1186
a vegetárius táplálkozás előnyei és hátrányai
  • Vaxi
    #622
    azt nem sajnálnád?
    tessék egy kis vizuális erekció a számodra:
  • bens
    #621
    8 év után viccelsz? profival van dolgod :D
  • Vaxi
    #620
    bazz te aztán jól birod :D
  • Dave John
    #619
    ok , sorry
  • sweech
    #618
    neked a "-.-" ment
  • Goth
    #617
    :DDDDd
  • Dave John
    #616
    De ezt mért nekem írod?:D Én húsímádó vagyok
  • bens
    #615
    #612, #611
  • bens
    #614
    kár a gőzért, mert engem nem cukkoltok az ilyenekkel...
  • Dragooon #613
    -.-

    hozzászólva a témához én nem hiszem, hogy meglennék hús nélkül.. szerintem a húsfogyasztás teljesen normális, több ezer éve ezt csinálja az ember (persze egyre nagyobb mértékben) /bár gondolom ezt előttem már sokan elmondták/
  • Goth
    #612
    nah a topikon felbátorodva megyek berakok pár szelet rántotthúst zsemleközé, paprikával, meg paradicsommal hmm -.-
  • Dave John
    #611
    Nekem meg nincs kedvem lucernán élni
    Megyek is eszek vmi fincsi pecsenyét ami a gonosz hírektől ellentétben nem a fűszhertől olyan finom,hanem a brutális kegyetlenséggel kivégzett disznó zamata miatt
  • Casillas
    #610
    szerintem is :)
  • bens
    #609
    kár lett volna ha ez most benned marad...
  • bens
    #608
    a gilisztán tudok neked mutatni olyan idegvégződést mikroszkóp alatt, ami fájdalomérzetet kreál, ellenben rózsán nem. és ez itt a nem mindegy.
  • Casillas
    #607
    bens a tüntetéseddel MEGÖLTÉL EGY CSIRKÉT :-C
  • bens
    #606
    én már akkor tudtam h nem fogok senkit meggyőzni mielőtt nyitottam a topicot. nem is azért nyitottam. de ha egyszer eljut addig h nem akar enni holttesteket, talán az itt hallottak adnak neki egy kis lökést és könnyebb lesz számára a döntés.
  • kemszi2
    #605
    az lenne komolyan mondom a legjobb ha ezt a topikot bezárnák.ÉS minidg ugyanazt ismételjük,sé minidg ugyan oda lyukadunk ki semmi értelme.Bens nem bírja megérteni hogy az emberek nagyrésze mindig is enni fog húst,és szintén nagyrészük tudja hogy mifolyik 1-1 vágó hídon,mi meg azt nem bírjuk megérteni,hogy ő miért nem bírja megérteni ezt
  • Dave John
    #604
    Sztem budit se nagyon tisztíts , mert megölsz pár millió baktériumot! Sőt, ne is pórszivózz mert az atkák lelki nyugalmát sérted ezzel! Ágyon se aludj, hátha agyon nyomsz egy ártatlan poloskát!!! (Te tudsz ekkora nyomás közt élni?? :D)
  • Goth
    #603
    és mindenki, beleértve minket, azt akarja bebizonyítani, hogy az ő nézete a helyénvaló.
    Dehát ez egy természetes emberi reakció :D
  • Dave John
    #602
    Veled vitatkozni kb olyan , mint egy vakkal végignézni egy 3d-s mozit...
    Amúgy az ember is eszik rózsát (rózsaszírmot a teába szoktak rakni, bár meglep, hogy még sosem hallottál erről. De ha olyan kicsi a fantáziád mondok vmi közelebbi témát: a málnásbokor sem viccből növesztett tövist..Az, hogy nem basz fejbe a kókuszgolyó az nem jelenti azt, hogy nem védekezik.. Mivel a szél ellen vmivel tartania kell a gyümölcsöt amig meg nem érik nemde?? De akkor legyen egy állat példája is: egy szaros gilisztát is egy ütéssel szétkapok, nem nagyon látom rajta, hogy védekezne, csak mocorog... És annak sincs olyan bonyolúlt idegrendszere ) Szal ennyi.
  • bens
    #601
    van aki leszarja... van aki nem. melyik a jobb, döntse el mindenki maga (egyértelmű)
  • sweech
    #600
    ték
  • sweech
    #599
    hm
  • Goth
    #598
    végsősoron, konklúzióként azt kell levonnom, hogy ki nem szarja le hogy élvezték-e vagy sem =)
    Akinek megnyugtatja a lekiismeretét hogy nem eszik húst, - amit bár teljesen értelmetlennek tartok, de ha nem kell hát ne egye -, az ne egyen húst. kessz
  • bens
    #597
    egyébként juteszembe... én is ettem már rózsalekvárt :)
  • kemszi2
    #596
    van aki virágokat eszik
  • bens
    #595
    tehát élvezték, hiszen ez látszott rajtuk.
  • bens
    #594
    nem az élet kegyetlen, hanem az emberi hülyeség...
  • [Walaki]D`Lair
    #593
    Nekem nem úgy tűntek mintha olyan nagyon tüntetnének a bánásmóddal szemben...
  • sweech
    #592
    kuss.
  • Ron Ragm
    #591
    Az élet kegyetlen. Szokj hozzá vagy maradj csöndben.
  • bens
    #590
    valóban? nézd meg jobban azt a videot...
  • bens
    #589
    ha én beleszurkálok tűket egy kókuszgolyóba, akkor az se hagyja magát.
    ez passzív evolúciós védekezés. nem bizonyíték a fájdalomérzetre, hiszen a rózsa nem védekezik aktívan... mellesleg ki az a hülye aki rózsát eszik :P
  • [Walaki]D`Lair
    #588
    Az állatok se nagyon lázonganak ellene...
  • Dave John
    #587
    A rózsa se hagyja magát, nemhiába van rajta tövis... elméleted itt omlik össze
  • bens
    #586
    igen. de hagyják magukat megenni. ami nem lehet véletlen...
  • Dave John
    #585
    Ki eszik meg mindent amit eléraknak?:D Én ínyenc vagyok, és válogatok a jó husik között :P
  • Dave John
    #584
    Mint ahogyan idézni szoktam:
    "The pain will be only passing"
    Sajnos a fájdalom csak egy tényező... Ettől még a növények rengeteg olyan tulajdonsággal rendelkeznek, amikkel a legtöbb állattal/emberrel szemben magasabbrendű :/
  • bens
    #583
    vagy ha magasabbrendű, akkor bizonyítsa be, és ne egyen meg mindent amit eléraknak...