1368
  • spe88
    #928
    Hali

    tudna nekem valaki segíteni? a helyzet az hogy vettem egy v630i-t 2 hónapja és most nem tudok vele se telefonálni és mások se tudnak hívni, ha hívni akarok vkit állandóan foglaltat jelez egy mp-ig aztán visszatér a főmenühöz.. nem flight modeban van, próbáltam frissíteni szoftvert, de a legújabb van rajta, kikapcsoltam, aksi ki-aksi be, teljes visszaállítás, de semmi sem segített, enm nagyon értek hozzá mi lehet a baja, ha vki tudja/sejti megköszönném ha leírná!

    köszi előre is
  • misterkrisz
    #927
    oké,megvan:) nekem néha visszajön, de soxor elmegy a kedvem.:)
    /ON
  • Narxis
    #926
    Hát ha máshonnan nem akkor a Sony Ericssonos fórumokról. Egy időben aktívan fórumozgattam ott, csak aztán időm nem maradt rá, meg egy kicsit már lankadt az érdeklődésem a telefonok buherálása iránt. :)
  • misterkrisz
    #925
    köszi narxis:) téged valahonnan ismerhetlek? a neved...
  • Narxis
    #924
    Tessék. :D
  • misterkrisz
    #923
    csöcsö! tudna valaki linkelni V630 szoftot? köszike:)
  • theone91
    #922
    Biztos nagy fejetlenség és káosz uralkodna a gazdaság felett :D
  • Narxis
    #921
  • bardocz
    #920
    én geci lennék,és minden fél percben odébbhúznám a fejem,hogy csak a fal látszódjon x)
  • Narxis
    #919
    Van egy java progi de az csak annyit tud, hogy félpercenként csinál egy képet.
  • Airbus A380
    #918
    Nekem van ötletem vagyél webkamerát Pár ezer ft egy olcsóbb.


    A telefont mindenrekitalálák csak nem erre.
  • szenszej88
    #917
    Hello
    De nem lehet valami progival meg oldani, hogy kezelje?
    Mert szeretném azt meg oldani a telómmal hogy webcamként is tudjam használni.Vagy erre nincs ötleted????
  • theone91
    #916
    Hát a hangszóró jobb, mint a K800-asban...Az 100...

    Adaminho! Szentem ugyanazon a szinten mozog, mint a w300-as, de én nem értem: A mobilok hangszórója csak a jelzésekre van tervezve, nem pedig azért, hogy idegesítse az ember, a tömegközlekedésre kényszerülteket ;)...
  • bardocz
    #915
    sima hangszóró nem a legjobb minőségű,csengőhangnak tökéletes egy pörgős kezdésű trashmetal-szám vele,de azon nem hallgatnám:D
    fülhalgatóval viszont nagyon jó,meg be lehet állítani hangszínt(igaz csak 4-et)
  • Adaminho
    #914
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Zenei téren milyen a teló? (hangszórója hangos?, jól szól?, torzít max hangerőn?...stb) Szól úgy mint 1 W300-as?
  • Airbus A380
    #913
    Köcce. Lehet amatőrkérdés volt de az mp3-ason is kikopott a gomb azér kérdeztem hogy telón kikophat e a sok nyomkorászástól. (képnézegetés, jáék stb..)
  • Narxis
    #912
    Nem.
  • Airbus A380
    #911
    Emnberek a telóba milyen szinten kopnak a gombok ? pl a középső görgetőt nagyon sokat nyomkodom. ki tud kopni ?
  • CheAteR88 #910
    hangszóró is gatya
    ma megyek megforrasztani a fülest hozzá és akkor páva lessz minden
  • Airbus A380
    #909
  • theone91
    #908
    Repcsibuzi vagyol-e? (A neved alapján gondolom nem :\ :S)
  • Airbus A380
    #907
    Én főleg képeket nézegetek amiket a gépről felrakok. van benn több mint 200 repcsis kép.
  • Narxis
    #906
  • theone91
    #905
    Ugye nem baj, ha nem kezdek csodálkozni ;)
  • CheAteR88 #904
    hát nekem meghalt a mijkrofonom:(
    holnap viszem szervizbe...
  • theone91
    #903
    Amúgy a teló viszi a flash képernyővédőket/háttérképeket? Én leszedtem egy Flash-órát, beraktam others-be de nem nagyon akaródzott felismerni a fájlt...
  • bardocz
    #902
    én is telón hallgatok zenét,hangos,meg jó minőségű is,úgyhogy egy szavam nem lehet,meg ezen lűtom,hogy mikor fog lemerülni,meg bármikor feltehetem tölteni,nem úgy mint egy elemet
  • Narxis
    #901
    Ja de én asszem hamarabb vettem a lejátszót mint a telót. Majd ha legköelebb veszek egy telot az remélhetőleg okostelo lesz, W960 vagy ilyesmi, ott majd azon hallgatom.
  • theone91
    #900
    Én jobbnak láttam venni egy 1gb-os karit és egy fülest, mivel nem szeretem az mp3/4-eket...Minek hurcolásszam ha minden funkciója benne van a telóban...
  • Narxis
    #899
    Ja régen én is. Csak zene miatt nincs kedvem memóriakártyát venni, vettem inkább egy faja mp4 lejátszót. Régen én is játszottam, de ma már csak ritkán, hiába no, öregszem. :(
  • theone91
    #898
    Én rengeteg rss-t olvasgatok a suliban, aztán ha vannak olyan hírek amelyek érdekelnek, elolvasom otthon... De a zenehalgatás is ott van az elsők közt...([suttog] Néha játszok is rajta, van egy-két igényesebb jávagém... [/suttog])
  • Narxis
    #897
    Igaz, csak telefonálásra használom, vagy néha opera minizek, pl. legutóbb mikor Ferihegyen tudnom kellett, hol száll le egy gép, iszonyúan jól jött. :)
  • Narxis
    #896
    Nekem se.
  • theone91
    #895
    Jah...Hát nekem eddig nem volt gondom igazán a telóval...
  • Narxis
    #894
    Ábszolúte.
  • theone91
    #893
    Pang a fórum :|...Talán betudhatjuk annak, hogy kevés a probléma a telóval?
  • Narxis
    #892
    Mert az Symbian tipusú okostelokra készült. Pl. Sony Ericsson P1.
  • szenszej88
    #891
    Sziasztok
    Azt szeretném meg kérdezni valakitől, hogy a sis formátumot miért nem ismerifel a telóm??Remélem tudtok segíteni nekem fontos lenne!!

    Köszönöm előre is!!!!!!!!!!
  • Narxis
    #890
    Az érdekes.
  • timantes
    #889
    majd összeírom , de kipróbáltam már 20 játékot minden témában , mindegyik akart csatlakozni...