47
Amon Tobin
  • 400Dani
    #7
    Hm, klippjeit nemismertem Y()Y)Y
  • GregSB
    #6
    Alap zene ;)

    Új albuma Foley Room névvel tavasszal jelenik meg.

    [spoiler]Torrenten már fent van 1 hónapja ;)[/torrent]
  • Kaszi46
    #5
    Bocs hogy így megszálltam a topicot ,de túlságosan is szeretem ahoz ,hogy meg bírjam állni, hogy ne lökjem az infókat róla:)

    pár klipp:

    Amon Tobin - 4 Ton Mantis

    Amon Tobin - Sordid

    Amon Tobin - Proper Hoodidge

    [URL=http://youtube.com/watch?v=xEp6iVTNwss]Amon Tobin - "El Cargo"(splinteres klippje)[/URL]


    Közben utánanéztem, és valóban a taxidermia filmhez készített zenét.

  • Hixer
    #4
    nem rossz egyáltalán... sőt! kösz a bemutatást, mostantól keresem a munkáit!
  • Kaszi46
    #3
    Link lemaradt. Szóval amon tobin-->slayer-Angel of Theft, bong-ra előadásában a decibelio festiválon:
    ITT
    (amugy süsüben is volt nemrég bong-ra, ott is lenyomta ezt a számot, volt is pigi pogi, telefonom is odalett,:D)
  • Kaszi46
    #2
    Régóta szeretjük:)

    Amugy mostanában egy magyar filmhez is csinált zenét, nem ugrik be melyik is volt az. Lehet a taxidermia.

    Kedvenc albumjaim tőle:
    The Bridge (2003)
    Supermodified (2000)
    Permutation (1998)
    Bricolage (1997)
    najo majdnem mindet felsoroltam, főleg ha azt is odaírom hogy a splinteres is tetszik, nomeg az első, a Bricolage


    Ami viszont érdekelne vele kapcsolatban, van egy albumom ami amon tobin és egy másik nagy kedvencem, eric truffaz nevével van fémjelezve. Több helyen olvastam már hogy a két zenész nem működött együtt soha, valahol meg azt hogy igen. Nomeg az album is erre utal. Szoval ha erről van valakinek bővebb infója megoszthatná velem.


    Jah meg még egy finyomság, nemrég álnéven feldolgozta a slayer-Angel of Theft számát, amiőrülten brutális alapjában véve is, de ez még dobott rajta.
    Mondjuk én már régóta vadászok vadmetált, és elektronikus zenét összekeverő előadókra, hálistennek mostanába egyre többe botlok bele.


    itt van a számból egy részlet, itt ugyan Bong-ra "kezei alol' hallhatjuk, meg ahogy ismerem kicsit meg is brekcore-sította de a lényeg hogy tobin bácsi keze munkáját is dícséri.:)
  • Laky
    #1
    Gondolom sokaknak egyáltalán nem ismerős ez a név így hirtelen, vagy még egyáltalán nem is hallottak róla.
    A srác elektronikus zenével foglalkozik, anno a Splinter Cell: Chaos Theory nevű játék alá is ő szerkesztette a zenét.

    http://www.amontobin.com/

    Sajnos ennél többet nem tudok mondani, inkább beszéljenek a munkái :)

    Kezdésnek feltöltöttem néhány személyes kedvencemet:
    - Big Furry Head
    - Ruthless (Reprise)
    - The Lighthouse