69
Honnan lehet őket beszerezni?
  • boleron1
    #69
    Nézzétek meg a Szovjet Sztori c. filmet...
  • okosszöszi26
    #67
    TV2-n volt néhány napja egy orosz film.
    Parasztvakítás volt a magyar címe.
    Egész szórakoztató kis valami volt, jó poénok is voltak benne.
    Pl. amikor a gazdag oligarcha fia így szólít meg egy random jócsajt a diszkóban:
    -Neked biztos valami ostoba neved van.
    Felnyígtam a röhögéstől.

    Nem csodálkozom, hogy pont a TV2-n a kormány propaganda TV-jén adták le. Ugyebár mostanában G.O.V. leküzdötte az oroszok iránti, 30 éve, de még 11 éve is, igen erős unszimpátiáját.
    Mindenesetre egy pozitív hozadéka lehet ennek a nagy összeborulásnak a ruszkikkal, miszerint nem csak ámerikai szennyet lehet nézni a TV-ben, hanem jöhet az orosz is.
    A változatosság gyönyörködtet.
  • okosszöszi26
    #66
    Még a végén nézhetjük az orosz filmeket itthon is.

    Remélem azért feliratozva lesznek legalább.
  • Tjdj
    #65
    Hello Keresek egy régi orosz filmet az a címme hogy koma ez egy pumárol szól ha tusja valaki hól találom szoljon letszi köszönöm szépen
  • zsoltioregon
    #64
    Amiket ajánlani tudok:

    Brat 1-2 youtubon


    Van ilyen jó kis OMON-os Specnazos sorozat (Cep):


    hirtelen ennyi ami mostanában láttam.

    A Brat 1-2 nekem nagyon tetszett.
    A színész sajna azóta meghalt:( pedig lenne Brat 3 is :D

    Brat2-ben kedvenc jelenet a vége felé:

    Táskában az orosz prosti turkál a pénz és fegyverek között.
    Néger nő kérdezi:
    -are you gangsters?
    -No, we are russians :D

    jók az orosz filmek na
  • okosszöszi26
    #63
    a kandahar elég bénácskára sikeredett szerintem

    túl nagyok voltak az időugrások, nem lehetett követni mi miért történt,
    ki kire miért rágott be.
    lehet, hogy ezeket is leforgatták, csak túl hosszú lett volna a film, ha mindent bennhagynak, így meg csak kapkodta az ember a fejét, hogy ez most akkor miért, meg hogyan
  • Inquisitor
    #62
    Jellemzően a régebbi filmek kevés helyen vannak megosztva, kivéve ha orosz torrent oldalról van szó. :)
    Bezzeg a Kandahar ott van mindenhol, vagy a Fekete Villán. :D
  • okosszöszi26
    #61
    na mégiscsak lejött

    többórás várakozás után egyszercsak jött egy seeder akitől 5-600kb/s-el leszaladt.

    már csak 1 magyar felirat kellene hozzá, ami persze nem létezik

    az angolt letöltöttem, legalább csiszolhatom a megkopott angoltudásomat
  • okosszöszi26
    #60
    ez az olympus inferno nagyon kéne!

    nem tudsz esetleg egy helyet ahonnan lel lehet tölteni, vagy meg lehet nézni?

    egy torrentet találtam, de onnan nem jön le a cucc
  • raptorjesus
    #59
    Minek.
    Letöltöd az orosz filmet.
    Antikiller 1-2-3
    Gruz 200
    Nocsnoj dozor
    9 Rota

    letöltöd a feliratokat a feirat.hu-n aszt csá.
  • kezdő2
    #58
    Sziasztok!
    tudtok olyan fórumtársról, akinek van orosz nyelvű filmje orosz felirattal?
    és mondjuk dvdt is írna reális áron?
    írjatok!
  • Sidewinder
    #57
    ITT szintén
  • Sidewinder
    #56
    2006-ban készült vígjáték,a fekete tenger partján játszódik. Címe:Dikari.
    Bemutató ITT
  • Sidewinder
    #55
    Kivételes alakalom,egy viszonylag új orosz film DVD-n Magyarországon."Boksz" a sötétben:
    http://www.divido.hu/index.phtml?op=product&product_id=14064

    Itt Magyarországon nem jelent és vélhetőleg nem is fog,az első film amit a grúzok elbukott 5 napos tavalyi háborújáról készítttek.
    Olimpyus Inferno előzetesitt
  • JungleGeorge
    #54
    Koszonom szepen!
  • hykao #53
    Szerintem ez lesz az: KATT
  • JungleGeorge
    #52
    Egy orosz filmet keresek, a tortenete nagyon hasonlit a Harison Fordos Szokeveny tortenetehez, vmikor a `90-es evek vegen, a 2000-es evek elejen keszulhetett.
  • KnightRider
    #51

    Köszi!
  • hykao #50
    A neten megtalálod, számos orosz torrent oldalon fent van...
  • KnightRider
    #49

    Sziasztok!

    Az "Elsőnek a Holdon" (Первые на Луне) című filmet keresem. Meg lehet szerezni ezt valahonnan?
  • hykao #48
    Hát a képsorok és a Rahan-szerű főhős láttán ez is egy könnyebben emészthető sci-fi lesz...
  • Sidewinder
    #47
    A Sztugarckij testvérpár 60-as as évek beli rendszerkritikus regénye alapján,állami támogatással készül Fjodor Bondarcsuk (a 9.Század rendezője) új filmje,ami bizony sci-fi lesz. A film címe: A lakott sziget.A történet szerint Makszim a fiatal orosz űrhajós egy műszaki hiba miatt egy ismeretlen bolygón kell kényszerszálljon.A bolygóról azt,hiszi hogy lakatlan,ám kiderül,hogy mégsem,és még sokminden más is kidrül,a fim bemutatóját 2009 jan.1.-re tervezik. És ha jól tudom lesz még legalább 2 része a filmnek.
    Rövid,de látványos trailer:
    Itt

    A film hivatalos honlapja(a belépéskor választhatunk az orosz és angol nyelvű változat közt):ITT

    A hivatalos honlapon megtalálunk több és hosszabb trailereket és más éredkességeket is.Remélem be fogják hozni Magyarországra is a filmet.Habár a 9.századot se hozták be,jártam ok23-án Szlovákiában (inkább Felvidék),Révkomáromban,ott bizony ott volt a 9. század a kölcsönzőben,ráadásul olyan méretű poszter is ki volt rakva róla hogy nem lehetett nem észrevenni.Nálunk meg sehol semmi róla. De szegény csajszi nem tudott segíteni h hol is lehetne megvenni.
  • hykao #46
    Szerintem biztos fogják majd még ismételni a DunaTV-n.
    Amúgy következő rész kedden, 26.-án lesz.
  • cserisev
    #45
    Sziasztok

    A Pétervári Banditák címü orosz sorozathoz kérném a segítségeteket.
    Sikerül megszereznem egy orosz oldalról az egész sorozatot és kellene nekem
    hozzá magyar felírat. Főleg az Ügyvéd epizódokhoz.
    Vagy ha valaki tud nekem segíteni hogy honnan tudnám letölteni magyar szinkronnal
    vagy felirattal azt is meg köszönném. Ha esetleg valaki szeretné még letölteni orosz szinkronnal
    akkor jelezze és küldöm a linket.
    Előre is köszönöm a segítségeteket.
  • kiskeke
    #44
    ha már itt tartunk, akkor ajánlanék egy orosz videot,
    ami tetszeni fog:)

    http://videoriporter.hu/vr/fs?content=/vr/player/1038/reporter/count
  • okosszöszi26
    #43
    franc egye meg, hogy ezeket nem lehet letölteni sehonnan
    pedig van jópár fizetős oldal ahonnan dőlnek a filmek
    ha van itt olyan netán aki ilyet üzemeltet, ráúszhatna a témára
    egy emeltdíjas sms-t simán megétrne nekem
  • degenerator
    #42
    a 9 század volt a piratebay-en, letöltöttem, rohadt jó film.
  • PetruZ
    #41
    Nézd, én kb. a Dog Woman-tól csak pörgettem, aztán kb. az utolsó 15 percet még megnéztem. :) Tudom, hogy mi volt odáig, hogy ki kicsoda a végén (csak a helyzetet értettem félre, de nekem tökmindegy ;) ), és hidegen hagynak a magyar feliratok is (sorry, nem szeretem őket :) ).
  • hykao #40
    SPOILER!

    Ja a végén? Akkor nem visszamennek, hanem felkeresik az egyik haverját Kosztyánnak (Elefánt), aki időközben lelépett - megrövidítve egy két tagot, meg feldobva a fél várost...aztán Petyka (SIMLIS) és Ljoha (GYILKOS) elmegy csajozni, és a leitatott csajok egyikéből kiszedik, hogy számtech nagykerben dolgozik, és, hogy hétvégére már jó sok lóvé van a cégnél...ezután összevesznek, de megbeszélik, hogy még megcsinálják ezt a balhét, de aztán elválnak útjaik...Kosztyán (KANDÚR), Petyka SIMLIS) és Ljoha (GYILKOS) bemegy a céghez, de rosszul sülnek el a dolgok, lövöldözés tör ki, Ljoha és Petyka is megsérül, a kocsiban várakozó Dimon (PARÁS) meg végképp elbassza az egészet a szarakodásával...

    Sztem nézd meg mégegyszer magyar felirattal! :)
  • PetruZ
    #39
    Hát amikor visszamennek a városba elintézni az ügyeiket, és kifelé jövet kitör a lövöldözés a rendőrökkel. :)
  • hykao #38
    Leszámolás? Milyen leszámolás? :O
  • PetruZ
    #37
    A szövegértésben nem volt hiba, az elején a manusokat kevertem, de piszkosul. :) A későbbiekben meg az zavart, hogy nagyon "darabos" a film. Megyünk egy kicsit az autóval, megállunk, történik valami, megyünk tovább, stb. A Dog Woman-tól kezdve meg - szerintem - már nagyon unalmas lesz, teljesen leül. A végén a "leszámolás" és a "menekülés" meg teljesen idétlen. A célját és a mondanivalóját értem (azt hiszem :) ), de sztem totál hatástalanra és langyosra van megcsinálva.
    Ha mondjuk lett volna egy kis Carrie-utánérzés (is) a filmben, biztosan érdekesebb lett volna. :)
  • hykao #36
    Hát fene tudja, sztem azért nem olyan rossz, láttam már sokkal rosszabb rendezést is...de való igaz, hogy kb. a felénél eléggé megtorpan, kifullad a cselekmény. Összességében azért nem olyan rossz, főleg, ha az ember pontosan érti a szöveget.
  • PetruZ
    #35
    Igen. :)

    Az operatőri munkával semmi gond, de a sztori nagyon rosszul van összerakva, megrendezve. Pl. az eleje nagyon kapkodós, kb. fél óra után tudtam csak elhelyezni a karaktereket, hogy ki kicsoda és mit is csinált előzőleg, utána viszont lelassul a film.
    A történet jó lenne, de sztem nagyon rosszul van leforgatva.
  • hykao #34
    Hogy érted, hogy nagyon rosszul lett megcsinálva? Mire gondolsz? A rendezésre, a vágásra, az operatőri munkára vagy a történetvezetésre?

    (egyébként tegnap este készültem el a film magyar feliratával..)
  • PetruZ
    #33
    Ezekről írtam a "Filmek, amiket most láttunk" topikban (#29187).
    A Bumer maradt még ki, de az szót sem érdemel, sztem nagyon rosszul lett megcsinálva.
  • hykao #32
    Én sajna csak egy vagy két részt láttam összesen. :(
  • Hajnalcat
    #31
    Pétervári banditák nagy kedvencem. Eddig minden részét láttam.
  • okosszöszi26
    #30
    Hát pont ez az alapkérdés.
    Hol lehet ezeket elérni???
    jó minőségben, felirattal.
    Még fizetni is hajlandó vagyok érte.
    Persze nem túl sokat
  • hykao #29
    Na azért talán nem... :)
    Miért kéne lemondani? Elérhetőek, és feliratok is hozzájuk.