1025
  • Sheltem
    #1025
    Hogy hogy vagyunk vele? Hát talán úgy vagyunk vele, hogy nem a Játékosok fórumába tartozik ez a téma.
  • liberty2
    #1024
    Skacok: Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem az 1986-os Transformers: The Movie létező két szinkronja nem igazán bejövős. A régi minőségben jó, de sok az időzítési és fordítási hiba. Az új meg olyan mintha csak emberek beszélgetnének. Felvettem a kapcsolatot ezért a NovaVoice non-profit szervezettel akik fandub-ok gyártására szakosodtak. Remélhetőleg, ha elegen jövünk össze és az anyagiakat is tudjuk fedezni akkor elkészíthetjük (akár mi magunk) a rajzfilm legjobb szinkronját. Kit érdekel a dolog?

    Csináltam egy Facebook csoportot, oda lehet írni nekem.
  • megatron
    #1023
    Jo játék lehet.Szuper és mégszupereb lehet.mert még én nem játszottam.De akarok
  • megatron
    #1022
    Mikor játszhatok már
  • mtz 82 zts
    #1021
    nekem egy olyan kérdésem lenne hogy honnan tom letölteni a Transformers1 teljes verzióját ingyen
  • steweee
    #1020
    kérdésem az lenne, hgoy ez is kb olyan mint a hulk vagy egyéb ilyen bunyós menjél oszt osszad az észt típusú játékok cska a robotos környezetben? mert akkor inkább kihagynám :)
  • addamm
    #1019
    Sziasztok!Én is felraktam a Transformers the game-t kérte a CD-t felülírtam a cd-n lévő transformers exe fájlal akkor már nem kérte de nem indította hanem ugyanazt az ablakot tette vissz.Mit csinálok rosszul?
  • Doom 4
    #1018
    Én nem tudok róla de nem értem miért kérsz elnézést a logo miatt...
  • MANos Viktor
    #1017
    Sziasztok! Elöször is elnézést kérek mindenkitől a logóm miatt, azért ilyen mert kamionos forumon szoktam irogatni!
    Most feltettem a Transformers The game-t és az lenne a kérdésem, hogy van hozzá magyarosítás? Ha van, lenne olyan kedves belinkelne valaki mert én nem találtam:S
  • Optimus Prime
    #1016
    Kicsit elmaradva. Bár már feleslegesnek tartom közölni az új híreket a 2. játék topicjéba. :(
  • bauer
    #1015
    Transformers játék hír
  • megalodon
    #1014
    Köszönöm! Meg fogom próbálni! :)
  • Optimus Prime
    #1013
    A Bumblebee-s részhez - Hoover gát - van egy egyszerű tanács: nyomd mindkét tűz gombot folyamatosan. :) És próbálj gyakorolni, a Q és E gombokkal finomabban tudsz kormányozni.

    A Blackoutos pálya a legegyszerűbb. El sem tudom hinni, hogy ezen akadsz fel. Lőj mindenre, főleg épületekre, csak lőj, lőj, lőj, mint a filmben.
  • megalodon
    #1012
    Szevasztok!
    Olyan kérdésem van,hoyg ott tartok Bumblebee-vel,hogy egy föld alatti helyen vagyok és idöre meg kell semmisitenem a ventilátorokat de 2nél többet nem tudok mert amikor az alagutból jövök ki az oszlopok az utamba esnek és lelassitanak. Hogyan tudnám megcsinálni?? Van valami technika vag csak gyakoroljam!?? Eléggé a játék eleje ez a rész.

    A másik kérdés az hogy ha Álával vagyok már kapásból az elsö pályát nem tudom megcsinálni a katonai támaszpontot kiírtani kb 85-90%ig megy de aztán lejár az idő :-S
  • Gib
    #1011
    Kössz Optimus Prime!
    Akk megcsinálom
  • Optimus Prime
    #1010
    Amikor megáll hozzá kell vágni valamit, utána tudod nyüstölni. Ezt vagy 3-4x kell megcsinálni vele. De fontos: csak akkor dobj rá valamit is ha áll! Ha fogytán az életed a helikoptereket szétlőheted életért.
  • Gib
    #1009
    am vki nem tudja h hogy kell utolsó pályán kinyírni Megatront?
    Előre is köszi
  • Gib
    #1008
    Peeter a shift és utána szét lehet ütni
  • Doom 4
    #1007
    Nem és Nem.
  • bujty
    #1006
    Heló, a játékhoz nem tud valaki magyarítást??????
  • zorrobomber
    #1005
    senki? :(
  • zorrobomber
    #1004
    Sziasztok!
    Találkoztatok már olyan problémával, hogy elindul a game, de play-re nyomás után kilép és ujraindul? Pár oldalt visszaolvastam, de nem találtam választ a kérdésre.
  • Optimus Prime
    #1003
    G1 Megatron
  • Optimus Prime
    #1002
    Hát sokáig kerestem azt az utolsó Con inszignáit Barricade-del, de megért:
  • TheBerzerker
    #1001
    Nem. A sima exe file is eltünt.
  • Optimus Prime
    #1000
    Mert crackelt?
  • TheBerzerker
    #999
    Miért van az, hogy miután feltettem a játékot és megcrackeltem rányomok az exe file-ra és uttána semmi sem történik és az exe file pedig eltünik. Ötletek?
  • medzi13
    #998
    Ha nekem valaki tudná a transzformer pc-én az örök élet kodját!!
    ellöre is köszönöm!!!
  • SabakuKizu
    #997
    Honnan lehet teljes verziót ingyen letölteni? jah, és nem torrentes kellene. Köszi!
  • Corey18
    #996
    Nagy kár.
  • TreDoR
    #995
    Nem lehet, sajna.
  • Corey18
    #994
    Már végigjátszottam a játékot és nem tudok váltani a szereplők közt.Tudja valaki hogy kell?
  • TreDoR
    #993
    Optimus Prime vs Megatron
  • HasBeen
    #992
    hi all, hogy kell kinyirni a vegen Megatron-t? utom ossze vissza meg dobalom, az meg mint a faltoro kos ossze vissza rohangal es zuzmindent, nem tok vele micsinalni.

    vki help!!
  • macgyver8
    #991
    ÜDV!
    Nekem az a gondom, hogy amikor ki akarom csomagolni a winrar-ral, akkor azt írja ki a Winrar diagnostic messages-be, hogy: no files to extrach.
    Letőltöttem torrentről és megvan a 2,5gb-t files a winrarban de a könyvtárban csak 400mb van???????
    ~uTorrentPartFile_E60F91ED.dat ez a files van a winrarban 2,5gb??????
    valaki help
  • vki
    #990
    Dobj neki amit csak tudsz, és mikor összeesett, akkor kapd fel, és dobd el.
  • lacesz007
    #989
    tudna valaki segíteni hogy kell legyözni a ''betonkeverő'' robotot mert ha lövöm vagy ütöm mindig ki védi a pajzsal és sehogy se tom megölni
  • Okisz
    #988
    Csáó! Elküldenéd nekem mailba ha megkérhetlek, azokat az átkonvertált videókat?
  • Optimus Prime
    #987
    Hát én még a Windows reinstall tudom ajánlani. Azt mindent megold - általában.
  • kispalika
    #986
    igen