187
Italos, részeg lányok akik csak lejáratják magukat, te mit gondolsz róluk?
  • SNAKE01
    #107
    énis kúrvára rühellem ha egy csaj addig iszik még összenemokádjamagát.szánalmas nagyon főleg ha rád akar mászni utána.az olyanokat zavarom el a picsába.én ha iszom is akkor csak addig még jól érzem magam akkor jobban ismerkedem,de mikor sokat iszom ami nagyon ritka akkor meg hazamegyek és nem lógok másokon hogy lássák mifélét hányok ilyesmi...
  • SNAKE01
    #106
  • Balazs15
    #105
    Italos, részeg lányok akik csak lejáratják magukat, te mit gondolsz róluk? TELJESEN EYGETT ÉRTEK CSAK TESZIK AZ AGYUKAT A SOK PLÁZA KURVA...VAGY CSAK UGY TETETIK HOGY HUUU ÉN HOGY BEBASZTAM..SZÁNALMAS...
  • bld
    #104
    sztem ez inkább korosztálytól függ amúgy meg u.a-t tom mondani mint zsoltika h aki nő létére így gondolkodik az meg is érdemli hseggfejek cuccolják...
  • Zsoltika 007
    #103
    Ebben tényleg van valami. Sajnos.
    A normális nekik unalmas, utánna meg csodálkoznak hogy egy tapló a fa**ijuk és nem értik miért boldogtalanok. Na ezek meg is érdemlik.
  • Sir Quno Jedi
    #102
    ja...

    Tipikus jófiú vagyok és ugye a jányok annyira nem komálják a jófiúkat (bármit is álítanak amúgy), mer rossznak lenni mindig érdekesebb(nek tűnik elsőre). AZAZ beszélgetni, haverkodni, barátkozni, segíteni és óvni jó a magamfajta nekik, de azért inkább a tahótaplókal fexenek össze, mer az izgis. Evvan. Én már régen mexoktam. Amúgy sem azon múlik tetszik-e vagy sem, a tények tőlünk függetlenül tények maradnak.
  • Bájital
    #101
    nem baj haver...nem vagy egyedül...
  • Sir Quno Jedi
    #100
    esszondom, de még hülye voltam...meg most már az is maradok...
  • Zsoltika 007
    #99
    Azért egy 3 napos demót lehet megért volna.
  • 12346
    #98
    nem baj, de legalább gyúr^^

    egyébként taranov hozzászólásain megin lehidaltam. szal akkor lehet, hogy én vagyok a droid, vagy késő van, vagy foghatom akármire, de te aszondod, hogy aki esetenként illuminált állapotba kerül, az beteg? alkesz? és csak laza akar lenni a "spanok" előtt?:C váááázzz:D

    volt már olyan, hogy te egyszer is elengedted magad úgy tényleg istenigazándiból? az összeülős, vihorászós témák nem tartoznak ide^^
  • Calver
    #97
    azért nem volt biztos ide nyelvtanórákra járni.
  • prezi
    #96
    és egyikbe se volt vessző...
  • windrunner
    #95
    ajjaj mögötted hosszú, végig tombolt éjszakák lehetnek.
  • F1re
    #94
    veled ertek 1et sztem csak az a vissza taszitoamikor a fiatalabb lanyok azert isznak hogy lazak legyenek meg amikor hanynak az fiunal lanynal mind2onel undorito :D + sztem eleg gaz amikor a fiatalabb kis csajok arra verik magukat hogy ojan fenykepeik vannak hogy sor van a kezukbe es most huuudevaganyak megint + en jobban itelem azt amikor a csaj kezebe cigi van az az udnorito monnyuk fiu kezebe is de lanynak fujj me'g a pofaja is budos
  • F1re
    #93
    jo neked :D en kurva tele szlapaltam magam elkezdet hanyni melelttem 1ik haverom es raneztem sikerult nekem is hanynom utana 1bol :D azota sajna nem iszom azokat amit ott kihanytam :D
  • Sir Quno Jedi
    #92
    Dempsey mondta egyszer MakePeace-nek, hogy "Nem vagyok én mesebeli királyfi, hogy részeg Csipkerózsikákat csókolgassak!" és nem is csókolta meg, meg nem hagyta, hogy az rámásszon, így nem!

    Ezt én is megtanultam, mint tanúlság és egyszer beszóltam ezt egy jó csajnak, aki ittasan nagyon rám akart mászni és ki is hagytam őt az életemből, pedig ki tudja mi lett volna belőle... DEhát fők az elvek! :D
  • Szeszmester
    #91
    Engem annyira nem befolyásol:

    Ha jól néz ki a csaj, nem gond.
    Ha pedig nem, akkor meg már úgyis mindegy :)

    De komolyan, ők is ugyanolyan emberek, miért ne ihatnának a lányok is? Ha jólesik neki... Persze előfordul, hogy vki többet iszik, mint amennyit még tud kontrollálni, de ez van.
    Szerintem a keménycuccos lányok (és srácok) a gázosak. Bár mondjuk azokkal még könnyebb bármire is jutni, mint a részegekkel :)
  • sz4bolcs
    #90
    nem tetszik, ha valaki lerészegedik. Van ilyen..
  • Taranov
    #89
    Mondjuk úgy, hogy arról szól.
  • sz4bolcs
    #88
    tehát aki berúg arra áll az első hozzászólás? :)) mókás.
  • Taranov
    #87
    Hát nézd, ha valakinek erre van igénye, csak nyugodtan, de remélem nem ugyanoda járunk bulizni. Én személy szerint a humorizáláson nevetek, és nem mindenen.
  • Taranov
    #86
    Én ezt megértem, van sok alkoholos ital, amit szeretek, de soha nem olyan mennyiségben, ami most ebben a témában ivásnak minősülne. Ha te velem ellentétben annyit iszol, hogy berúgsz tőle, akkor az első hozzászólásomban vázoltak igazak rád.
  • CattiBrie
    #85
    azt mondtam, hogy az lenne a legjobb, mert létezik olyan
    létezik még olyan ember, aki nem erőszakolta magára az italt
    egyébként én is csak egyféle italt tudok meginni, pedig mér sohat kóstoltam, ami kizárólag a Bélíz
  • Shadow_THH
    #84
    fap fap fap

    thread over
  • Logitech
    #83
    Már majdnem írtam hogy megtaláltál, de sajnos az "EGYÁLTALÁN nem iszik" azért nem igaz, mert pl. szilveszterkor is ittam egy pohár pezsgőt, és bulizni is eljárok évi 5-6 alkalommal. :(


    Én se vagyok oda a piáért, kb 3 havonta megiszok egy üveg sört, de nem zavar ha valaki iszik, ő úgy érzi jól magát, én pia nélkül is jól tudom érezni magam.
  • CattiBrie
    #82
    :))
    és úgy több helyes lány van .)
  • gyuri12
    #81
    én láttam egy képet hányás után britniről,és én is majdnem kidobtam a taccsot:)
  • sz4bolcs
    #80
    Még csak azt sem mondhatom, hogy alapjáraton ízlenek az alkoholos italok, de van, amikor jól esik, és akkor azt iszom.

    Ez nálam valami téves hozzáállás lehet? :)
  • ffxi
    #79
    Gázosak? Többet finganak? :DDDD
  • sz4bolcs
    #78
    Akkor érdekes, én nem azért iszom, hogy bevágódjak valakinél, hanem mert jól esik. Alkesz sem vagyok, mert van, amikor nem kívánom.
    Most sem hiányzik, de ha kedvem lesz, veszek egy pár sört.
    (?)
  • Palinko
    #77
    és azok hol vannak akik azért feszítenek be,mert egy őrült nagyot akarnak bulizni és mindenen rhögni a többiekkel?
  • tobias88
    #76
    a 2 elfér egymás mellett, bár a gyerekcsinálás HÁLA ÉG még nem jött össze, pedig részegen volt már rá alkalom, hogy lehetett volna, amúgy sztem becsiccsentve-részegen könnyebb az ismerkedés
  • tobias88
    #75
    ez igaz, de ennek új topikot nyitni?
  • trident
    #74
    A gusztustalanság nemtől független, ugyanakkor más kategória egy becsincsentett, csipergős, vigyorgós lány/hölgy, meg más ha valaki az asztalhoz ragasztja magát a nyálával...:D

    Ha meg nem botrányos, olyan a hangulat, ott vannak az ismerősei, akik ha kell vigyáznak rá, hát istenem...:D ***
    (aki meg akarja, az ittasan is tud vigyázni magára)
  • CattiBrie
    #73
    "A nőknek azért nem kell inii ilyen korban mert majd ők hordják ki a gyereket,belegondolsz milyen gyerek lesz egy oylan nőtől aki minden héten hányásig issza magát!? "

    Jahm, gondoljak bele, hogy milyen gyerekem lehet egy olyan pasitól, aki minden héten hányásig issza magát. Ugyanaz. 50-50%, kérem ne mentegetőzzenek a férfiak. Nekik is ugyanúgy "nem szabad".
  • Taranov
    #72
    Szerintem a piálás eleve nem lehet laza.
    Az alkoholizmus egy betegség, kezdjük ott.
    Aki nem alkoholista, csak azért iszik, hogy bevágódjon valakinél, akár haveroknál (biztos sok ilyen van), az eleve nem laza.
    Akinek meg muszáj innia, mert anélkül nem tud élni, ott komoly problémák vannak. Nem mondom, hogy ezektől az emberektől el kell fordulni, de azért adni alájuk a lovat nagy hiba.

    Az teljesen más dolog, ha valaki az összejövetel elején megiszik valamit, azt még nem nevezem piálásnak. Azért antialkoholistának sem kell lenni.
  • Phat Smoker
    #71
    az attól függ hogy a kisebbséghez vagy a többséghez tartozik :D
  • Count Adyn
    #70
    Nemtudom, én eddig 2-3 szor ittam magam nagyon le, de hányni még nem sikerült:)
  • Laky
    #69
    Szerintem csak arra gondolt, hogy a "halálraiszommagaméshányok" gyakrabban fordul elő a férfiaknál, ergo többször látja az ember, és egy idő után már megszokja (), de egy nőtől ezt nem várná el/nem tudja elképzelni.
  • Laky
    #68