124
Véleméynek a készülő animációs filmről
  • Adam II
    #124
    Ennyit ér, hogy pár hónap után TV-ben is leadják.
  • Seth
    #123
    Lesz ősszel az RTL KLUB-on , hurray :)
  • Adam II
    #122
    Ah francba már megállíthatatlanul megy külföldre. Ez a fasz Gát meg azt hiszi ott szeretni fogják. Ez az ember hülye ha azt gondolja ilyen szar grafikával meg animációval labdába rúghat bárhol is főleg ,hogy a legelső egészestés animációs film a Toy Story is fényévekkel jobban nézett ki ennél a mostaniakról meg ne is beszéljünk. Egy kicseszett TV reklám igényesebb ne akarja már elhitetni ,hogy szerinte ez így jó és pont így akarta.
    Külföldön az emberek meg majd biztos inkább egy ilyen no-name mesét fognak megnézni egy olyan országból amit meg se tudnának mutatni a térképen mintsem egy Pixar vagy Dreamworks alkotást. Az ,hogy a gyerekeknek tetszik-e majd egyrészt nem számít mert nem ők fogják a kritikát írni ami majd a szülőket eltántorítja a filmtől másrészt nem hiszem ,hogy különösebben meghatná őket ez az elbaszott szörnyeteg (kis vuk) ha van helyette Kung-Fu panda meg majd lesz Bolt és egybek.

    Gát vagy szenilis vagy egy marha nagy troll.
  • Adam II
    #121
    Máris meg akarja dönteni a saját rekordját?

    Amúgy remélem így ugrott az angol változat a Radcliff gyerekkel kis vuk szerepében.
  • stargatelost
    #120
    én úgy tudom akar csinálni egy második részt

    link
  • Adam II
    #119
    Kiváncsi lennék egy interjúra Gát Györggyel. Vajon mit gonol erről.
  • Victor1103
    #118
    Vígasztaljon minket és a készítőket is az hogy ennél lejebb már nem fog süllyedni,de az is fix hogy valami ótvar szarnak kell jönnie ahhoz hogy letaszítsa a "trónról"
  • Louis Cyphre
    #117
    Akkor egy kis frissítés!
    Tehát IMDb szerint: User Rating: 1.4/10 (1413 votes)

    Minden idők legrosszabb animációs filmje!
    [URL=http://www.imdb.com/chart/animation]Bottom Rated "Animation" Titles[/URL]
    Valamint a világ filmgyártásának legócskább alkotása!
    IMDb Bottom 100

    Elképesztő!
  • Victor1103
    #116
    Jézusom engem meg erre a köpedelemre akartak elrángatni anno.Most viszont látom milyen keményen feszít az IMDB legalja listán mint no.1.Azt az állami támogatást nem ártott volna inkább korházakba fektetni mert ettől a filmtől csak még több ember lett rosszul(fejfájás,hányás egyebek)Szánalom
  • AntiHero
    #115
    Ez az megcsináltuk!!!!4négy
  • Prof William
    #114
    Nem is hittem volna hogy dobogós helyezést érünk el. :)
  • Neogan
    #113
    Azért 5. helyen ott van a Macskafogó!
    A kisvuknak meg:
  • Louis Cyphre
    #112
    Tehát IMDb szerint: User Rating: 1.2/10 (681 votes)

    Minden idők legrosszabb animációs filmje!
    link

    Valamint a világ filmgyártásának harmadik legócskább alkotása!
    link
  • akyyy
    #111
    grat
  • Adam II
    #110
    YEEEHAW
  • SonicBoom
    #109
    Legalább valahol az első helyet foglalja el! Hurrá!
  • Louis Cyphre
    #108
    Alakul ez!
    IMDb oldalán a következő adatokra lehetünk figyelmesek:
    User Rating: 1.3/10 (444 votes)
    Valamint a legrosszabb animációs film top 10-be aranyérmes helyet sikerült megszerezni.
  • Inquisitor
    #107
    "Ez is kb. az Egon és Dönci színvonalát hozza?"
    LOL. Amennyire a 3 éves Pistike pálcikaemberei a rajzlapon hoznak egy pl. Michelangelo festmény szinvonalát.
  • zoliii
    #106
    Ezt vajon felteszik a netre? :) Ez is kb. az Egon és Dönci színvonalát hozza? :) A grafika szerintem nagyon "buzis" lett.
  • Adam II
    #105
    Elolvastam néhány kritikát. Ez olyan szar ,hogy már érdekel.
    Bár a sávszélességet is sajnálom rá de ha felkerül valaha is torrentre leszedem.
  • vegicsek
    #104
    nN szerintem majd büntetéstopic helyett megnézem a filemt :D
  • Inquisitor
    #103
    Ja kritikusok azon röhögtek, hogy az evés mint olyan elő se nagyon jön, mert akkor kiderülne a rókák gyilkosok :D
  • macleod2005
    #102
    Vicc, Alone in the Dark is 2.2 őt kapott és a Bloodraine 2.4-et. Boll alá süllyedünk? Meg különben is, mi ez a cirkuszból kiaszabadítalak sztori???
    Vadászom Utamból Kotródj... ez így nem vadászás. Azons se lepődnék meg ha a tyúkok a rókákkal szövetséget kötnének....
  • Inquisitor
    #101
    Az AirWick reklám nevében ezt kikérem magamnak, sokkal rosszabb.
    Ahogy valaki mondta, animációs szinvonalban a PlayStation 1-es Crash Bandicot is veri. De lehet GFX-ben is. Forgatókönyvben mindenképpen :D

    Érdemes megnézni a filmes blogoka és oldalak kritikáit, szerintem soha az életben semmi nem kapott ennyire rossz kritikát. És az IMDB oldalán lévő kemény 1.8 pont a 10-ből is lesz még SOKKAL rosszabb is ...
  • LasDen #100
    nah én kihagyom az egész filmet az életemből :D
    a topik is -fav :D
  • matyika49
    #99
    sztem nagyon béna. igaz csak a bemutatót láttam
  • SonicBoom
    #98
    Akinek erős a gyomra az ma délelőtt 9:35-től megnézheti a "hogyan készült" verkfilmet a KIS VUK-ról az RTL Klub-on...
  • Adam II
    #97
    Hát tényleg olyan a CGje mint az AirWick reklámnak. Mondjuk az nem mosópor.
  • SonicBoom
    #96
    Volt az már egy éve, hogy először láttam az előzetest a moziban, először azt kérdeztem magamtól, miért van mosópor reklám a film előtt?

    Aztán kiírták, hogy KIS VUK....
  • Hoz_Hun
    #95
    Ez komoly? Jáj.
  • Hoz_Hun
    #94
    Valami FFH csinálta a CGI-t ha jól tudom (Feature Films For Families Hungary). 1996-ban alakult (nem akkor kezdték csinálni a vukkot?? :DD) Na mindegy. Állítólag valami nagyot alkottak The Princess and the Pea-t (A hercegnő és a borsó) című munkájukkal, ami ugyan 2Ds de vannak benne 3Ds háttérelemek is ^_^ (miért nem ezt csinálták a Vukknál is?). Lehet én vagyok tudatlan, de sose hallotam róluk meg a borsós hercegnőjükről sem.
    A Vukk alapján sikeressen meggyőztek, hogy őket NE alkalmazzam, ha 3Ds animáció kell.
  • Neogan
    #93
    Miután minden előzetest megnéztem ez volt az első gondolatom: Te...jó...ég...
    Egyszerűen nem értem miért kell a gyerekkorom kedvenc meséjét ami minden szempontból egyedülálló, egy ilyen hányingerrel meggyalázni? Animáció szemét, de CGI most ez a menő, sztori szemét, de az úgysem fontos.
    Sajnálom azokat akiknek ilyenekem kell felnőniük...
  • blakshep
    #92
    kis vukot is fekete istván írta, csak épp az ifjabbik. Ő főállásban gyógymasszőr, útikönyveket írogat, meg üzleti rovatot vezetett ha jól tudom.
  • Inquisitor
    #91
    Mondjuk ki semmi?
  • LasDen #90
    mi a bajod??? A Vukot Fekete István írta :D A film meg a folytatása még ha nagyon (nagyon nagyon) kevés köze van hozzá....
  • M@TriX
    #89
    Jön Vuk! Csütörtöktől kezdik vetíteni a mozik

    "A film az 1982-ben mozikba került, Fekete István műve alapján készült Vuk második része." hogy mi?! mi alapján vazze?

    Gálvölgyi János meg ilyenhez adja a nevét? Biztos meggyőzték, hogy ez most a trendi...

    ha legalább csak DVD-n jönne ki akkor ok, sok szemét jön ki arra, nade moziba és 1.5 milliárdért?
  • Daza500
    #88
    Ezt még a Jamba gumimacija is kenterbe veri.
  • Seth
    #87
    WARNING:MAY CAUSE EPILEPTIC SEIZURES
  • Cat #86
    URAMATYÁM! Letöltöttem a kiadott trailert és nem hittem a szememnek. Egyszerüen képtelen voltam végignézni, ez még egy B kategóriás akciójátéknak is béna! Eddig képek alapján még aztmondtam "na lássuk mozgás közben, akkor biztos más lesz". De nem, elképesztő, hihetetlen szar!

    Szörnyülködjetek
  • Aram95
    #85
    Túl gyerekes... Az első Vukban volt értelem, lélek, komolyság. Erre itt?
    Kis Vuknak( LOL ez milyen név, ha már annyira akarnak Vukkozni, akkor legyen simán Vuk ) olyan hangja van mint egy buzinak, gyerekes, olyan mit egy GYÉPÉS, plusz még az animáció is szar, az ugrás olyan, mint egy lassított felvétel ( a jelenetet nézve nem annak szánták ) és a nevek is gagyik, gerekesek : Zizi, Csimpi, Tódi... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ egy szóval egy tonna fos.