1186
a vegetárius táplálkozás előnyei és hátrányai
  • j0nNyKa
    #422
    másról beszélsz
    ezzel az egyenértékű, hogy nyitnál egy topicot, hogy "ez a játék szar"
    persze olyan címszóval, hogy beszéljünk a játék előnyeiről, és hátrányairól, de valójában CSAK ARRÓL szövegelnél, hogy az a játék szar
    na, ez lenne egyenértékú ezzel az egésszel
    és így leírva már másképp hangzik, nem ? de. köszi.
  • Vaxi
    #421
    ez biztos így van. amig olyan házakat építenek a tervezők ami összedől, hogy várjuk el, hogy a kaját szabályszerűen csinálják
  • ajem kisa
    #420
    De az odáig rendben van, hogy hozzászólások, de ez félig provokáció!
    A te topikodba bemennék, azt mondanám, hogy ez a játék szar, a másik sokkal jobb!! Te mit csinálnál? Mert itt nem orditanak veled, csak kérnek, hogy máshol...
  • bens
    #419
    igen, de sok helyen viszont az megy.
  • j0nNyKa
    #418
    ember, ha nem jönne ide senki, akinek nem tetszik, a hosszú cím "hárányai" részével mi lenne? ah.
  • ajem kisa
    #417
    Kis naiv! azt a "nem" szót kicserélheted egy 91%-ra!
  • bens
    #416
    ha szeretnél a húsos kajákról beszélgetni, akkor nyiss egy topicot neki
    mellesleg ezt én is mondhatnám rád... csak én nem mondom
  • Atkamon
    #415
    Az előbb irtam hogy nem mindehol az megy ami a vidóban az első hsz-ben...
  • j0nNyKa
    #414
    én sem szoktam, asszonypajtás ötlete volt, hogy próbáljuk ki a maláj jelleg miatt
    nekem spec jobban ízlett, mint kukoricás rizzsel, vagy mint sültkrumplival (ezzel a 3mal ettem eddig)
    megéri kipróbálni ilyen izétésztával.. ő... 5 centi kb, és ilyen hengeralakú, üreges, megnemmondom a nevét
    #408: nem ez az egy észérv csattant el ~400 hsz alatt, és ez sem ilyen formában, ahogy leírtad.. (emléxel, álatok problémái, emberek problémái, stb.)...
  • ajem kisa
    #413
    Vagy ahogy más "forumban":"-akko ne gyere ide vazze, ha nem teccik"!!
  • bens
    #412
    ezesetben bocsánatot kérek minden húsevőtöl, mert nekem nem az a célom h megbántsak embereket, hanem az h tegyek valamit az állatkínzás ellen.
    érdekes... tölem miért nem kérnek bocsánatot azok akik fikáztak...?
  • Calver
    #411
    szerintem inkább hagyd rá, no offense de reménytelen eset vagy.
    inkább szóljon arról a topic amiről pont nem kéne: ki, hogyan, milyen finom húsos kaját eszik és hogy készíti el?
  • ajem kisa
    #410
    De látjátok, mit irogattok? Tudom direkt csináljátok, de az xbox topikba, vagy a többibe lehurrogjátok a másikat, ha pléjsztésönről beszél! Vagy teljesen mindegy mék topik! ááá
  • Atkamon
    #409
    #403: Lehet hogy konkrétan nem montad de nekem valahogy ez hangzik minden mondatodból...
    #405: rofl:D
  • bens
    #408
    én értem h finomak a húsos ételek, mert én is szerettem. de ez nem észérv. állatokat kínozzanak azért mert szeretjük a húst? sztem ez nem fair.
  • Calver
    #407
    tésztával nem szoktam nagyon húsokat enni (max marhapörköltet ha lusta vagyok nokedlit csinálni), akkor az áldozat rizs volt, majd legközelebb kipróbálom sültkrumplival is
  • Vaxi
    #406
    aszaltszilvás, maláj
    TIGRIS!
    :DDD valaki vegye fel nekem TVből azt a reklámot !!!
  • Vaxi
    #405
    #299
  • j0nNyKa
    #404
    az gecifinom kaja, csak még alig terjedt el, és csak hypermarketekben kapható sajnos :(
    milyen körettel etted már?
    nekem tésztával ízlett talán a legjobban
  • bens
    #403
    a helyzet az h ezt rám mondták ma sokan, de én senkire nem mondanék ilyet. ez a különbség...
  • j0nNyKa
    #402
    400 hsz óta nem vettél észre 1 észérvet sem? most mondjak valamit, vagy magadtól is észreveszed a dolgot?
    ettem már különböző nemhusis kajákat, és igen, voltak köztük finomak
    de ha átgondolom, a nekem legjobban ízlő ételek mindegyikében található valamilyen formában hús
    látod, én igyekszem megérteni a te verziódat, te baszol megtenni ugyanezt
    éppen ezért nem ér semmit a szavad, mert k*rvára begyöpösödötten véded az igazadat...
  • Calver
    #401
    csirkemell nekem maláj aszaltszilvás szósszal a legtutibb, iszonyatosan finom az a cucc... miután bekajáltam a csirkemellett kitöröltem a tányért kenyérrel annyira ízlett
  • whiskeyman
    #400
    #400 TÉK

    jól haladunk :D
  • Atkamon
    #399
    Én egy jó ellenérvet tudok erre: nem...
    Ahogy a topikot olvasom te már úgy beszélsz szinte mintha mindenkinek azt mondanád hogy aki nem vega az szar ember...
  • _Atti_
    #398
    már csak tiszta logikából következik..mi ugyanis az összes vega kaját megspékelhetjük egy jó kis husival:)
  • bens
    #397
    próbáltad már?
  • bens
    #396
    mondj egyet
  • bens
    #395
    előre tudtam h nem csak előnyökről lesz szó. nem vagyok kezdő... :-P
  • j0nNyKa
    #394
    mert tudta, hogy majd mi beszélünk a hátrányokról
    más kérdés, hogy egyáltalán nem veszi figyelembe az értelmes érveket na.
  • j0nNyKa
    #393
    cream bonjour-os csirke + szex kombo a bestof!
    majdnem eleri feelingben a sult karalabet.
  • Atkamon
    #392
    Amúgya témainditó miért azt irta hosszúcimnek hogy "a vegetárius táplálkozás előnyei és hátrányai"? Ő csak előnyökről beszél...
  • Vaxi
    #391
    lehet hogy tud, de akkoris a currys csirkemell bizony bizony jól tud esni.
  • j0nNyKa
    #390
    nem hiszem, hogy közel olyan változatosan, vagy jóízűen tudnál enni, mint 1 nem vega...
  • ajem kisa
    #389
    Na ugye!:D
  • Atkamon
    #388
    Igen most az első hsz-ben bemutatott videó a legdurvább állat"leölést" mutatja... nem csak igy csinálják... Úgy is szoktak állatot ölni hogy az a legkevésbé szenvedjen... természetesen én is támogatom azt hogy a videón bemutatott múdszereket meg kell állitani, de azzal nem tudok egyetérteni hogy az embernek nincs szüksége húsra...
  • _Atti_
    #387
    utóbbit magam is leirtam. ez olyan mintha nem megmérgeznének hanem oroszlánokkal etetnének meg:)
  • jefferson83
    #386
    Ugyanazt mondta: "biológiailag ádáz ellenségeikkel nyiratják ki őket" ---> ez a katica :)
  • ajem kisa
    #385
    Ez nem igaz (legalábbis itt nem), itt ha megtámadjág a rovarok a növényt, akkor mielött elterjed az egész ültetvényen, elviszi azokat a palántákat a telepről, és megpróbálja megállitani a "kárt"! Sőt, van olyan, hogy olyan (furcsa, de igaz!!!), hogy katicabogarakat szerez (nemtom honnan:D), és azokkal támadja, a támadókat, tehát vegyszermentes abszolút!
  • bens
    #384
    nekem nem. különbözünk. az viszont szívügyem, h fékezzem azt ami a húsüzemben zajlik.
    amúgy én is szoktam jókat enni.
  • Bandew
    #383
    Hát a sajátodat biztos nem... :)