34554
  • endorphinz
    #34394
    Sziasztok.
    - a protoss egységeket mi healeli? (van az a kis egység, de az csak a shieldet tölti fel)
    - az ásványokon kívül van egy anyag aminek a számát nem találom, vagy hogyan gyűjthető. (pl. a protoss főhadiszállásnál van egy képesség, ami boostolja az egységek gyártási idejét, az 25 ilyenbe kerül, de nem tudom mi ez és hogyan gyűjthető. Erről adnátok infót?
  • Stockbauer33 #34393
    http://www.gamestar.hu/starcraft-2-nova-covert-ops-megjelenes.html
  • TBTPumpa
    #34392
    Március 29-én érkezik az első három küldetés:
  • TBTPumpa
    #34391
    Kíváncsi vagyok, mikor lesz elérhető és milyen lesz!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.02.18. 12:05:02
  • Negritis
    #34390
    dreamhack döntő egész jó
  • jazzy
    #34389
    https://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/3ba4z9/hallelujah_glorious_starcraft_2_finally/
  • sanya200
    #34388
    Azt hol lehet megadni?Mert az asztal abba van 2560x1080,de játék alatt nincs.Geforce karim van ha 3d beállításokba megyek ott hozzá adhatom a játékot de ott meg semmi felbontás nincs csak,szűrés,élsimitás..stb
  • Andriska86
    #34387
    A képarányt nem tudom, de persze. A videoverzérlő driverében kell hozzáadni a magasabb felbontásokat, aztán a játékban is kiválaszthatók.
    Én 2560*1600 felbontásban játszom.
  • sanya200
    #34386
    van rá mód hogy 21:9-be 2560x1080-ba is lehessen tolni a játékot?Single rész érdekel csak.
  • Predaking666
    #34385
    "It's a trap" :D

    És plus 1 coop küldetést sem szabad kifelejteni.
  • Hoz_Hun
    #34384
    Srácok, nálam a backgroundba bepakolta ezt a Karax figurát és nem tudom visszaállítani a Kerrigant. Az optionsban be van állítva a Kerrigan, de akkor is az a rusnya Karax áll ott.

    Na meg egy idő után durván laggolni kezd a game. Eddig totál jól futott. :/
  • TBTPumpa
    #34383
    3.1.0 Patch Notes
  • TBTPumpa
    #34382
    "The newest co-op commander Karax will be free to all players with #LotV, and he's headed your way soon!"

    Ingyen kapunk commandereket? Ty Blizzard!
  • Predaking666
    #34381
    Karax?
    Robotic unit?
    Feltámasztós zelot, havoc sentry lesz ebből szerintem.

    Remélem Alarax és serege is lesz majd válaszható commander :D
    Utoljára szerkesztette: Predaking666, 2015.12.07. 21:01:15
  • TBTPumpa
    #34380
    Új Commander érkezik hamarosan!
  • kissssss
    #34379
  • jazzy
    #34378
    Na mondjuk én lehet fillérbaszó vagyok, de DLChez nem asszisztálok, nem veszem meg.
    Utoljára szerkesztette: jazzy, 2015.12.02. 19:31:26
  • TBTPumpa
    #34377
    Igen, mint a Whispers of Oblivion, az is rövidke, de legalább ingyen volt.
  • jazzy
    #34376
    És... ez olyan lesz mint a campaign? Csak mondjuk itt 9 küldetés lesz összesen 15 euroért?
  • Predaking666
    #34375
    Azt hiszem itt a világ vége a Blizz is DLC-zik?
  • TBTPumpa
    #34374
    Majd én is, mert így olcsóbb (33% kedvezmény van rá így) + jár Portré és egyedi egységskin is az előrendelés mellé. De ez az előrendelés már csak 2016-ban fog megtörténni részemről.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.12.02. 13:28:42
  • Negritis
    #34373
    valszeg be fogom rendelni majd amúgy

    de birom hogy van akinek az a baja hogy jön van akinek az hogy nem
    én örülök neki, bár még nem toltam ki a sztorit de szeretem és sosem elég belőle :D
  • TBTPumpa
    #34372
    Márciusig, szóval még ráérünk.
    De jópofa, hogy olcsóbb, mint egy Heartstone Adventure.
    9 küldetés és még némi átvezetőt is kapunk.
  • Negritis
    #34371
    kérdés meddig tart a preorder
  • TBTPumpa
    #34370
    Már előrendelhető a Nova Covert Ops!


    Each mission pack will be 7.49€ / 5.99£, but you can pre-purchase all three now for 14.99€ / 11.99£.

    15 euróért mindhárom küldetéscsomagot megkapjuk.
  • Negritis
    #34369
    Flash visszavonult
  • SZULTA
    #34368
    üdv mindenkinek

    olyan felől szeretnék érdeklődni esetleg van valakinek olyan skirmish map-ja amiben elérhető a terran GOLIATH egység? ha igen kérnék egy linket ahonnan le szedhetem köszönöm
  • Negritis
    #34367
    imádom amúgy az AAA címeknél olvasni a kommenteket ncore-n :D
  • Vincentcloud
    #34366
    Jaj, ne legyél ilyen negatív, természetesen megvette
  • PeeTeR
    #34365
    lemme guess... 'StarCraft II Legacy of the Void-RELOADED'? :D
  • zsozso29
    #34364
    Jeee végre most már játszatok én is vele :D
  • DarkHorSe
    #34363
    mar reg meghalt
  • nepszter1
    #34362
    Elég szomorú hogy a Twich-en többen nézik a World of Tanks-t mint a Sc-t pedig most jött ki a kiegészítő remélem azért, hogy nem fog meghalni a játék fél év mulva , a WCS-t is egyre kevesebben nézik
  • sirdond
    #34361
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mi van akkor, ha Jim csak képzelte azt az egészet a végén és öngyilkos lett, mert nem bírta elviselni azt,ami történt?vagy ez már túl extrém?
  • HeadHunter86
    #34360
    Na most értem a végére. Nekem a három közül ez volt a leggyengébb rész.
    Először is, felületes volt az egész sztori, nem tudtam beleélni magam egyáltalán. Artanis is tök jellegtelen karakter lett.
    Másodszor, az epilógus egyáltalán nem ütött. Olyan semilyen volt. Semi epic nem volt benne, mint az előző részeknél. Szerintem előző részekben több érzelem is volt, itt nem volt semmi motiváció, vagy valaki akinek szorítottam volna.

    Azon meg nagyon kiakadtam, hogy nem voltak képesek egy render záróvideót csinálni. Ez bosszant a legjobban. Lezárnak egy SC univerzumot, egy koncept képek vetítgetésével... Hát bazz Blizzard, nem ezt vártam volna.

    Missziók is kicsit egy kaptafák voltak, mindig volt valami pont a pályán amit védeni, vagy rombolni kellett. Ennek a száma változott csak jóformán.

    Amúgy rendben volt a rész, mert kicsit jobban megismertük a protoss fajt, de nekem attól még lelketlen lett ez a rész.

    De szerencsére innentől csak multi. Azt meg tudjuk hogy király :)
    Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2015.11.16. 22:32:17
  • Nomad90Hun
    #34359
    Azért mert:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az epilógus második küldijében (kb.) halhatatlan Xel 'Naga lett belőle, és ezáltal azt is megteheti, hogy olyan alakban jelenik meg amilyenben akar pl., másrészt ezzel legalább Raynor is kapott 1 elég tisztességes lezárást. Az jobb lett, volna ha a hulláját találják meg mert fejbe lőtte magát és mellette Kerrigan képét? Mert a másik opció az volt kb. a karakterét ismerve


    Amúgy Coop-ot tolja valaki? Haverral tologatjuk, egész jó, bár lehetne majd idővel több pálya meg karakter benne, Magam részéről szívesen venném ha valaki beszállna mellénk 3-iknak. Amúgy nem lennék majd meglepődve, ha majd jönne esetleg karakterként pl. Nova (tudom neki lesz 1 minikampány féle cucca is), illetve Stukov pl. Protossoktól Selendis jöhetne még, vagy Alarak, stb.
  • Daermon
    #34358
    Végeztem :)
    A LotV nagyon tetszett, jó volt az egész. Talán a legjobb a 3 rész közül. :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De most a végén Kerrigan visszatért? Miééééért? :D
  • PeeTeR
    #34357
    igen, de tomeny szopas volt komolyan...
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2015.11.16. 16:13:44
  • TBTPumpa
    #34356
    Na, csak összejött!
  • PeeTeR
    #34355
    Congratulations! You are now the proud owner of Legacy of the Void.

    sirok...