1368
  • CheAteR88 #1328
    enyém ezért tört ketté:)
    szegény:(
  • donoki
    #1327
    hali, nekem is pont múlt héten kezdte el ezt csinálni, behalt a mikrofonja... köv héten elviszem szervizbe megnézetni, hogy mennyiért csinálnák meg, ha túl drága akkor hagyom, mert húsvét körül akarok újítani vmi tapicskolós telóval :D
  • berto17
    #1326
    MOSt az a baj hogy ha hívnak, én hallom amit mondanak, de azt nem amit én:S
  • donoki
    #1325
    talán túl cikisnek tartották ezt az opciót, bár nem tudom miért nem tesznek bele ilyen segéd beállításokat..
  • Dragonkiller
    #1324
    Sony Ericsson tulaj kollégáktól közben megtudtam, hogy az SE telefonoknál valóban nincs ilyen opció.
    Ez nekem azért fura, mert előtte Motoroláim voltak és ott még a leggyökérebb telefonokon (pl: C333) is élt ez a lehetőség.
  • Narxis
    #1323
    Ilyen szvsz egy Sony Ericsson teloban sincs, talán csak az okostelefonokban.
  • CheAteR88 #1322
    szerintem nincs benne ilyen opció
  • Dragonkiller
    #1321
    Sziasztok!
    Nekem ezzel a telefonnal az a problémám, hogy nem jelzi hanggal, amennyiben nem fogadott hívást vagy nem olvasott SMS-t tartalmaz. Be lehet állítani valahol, hogy ilyen esetben bizonyos időközönként csipogjon vagy valami?
    (Amúgy Vodafone-os.)
  • donoki
    #1320
    szerintem adj neki egy sallert aztán észhez tér :DD
  • berto17
    #1319
    köszi holnap ki isporbálom:)
  • Narxis
    #1318
    Lehet valami szofteres baja van, nekem is meghülyült mindhárom SE telóm ami eddig volt.

    Próbáld ki ezt: Sony Ericsson Update Service

    A telóhoz kapott adatkábellel PC-n keresztül tudod frissíteni a szoftvert, hivatalos cucc, nem veszik el a garancia ha van. Előtte akut töltsd fel, memóriakártyát vedd ki. A gond az, hogy ha frissíted akkor minden gyárira fog visszaállni. De szervizben is ez történik, szóval ha meghülyült akkor nincs mit tenni, nem tudod lementeni. Ha nincs frissebb szoftver akkor is frissítheted akkor csak újratelepíti rajta a szoftvert.
  • CheAteR88 #1317
    az meredek:D
  • berto17
    #1316
    Hello mindnekinek, nekem aza próblámám a kis telommal, hogy meghülyült, folyamatosan nyomkodja magát, kitisztiottam de nem ez volta baj, továbbra is nyomkodja magát, valaki tud valamit?:D
  • theone91
    #1315
    Kösz... ;]
  • donoki
    #1314
    hát elég kár :/ 3gp-be elég szenny minősége van a filmeknek, ilyen rácsos valamikor a kép, igaz lehet, ha legjobb minőségbe konvertálnám le akkor jobb lenne, de úgy kb 10x akkora lesz a mérete :(
  • Narxis
    #1313
    Jó a logód! :D
  • theone91
    #1312
    "amúgy nem tudtok rá olyan progit, ami tudja kezelni AVI formátumot?
    meg valami jó videó lejátszót rá?"

    Nem tudod a telefon alapvető képességeit bővíteni különböző külső alkalmazásokkal...
  • donoki
    #1311
    jah, akkor nekem is azt kellett volna vennem, csak ugye inkább ezt vettem, mert a honlapján azt írták, hogy 2gigáig kezeli el... na mind1, ez is elég :)

    amúgy nem tudtok rá olyan progit, ami tudja kezelni AVI formátumot?
    meg valami jó videó lejátszót rá?
  • theone91
    #1310
    Nekem szuperált 4 Gigással...
  • CheAteR88 #1309
    8-ast is kezeli csak sűrűn lefagy
    amúgymeg w910i-ben használom:)
  • Szabi1991
    #1308
    4gigást simán kezel o.0
  • donoki
    #1307
    4gigást elvileg be se tud fogadni a v630.. akkor hogy raktad bele?
  • CheAteR88 #1306
    én 4gigást vettem:D
    de rájöttem hogy kevés az is:D
  • Szabi1991
    #1305
    én 1 éve vettem 2gigás 2ezerért :D
  • Narxis
    #1304
    LOL, kéne nekem is.
  • donoki
    #1303
    hát erről inkább nem beszélek :D elég olcsón, ezres értékben 2ujjamon megtudom számolni :D
  • Narxis
    #1302
    Az szép, mennyiért vetted? :p
  • donoki
    #1301
    az is van rajta, kb 70-80 :)) meg még "pár" játék is ráfér :p
  • Narxis
    #1300
    Jaja, nekem is kéne, de nem filmnek hanem zenének.
  • donoki
    #1299
    Múlt héten vettem egy 2gigás m2-t, zsír király csomó fim ráfér :)))
  • CheAteR88 #1298
    de kár mert nézegettem és eléggé jónak tűnik a kezelőfelülete
  • CheAteR88 #1297
    akkor jót olvastam reggel:)
    este már kissé össze visszaságok voltak elöttem:)
  • Narxis
    #1296
    Java-ra nem adják ki, csak okostelefonokhoz asszem.
  • CheAteR88 #1295
    azaz most nézem vmit már adtak ki (Fennec) de jar kiterjesztésü failt még nem találok seholse:|
  • CheAteR88 #1294
    nem értem hogy ff-ot még miért nem adtak ki:|
  • zsoszleny
    #1293
    Köszi, próbálom.
  • Narxis
    #1292
    Java cucc kell rá. Opera Mini: Link
  • zsoszleny
    #1291
    Sziasztok! Nem tudom hogy vagytok vele, de nálam a böngészés egyáltalán nem megy. Szétesnek a weboldalak, sorokban jelenít meg. Ismerősömnek k800i van, az is ilyen, viszont egy nokia 6300 már rendben megjelenít vodafone-os szolgáltatóval. Ha esetleg valami java cucc, vagy frissítés kell rá, vagy akármi, légyszi írjatok. Üdv: Zs
  • PJack
    #1290
    :DD
  • Narxis
    #1289