1718
Az Animal crossing fóruma.
  • Tomek83
    #438
    Én most nyitva vagyok.
  • marino
    #437
    mivel ma Tom nálam zárva tart kihez mehetnék át egy kicsit?
  • marino
    #436
    Nekem sajna az egész rendszert kellett ujra teleoítenem. Pedig nekem is
    eredeti usbm. Nekem csak azn alább leírt módszerrel működik megbizhatóan.
  • Tomek83
    #435
    Újratelepítés alatt mit értettél? A wifit kellett újratelepítened?
    Mert nekem elsőnek volt az,hogy még 1x telepítettem a wifit,azóta viszont nincs semmi baj. Netre feljelentkezek,usb-t benyomom és müxik.
    Lehet hogy mégis az eredeti usb a jó?
  • kisgabo
    #434
    köcc.. felnyomok egy vistát, hátha. mondom, 30 újratelepítésnél 2* elindult. lehet, hogy xp-t sikerült szétbarmolnom... érdekes, melóhelyen van rúter, ott szemrebbenés nélkül települ.. otthon csak adsl modem. egyébbként röhej, mert van a adsl kapcsolat, és a helyi, nincs sok beállitási lehetőség, mégse megy.
  • marino
    #433
    Nekem is okozott gondokat a
    wifi volt hogy miatta ujra kellett telepíteni az egész rendszert. elösször csatlakozz a netre, utána telepítsd fel a wifit (Nekem usb-s van)Ha ezután is azt irja ki "INTERNET CONNECTION SHARING ERROR." vagy rendszervisszaálítás vagy az ujratelepítés segít. Nekem sajna az utobbi:((
    Ha sikerült akkor hasznád így:Alaphelyzetként tartsd letiltva a wifis hálózatot és csak azután engedélyezd miután csatlakoztál a netre.Kiikapcsolásnál is mindíg elöbb tiltsd le a wifit utánna bontsd a netkepcsolatot. Amióta így csinálom azóta semmi baj nincs vele.
    remélem tudtam segíteni valamennyit.

  • kisgabo
    #432
    segéljetek ebben a rohadt wifi-ben pls. nem értem. 30 telepítésből 2* felment, nem értem akkor miért.

    már 66 local area connection van... sok próba... letörlöm, uninstallálom a hálókarit, restart.

    a cucc véletlenszerűen települ, ahol elakad, a telepítés végén hibaüzenet, INTERNET CONNECTION SHARING ERROR.

    hogy mi a francot állítottam be, mikor simán felmászott, passz..

    2 eszközöm van, azé csereberéltem...
  • kisgabo
    #431
    sikerült elállítanom a wifit... :(
  • marino
    #430
    már nincs
  • marino
    #429
    kapu nyitva! csak tessék csak tessék
  • marino
    #428
    kapu bezárva
  • marino
    #427
    nyitva a kapuai akar jöhet
  • KILLER2
    #426
    Akkor gyorsan átrohanok a kiscsajjal.
  • marino
    #425
    Nyitva a kapu johettek. . .
  • KILLER2
    #424
    Ajánlom is neki. Majd szólj marino, ha leszel WiFin. Én talán ma este, olyan 8-9 körül.
  • Tomek83
    #423
    Ha wifizel,akkor van egy ilyen "küldetés" hogy az elveszett kismacskát vidd haza. Gondolom kapsz érte valami cuccot is.
  • kisgabo
    #422
    de csúnyán beszész... mikor leszel már fen wifin?

  • KILLER2
    #421
    Hé marino! Nem hagyta el véletlen egyik lakosod Katie nevű gyerekét? Mert nekem most ott sír az a hisztis kurva, hogy mutassam meg neki, hogy merre van Paradise. Járni sem tud az a béna és még ő van felháborodva, ha gyorsan megyek és elesik. Megfordult már a fejelmbe, hogy nem lehet-e bdobni a tengerbe, de mivel nem, ezért inkább haza kéne vinni.
  • KILLER2
    #420
    Baszod ma látom először Tabby neű lakót, de már kivagyok tőle. HOGY ANNAK MILYEN ARCA VAN, AZ VALAMI ELKÉPESZTŐ!
  • KILLER2
    #419
    Baszod előbbbetöltésnél lefagyott, kikapcsoltam, erre jön a vakond üvöltözni.
  • marino
    #418
    kapu nyitva
  • kisgabo
    #417
    jó sokan nem jáccanak...
  • marino
    #416
    gyere tomekhez
  • Tomek83
    #415
    nyitva vagyok.
  • kisgabo
    #414
    mikótájék?
  • marino
    #413
    én lennek
  • kisgabo
    #412
    senki nem lesz este?
  • marino
    #411
    Mikor mehetek át hozzád megnézni azt a jó kis boltot?
  • KILLER2
    #410
    Ez benne a szép. Mondom, estefelé körbeárom a várost. Most viszont anniyra unatkozok, hogy nekiállok megalkotni RPG Maker 2000ben az "Ánimál Krosszing - Ami kimaradt" című gémet. Ebben végre lesz Rozi néni! Csak meg kéne tudnom, hogy lehet-e egyáltalán időhöz kötött eseményeket csinálni.
  • Tomek83
    #409
    Ilyenkor nem ajánlatos otthon lenni mert egész nap jönnek,én is ahogy beléptem már jött valaki,viszont olcsón tudsz másoktól vásárolni.
  • KILLER2
    #408
    Basszus ez a bolhapiac borzalmas! Bejön egy maalc azt mindent végigkérdez. Én mindenre mondtam, hogy nem eladó, kivéve a PCre, azért 9.999.999et a flipperér meg 1000et kértem volna, de mindekettőtől rosszullett. Elmegy, elkezdek tologatni valamit, de míg végeztem még 2en jöttek. Estefelé asszem körünézek, de haza ma már nem fogok menni, az biztos.
  • Tomek83
    #407
    http://db.gamefaqs.com/portable/ds/file/animal_crossing_ww_g.txt

  • Tomek83
    #406
    itt olvassatok utána,keressétek a "getting a perfect town"-thttp://db.gamefaqs.com/portable/ds/file/animal_crossing_ww_g.txt
  • Tomek83
    #405
    Szerintem tök mindegy milyen fa. De mindig elmondják hogy mi a probléma,néha az hogy sok a gaz,vagy tele van szeméttel,túl sok fa van,kevés fa van. De rájöttem hogy nekem már perfect a város,szóval kell tartanom a szintet.
  • kisgabo
    #404
    fenyő is kell? mert van úgy hogy kivágom... és megy helyére gyömölcs.
  • KILLER2
    #403
    Csak nekem nekem van túl sok fám? xD
  • Tomek83
    #402
    A polgármesteri hivatalban az "environment"-re kattintasz,akkor mondják hogy milyen,legtöbbször a közepes van.Valamelyik végigjátszásban olvastam hogy 5minősítés van,általában mindnekinek a középső szokott lenni,és akkor mondja azt is hogy több fa nem ártana. mai napon meg már áradozott a pelikán hogy frankó a város.
  • kisgabo
    #401
    hol látni a minősitést? lelépett lakóm megvan?
  • zola2000
    #400
    Jesszus! Már 400 hozzászólás van ebben a témában xD
  • marino
    #399
    Mar alig várom hogy láthassam az uj boltot:))) Azt is tudom milyen frizurát szeretnék. . .