749
  • Djemba
    #669
    majd meglátjuk mi lesz csak ne a Chealsea nyerjen Bayenr a titkos favorit
  • jedimarsi
    #668
    Bocs hunbasser csak erre a két helyre írtam be!!
    Gonoldtam aki nem tudná most majd megtudja . .. .
  • hunbasser
    #667
    oké,a topikhoz szintén semmi köze,ha megnézed,a játékosok fórumában vagyunk.ezt sztem tárgyald ki MU-s szurkolótársaiddal pl az MU topikban,vagy írd be a Bajnokok Ligája topikba
  • ForeverUTD
    #666
    kiesek=kiesik
  • ForeverUTD
    #665
    Méghogy a MU kiesek! Ja nagyon kiesett:
    Mu-Roma 7-1 Jó út a triplázás felé
  • hunbasser
    #664
    ugyanezt beírtad a fifa 07 topikba -.- hány topikba nyomtad még ezt be? :D
  • jedimarsi
    #663
    MU 7-1 Roma

    Valencia 1-2 Chelsea


    Hát szerintem a MU megnyeri a BL-t ha így játszanak továbbra is!!!
    Hajár MU!!!!!!!!!!
  • Djemba
    #662
    ROMMÁ VERT RÓMA!!!
  • kas123
    #661
    nálam se volt semmi baj
  • Djemba
    #660
    én simán és semmi baj nem volt
  • kicsirobi
    #659
    Nekem is ugyanez a hiba a patchel.
    Ti hogy raktátok fel?
  • Djemba
    #658
    további patchek!!!!
  • Djemba
    #657
    jaja
  • kas123
    #656
    hogy lehet irányítani? :D

    a nyilakkal + A, S, D, W, E, Q, Y, C, SHIFT ezek az alapok =)
  • latnok
    #655
    hali!

    kellene egy kicsi segítség! nincs meg véletlenül valakinek az hogy hogyan lehet irányítani ezt a játékot? Persze magyarul!
    Ha igen adjátok meg, vagy azt, hogy honnan tudom letölteni! kösze szépen!
    Hálám örökké üldözni fog benneteket.
  • Djemba
    #654
    olyan is lesz tuti! még csak most jönneki majd a kiegek!csak türelem
  • dotkom
    #653
    engem inkabb egy olyan patch erdekelne ami kijavitja azt az idegesito sorfal bugot...
  • Djemba
    #652
    nekem nem írta ki!!! biztos vmit elrontottál vagy nemtom
  • Vazov
    #651
    Én hülye felraktam ezt a patchet és mikor elakarom indítani a meccset mindig kiírja azt h hibát észlelt ezért leállt! Nem tudna vki segíteni hogy ,hogy töröljem le ezt a patchet??
  • Djemba
    #650
    Elkészült az első nagyobb kiegészítő az UEFA CL idei játékához. Ezzel a patchel javíthatjuk a bírókat, így már igazi nevek dirigálnak. Merk, Meier, Nielsen, Gonzalez. De a patch kijavítja a bosszantó szürke labda effektust, valamint az ínyenceknek, és valamilyen szinten lustáknak is feloldja az összes ajándék effektust, labdákat, stadionokat!
  • Djemba
    #649
    ITT AZ ELŐS PATCH!!!!!!!
  • kas123
    #648
    igggen :D:D: kicsit túlságosan fanatikus vagy :D:D:D
  • dotkom
    #647
    akkor nagyon optimista vagy :)
  • ForeverUTD
    #646
    Fogadni mernék h nem esnek ki a roma ellen a BL-ből!
  • Djemba
    #645
    ha jó tudom ma teszenk föl egy pár kisseb kieget ide!
  • Djemba
    #644
    Ronaldo nyártól remélem a BARCELONA 7 LESZ!!!!
  • Djemba
    #643
    ez lehetetlen!!!!BL KIESNEK 1000%
    7 kupa kizárt dolog
  • dotkom
    #642
    ugy legyen, de a roma ellen ezt nem nagyon lattam bennuk. inkabb csak szenvedtek...
  • ForeverUTD
    #641
    Ja és annyit még h 1998-99-es idénybe szinte minden ugyanígy volt.
    A MU 7-esét /régen Beckham, most Ronaldo/ kikészítették az anolok a VB miatt de fergeteges szezont tudtak maguk mögött
    A negyeddöntőben és az elődöntőben is olasz csapattal játszott/ez most is összejöhet/
    stb...
  • ForeverUTD
    #640
    Nem búcsúzik a MU sehonnan, hanem Triplázni fog ugyanúgy mint én a Gémben!
    Jövőre meg mind a 7 kupát begyűjti:
    KlubVB
    Angol Szuperkupa
    Európai Szuperkupa
    BL
    Bajnokság
    FA kupa
    Angol Ligakupa
    /remélem/
  • Djemba
    #639
  • hunbasser
    #638
    köszi nem -.- majd ha unatkozok,talán
  • Djemba
    #637
    olvassatok egy kicsit!!!
  • Djemba
    #636
    Régóta hagyomány az Electronic Arts-nál - kihasználva megannyi focilázban szenvedő játékos gyenge pontját -, hogy rendre kiad egy játékot, ami az aktuális futball szenzációt dolgozza fel, legyen az Világbajnokság, Európa Bajnokság, vagy éppen a Bajnokok Ligája... Az UEFA Champions League sorozat kezdete régebbre datálható, ugyanis magát a hivatalos BL licencet több játékfejlesztő cég is megkaparintotta: először a Krisalis Software, majd követte a Silicon Dreams és végül a sportóriás EA kebelezte be. A '96/97-es BL küzdelmeket feldolgozó epizóddal debütált a program, amit a mai napig öt epizód követett, de csupán az utolsó kettő készült az EA berkein belül. Az UEFA CL 06-07 is elsősorban a konzolos célközönségnek készült - ahogy azt már megszokhattuk -, de azért nincs minden veszve...


    Nálam nincs mentség egy focis játék esetén, ha a készítők nem tudnak összerakni egy ízletes intrót, főleg ha egy ilyen remek téma adott, mint a Bajnokok Ligája. Nos ebből a szempontból jelesre vizsgázott a program; még most is libabőrös leszek, ha visszagondolok... A körítésre ezúttal sem lehet panaszunk: szépen kiszínezett, témába illő kezelőfelület vár az indítást követően, a BL himnusz már-már borzongató a bevonulásoknál és tulajdonképpen az egész meccs valóban emlékeztet egy Bajnokok Ligája közvetítésre - csak nem Faragóékkal! Sajnos a két jómadár ezúttal kimaradt, és a jól megszokott angol urak foglalják el a közvetítői állásokat...

    Ilyen gólt már láthattunk...
    Rögtön az elején leszögezném, hogy csupán egy némileg feltuningolt FIFA 07-ről van szó, szép Bajnokok Ligája cicomákkal, ami arra elegendő, hogy így félúton a FIFA 08 felé egy kicsit elszórakozzanak a megszállottabb játékosok, de a FIFA sorozat legújabb gyöngyszeméhez képest nem sok újdonságot tartalmaz. Azért igyekszem a játékot a kellemesebbik feléről szemlélni és szerencsére akad pozitívum bőven, mint például a zseniális háttérzenék, vagy effektek! Hihetetlen jól visszaadja azt az atmoszférát, amit egy tömött stadion nyújt, amikor a hajrában egyenlítenek a hazaiak, főleg ha 5.1-es térhatással történik mindez. Jól szól a játék, ez nem vitás, és jó szokásához híven az EA megint remek zenéket válogatott össze, bár azért elfért volna még jó pár szám a repertoárba. Számomra sajnos eddig tartott az UEFA Champions League pompája, ugyanis a játék további részéről már kevésbé lehetne ódákat zengeni...

    Semmi komoly újítás, inkább a meglévő anyagot dolgozták még jobban össze; előtérbe helyezve magát a szimuláció élményét, a taktikai lehetőségek kárára. Apró, de annál megnyugtatóbb újítások történtek, mint például a kapus mozgásának javítása: sokkal határozottabban reagál az éles szituációkban, és végre az egy-egy elleni harcokban sem totojázik annyit, de sajnos még mindig akadnak bosszantó esetlenkedések... Szerencsére a játékosokkal végre gyorsabban tudunk passzolni a cselek után, így kevesebbszer veszítjük el a lasztit, ha jó ütemben reagálunk, de ettől függetlenül továbbra is előfordulnak irreális bokaficamító mozdulatok. A játékmenet valóban pörgősre sikeredett, ami egyrészt köszönhető a jól megoldott védekezési rendszernek, illetve a pontrúgásoknál, bedobásoknál alkalmazható gyorsbillentyűknek - ekkor mindenféle animációt nélkülözve, azonnal játékba hozhatjuk a lasztit, amíg az ellenfél nem állt vissza például egy meghiúsult támadást követően -. Szívfájdalom, de el is értem az UEFA CL utolsó említésre méltó játéktechnikai újításához, ami a kezezés életszerűségének finomításában nyilvánul meg, ami nem túl bíztató a FIFA 08-ra nézve, persze addig sok víz lefolyik még a Dunán...
    Micsoda pompás üresség
    Sajnos az animációkkal továbbra is hadilábon áll a játék; túl hamar ismétlődnek és lehetnének sokkal látványosabbak, mert ez így nagyon sekélyes. Ezek után már csak olaj a tűzre, hogy egy Bajnokok Ligája témájú játéknál magát a beteljesedést, azaz a BL döntő záróanimációját – amikor végre az égbe emelnénk a trófeát -, pár örömujjongással és valami fehéren csillogó fémdarab fogdosásával elintézték a készítők... Kárpótlásul viszont a bírók nagyon cuki headset-ben dirigálnak, illetve az „új téli hatásnak” köszönhetően, a fagyosabb estéken látszik a focisták lehelete és kesztyű álnéven egy fekete massza került néhány játékos kezére. Természetesen a csapatok keretei teljesen frissek (2007 februári adatok szerint) és a felállások is nagyjából korrektnek mondhatóak, persze ha valakinek más elképzelései vannak, az editorban kiélheti buheráló vágyait is!

    Egy teljesen új modul is helyet kapott a játékban; a kioldható jutalomkártyák rendszere, melyeket egy bizonyos teljesítmény vagy eredmény után szerezhetünk meg és az azokért járó pontokat elkölthetjük különféle extrákra. Nos ez valóban remek húzás volt, viszont a megvalósítás már kevésbé örömteli: az összes választható csapat legyőzéséért jár egy cetli, illetve az ilyenkor elsüthető lehetőségeket sem hagyták ki a készítők (pl.: mesterhármas szerzése, kapott gól nélküli mérkőzés, stb...), de semmi ráció az egészben, és még ráadásul a felület ahol a megszerzett kártyákban gyönyörködhetnénk kusza és semmi információ nincs arról, hogy mikor szereztük be őket. Apropó extrák! Három kategóriába különítették el a kioldható bónuszokat: labdák (amikből valóban rengeteg kapott helyet) , stadionok (csupán a Highbury stadiont, és a 2007-es BL finálé színhelyét, az Athéni Olimpiai csarnokot oldhatjuk ki), és végül a „pályamódosítók” (a szép zöld gyepet cserélik le például biliárdasztal posztóra, vagy homokos felületre – amik egytől-egyig igénytelenül néznek ki és semmilyen befolyással nincsenek a játékmenetre – ). Összességében az egész rendszer erősen egy „nesze semmi, fogd meg jól” koncepcióra emlékeztet, pedig az ötlet kiváló, amit sokkal ügyesebben ki lehetett volna alakítani, főleg, hogy pontokat másképp is szerezhetünk, például az új játékmódok teljesítésével.

    A szokásos „Play Now!” és többjátékos mód mellett ugyanis további három lehetőségünk van megmérettetni magunkat. Helyet kapott a játékban egy menedzser mód (The Treble), ahol a választott csapatoddal végig kell menni a bajnoki idényen, megfűszerezve a Bajnokok Ligája adta kihívásokkal, miközben különböző feladatokat, javaslatokat kapunk a feletteseinktől. Ha sikerül ezeket teljesíteni, ropogós bónuszpontokkal gazdagodunk, amiket a már említett módon hasznosíthatunk! Szót érdemel az Ultimate Challenge játékmód, ami megint csak egy remek ötlet, hiszen a korábbi „legendás” BL döntőket, elődöntőket játszhatjuk újra, belecsöppenünk például a 2001-es Bayern München – Valencia finálé 51. percébe és fordítanunk kellene az eredményen úgy, hogy az minél jobban igazodjon a valósághoz! Remek kihívást nyújt ez a lehetőség, mert több olyan feladat is van, amit kimondottan nehéz behozni, ráadásul a gép erőssége is adott, ám fájó pont, hogy nem korhű játékoskeretekkel tehetjük mindezt! Végül jöjjön az utolsó mód, ami kihagyhatatlan egy ilyen játékból: a Bajnokok Ligája torna, ahol a selejtezőktől kell végigverekedni magunkat a BL mezőnyön egészen az athéni döntőig!

    Vége az idénynek
    A grafikáról eddig nem esett szó, ami annak köszönhető, hogy ezen a téren sem fedezhető fel komolyabb fejlesztés, így továbbra is a jól bevált „homály effektek” bűvöletében élvezhetjük a játékot, csupán a játékosok fizimiskája lett némileg élesebb, kidolgozottabb. Tehát a következő generációs megjelenítés PC-n még várat magára, de talán majd jövőre!

    Mindentől függetlenül nem lett rossz játék az UEFA Champions League 2006-2007-es epizódja, de mivel igazi újítást nem fedezhetünk föl benne – illetve amit annak mondhatnánk, az leginkább összecsapott munka -, így nem hinném hogy bárkiben is olyan mély nyomot tudna hagyni, mint azt a FIFA 07 szenzációja tette. Talán, ha azt a pár jó ötletet komolyabban kidolgozzák és összerakják, egészen más szájízzel zárnám a cikket, de így csupán egy kiszínezett FIFA-ra fogok emlékezni...

    UEFA Champions League 06-07
    Grafika
    7
    Összesen:
    Játékmenet
    7

    71 %
    Tartalom
    8
    Zene

    10
    Szavatosság
    7
    Pro

    + Bajnokok Ligája körítés
    + Remek hangok
    + Jópofa Ultimate Challenge
    Kontra:
    - A jó ötletek béna megvalósítása
    - Nincs komolyabb újítás
    Ajánlott konfig:
    2,5 GHz-es Intel Pentium IV vagy AMD Sempron 3000+, 512 MB RAM, ATI 9600 Pro
  • Djemba
    #635
    MU-nak most fogyott el a lendülete a bajnokságot talán behúzzák de a BL búcsúznak!!!
  • Golyo69
    #634
    úgy legyen :D
  • Djemba
    #633
    biztos nem!!!
  • ForeverUTD
    #632
    A bl eredmények függvényében megmondom milyen meccsek lesznek az elődöntőben:
    MU-Bayern
    Valencia-Liverpool
  • Djemba
    #631
    magyar csapatokat majd lehet bele tenni???
  • Djemba
    #630
    olvastam, hogy lesz majd egy patch ebbena hónapban!