63
közösségi virtuális világ, lehet chatelni, mászkálni, szexelni, peepshow-ba járni, és sok egyéb dolgot... :)
  • OrioN the S
    #23
    te nem is játszhatnál ezzel
  • ColdFire
    #22
    majd ha csinálnak egy olyan mmo-t, h az egész világ benne van minden házzal, beszkennelhetem a képem, és kecskeméten petárdát dobhatok a szomszéd kipuffjába, majd jól elszaladok egy kocsmába, és haverokkal megbeszélhetjük a dolgaink, utánna hazaballaghatnék, és megetethetném a kutyáim, na majd akkor fizetek havidíjat, és eredetibe meg is veszem a játékot:)

    jóvótam? :D
  • Kmarha
    #21
    Annyira nem értem! Ezt mind meg lehet csinálni a való életben is. És még jobb, emberközelibb, nem utolsó sorban valóságosabb. Megint a 20 ezer vagy mennyi felhasználóból majd a 30 százaléka reggel felkel, bekapcsolja ezt a szart, majd este kikapcsolja és alszik. Ennyi a társadalmi és mindenfajta élete. (van ilyen itt a kollégiumban is. 2 év alatt 4-szer láttam, abból 1 az volt mikor áramszünet volt, egy másik meg amikor LAN party. A másik két alkalom az reggel 5kor, mikor kirohant a wc-re majd visszarohant a szobájába)

    Poénkodni ez tényleg jó, de szívem szerint minden hasonlót a WOW-al együtt kitiltanék :) (bár ha úgy nézzük, az ilyen fanatikus barmok ugysem hiányoznak a világnak, jobb is ha bentmaradnak sötét szobájuk mélyén, és ott pusztulnak el éhhalálban vagy végelgyengülésben)
  • Laky
    #20
    :D
  • passatgt
    #19
    ez a shotonline nevezetű golfjátékra emlékeztet,szinte ugyan az csak ez másról szól:)
  • JAG1
    #18
    Ez ugye csak egy vicc...?
  • zoolee
    #17
    Na meg van....Ez nagyon jóó..
  • zoolee
    #16
    Te én ezt nem vágom....
    Akkor beakarom irni az emailom akkor hogy a rákba kell @ ot tenni????
  • zoolee
    #15
    És??
    Ki érdekel????

    Más itt a lényeg:)
  • Fido4life
    #14
    lol.... gondolom kibaszottul laggol..
  • zoolee
    #13
    Jujj....tegnep este túlságosan lehajtottam a lap topot azt késszenlétre állt és nem jött le..:(
  • precision
    #12
    ezt is megéltük, ha vki dugni akar nem elmegy a bnőjéhez, hanem ír neki sms -t hogy "hé gyere már fel a red light centerre, ugy megduglak, hogy visítani fog a tűzfalad"

    nc :)
  • UltimateGamR
    #11
    megd*gtam egy játékost!!! amugy lehet találkozni pár fiatal ( magát 14 év körülinek nevező ) lányokkal is , aki a fiatalokat szereti az ne tartsa vissza magát
  • magus
    #10
    ez azoknak van akik félnek bemenni egy night clubba? oO
  • schrank
    #9
    vannak már magyar szerverek
  • Dynamic
    #8
    Lőni, dugni, karatézni lehet-e benne?
  • Frosty01
    #7
    most majd a sok sg-s ratyimatyi mind erre fog recskázni :c
  • tomhson
    #6
    tánc


    utcán
  • zoolee
    #5
    Hehh, ez teccik...
  • tomhson
    #4
    próbáld ki
  • tomhson
    #3
    több mint 200 000 regisztrált felhasználó

  • Barney Tech
    #2
    ezmiez?
    azmiaz?
    gta80000?
  • tomhson
    #1
    Egy mókás virtuális világ ahol mászkálhatsz, chatelhetsz azokkal akik éppen pont ott vannak, a játék a szexre épül, lehet striptease bárba menni, van benne szex :)
    próbáljátok ki mert szerintem jókat lehet rajta röhögni
    ja és nem játék hanem ilyen közösségi cucc, azért került ide

    weblap

    a program a gépedre innen tölthető 250 MB