23
  • SHARK13
    #23
    A jelenlegi tengeralattjárókon is használak vízsugárhajtóművet,de az korántsem akkora teljesítményű,mint amiről az utópiák szólnak. Nem nagysebességű haladásra szolgálnak és pont ez a gyengéjük.
  • babajaga
    #22
    Meg a környezetszennyezés.
  • Xantia
    #21
    A kijövő vízhez festéket is keverhetnek, és máris megvan az álcázás :-D
  • feherf
    #20
    Ezt szerintem a Star Wars - Baljós Árnyakból lesték el, ott menetek ilyen meghajtású tengeralatjróval vízalatti városból kifele.
  • Mice
    #19
    "Ha vízi járműről van szó, akkor pedig hol máshol kutakodna az ember mint a víz alatt, így jutottak el a tintahalakhoz és medúzákhoz."
    bazz én pedig már kezdtem azt hinni, hogy a föld alatt találtak rá, és jutottak el a medúzákhoz! Hogy mik vannak?!?!
  • Viet
    #18
    Természet adott megint ötletet egy nagy találmányhoz.
  • beef
    #17
    " ami képes az óceán állapotváltozásainak mérésére és nyomon követésére"
    Ki beszélt itt katonai célokról?
  • Tetsuo
    #16
    Azt hittem h már régen így működnek..
  • Morden23
    #15
    "Másodszoris a nagy sebességgel áramló folyadék hangos. Az áramlást előidéző forgó alaktrészekről nem is beszélve. Ezzel a tengeralattjáró legfőbb előnye,a rejtettsége szűnne meg."

    Éppen az általam beidézett cikkből van, hogy a pump-jet megoldást már ezer éve használják, többek között:

    "Ultra-quiet designs for submarines; for example the the Royal Navy Trafalgar-class, the US Navy Seawolf-class, and the French Navy Le Triomphant class"
  • SHARK13
    #14
    Tengeralattjáró hajtására nem ez a legmegfelelőbb megoldás. előszöris nagy energiaigényű.így csak nukleáris hajókon működhetne ésszerű ideig. Másodszoris a nagy sebességgel áramló folyadék hangos. Az áramlást előidéző forgó alaktrészekről nem is beszélve. Ezzel a tengeralattjáró legfőbb előnye,a rejtettsége szűnne meg. Harmadszor a hajtómű zaja a saját érzékelési képességet nyomná el. Lenne egy gyors hajó ami alig tud valamit a körülötte lévő harcmezőről és az ellenség már messziről hallja hogy hol jár.
  • teddybear
    #13
    Vízsugárhajtóművet már az egyik kísérleti gőzhajóba is építettek, abban egy dugattyú préselte ki a vizet a tatfúvókán. De a lapátkerék, és persze később a propeller jobban bevált.
  • teddybear
    #12
    Be van építve a hajótestbe egy cső, benne egy propeller. Először a nagyobb hajókba építették bele, de tavalyelőtt az Adrián már kis jachtokban is láttam.
  • babajaga
    #11
    Az óriás hajókon vannak oldalpropellerek nemrég mutatták a TV-ben.
  • kutyak
    #10
    Lehet, hogy tévedek, de mintha a nagy hajókon is lenne oldalirányú hajtás (nem tudom, milyen elvű), például párhuzamos parkolás céljából.
  • asdefge
    #9
    Hát... Valami hasonlóra emlékszem még hamvas ifjúkoromból. Asszem Custeau kapitányéknak volt hasonló elven működő masinája, csak ott forgatták a fúvókák kimeneti csöveit. Ja, nem volt rajta propeller, viszont cipelte a búvárt magával. Na, most eltelt vagy 30 év azóta... Öregszem erősen? :-)
    Amúgy a jet-sky nevű szörny is ilyen reaktív hajtóműves.
  • whitehawk
    #8
    A medúza nem is puhatestű (azon belűl fejlábú), hanem csalánozó.. ami egy sokkal alacsonyabb szervezettségi szintű létforma.
  • Morden23
    #7
    Spanyolviasz
  • babajaga
    #6
    Csak a propellerrel lehet a legjobban manőverezni. A tintahal a gyors meneküléshez használja a sugárhajtást.Csak azt felejtik el hogy a nagy tengeralattjáróknál nagy a közegellenállás, nem úgy van hogy felgyorsítok,és azzal nem tud menekülni mert erős lesz a hangja és elárulja.
  • Cat #5
    szerintem se az. Mégis, a tengeralattjáró már sokévtizedes technológia, mégis csak ormótlan oldalsó propelleres mentőhajók vannak csak. Tipikusan olyan dolog, ami nem nagy szám, mégse jutott senkinek az eszébe, legalábbis a megvalósításig nem jutottak el.

  • Ronny
    #4
    hát ez tényleg nem nagy szám
  • Cat #3
    Azt, hogy a hátsó propelleren kívül egy rakat vízsugár hajtású manőverező hajtóművet pakolnak majd a tengeralattjárókra. Nem utolsó dolog tanulmányozni, hogy egy meglévő hal ezt hogy csinálja, hogy a legoptimálisabb, hátha el lehet onnan lesni valamit. Az evolució már sokszázezer év alatt kipróbált módszerre jutott, másoljuk le azt.
  • Flashy
    #2
    tulajdonképpen a tintahaltól mit lestek el? mer azt hogy valaminek a hátulján víz jön ki és az tolja előre már ugye elég régóta használják. ami meg ebben újítás a "hátul egy propeller aztán viszlát" járművekhez képest, olyanja meg a tintahalnak nincs. csak hát tintahal nélküli cikkre én se kattintottam volna, ez meg olyan mintha érdekes lenne :)
  • roliika
    #1
    Undok a ragasz! :)<-- Jarjar Binks