1025
  • blackfire001
    #945
    Csá. Nincsen valami magyarosítás a játékhoz???
  • Bugz
    #944
    Csőcső!
    Én azon nem tudok tovább jutni amikor a sárga autobottal vagyok és vmi generátort kell elhajítani vagy szétrombolni és számol vissza az óra..ott mit kell?
  • Optimus Prime
    #943
    Addig kell ütni Shhockwave-et, amgí át nem alakul. Ehhez használj bármit. Tankot, éppület törmelék, busz, az a nagy gumikerék. Mihelyt átalakul már könnyebb leverni közelharcban, csak ne veszítsd optika elől.
  • TreDoR
    #942
    Megnyomod a ctrl+alt+del bill. kombinációt
  • Hanci
    #941
    amikor a 2. pályán meg kell akadályoznia város pusztulását optimussal akkor ,hogy kell csinálni?
  • UnknownAsshole
    #940
    attól függ kinek mennyire.. szvsz nekem nem volt nehéz, néha egy kis elakadás hogy most mivan, merre, de ha könnyü lenne és 1,5 óra alatt végig tudnád vinni akkor meg szar. (amugyis gyorsan végigjátszható)
    Azt meg főleg nem értem hogy AA-val miért rondább ? ilyet se halottam még
  • kokos
    #939
    A játékhoz!!!!Nagyon tetszik a játék főleg igy a film után.A grafika is szép,persze ha leveszem az AA-t!Anti A-val nem szép!Szeretnék játszani is vele....DE KI:ASZOTÚL RÜHELLEM HOGY ÖTSZÖR KELL NEKIÁLLNI A PÁLYÁNAK MERT KI.ASZOTT NEHÉZ ép hogy játszható,ÉPP!Nagyon elbaták.Pedig a Helis robot nagyon jól mozog!!!!!
  • Beast Machine
    #938
    írásjelek, pászmek, írááásjelek.
  • merse noni
    #937
    sziasztok lene egy kérdésem elinditom a gémet és egy idö után kidobb a játék mi lehet a probléma ha valaki tud nekem segiteni megköszöném segitségeteket elöre is köszönöm.sziasztok
  • TreDoR
    #936
    Nekem akkor is KELL multi!!!
  • Optimus Prime
    #935
    Fura, mert Amerikában épp most döntött rekordot. No. 1 az eladási listán, mint all platformos filmes adaptáció.

    Amerikában már az első héten a Top 10-en volt és sak pár nagy, mint a Warlands(?) és Sims illetve expension előzte meg. Pedig csakis a Target üzletlánc boltjaiban volt kapható. Mindez a negatív értékelések után - mármint a játék lapok, site-ok. A fanok azért többre tartják.
  • medog
    #934
    LOL meghalt a fórum? hát mondjuk télleg. ha nincs multiplayer , akkor bukot játék leesz, lett belőle.
  • TreDoR
    #933
    Naja, de DS-en sokkal gagyibban néz ki, arról nem is beszélve, hogy marha kicsi a kijelzője. Egyébként ott asszem csak 4 személyes a multi mód, a Pc-s verzióban lehetne jóval több is.
  • Optimus Prime
    #932
    Nem hiszem. Esetleg ha meglehet oldani ezt egy add-on patch-csel...
    Azt tudom, hogy Nintendo DS-en van. Fura, hogy a többiből miért maradt ki. Pedig érdekes lenne.
  • TreDoR
    #931
    Tom, hogy nincs, de reméltem tud valaki valamilyen belső infot, hátha lesz neki.
  • Optimus Prime
    #930
    Nincs neki, de szerintemahelyett van a hivatalos oldalon a Battle for the Allspark játék. Ami amúgy nagyon jó, igaz nem 3D-s, de jópofa kis taktikai játék.
  • TreDoR
    #929
    Multival, hogy állunk?
  • Csiaki
    #928
    Meg van köszi!
  • Csiaki
    #927
    Hali!
    Nem tudom hogy hányadik pálya de amikor a ventilátorokat kellett széttverni, az után levő küldetésnél mit kell csinálni a generátorokkal?
    Köszi!
  • Balumann
    #926
    Hi all! Én úgy felidegestettem magam az egyik pályán, szerintem a legutolsó ellenségnél. az autobot második küldetésénél vagyok, amikor a társakat kell megmenteni. Megmentek egyet, jönnek ellsngéek. A másodiknál már jön egy ilyen nagyobb ellenség aki ilyen bigyót lenget maga körül, azt is megoldottam. De utána a 4. -nél szintén egy nagyobb jön, aki már nem lenget semmit maga körül, de akármit próbálok, nem bírom sebezni se. Akár nekidobok egy kamiont, téglákat, akár lövöm mint az állat, semmi. 2x próbáltam, az 2.-nál próbáltam elcsalni valahova, de nem tudok messzire jutni, hiába próbálok. Jönnek a helik is egyfolytába.

    Én most itt utáltam meg a játékot sajna, eddig pedig jónak tűnt.
  • raimundo
    #925
    baggu szedd le torrent ről az u torrentet ajánlom én is most töltöm le a spider-man 3 mat de bocs tudom hogy a spider-man 3 nem ide tartozik havalami gondod van hogy nem tudod le szedni vegyél fel msn re [email protected]
  • baggu
    #924
    Sziasztok!
    Lenne egy kérésem,valaki adna egy linket hogy honnan lehetne leszedni a játékot ?Nagyon megköszönném!
  • Princeman
    #923
    Köszi szépen!
  • Optimus Prime
    #922
    Azon felül optimus állandóan ismétli mit kell csinálni, a Conoknál meg Starscream.
  • Beast Machine
    #921
    de azt nem értem, hogy ha nem tudjátok, mit kell tenni, MIÉRT NEM NÉZITEK MEG A FELADATLEÍRÁST?? Vagy az nem menő? Prímuszom már...
  • PeeTeR
    #920

    baromi kreativ emberek vannak. raadasul ilyen miatt mail -t kerni bazz...
  • Beast Machine
    #919
    nyomj Entert, vazz.
  • TreDoR
    #918
    Lehet, hogy tényleg össze kellene hozni egy FAQ-t, mert mindenki annál a küldetésnél akad el.
  • dvdrw111
    #917
    az lenne a gondom hogy a haverom leszedte a játékot és egy olyan pályán van elakadva amikor valami generátoral kell vmit ha vki tudja hogy ott mit kell csinálni itt az e-mailja:[email protected] és lehetöleg minnél gyorsabban kéne kösz all
  • Optimus Prime
    #916
    A videók ott vannak a mappákban ".bik" kiterjesztéssel. Ehhez a Bink Video Playere kell csak.

    Rage47: hehe, ez jó. Látom újfent szakértő ül a szerkesztői székben.
  • Rage47
    #915
    ezt olvastam most sg-n a demo letöltéseknél, ugyanis felrakták a demo-t:
    "A Paramount kasszasiker filmjének játékváltozata, melyben vagy a Földet kell megvédenünk az Autobotok támadásától, vagy el kell azt pusztítanunk a Decepticonok által."
    az autobotok nem a "jók"?
  • Princeman
    #914
    Egyébként nem tudjátok hogy a játék videóit hol lehet esetleg leszedni? mármint az animációkat...? Szerintem nagyon jók.....utoljára ilyet a Prince of P. be láttam :D
  • Princeman
    #913
    Az Unlocker müxik!

    THX for TreDoR
  • Sh3rmanData
    #912
    Nem működik ha Dokumentumok/Activison/Transformers/Saved Game be másolom. Help nincs kedvem még1szer végigvinni :S
  • UnknownAsshole
    #911
    amúgy nem "belekötni" akartam csak gondoltam szólok :D
    amugy nemtom mit hova mert én nem próbáltam :\


    [emergency ték]
  • Princeman
    #910
    igen tudom, nem is azt töltöttem le, kicsit feljebb görgettem és megtaláltam ugyanazt a 100as savet....de egyébként tudtam hogy valaki bele fog kötni...
    De nem baj...aztán amit letöltöttem azzal mit csináljak? (a szimpla bemásolás nem müxik, vagy rosszul csinálok valamit..)

    Az unlocker nem is rossz ötlet, THX!
  • UnknownAsshole
    #909
    így van
  • UnknownAsshole
    #908
    ja én ezt a linket amugy princeman-nek küldtem csak elnéztem :#
  • raimundo
    #907
    olyan linket nem tudtok adni ahol le lehet tölteni a játékot vagy telepítő linket csak ne torrentes legyen
  • UnknownAsshole
    #906
    LINK

    Transformers SAVEGAME [100%]

    klikk a kék kis floppyra