P
  • sweech
    #40
    megnyugtattatok, biztos fasza =)
  • BlackShadow
    #39
    én is nyomtam egy keveset :) ez a mangás világ tök bejön :)
    mit indítottál?:D
    én spear-t
  • Rabbit20
    #38
    Na ma játszottam vele "pár" órát :D Egész jó, nekem tetszik. Skillek szépek és gyorsak, plusz összeállíthatsz magadnak kombókat :), zene nagyon jó és ráadásul full beállításon megy az én csicska gépemmel :D
  • Rabbit20
    #37
    Hiv oldalon a főoldalon van egy patch az egyik hírben, azt szedjétek le. Aztán fog auto updatelni egy kicsit és utána megy, csak még szerverek nincsenek készen, úgyhogy még várni kell. :(
  • BlackShadow
    #36
    na asszem megvan mi a hiba.. http://fate.netgame.com/forum/viewtopic.php?t=2915
    le kell tölteni egy másik klienst :)
  • BlackShadow
    #35
    na aktiváltam magam.. lássuk miből élünk :)

    szerk: nem enged be :( aztírja,h csatlakozzak újból.. mindig :(
    szerk2: #34 . lehet uaz a problémáink kiváltó oka :)
  • gecc
    #34
    KÉne egy kis segítség.
  • sweech
    #33
    htx =)
  • Rabbit20
    #32
    Szval aki ki akarja 31-én próbálni a gémet az most tud kulcsot kérni. A gamershell-en még 4500 kulcs volt mikor én kértem :)
    Aki nem tudná hogy kell kérni: ott van bal oldalt alul hogy "receive digital key" azon belül pedig a gamershell.com ra menyjetek aztán ha megvan a kulcs akkor már csak aktiválni kell és kész "activate digital key"
    31-től február4-ig tart 7-én pedig indul már a hivatalos verzió vagy open beta nem tudom.
  • sweech
    #31
    lál :D
  • Rabbit20
    #30
    l0l... igen tudom, jó a netem xD majd valaki törli... vagy nem. :)
  • Rabbit20
    #29
    Nemtudom, csak hasonlít úgy az egész amit olvastam róla. pl. választható classok (healer kivételével), meg nem tudom most még miben :D de ebben sztem ami jobb, hogy van the order vs. chaos meccs és ott megy a pvp rendesen :)meg aranyos xD
    Mondjuk sztem nem cserélem el a Turf Battles-t erre, azért inkább pvp-zek mint grindelljek egész nap, de azért megosztom majd valahogy, hogy mindkettővel tudjak játszani :D
  • Rabbit20
    #28
    Nemtudom, csak hasonlít úgy az egész amit olvastam róla. pl. választható classok (healer kivételével), meg nem tudom most még miben :D de ebben sztem ami jobb, hogy van the order vs. chaos meccs és ott megy a pvp rendesen :)meg aranyos xD
    Mondjuk sztem nem cserélem el a Turf Battles-t erre, azért inkább pvp-zek mint grindelljek egész nap, de azért megosztom majd valahogy, hogy mindkettővel tudjak játszani :D
  • Rabbit20
    #27
    Nemtudom, csak hasonlít úgy az egész amit olvastam róla. pl. választható classok (healer kivételével), meg nem tudom most még miben :D de ebben sztem ami jobb, hogy van the order vs. chaos meccs és ott megy a pvp rendesen :)meg aranyos xD
    Mondjuk sztem nem cserélem el a Turf Battles-t erre, azért inkább pvp-zek mint grindelljek egész nap, de azért megosztom majd valahogy, hogy mindkettővel tudjak játszani :D
  • Rabbit20
    #26
    Nemtudom, csak hasonlít úgy az egész amit olvastam róla. pl. választható classok (healer kivételével), meg nem tudom most még miben :D de ebben sztem ami jobb, hogy van the order vs. chaos meccs és ott megy a pvp rendesen :)meg aranyos xD
    Mondjuk sztem nem cserélem el a Turf Battles-t erre, azért inkább pvp-zek mint grindelljek egész nap, de azért megosztom majd valahogy, hogy mindkettővel tudjak játszani :D
  • Atkamon
    #25
    öh... az mit jelent hogy hasonlít a Silkroadhoz? Csak mer szerintem az marha unalmas...
  • Rabbit20
    #24
    Sztem majd ha játékon belül tudod állítani akkor megmarad a beállítás. Így volt nálam LC-nél...
  • BlackShadow
    #23
    letöltöttem a klienst, és már az elején, launchernél nyomok optionst akkor kijön egy kis ablak, de nagyon szét van csúszva.. ráadásul ha felbontást váltok és elmentem, ha legközelebb elinditom mindig visszaáll 800x600 ra
    ill, a bal v a jobb oldali rádió gomb az on? (mint mondottam szét van nekem esve az ablak így nemtudom :))