127
ki mit vesz a barátnőjének/barátjának?
  • egymenomano
    #127
    Ugyan messze van még a következő Valentin nap, de a cikket most találtam. Szerintem nagyon jól összefoglalja, hogy mit érdemes a kedvesünknek adni, ja és bónuszban nőnapi virág ötleteket is írnak :) http://viragneked.hu/blog/top-5-valentin-napi-es-nonapi-viragcsokor
  • Sippie
    #126
    tudjuk, hogyne tudnánk... főleg ha arany, fehérarany, gyémánt, rubin stb az az ékszer... :D
  • erzsiszilagyi
    #125
    Sziasztok! Én a fiúknak üzenneném, hogy a lányok szeretnek ékszert kapni. Legalábbis én biztos, pl. valami ilyesmit https://www.silver.ag/hu/ez-st-ekszerek-1/ezust-medalok/
  • Lázár Villő
    #124
    Kuponokat Neki, Valentin napra. Én adtam, imádtam elkészíteni őket, és imádom várni hogy melyiket fogja beváltani... :-) Itt vannak tippek és tapasztalatok hozzá: http://magamurablog.com/2013/01/28/valentin-nap-esszerubben/
    Csináltam sok letölthetőt is, használjátok egészséggel! Az oldal nem az enyém, de a grafikai rész a saját kezem munkája.
    Mindenkinek boldog Valentinnapot! (A fanyalgóknak is.)
  • deutschandrea
    #123
    most találtam, sztem ez jó andék lehet többek között :)

    http://gyujtemeny.vatera.hu/hutomagnes/valentin_napi_hutomagnes_tobbfele_valentin_nap_1546751927.html
  • offkorzreg
    #122
    és a szülinap még hátra van.most szombaton lesz :D
    valamit kéne ,de még nem tudom hogy mit
  • offkorzreg
    #121
    igen értem :)
    hát mi közösen megegyeztünk hogy nem veszünk egymásnak semmit,de mivel ő sütött nekem,én is akartam valamit,persze nem tudtam előre hogy sütni fog csak hogy kapni fogok valamit,ezért én is kedveskedtem csokoládéval :)
    szeretünk ajándékozni ezekszerint ^^
  • n3whous3
    #120
    Az is igaz, de ez ilyen közös megegyezéses dolog lehetne. Lehet barátnőm is hülyeségnek tartja az egészet, de egymásnak ilyet nem mondtunk és nem is az a lényeg egyáltalán most, hogy adok valamit, vagy nem, ezzel csak jelképezi az ember, hogy gondol a másikra. Nem mintha nem gondolna, csak ez más ugye.
  • offkorzreg
    #119
    vagy csak egyszerűen nem kell semmi :D
  • n3whous3
    #118
    Úgy általában szerintem nem ajánlatos, meg faszság ilyen "sablon" dolgokat adni ajándékba, stb. Valami egyedi ötlet kell, sőt szerintem általában a hétköznapokból lehet meríteni ötletet, ha a közelmúltban valamiről volt szó és vicces lenne, stb.
  • offkorzreg
    #117
    igazad van,és én se vettem semmit amit nem vennék máskor,csokoládét mindig kap tőlem,és amilyet vettem azt szereti a kedvesem.és ő is szokott nekem sütni sütiket:)
    néztem a rózsákat a virágboltban csak úgy kiváncsiságból,hát szánalmas hogy milyen árakat kérnek érte,és hogy milyenek.pénzt nem adtam volna értük,nem is volt szándékomban hogy vegyek.amúgy én sose veszek lánynak rózsát,sokkal szebb és különlegesebb virágot választok mindig :)végülis olyan volt nekünk a valentin nap,mint minden másik együtt töltött szerelmes nap,nagyon jó :)
  • Dynamic
    #116
    "plüss fossal nem akarom elrontani a napot"

    Miért, amit vettél mennyivel fantáziadúsabb? Szív, rózsa, csoki... Hú, gondolom mennyire meglepődött.
    Mellesleg hányingerkeltő ez egész valentin. A legsemmitmondóbb műünnep, az összes ünnepeink közül. Ránk erőltették ezt a szart. "Meglepjük" a szerelmünket valamivel, ami nélkülözi az őszinteséget és csak azért veszünk gagyi vackokat, mert "kötelező". Persze ez a legtöbb ünnepre ráfogható, de kérdem én ki tud őszintén örülni a kötelező rózsának és szíves cuccoknak? Én részemről bojkottálom ezeket a marhaságokat és teljesen mást szoktam venni.
  • offkorzreg
    #115
    tőlem egy szív alaku csokit kapott,ilyen bon bont vagy mi :D
    meg engem kapott :)
    én meg szív alaku sütiket kaptam ^^
  • n3whous3
    #114
    Amit én vittem neki az egy kiskosárnyi saját készítésű csokigolyó meg üdvözlőkártya rajta. Úgy festett aztán vele, mint Piroska C:
  • offkorzreg
    #113
    én tőlem ma ezt kapja barátnőm:
    - engem :D
    - 1 tábla csokoládé valami finomat
    - 1 virág talán :)
  • totahun
    #112
    amit ma kap tőlem a barátnőm:

    -szív alakú mini torta ( csokoládé ízű )
    -1 szál vörös rózsa
    -Raffaello édesség
    -1 valentin napi üdvözlőkártya
    -két kis valentin napi ajándéktárgy

    kb 2500 volt összesen , plüss fossal nem akarom elrontani a napot.

  • Accera
    #111
    Szerintem a főzős ötlet elég tuti. De én se tudok! :D
  • Narusco
    #110
    veszek vmi különleges teát, azt minden csaj szereti :)
  • offkorzreg
    #109
    megkaptam, grat
    én nekem még nincs nagyon ötlet ^^
  • n3whous3
    #108
    császia, te ekkora buzigeci vagy?
  • n3whous3
    #107
    pmbe elmondom, bár úgyse "szivárogna ki", hogy mi az, de nem árt a biztonság XD
  • offkorzreg
    #106
    nekem nincs,neked mi?:)
  • n3whous3
    #105
    Na idén mindenkinek meg van az ötlet? C: Énnekem egy ragyogó támadt még 1 hete, saját készítésű részben ráadásul.
  • desigo
    #104
    nah főzés elmarad
    kap egy könyvet...
  • n3whous3
    #103
    Én is főznék, de bassza meg nem egyedül vagyunk náluk, plusz én megyek most hozzá és nem tudok készülni se :C De már van 1-2 kaja, amit elterveztem, hogy majd... :)
  • desigo
    #102
    megint kéne főzni valamit lehet...
  • n3whous3
    #101
    ez pedig egy ték volt
  • n3whous3
    #100
    Igazából egyébként az az igazán jó ajándék, ami egyedi, csak a "nektek", vagy a "másiknak" szól.
  • n3whous3
    #99
    énnekem volt/van egy nagyon jó ötletem ajándéknak Valentinre, de már nincs idő kivitelezni :C Szóval valami kis aprósággal kedveskedek barátnőmnek, de szúrkálja a gondolataimat az ötletem, mert kár kihagyni.
  • n3whous3
    #98
    Egyedülállók randibulija, akinek nincs senkije, annak ott a helye. Szerintem tuti beválik, ilyeneket szoktak sok helyen művelni :D
  • The Protector
    #97
    Hy.Valentín nap lessz a koleszban és azzal kértek meg h vmi játékot vagy rendezvényt találjak ki rá.Koleszos buli.Vkinek van vmi ötlete vagy elképzelése?Előre is köszi.
  • horvdavid
    #96
    sziasztok, beneveztem magunkat a barátnőmmel egy játékra (titokban) de szükségem lenne a segítségetekre, hogy nyerhessek neki egy wellness hétvégét. kérlek szavazzatok egyet: itt a kép amit beneveztem a versenyre.
  • chhaya #95
    Ehh...
  • prodigy001
    #94
    Szerintem nincs olyan csajszi aki ne szeretné a gazt meg a tápot. Bízva bízzunk, hogy utána tisztességes szexuális szolgáltatást kapunk cserébe. Ha mindez nem elég, vannak ötletek Valentin napra, ezek közül lehet válogatni. Bár a fent említett 2 dolog eleve nem ócsó.
  • timantes
    #93
    amugy nekem nincs csajom de egy nagyon kedves csajnak akit pár éve ismerek , vittem két szál vörösrózsát...
  • timantes
    #92
    LOL , ez most jól esett hogy elolvashattam
  • desigo
    #91
    kapott
    csirkemellet mustárban párolva rizzsel és teával :)
  • Phat Smoker
    #90
    egy csésze gőzőlgő teának biztos örülne! :D
  • desigo
    #89
    én inkább főzök valamit bnőmnek...

    [kár,hogy nem tudok ]
  • Breki33
    #88
    Dehogy duplázódik, csak tudni kell vásárolni

    pl most voltam a Rossmann-ban és egy csomó jópofa dolog akciósan van

    pl tök jó állatfigurás szíves kulcstartó 199 forintért fürdőső kis piperetáska 300 ft-ért, SOS szerelem DVD 360 FT-ért

    És nagyon jó parfüm 64%-os akcióban, mondjuk ami a reklámújságban van azt a fajtát nem ajánlom.

    Ennek viszont nagyon jó az illata és az ára is