730
http://www.ouverture-facile.com/start/
  • mumpic
    #610
    a 31-eshez is segíthettek kicsit :)
    Kétszer is azt hittem hogy megtaláltam a lényeget, de még mindig el vagyok veszve.
  • Ron Ragm
    #609
    39-esnél... a 32-es melyik is?
  • csanee
    #608
    Te hányasnál jársz? Én a 32-esnél vagyok elakadva, nem lenne valami kis infómorzsád hozzá?
  • akyyy
    #607
    htx
  • Ron Ragm
    #606
    a másodikat
  • csanee
    #605
    Szerintem ebből már ki lehet következtetni, hogy egy értelmes szó kijöjjön belőle! Egy betű rossz amúgy.
  • akyyy
    #604
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    AFROSOLS jött ki, de nem ez a megoldás:( mit számoljak ujra? :S az egészet:D
  • akyyy
    #603
    jah már értem mobilosnál én telo szotárját használtam, meg senéztem acluet, thx:)
  • csanee
    #602
    Nézd meg, hogy a mobilost hogy csináltad meg!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    annyit segítek, hogy ott a clue az volt, hogy 2x8=u
    a rejtévényest nemtom, annál csak tippeltem, de a hivatalos fórumban valami irányokról beszéltek
  • mumpic
    #601
    *ahhoz a pályához
  • mumpic
    #600
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Arra emlékezz vissza hogy mit kellett azon a pályán csinálni. Ha kell adok linket priviben.
  • akyyy
    #599
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    talán r betű, ha jól olvastam ki meg jól kötöttem össze, fene se tudja már. de a keresztrejtvényes részét nem értem, meg a mobilosat se. pedig már csak ezek kellenének:S

    a keresztrejtvénynél még lehet rájövök, de a 2x3-asra biztos hogy nem szal arra help:(
  • csanee
    #598
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kösd már össze azokat a színeket, amiből rózsaszín lesz!
  • mumpic
    #597
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    akkor lesz még egy betűd...
  • akyyy
    #596
    miért, azzal mit érek, akkor ha nem lila hanem rózsaszín?
  • mumpic
    #595
    Ja, nekem is az tett keresztbe hogy az ott lilának néz ki.
  • csanee
    #594
    A lila nem lila...


    32-es levelhez továbbra is szeretnék valami kis helpet, lééécciiiii!
  • Ron Ragm
    #593
    Semmit olyat nem kell csinálni amit egyszer már nem oldottál meg.
  • akyyy
    #592
    hát amiket megfejtettem, úgy csináltam ahogy kellet, de nem nagyon hiszem h ezeknek kellet kijönnie.. de kitudja..:D

    viszont maradt pár megoldatlan, egyik az a lila kocka...
    a másik meg a keresztrejtvényes. ezekkel sehogy sem tudok mit csinálni plz help vhogy.
  • csanee
    #591
    Gondolj vissza, hogy hogy oldottad meg azokat a leveleket! A 6-os számhoz meg használd a kulcsot!
    A 13-ast tippeltem, nemtom mit jelenthet a megadott dolog...
  • csanee
    #590
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Biztos, hogy zip? ;)
  • mumpic
    #589
    na, most nyögtem át magam a 22-es en
    23-hoz adhatnátok némi kis sugallatot :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Letöltöttem egy hex editort, de azt sem tudom hogy mire jó, azon kívül hogy bele lehet nyúlni a fájlokba. A mil.zip meg hibás, gondolom ezzel kell kijavítani. Se a txt-t se a csajos képet nem értem.
  • akyyy
    #588
    Nah négy kivételével mindegyikhez tudtam "rendelni" betűt, kivéve a következőkhoz:
    level 8,9,13,22.
    Bár a 22-höz kijött egy 6-os szám. De nemtom mit érek vele.:(
  • csanee
    #587
    Ebben a játékban mindig mindennek van valami jelentősége!
    Mondjuk ennél 1-2 betűt csak betippeltem
  • akyyy
    #586
    mármegvan de a 28-as nagy nagy LOL.

    a rózsaszín pöttynek van értelme? vagy az elhelyezkedését kell nézni? monjduk még nagyon az elején vagyok, szal még bambulok rajta:)
  • csanee
    #585
    Te tudnál esetleg valami támpontot adni a 32-eshez?! Hányasnál jársz amúgy?
  • csanee
    #584
    Hány betűt is találtál? És hány név van összesen? Talán hiányzik valami... Ott keresgélj, ahol logikusnak tűnik a helye a hiányzó darabnak!
  • Hixer
    #583
    hát esetleg próbáld meg beírni olyan sorrendben ahogy rajzoltad őket... talán... nem random kéne beírni a karaktereket amik kijöttek...
  • akyyy
    #582
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    összekötve a városokat kijött pár betű, RIZBEE, de ezt nem fogadja el. mit csináljak most?:S
  • motyodlee
    #581
    Ouverture facile
    (174 új üzenet)

    Ismét nagy hátrány...
  • csanee
    #580
    32-esben plíz help!
  • csanee
    #579
    Már meg is válaszoltad mit kell tenned!
  • akyyy
    #578
    [spoiler] nah a postagalambosba valaki segítsen. megvannak a naplók, ahol benne vannak a városok nevei, tudom hogy van egy madár aki nem tudja az útját(valami Leopold), de hogy most mire kell rájönnöm? egy város nevére?:D
    vagy mi.
    leltem egy nagyobb térképet ahola z utvonalakat ki tudnám rajzolni, de mire meglelem mindegiyk várost:S:(

    szóval valami segítség kellene
  • akyyy
    #577
    megvan:D:D:D
  • akyyy
    #576
    [spoiler]szabadságszobor arra rájöttem, de sehol se találom a nő nevét, meg konkráétum sincs arrol, ki tervezte:\
  • akyyy
    #575
    megvan... de kismillioszor láttam ott a morset... és egy csomoszor felvettem a hangot, igaz részletekbe. nem vetem észre, h egy idő után ismétli magát:(
    de alényeg, hogy megvan:)
  • Hixer
    #574
    nem az a válasz! most jön az audió.. kicsit gyorsítsd fel és használd rá a rozmárt angolul.. hácsakbeugrik...
  • akyyy
    #573
    morse, sea-cow, walrus de egyiket sem fogadta el:(
  • Hixer
    #572
    nah.. ésaz hogyvan angolul.. onnantól már rájössz sztem.. de nem rozmár a megoldás
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egyébként ezen a feladaton én télleg vertem fejem a falba, hogy úristen totál aszittem fóka van a képen de az nem fóka... basszus... éshogy hogy nemvettem észre
  • Hixer
    #571
    Ez egy fóka...