1368
  • donoki
    #1368
    hát én is kb akkor vettem és nekem már lassan 2éve halott a mikrofonja, igaz nem azt használom, de még mindig megvan :D visszakerültem a régi 6600-mhoz
  • Gyöször
    #1367
    Abszolút meg vagyok vele elégedve a géppel :) Most headsettel bohóckodom, ha nincs nálam akkor kiabálok és mindent elmondok 3x :) Akksija is top még mindig, 6 napot lehúzok vele.

    Mit ajánlanál ez után? Tapecolót nem kérnék, gps jó volna de nem feltétlen. Nokia C5-00át nézegettem, de 2001 óta SE párti vagyok, abszolút nem esett a Nokia kezemre. 40 ezres plafon.
  • Narxis
    #1366
    Azért szép kort megélt. :)
  • Gyöször
    #1365
    2006os telómnak most halódik meg lassan végleg a mikrofonja. Segítségére volt biztos, hogy 1 éve beleejtettem a fürdőszobában a padlóösszefolyóba mert le volt véve róla a rács :) Aztán meg kifújattam kompresszorral ahogy illik :) Előtte 1 évvel a # gombot nyomta ész nélkül ami 2 hét alatt elmúlt. És ez előjött vízbeejtés után is, de akkor is elmúlt némi szárítással. Sztem jó készülék ez, milliószor leejtettem és karc sincs rajta, ha menthető lenne a mikije, azonnal megcsináltatnám, de így sok értelmét nem látom..
  • CheAteR88 #1364
    movie maker:D
    nekem annó azzal ment:)
  • Narxis
    #1363
    Valamilyen programmal.
  • cucumber87
    #1362
    tudja valaki hogyan tudom webcamként használni?
  • CheAteR88 #1361
    www.mobilmsn.com asszem én ezt használtam annó és tökéletesen működött
  • bardocz
    #1360
    Ebuddy programját valaki már próbálta elindítani? Azt írja, hogy connection failed, és ahogy engedélyezzem a program számára az internethasználatot, pedig azt az indításnál engedélyezem ugyan úgy, mint az operának is, az meg működik.
  • bardocz
    #1359
    Köszi, ez volt az!
  • Narxis
    #1358
    ha nem változtattál rajta akkor 0000
  • bardocz
    #1357
    Mi a telefonzár kódja?
    Még sose kellett használnom. Így nem is tudom mi az.
  • bardocz
    #1356
    Megtaláltam. Opera minit átmentem gépre, aztán meg is csinálom.
  • donoki
    #1355
    telefonból :) bemész a memória állapotba és ott lesz h MS formázása v vmi ilyesmi
  • Narxis
    #1354
    Lehet sajátgépből.
  • bardocz
    #1353
    Igazából nincs mit lementeni, van rajta kb 900mega zene, az meg mind megvan a gépen. Formázni valami programmal kell, vagy lehet sajátgépből?
  • Narxis
    #1352
    Jaja, mentsd le az egészet és formázd.
  • donoki
    #1351
    hát nemtom, én MyPhoneExplorerrel csinálom a fájlátküldéseket, lehet azért nem engedi, mert már elég régi a memóriakártya és sok szemét van, igaz itt nem registrybe, de itt is ilyesmi, és már az a szektorok tele vannak vele, és formázni kéne, vagy nem tudom
  • bardocz
    #1350
    Át akarok másolni egy számot ctrl+c ctrl+v-vel sajátgépben, és kiírja, hogy valami szektor nem található. Pedig van még hely a memóriakártyán, 6 mega a szám, és 20 körüli hely van még.
  • donoki
    #1349
    hát ha bővebben leírnád mit csinál és hogy csinálod, akkor lehet tudnék segíteni :)
  • bardocz
    #1348
    Már megint nem tudok felrakni zenét a telómra. És mindig az utolsó szám kéne a legjobban az albumról, amit nem hagy:D Pedig van még hely rajta bőven. hogyan javítsam meg?
  • donoki
    #1347
    Hehe, elvittem egy gsm boltba a telóm, hogy megtudják-e csinálni a mikrofont, elkezdik 5ezer forintért megtudják... amikor bevittem és mondtam h sony ericsson már fogták a fejüket, mert a se-kben egybe van minden egy panelon, aztán az egészet ki kell cserélni, mert forrasztgatni nehezebb munka... (pff)
    Tesómnak is mikrofon gondjai voltak a 6600-ával de neki kicserélték 1 ezresért.. nevetséges
  • Dj káka
    #1346
    az lesz
  • Narxis
    #1345
    Akkor szervizbe vele.
  • Dj káka
    #1344
    még mindig azt csinálja
  • bardocz
    #1343
    Nekem sem lesz ezért jó ideig SE-m.
  • donoki
    #1342
    én már amúgy se vennék többet sony ericssont :) de ez még rátesz egy lapáttal... se-nek ez a töltős meg füleses megoldása elég szánalmas, kb 5osztálytársamnak van sonyja és mindegyiknek szarakszik a fülessel, hogy néha szól néha nem... az én telómnak már a töltés és néha nehezére esik.. talán 5x elkezdi tölteni..
  • gabi89
    #1341
    Nekem is ezt csinálja de random módon hozzá se nyúlok és kikapcsol. Az a vicc ,hogy az új Satio is csinál ilyeneket pedig az 100ezer ft -os készülék :D és nem egy ismerősnek szintén csinálja ezt.
  • PJack
    #1340
    én 2 éve vettem februárban
    #-gombot elhagytam valahol, de meglehet nyomni. meg a jobb szélén kis keretrész levan törve egy kicsit
    néha random módon kikapcsol, gondolom kontaktos aksi miatt
    de attól még jó :D
  • bardocz
    #1339
    Régen meg tudtam csinálni a saját témáimat, de most egyszerűen nem akarja az igazságot. Beállítom a hátteret egy másik menüre, és meghal a program. Ha más néven ugyan azt a képet teszem, akkor is. Pedig nagyon fasza terveim vannak már.
  • Szabi1991
    #1338
    mióta megvan a teló alap wókment témám van, passz :D
  • bardocz
    #1337
    Mytehemcreator, vagy mifasz nektek is cigánykodik, ha ugyan azt a képet akarjátok mindenhova háttérnek berakni?
  • bardocz
    #1336
    Nekem asszem 2 éves, és semmi baja még, mintha új lenne. Nem is nagyon használom mondjuk, csak órának...
  • Szabi1991
    #1335
    szintén :D
  • donoki
    #1334
    nekem több mint 3év után krepált be a mikrofonja... nektek mennyi idős volt?
  • Narxis
    #1333
    Dugd töltőre vagy vedd ki az aksit 10 másodpercre.
  • Dj káka
    #1332
    cső ! Ma vettem egy ilyen telót, hibásan persze. Amikor beszeretném kapcsolni akkor a fönti kis led pirosan villog. Nem tudjátok hogy mi a baja ? léci help
  • Szabi1991
    #1331
    jaja, de a vicc hogy nem mindig o.0
  • PJack
    #1330
    dettó
    vagyis csak részleteket hallanak. minden 3.-4. szót megkell ismételnem :D
  • Szabi1991
    #1329
    nabazz így jártam múltkor már én is