749
  • Ricsi234
    #749
    sziasztok!lenne egy kérdésem amikor elindítanám a játékot akkor azt írja hogy kéri a DVDt
  • brumerator
    #748
    Hello, új vagyok itt!nekem csak a crack kéne!Nem tudnátok segíteni h honnan szedjem le??előre is kösz.hello
  • barca15
    #747
    szóljon ha vki szokta nyomatni ezt a játékot,sztem hangulatra ez legbaróbb, ha van ilyen akkor egyeztessünk msn-t, ott aztán ip-t és mehet is
  • hunmilan
    #746
    Üdv!

    Valaki jön játszani?
  • hunbasser
    #745
    kicsit eltévedtél :DDDdddddddddddddd

    amúgy sincs warez sg-n.
  • pyro1994
    #744
    nem tudjátok honnan lehet letölteni a 2006 fifa world cup-ot?
  • Djemba
    #743
    hehe
  • hunbasser
    #742
    :DDDDDDDDddddddddddddddd
  • Rockynhooo
    #741
    én is letöröltem miután elvertél :D
  • hunbasser
    #740
    no,akkor a régebben beígért pár animáció(azért van csak ennyi,mert gyorsan letöröltem a játékot ^^)

    Marseille roulette Robinhoval



    és a csel után még megettem vele egy embert.



    Higuaín lövés



    és a végére egy cseles szabadrúgásgól Reyesszel



  • Djemba
    #739
    jó lenne!
  • Prince23
    #738
    Miért nem lehet tovább folytatni a Bl-szezont... ennyi ... egy év, és kész?! Ennyi lenne a nagy BL gém,! xar.
    Már lenyomtam a Rómával... és nem lehet tovább vinni... meg micsoda ez a hülyeség, h állandóan csak győzni kell a triplázásban?! Sokkal jobb a fifa 07. eddig.
  • hunbasser
    #737
    lehet,hogy majd nyomok be egy-két animációt,amiket felvettem a játékból régen...csak hogy feldobjam picit a topikot
  • Djemba
    #736
    következő BL GAME 2008-2009
  • hunbasser
    #735
    köszi,te sem voltál rossz :)

    csak elég laggos volt a meccs,így nagyon rossz volt játszani...
  • Rockynhooo
    #734
    hihetetlenül szoros mérkőzésen kikaptam 4-0ra xDddddddd

    na vki mer még ellenem játszani ?

    Grat Hunbassernek
  • hunbasser
    #733
    Chelsea(Rockynhooooooooo) 0 - 4 Real Madrid(hunbasser)
  • Rockynhooo
    #732
    nah elküttem :) nem csak ma tunk ám játszani :P
  • hunbasser
    #731
    hol van már az a pm? :)

    6-ig ráérek,szóval,ezért nem olyan ráérős nekem a dolog.
  • hunbasser
    #730
    persze-persze,én is így gondoltam
  • cucmalajmc
    #729
    várom az eredményt.
  • Rockynhooo
    #728
    hááát őőő msn címet küldöm pm-ben :) aztán többit megbeszéjjük ott :)
    rendben ?
  • hunbasser
    #727
    na,gyere,elpicsázlak :)

    msn cím?van routered?
  • Rockynhooo
    #726
    ki mer ellenem ki állni ? :D
  • Prince23
    #725
    Ja és még egy naon fontos dolgot szeretnék kérdezni tőletek:
    Miért nem tudom folytatni a szezont????? :OOOO
  • Prince23
    #724
    Na végig vittem, sikerült a triplázás...
    A Bl a Che ellen volt, nehéz volt, de 3-1-re legyürtem őket, DE a játékmeccs 1-1 volt... szal a hosszabításban, lőtt egyet kanouté ill. a borzalmat a kékeknek Javi navarró okozta:DD
    Mondanom sem kell, h melyik csapattal vittem:D
  • Prince23
    #723
    Kösz, h rávezetetek, de a magyarítás megoldotta küldetésemet.
    Egyébként meg mi a f...-ért rakatak bele ilyen küldetéseket, ahol 75. percbe tölt be?! A rák egye...
    Mindenesetre ezt leszámítva bejön a gamma, világklasszis szinten vaok, a Realt idegenben vertem 5 góllal :DD
    Volt szerencsém 11-esekhez is, de az elsőn érthetetlen okokból az ellen védői keresztül lovagoltak LOOOOOOL, de már nem csinálja ezt a bugot vagy mit.
    Legalább a Bl-t lehetne tiszteségesen lejátszani, megértem, h a szezonba így lehet, h csak 75. perctől tölt be meg ilyenke...

    Grafika: 7
    Hangok: 8
    Hangulat: 9 (máskül. 10 lenne)
    Irányíthatóság: 9
    Küldetés felépitése: 8
  • hunbasser
    #722
    egyébként ilyet akkor szokott kiírkálni,amikor mondjuk az elnök kéri tőled,hogy rakj be egy játékost,vagy éppen ez,meg ez ne játsszon.olvasd el az objecteket,vagy mi a rákokat(már rég játszottam vele,nem nagyon emlékszem a dolgokra)
  • hunbasser
    #721
    egyébként elárulom,hogy nem sokat vesztesz vele :) teli van a játék buggal,de egyébként nem tudom,hogy mi lehet a hiba
  • Prince23
    #720
    Hi!
    Feltettem a gammát, de nem tudok bl-ezni. Mindent tudok csak a trebleben nem tudok meccselni. Mindig kiírja, h menjek vissza a kezdő 11-hez. De hát már mindent próbáltam.
    És mikor a trebleből rögtön kilépek a winbe, akkor mindig a szokásos setup.exe gonddal jön elő. De nem fagyogat. Már krekket is cseréltem, de semmi.
  • campy
    #719
    egy Wigan vagy egy Nastic féle csapat tod mikor tudna venni ilyeneket mostanság háháháháháháhá kb hétig nyomtam 07 király viszont Doncasterrel mindent megnyerek feljutattom a Premier Ligába őket lool
  • campy
    #718
    a játékban az hihetetlen hülyeség hogy inditok egy Wigannel pl és megtom venni a Nestát pl mer egyik Klasszis ugyis elfogadja az ajánlatot:D:D !
  • campy
    #717
    Dex itt is fenn vagy??:D, Harry potter 5 Fórumán láttalak!
  • campy
    #716
    msn címem: [email protected] aki akar velem UEFÁZNI!
  • campy
    #715
    neten ugy lehet gamelni egymás IP-jét beírjátok aztán csak az a gond ahhoz le kell tölteni a magyarosítást!!!
  • littleNorbi
    #714
    Triplázásnál mi van akkor,ha az mondja hogy pl Ronaldinho legyen bent a kezdő 11-ben, de neki piros lapja van?
  • Rockynhooo
    #713
    nagyonakarom :D
  • Djemba
    #712
    ha nagyon akarod játszhatunk majd
  • Rockynhooo
    #711
    foggalmam nincs hogy :S vki nem jáccana velem eggyet?? :D próba képp
  • Djemba
    #710
    jaja