730
http://www.ouverture-facile.com/start/
  • akyyy
    #570
    esetleg rozmár?
  • Hixer
    #569
    NEM! AZ NEM FÓKA... bakker látod erre apellál, hogy assziszed a képen fóka van... nézzed már meg jobban...
  • akyyy
    #568
    fóka
  • Hixer
    #567
    nenene a megoldás nem egy állat neve... nah figy most nyugi és csak írd meg ide a fórumba hogy mi az az állat ami a képen van... csak írd le ide szerinted milyen állat képébe nyomja a csávó a mikorofont...
  • akyyy
    #566
    :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    faszkivan, nem megy, mikrofont, tigrist, kezet, rajzot, idol (bálvány?:S), animal , és egyik sem jó... ez igy nagyon rossz:S
  • akyyy
    #565
    jójó, csak majdnem lemaradtam 24-ről:D
  • csanee
    #564


    Na nekem mára ennyi...
    Ha valakinek van infója a 32-esről, azt örömmel fogadnám:P
  • Avenger
    #563
    áhh fordítva akartam csinálni, először betűt csináltam a számból, és a kulcsot visszafelé használtam, és a krixkraxot írtam be megoldásnak :) így már jó.
  • csanee
    #562
    A hivatalos fórumot böngészd végig! A megoldás ott lesz az utolsó lépéshez!
  • Avenger
    #561
    épp ezaz, hogy mindent úgy csinálok, ahogy ott levan írva, de akárhányszor újraszámolom sosem fogadja el. gondolom nem a nagybetűként kell tekinteni a két szót, mert csak úgy jöhetne ki más. bár lehet én nézek el valamit, ha megvan a xor és utána a számok, a második kulccsal mit kell csinálni?
    hivatalos fórumot is olvastam :( na próbálkozok még, hátha
  • Hixer
    #560
    komolyan csak annyit találjál már ki, hogy mi van azon a képen... mit ábrázol a kép? nézz rá és mondd meg mi van a képen... semmi árnyalt jelentés most, csak egyszerűen mi van ott?
  • csanee
    #559
    #500 környékén találsz jó adag segítséget meg a hivatalos fórumban is!
  • Avenger
    #558
    Hoy! valaki megírja nekem privátban a 22es megoldását? már vagy 20szor számoltam újra, de sosem jó :(
  • csanee
    #557
    Meg az oldal címsora vagy mije is sokat elárul
  • akyyy
    #556
    pedig má ráállítottam a tanáromat is h fejcse meg:D:D::D
  • Hixer
    #555
    ja és a clue-n kívul semmit nem kell franciából tudni szal minden más angol csak a clue-t kell lefordítani angolra vagy mittom
  • Hixer
    #554
    annyira durva az a feladat és borultam mikor rájöttem... fordítsd le a clue-t én nagyondurván nézzed meg mégegyszer mi is van azon a nyamvadt képen...
  • csanee
    #553
    Nem:D Az állat a lényeg! Meg a hangja!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha nem phoque, akkor mi?
  • mumpic
    #552
    ti aztán döngettek előre. Én még 22nél tartok, de igyekszem, csak most agyilag zokni vagyok :).
  • akyyy
    #551
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    asszem rájöttem... van egy együttes vagy zenekar vagy énekes, vagy nemtom, akinek egy állat a neve... és ezt hallani sztem dúdolva vagy valami.
  • csanee
    #550
    Ismerd fel képről az állatot! De nem azt kell beírni majd!
  • akyyy
    #549
    Azért nem írtam azt ami oda van írva hogy mi nem lehet.
  • csanee
    #548
    Tudod mit jelent a clue?
  • akyyy
    #547
    a 25nél francia szót kell használni? mert már beirtam atehenet, macskát, kutyát, megy ey csomo állatot, egyiket se fogadta el.
  • csanee
    #546
    Megvan, köszike!!!!
  • Hixer
    #545
    semmit a kezekre kattingattál mert csak vezetned kell, semmi URL-es trükk
  • csanee
    #544
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én is értek mindent, végigmentem A-ból B-be, de mit kell keresni az úton?
  • Hixer
    #543
    hoppá vki már válaszolt bocsi

    kattingattál a kezekre rendesen? mer egy idő után te ülsz a volánnál
  • Hixer
    #542
    figy ezzel sokat segítek, de a szám helyet jelöl, a CLueból szerintem rájössz minek a helyét onnantól egyszerű
  • akyyy
    #541
    htx
  • csanee
    #540
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Judith, d betű, 3as szám... vajon mi az összefüggés?!
  • akyyy
    #539
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Judith a szív királynő, de ezt nem fogadja el, hátiuulján egy hármas, rámek a másik hármasra, rachel-re, de ezt sem fogadja el...
  • csanee
    #538
    Szívek királynője, d betű, a kártyán lévő szám, nevek...
  • csanee
    #537
    Hixer, tudnál lécci valami támpontot adni a 30as-hoz? A kellékek már megvannak, de mit kell keresni?
  • akyyy
    #536
    megnéztem , utánna olvastam, és nem sok minden derült ki.

    engem az érdekelne nagyon h a számok mire valók? miből tudok rájönni hogy mi céljük van? Clue nem segít semmit, max anynit, h szivek száma? nem hiszem.

    és a muszáj az pontos j :P
  • Hixer
    #535
    hú hát én azon aszittem nem lehet kattintani a flashre magára... aztán véletlen odanyomtam és akkor megértettem mindet
  • Hixer
    #534
    jó lenne ha megnéznéd a kártyákon lévők neveit ez sokat segít, sőt muszály, ja és ne rakosgassad a kártyákat más sorrendbe... jól vannak így
  • csanee
    #533
    Már túlvagyok azokon:D Most A-ből B-be kell mennem...
  • akyyy
    #532
    szólj ha a kártyásat megoldottad, s segiccsél:D
  • csanee
    #531
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valamit elnézhettél, de dec-be kell az addig jó. Figyeld a nyilakat is! Hová mutatnak? Hány db számot kaptál? Kis számok, nagy számok? Vajon hogy lesz belőük betű?