1025
  • TreDoR
    #985
    Más játékot fel tudsz telepíteni?
  • kispalika
    #984
    DVD-meghajtó hiba nem lehet, mert a Daemon Toolsból telepítve sem jó. Az új gépen ugyanaz a vírusirtó és tűzfal van, mint a régin volt, így szerintem ez sem lehet hiba.
    Szerencsére átmásolással, telepítés nélkül is működik a játék, így átraktam a régi gépről az újra.
  • Optimus Prime
    #983
    Vírusírtó, tűzfal, rosszul beállított Windows/DVD-meghajtó?
  • kispalika
    #982
    A játékot feltelepítettem, minden rendben volt. Vettünk új gépet, arra is fel akartam rakni, de nem tudtam, csak 3 mappát rakott fel a gépre, mintha nem végzett volna a telepítéssel. Azt hittem a DVD lett rossz. Még megvolt a gépen a letöltött sok rar fájl. Ezeket kicsomagoltam, az iso-t beraktam Daemon-ba, onnan telepítettem és ugyan az lett mint a DVD-ről telepítésnél. A rarok elvileg jók (egyszer már jók voltak és lefuttattam az sfv ellenőrzést is). Mi lehet a gond?
  • DJ Skyline
    #981

  • Optimus Prime
    #980
    Vagy új fent aQuit. Mert ha épp mission-ön vagy, akkor először csak abból lép ki.
  • Prince23
    #979
    backspace-szel
  • JackSparrow88
    #978
    Hali!Vki megtudná mondani hogyan kell kilépni a játékból mert ha előhívom a menüt és a "quit"-ra mek nem lép ki, csak újból kezdi a pályát. Van vmi speciális gomb esetleg amivel ki lehet lépni? Nagyon megköszönném...
  • Optimus Prime
    #977
    Ha én elkezdem unni, golfozni megyek... kell egy pózna és pár autó.
  • TreDoR
    #976
    Nemtom, én csak a 14. végigtolás után kezdtem el unni
  • medog
    #975
    nincs még multiplayer? SZENTEM NEM IS LESSZ ME **A* GAME. unalmas,az első 2 napba még jó de a 3-adik napon már nemjó. és ha nem lesz multi akkor............
  • UnknownAsshole
    #974
    Én nekem semmi gond nincs azzal 5 perc alatt megszokok bármilyen irányítást. Végig is vittem már rég a játékot de az irányitás akkor is ....
  • Optimus Prime
    #973
    Meg lehet szokni. Én már olyan királyul tépek a belvárosban is, anélkül hogy százszor nekimennék a falnak. Amúgy az A és S billentyűkön kívül a Q és E billentyűk is segítik a fordulást, de finomabban.
    Megatron-nal viszont rendre lefejelebb az összes épületet. :)
  • Prince23
    #972
    Akkor legyen 9, a kedvedért:DD
  • UnknownAsshole
    #971
    Irányíthatóság 10 ???

    :DD!
  • lacesz007
    #970
    honan lehet letölteni a full gamet?
  • joci1414
    #969
    hi!
    segítség kéne.űrdongóval vok ott amikor elkapták.Most azt a rácsot kell meszűntetnem.Már megcsináltam a biztosnági szobást meg a szellőzőst is,msot meg vmit a generátorokkal kéne csinálnom csak nemtom h mit.Megfogom , dobálom, lövöm de semi.Vki segítsen please!!!!!
  • Prince23
    #968
    Hi!
    Kaptunk egy újabb "hulkszerűösszetörökzúzokmindentamiutambakerült"-et. Ez benne a jó:DD Rossz napokra, rossz jegyekre ez a játék megfelelő.
    Grafikailag is szép játék, és van benne szabadság is, ami nagyon jó huzás volt az Activisiontól.
    Grafika: 9
    Hangok: 7
    Irányíthatóság: 10
    Hangulat: 8
    Mission Felépítés: 8
    Sokáig gondolkodtam, h egyáltalán megéri-e, de kellemesen csalódtam!
  • TreDoR
    #967
    Hát, az attól függ te hol szedted fel a másik 4-et
  • Optimus Prime
    #966
    Nem tudja valaki hol találom az 5. Decepticon inszigniát a The Hunt for Sam Witwicky pályán?
  • Csiaki
    #965
    Ott amikor ketten ugranak nekem!
  • blackfire001
    #964
    Én tudom. Ott semmi extra sincsen, csak meg kell őket verni!
  • Neogan
    #963
    Minél akadsz el pontosan?
  • Csiaki
    #962
    Köszi de még így sem megy...:(
  • blackfire001
    #961
    Sikerült... Most már lő! A trainer miatt nem lőtt... XD Fúj trainer, most már nem használom az 100... :D
  • Optimus Prime
    #960
    Lőni kell. Egyszer nyomd, mint az állat a két egérgombot, ahol a piros csík van. De előtte mindig húzódj közvetlenül Megatron mellé. Így könnyebb "elérni" a tartályt.
    Nekem már gyerekjáték az a küldetés.

    Az erősebb drone-okat csak úgy lehet megölni, ha hozzájuk vágtok valamit, és amikor habyat esik vagy elbambul akkor kell ütni, vagy felkapni és elhajítani. A "ram"-elős drone-okra meg akkor kell dobni amikor megállnak, vagy össztűzzel lőni rájuk, majd ütni.
  • blackfire001
    #959
    Nem jött össze... Nem tudok rálőni a nitrogén tartájra. Egyszerűen nem lő... Szétütöttem az alsó 2-t, de a felsőket nem érem el!
  • Neogan
    #958
    A Jazz vs. Starscream vs. Blackout harcra gondolsz? A lángszórós drónt úgy kell kiiktatni, hogy mikor lángot szór felkapsz egy tárgyat, hozzávágod ekkor feléd rohan megvered újra lángszórás, dobod, ütöd. Nagyjából ennyi :)
  • bandykaraki
    #957
    JA és amúgy a videó is arról a harcról szól amit én tudok megcsinálni!tehát az az a feladat!
  • bandykaraki
    #956
    Sziasztok!nekem tegnap lett meg a játék és nem tudom hogyan kell legyőzni azt a robotot amelyik vadászgéppé tud át alakulni és ha robot akkor lángokat fuj ki a kezéből!ott mit csináljak?hogyan tudom legyőzni?egy ideig kinnt volt az ő élete de aztán eltűnk!segítsetek lécci!
  • Neogan
    #955
    Csiaki: Ajánlom ezt
    a videt. A lényeg hogy ha felszállnak visszajön a hp-juk nagy része. Azért
    mikor ütöd öket arra figyelj, hogy ne csinálj 3-as kombót (mikor a végén elrepíti az ellent) hanem csak 1x üss várd hogy befejezze, aztán megint csak 1x.

    blackfire001: Mikor Megs kiolvad és látod a teljes hp-ját próbálj a közelébe menni és lődd ki az egyik nitrogéntartályt (azt amelyiknek hp-je van) így nyersz egy kis időt. A pókokat meg csak üsd szorgalmasan,
    mert adnak hp-t!

    -van 1 kis szóismétlés :)-
  • blackfire001
    #954
    Az tnem tudom... Én ott akadtam el, amikor a nagy kocka egyre kisebb lesz, és ott van Megatron is. És ilyen csótányok jönnek ellenem... Nem tudom, hogy mit kellene tennem... :(
  • Csiaki
    #953
    Az hogyan lehet megcsinálni amikor a Jezz-el kell menni és ketten jönnek ellenem, a helikopter meg a vadászgép asszem.Azt hogyan lehet mecsinálni?
  • Neogan
    #952
    Akkor jól gondoltam, csak nem voltam benne biztos, azt hittem hogy csak a kockákat kell gyűjteni a karakterekhez.
    A skillekhez hozzáfűzve: Heroicot én úgy tudtam legkönnyebben kivitelezni,
    hogy kerestem egy drónt és jármű módban lőttem rá így nem sebzek annyit, és összejön az 5-ös skill.
  • Optimus Prime
    #951
    Én most végig vittem a játékot, márcsak a Deception: Megs vs Prime harc volt hátra. Itt 57% completed volt. Igaz, nem gyűjtöttem semmit, csak végig vittem. Bónuszként va jópár kép, a Teaser és a #1 Trailer, 2 spot, és a Cybertron intrója. Valamint Robovsion Optimus és G1 color Screamer.
  • TreDoR
    #950
    Jah-jah, eleinte úgy próbálkoztam, hogy nitro, padlógáz, autópálya és 140 után kézifékkel el kezdtem pörögni, de így max. csak "4-es" slideot adott be, aztán észrevettem, hogy akkor is "méri" a slideot ha nem nyomom a gázt, csak a nitrot. Ugrás dettó, háztetőröl le, közben átalalkulás.
  • Optimus Prime
    #949
    Némelyik trükkös. A slide-re véletlenül jöttem rá:
    Autó-mód, állóhelyzet, nitróval felprögetés majd jobbra vagy balra és előre - bár ez utóbbi azt hiszem nem szükséges.
    Jump, akár háztetejéről a felül írt módszerrel, de néha véletlenül sikerül. Pl. akakdály és össze-vissza pattogsz. :)
  • TreDoR
    #948
    Igen, a skilleket is mind meg kell csinálni, hogy feloldódjanak bizonyos bónuszok. Autobotoknál: speed, jump, throw, slide, heroic, Decepticonoknál: destroy, evil, throw (Barricadenél még az előző 3 mellett ott vannak ezek is: slide, speed, jump)
  • Optimus Prime
    #947
    Unlock: nem elég végig vinni a játékot. Láttad már azt a sok ki Energon kockát? Gyűjtsd össze midn a 100-at minden pályán. Vannak azok az Autobot/Decepticon inszigniák is, abból 5 pályánként. Valamint vannak azok a nagyobb kockák, amik sub-mission-ök, vidd végig minden páylán 4.
    És még ott van a skills, ami nem tudom beleszámít-e. Amikor rombolsz Decepticon-nal gyűlik fent a inszignia, ha megvan mind az 5 villan és balra "bekúszik". Jelölve, hogy ezt a képességed fejlesztve lett.
  • Neogan
    #946
    Ott én is szívtam, de meg lehet oldani. Az a lényeg hogy próbálj meg felmászni a kis épületek tetejére. A generátor zölden világít észre fogod venni.

    A többiektől az lenne a kérdésem, hogy mit kell ahhoz tenni hogy unlockoljam a G1 karaktereket? 100%-ra kell teljesíteni a pályákat? Mert kb 2 pályát már kinyomtam 100%-ra most a mentés 50%-ot ír.