1186
a vegetárius táplálkozás előnyei és hátrányai
  • Count Adyn
    #502
    Igen, legbölcsebb lenne nem hozzá szólni többet mert felesleges:D
  • kemszi2
    #501
    de komolyra fordítva a szót, ez az 500 hsz mind arról szólt szinte ,hogy azért álljunk le a húsról,mert csúnyán ölik le az állatokat,és ezért nem vegának kell lenni,hanem állatvédőnek
  • whiskeyman
    #500
    #500 TÉK
    már az 500.
    népszerű a topik
  • kemszi2
    #499
    mint a szél.de hát azt már csak nem ölöm le
  • bens
    #498
    ezek szerint a szart is meg lehet enni... nc
  • kemszi2
    #497
    de hát a francról vitázunk itt....az állat növény evő mi meg állat evők vagyunk ,szóval átvitt értelemben vegákvagyunk
  • bens
    #496
    pont mint az emberek :-)
  • [Walaki]D`Lair
    #495
    Hát sok különlegességet nem csinál...eszik, szarik, tojik, alszik...automata....:DDD
  • bens
    #494
    az a baj h sajnos nem is fejlevágással van a legnagyobb baj. nézd meg a videot...
    persze azt sem támogatom.
  • kemszi2
    #493
    végülis ösztönlény nem?
  • [Walaki]D`Lair
    #492
    A csirke sem érez fájdalmat, amikor levágják a fejét...tul.képpen nem is érez semmit...
  • bens
    #491
    márpedig én azt hiszem h a növényeknek azért nincs érző-idegrendszerük, h ne legyen bűn megenni őket. sztem ez így logikus. biztosan éreznek valamit, mert reagálnak külső hatásokra, változásokra, de ha éreznének fájadlmat akkor az évmilliók során kialakult volna olyan aktív védekezőmechanizmus, mint az állatoknál. de valamiért nem alakult ki.
  • Ron Ragm
    #490
    Amúgy félreértés ne essék: nincs bajom a vegákkal, csak ezekkel a hippokrata okostatákkal.
  • kemszi2
    #489
    mit tudjam it hoz az élet vmelyik őrült vega tudós manipulálja az ilyen állatokat és majd ránktámadnak...ezért pusztítom a külnöböző rántotthusokat meg husos ételeket ahol érem
  • [Walaki]D`Lair
    #488
    Táplálkozz fénnyel...jaj nem, az fáj a fotonoknak...
  • [Walaki]D`Lair
    #487
    Minek küzdesz akkor a világ ellen? :D
  • bens
    #486
    ez aztán a logikus érv. gratz
  • Ron Ragm
    #485
    Még ha nincs is teljesen bizonyítva még a feltételezést sem akarod elfogadni hogy a növények is lehetnek érző lények. Makacsul ellenállsz mint amikor a kisovódás megtudja hogy nincs is télapó. Hisz milyen ember az aki szenvedést okoz egy másik élőlénynek?
  • bens
    #484
    kezdek fáradni az ilyen hsz-ektől...
  • kemszi2
    #483
    az ezek a fincs állatok embert ennének,vajon gondolkodnának azon,hogy áttérjenek a vega életmódra...aligha
  • bens
    #482
    he? mesélj mit hazudtam magamnak.
  • [Walaki]D`Lair
    #481
    Most őszintén: Kurvára leszarom annak a csirkének az életét, aminek a húsát anyám elémrakja isteni finoman elkészítve...

    ha én nem zabálom meg, megeszi más, vagy kidobják...szal azzal nem változik semmi ha én nem veszem meg a boltban :D
  • bens
    #480
    igen, és ez szomorít el a legjobban.
  • kemszi2
    #479
    az emberek nagy része tudja hogy mifolyik a háttérben,és ha nem is tudnák és ,,felvilágosodnának" akkor is ugyanúgy tovább ennék a húst,úgy hogy erről felesleges vitázni
  • Ron Ragm
    #478
    Hazudsz magadnak hogy tisztísd a lelkiismereted.
  • bens
    #477
    most viszont csúnyábbat mondtál, szal inkább ne...
  • bens
    #476
    ezt a zöldséges-élős témát már letárgyaltuk...
  • HUmanEmber41st
    #475
    Kabbe én sem mondtam ilyet soha neked kis geci
  • bens
    #474
    a társadalom az elbutításra épül, de pont ezért nem szabad támadólag fellépni ellene. fel kell inkább világosítani az emberet h mi folyik valójában, aztán hagy döntsék el h miben akarnak részt venni.
  • Ron Ragm
    #473
    OH NOES PUNISH ME T_T
    Amúgy nagy valószínűséggel te sem vagy patyolatlelkű, mint ahogy senki sem, úgyhogy csak pofa be.
  • kemszi2
    #472
    hmmm...és akik szerint a zöldség és él,azok éhen halnak mi
  • [Walaki]D`Lair
    #471
    Az állatkínzás ellen nem enni húst = a szüzességért baszni...
  • bens
    #470
    ez nálam fordítva van/volt. íze miatt szerettem a húst, csak a meggyőződés erősebb volt.
  • HUmanEmber41st
    #469
    Amíg lesznek húsevők, addig lesznek hentesek is, meg szenvedő állatok.
    Így a húsevők mind bűnrészesek az állatok kínzásában, leölésében.
  • bens
    #468
    kocka? hát aki ismer sokmindent mondana rám, de ezt az egyet nehezen... :-)
  • Borg
    #467
    Baromság. Nem a vegtarizmus baromság, hanem amit hozzá körítesz meseként.

    Nem szereted a húst, ne edd, kész. Ezt bárki el tudja fogadni.
    De nem kéne kitalálni hozzá mindenféle magyarázat-mesét, hogy így az állatkínzás, meg nincs szükségünk rá, meg nem jó íze van...
  • Thanatos
    #466
    minden kocka ezt mondja :DDD
  • Krezga
    #465
    jah, akkor értem:D
  • bens
    #464
    tanulok ma egész nap. ígyis-úgyis itt ülnék.
  • Krezga
    #463
    bens, te már itt ülsz 11 óta egyfolytában? /nem bántásnak szánom, csak szerintem durva/