63
közösségi virtuális világ, lehet chatelni, mászkálni, szexelni, peepshow-ba járni, és sok egyéb dolgot... :)
  • Kepek
    #63
    AChat chat game steamen
  • Falcon87
    #62
    LoL :D
    Na lehúzom oszt' megnézem...
  • Pluskast
    #61
    Virtuális sex? Loál....
  • dommer
    #60
    Valaki tud magyar címet nekemsi kéne XD
  • WNW
    #59
    Hogy lehet ide beregisztralni..? Az accounthoz mindenaron egy sponsor membert kovetel a dog progi..;))
  • tomhson
    #58
    nem kell annyira komolyan venni a dolgot, többen már világvégét jósolnak hogy majd mindenki ezen éli ki magát ahelyett hogy ismerkedne
    ez nem így van

    amúgy ott ismerkedésre is van lehetőség akár komoly párkapcsolat vagy csak szex kategóriában
    de szerintem mindkettő felejtős Red Light-on

    munkahelyen jókat röhögünk a progin és ez elég :)
  • LES FORZA INTER
    #57
    khm... kb mint a szerepjátékok a gépeken(wow, lineage és társaik). Sz*r...
    bár ha belegondolok kurvanagy üzlet... az elején ingyenes, sokan belebolondulnak, aztán jön a fizus része... na ebbe mint eladó már belemennék vagy csak én vuk profitorientált??? de hisz ez egy ilyen világ...
  • Aquir
    #56
    pepsi reklám. nekem az ilyen kérdéstől mindig az ugrik be :)
  • Kata
    #55
    aha. Akkor a megfogalmazásod nem volt egyértelmű. Bocs.
  • makekx
    #54
    Vicceset akarsz látni,akkor ezt nézed: www.finishit.atw.hu
  • JAG1
    #53
    Ezt annyira nem vágom, de biztos vicces volt...
  • Aquir
    #52
    nyugi, nincs benne cukor...
  • Magic Boy
    #51
    Köszi vanb barátnőm és nem vonzanak az ilyen programok csak ki kíváncsi lettem volna, hogy mi az ami ennyi embert vonz.
    Amúgy nem BP-i vagyok.
  • magus
    #50
    én nem próbálok ki ilyeneket

    csak próbáltam megérteni miért sikeres...
  • JAG1
    #49
    Utca nevet tudok mondani, az nem jó? Kisétálsz az Üllői útra, az Ecseri környékére. Ott sétálgatnak integető lányok, tele van jó kis késdóbáló kocsmával. Ott dorbézolj...
  • Magic Boy
    #48
    Kipróbálnám.
    Tudna valaki magyar szerver címet adni?
  • JAG1
    #47
    Sztem Ő a dolog jó oldalán áll, csak kicsit homályosan fogalmazott...
  • autoszimulator
    #46
    Ez nagyon szar, omg
    De ahogy látom igény van rá :DD
  • Kata
    #45
    "itt semmi, felröhögsz egyet, mintegy mentesítve magadat"
    Ez nevetséges hozzáállás. De ha neked ez a jobb, dugj lowpoly virtuális karaktereket. Végülis ott mindegy, hogy ki van a vonal másik végén (az esetek 99%-ban úgyis fiú). :)
  • magus
    #44
    ha bemegy egy ríl kocsmába és azt mondja hello dugunk akkor 1. a kocsmáros hülyén néz rá 2. mivel a kocsmában a vendégek 100%-a férfi vmi részeg tuti felajánlja magát:D
  • magus
    #43
    ezt azért így nem jelenteném ki
    az erőlködés nem ott merül ki, hogy nem tudsz összeszedni vmi vidéki suttyófalvai 15 éves lánykát, hanem, hogy tényleg tedd meg és másnap nézz tükörbe. itt semmi, felröhögsz egyet, mintegy mentesítve magadat.
  • JAG1
    #42
    Ez igaz...
    És akkó' így rángatom az egeret föl-le, körbe-körbe, vagy hogy?
    Mármint, hogy történik a dolog?
    És közben lehet tv-t nézni? :-)
  • Kata
    #41
    Á, nem mond az semmit, mert oda se mer menni a lányhoz, nemhogy még megmukkanni is valamit. Aki nem él 'ríl' életet, az nem is boldogul a 'ríl' életben.
  • JAG1
    #40
    Ráadásul ezen nő fel, - aminek a hatása sztem már érződik a mai fiatalokon - és mikor egy idő után bemegy egy ríl' kocsmába és azt mondja:
    Helló, dugunk?
  • Kata
    #39
    Hát igen, még azt sem mondhatnám, hogy valaki ennek a látványán felizgul, mert qrvaronda. :)
  • JAG1
    #38
    Dugni csak "élesben" lehet, az max, ábránd...
  • JAG1
    #37
    Vajon miért!? :-)
    Az mindenesetre egészen biztos, hogy aki ebben leli örömét, annak nem sok tapasztalata van az igazi emberi érzések terén, különben meg sem fordulna a fejében, hogy virtuálisan kell azt megszereznie...
  • macleod2005
    #36
    Könyörgöm, ki játszik ilyennel? a wow-ot meg a lineaget megértem még, mert ott lehet olyan dolgokat amiket itt nem (bár kitudja, ha valaki nekromata és szüksége van egy tanítványra szóljon ),de ezeket a dolgokat a való életben is megteheted ( a grafika is szebb, dugni is jobb ), és mostmár szerencsére (sajnos...) ha bemész egy diszkóba akkor bármilyen korosztályból bármilyen csajt(/pasit) megkaphatsz bármilyen erőlködés nélkül, minek ebből még egy játék is?...
  • Kata
    #35
    Hát, én valahogy nem izgulok fel poligonhalmazokra, bocsi. :)
  • Kata
    #34
    marha :D
  • JAG1
    #33
    Gyere Kata, menjünk egyet riszálni... ;-)
  • armageddon666
    #32
    dehogy halunk. spermát lehet majd e-mailezni és csinálnak egy lombikbébit ^^
  • Kata
    #31
    Jézusom... Tényleg kihalunk, ha már mindenki bekockul, és dugni is csak számítógépen keresztül akar.
  • JAG1
    #30
    Sört lehet e inni?
  • kas123
    #29
    sok magyar van fennt? :D
  • dzsuvajoe
    #28
    LOL ezt a zsar muszály meglesni:P
  • Vdanosss
    #27
    mikvannak^^^^^^
  • tothtök
    #26
    hello
  • Fido4life
    #25
    ezt én is megvenném..:D remélem lesz ilyen :D
  • Hajnalcat
    #24
    Ennek semmi értelme sincs, ahogy a csetszexnek se. Hülyeségnek tartom az ilyesmiket. Csak sajnálni tudom az olyan embereket, akiknek ez az életük. Később meg majd, ha dolgozniuk kell menni, rendes emberek között lenni, akkor meg nem tudnak beilleszkedni, mert addig az egész életük egy számítógép és a benne levő dolgok körül forgott. Csak tönkreteszi az embereket ez a sok szar.