127
ki mit vesz a barátnőjének/barátjának?
  • Dant0r
    #87
    személyesebbet?
    ja vegyetek soksok plüss szart, amiknek ilyenkor megduplázódik az ára, és véletlenül se vegyétek észre hogy a nagy-nagy "LÁVLÁV" címsző alatt lehúznak titeket.
  • Ronny
    #86
    jó dolgot könnyű venni, az hogy apróság is legyen és még jópofa is, na az krva nehéz.
  • Ronny
    #85
    jó ötletet? Pontosan hol? Vagy ez ilyen burkol reklám?:)
  • kismiki
    #84
    Hát igen szerintem is az a lényeg, hogy minél személyesebb legyen az ajándék.

    Ja amúgy nézted már milyen sokan írta ak üzcsifalcsira a novagyok.hu oldalon? :)
  • mámászítá
    #83
    jjaajjj a hétköznapokban apróságokat vezsünk... nekem ő csokit, mittudoén jana viz v. ilyeneket hohes c stb... én neki sört... sört... meg sört is :D
  • kismiki
    #82
    és milyen ÜCCSIket veszel nekicske?
  • mámászítá
    #81
    azért mert a bálint napon más... mert az olyan "hivatalos" ... pl. mi olyanokkal szoktunk kedveskedni egymásnak mindennap amit a másik szeret... pl. sör, üccsi...csoki...blabla.ilyenek..... :)bálint nap az más....! olyankor kicsit személyesebbet kell választani. szerintem.
  • Dynamic
    #80
    Akkor egyéb napokon miért nem kérdezi meg, hogy mit vegyen? Miért pont Bálint napon nincs ötlete?
  • kismiki
    #79
    mivel? szegszszel?
  • mámászítá
    #78
    szerintem nem csak ezen a napon ajándékozzák meg hanem egyébként is ... legalább is nálunk igy van... mi mindennap megajándékozzuk egymát :)
  • kismiki
    #77
    Ja mindennap kell szeretni egymást ja ja ja !
  • Dynamic
    #76
    Egyéb napokon miért nem leped meg?Ja, csak Valentin napkor, mert akkor kötelező?Nem téged oltalak, de ez egy undorító műünnep a szíves macikkal és plüsskutyákkal együtt.
  • kismiki
    #75
    Hát ha tetszik a srác itt tudtok vele kommunikálni:
    RAJMUND A RAJ
  • hamotar
    #74
    Neeeem csak piszok jó fej vagyok.. ;) :)
  • warnjames
    #73
    Buzi-e vagy?
    Lily itt a lehetőség!
  • hamotar
    #72
    Nem rugdosnám ki az ágyamból.. ;)
  • kismiki
    #71


    Odasüssetek!
    Rajmund színültig van bájjal!
  • hamotar
    #70
    Én is izgulok emiatt.. :)
  • kismiki
    #69
    Remélem azért mindenképpen jól választ!
  • hamotar
    #68
    Szerintem sincs olyan nagyon sok ötlet, elég nehéz dolga lesz a 3 srácnak a választáskor..
  • kismiki
    #67
    Hol vanna itt az ötletek?
  • mámászítá
    #66
    ez jó :D mondjuk nekem a csaj nem szimpatikus.... :S
    nő vagyok honlapon nagyon sok jó ötletet találtam...... bár nem tudom hogy az elavult "hu de szexi táncot" vetném be v esetleg valami újdonságot.... :) ti mit fogtok csinálni?
  • lily03
    #65
    Tudnám, hogy mit, ha tudnám, hogy kinek
  • Ronny
    #64
    a virágküldés témaköre érdekelne.

    Sajnos nem tudok ott lenni vele ezen a bizonyos napon, de azért küldeném a szokásos dolgokat.
    Látom, hogy van egy csomó cég aki ezzel foglalkozik, de mi garantálja, hogy nem valami ócska gazt küldenek és amúgy is drágák... Azt szeretném, hogy én összeállítom a virágcsokrot és aztán vakaki elküldi, de fogalmam sincs hogy ezt hogyan lehetne megoldani(futárszolgálat=nap végére egy csomag szétcincált gaz)
  • blackgamer
    #63
    LOL, online sztriptíztanfolyam
    "Légy Te a Valentin-napi ajándék!"
  • francois
    #62
    Amúgy Angliában ha azt mondod h Tesco akkor az embereknek a márka jut eszükbe nem úgy mint nálunk a gyenge minőségű vackok, szal csak itt nálunk lenne vicces egy ilyen Tesco üdvözlőlap:)
  • gyupee
    #61
    igaz a virágot már megvettem, mást nem terveztem...de most irány lufit venni!!!
  • Agunesu
    #60
    Hát kreatívabb, mint egy szál gaz. :P
  • PíszLávJuniti
    #59
    ezért a privát ünnepeket el kell tolni egy nappal, és mindenki jól jár.
    virágosok úgyis már csak dobnák ki, te olcsóbban megúszod, anyád meg így is örül -
  • antijuve
    #58
    lol,kreatív:DDD
  • Vlala #57
    Nemcsak akkor, a virág ünnepek előtt egy nappal - ha kettővel előbb érsz oda, akkor kettővel - a legdrágább. Valentin előtt, halottak napja előtt, anyák napja előtt, pedagógusnap előtt érdemes megnézni, hány ideiglenes vitrágárus nyílik a városban, kettőt sem lehet lépni, hogy beléjük ne botlanál. A piaci vécésnéni is kiveszi a szabadságát, hogy virágot áruljon.
  • Esrohnoil
    #56
    Most meleg van, lehet ingyen is szedni.
  • ugot2know
    #55
    februárban legdrágább a virág :)
  • Agunesu
    #54
    :D Én jobban örülnék, ha ilyet kapnék a pasimtól, mintha rózsát. Ez legalább vicces, kreatív. A rózsa meg unalmas és elszárad.
  • Esrohnoil
    #53
    LOL
    Ilyen tényleg van? :D
    Barátnőm letagadna ha ilyet kapna. :D
  • desigo
    #52
    minőségi ajándék
    és poénnak se utolsó:)
  • RussT
    #51
    ezt

  • Vlala #50
    És ők miért szidják a francia virágárusokat?


    Egyébként, csatlakozva az előttem szólókhoz, a Valentin-nap szerintem egy kissé szükségtelen: a szerelmeseknek minden együtt töltött nap ünnep, a nem szerelmeseknek meg úgyis mindegy.
  • bld
    #49
    a valentinnapot a franciaországi virágárus szidók találták ki utánan lehet nézni;) de azért nem rossz gondolat én egyáébként inkább apróságokkal szoktam kedveskedni a barátnőmnek és nem ünnepnapokon
  • Hajnalcat
    #48
    Annyira szeretem ezt a "ha" szócskát....