135

  • bogyoka
    #95
    valamit kihagytam volna? Már mindent csináltam pedig:))
  • bogyoka
    #94
    valamiért nem tudok a 3-as cellába menni nem engedi
  • Lord Myn
    #93
    A rádiót az egyik cellában (ha jól emlékszem, a 3-as) el kell helyezni az asztalon és be kell állítani arra a frekvenciára, amit a felügyelő mondott, mivel az adott páciensnek ez a kedvenc adója és hátha megmozgatja az emlékeket...
  • bogyoka
    #92
    Végső esetben fordulok hozzátok elakadtam nagyon és pár napja nem tudok tovább menni.

    A kórházban kicseleztem az orvost, az Alarmmal, a rádiót el is vettem, mit kell csinálnom, bementem minden beteghez de nem csinálnak semmit.
    Beszéltem a bárpultossal is már, a szállodában betörtem a tükröt is:DD

    A rádióval mit csináljak?
  • kirol
    #91
    Na most nézem megvan, de még a nevei is németek, nem hinném, hogy menne.
  • ButcherBill
    #90
    Lehet,hogy az is jó lesz. Kösz.
  • kirol
    #89
    Nekem talán megvannak, megnézem. De az enyém német!
  • ButcherBill
    #88
    Hali!

    Nem tudna valaki felrakni mentéseket, mert elszállt a játék, és kezdhetném
    majdnem előről az egészet, mert nem mentettem el. A negyedik fejezet elejéről kéne egy. Előre is kösz.
  • kirol
    #87
    Kicsit el vagy tévedve!
    Nézz már szét, hova írsz!!
  • shakwill
    #86
    ja, még valami! Ms 6580 as alaplapi ac97 es hangkártya van, és ha pörgetem a procit,általában fuzzy logickal, nem tud a gép hangot lejátszani. Ha más akármilyen dzsuva hangkártyát teszek bele, akkor megy.
  • zzeN
    #85
    hát hogy ne lenne értelme lecserélni a procit is...
    mindenképp Nvidia, azon belül esetleg egy 8800GT 40 k körül lehet kapni, és ezért az azért árért jó is:)

    itt kérdezősködhetnél
  • shakwill
    #84
    Sziasztok! 2GHz celeron 2Gb ram Geeforce 6600le. Új gépre cserélem majd. De addig tudnátok ajánlani videokártya típusokat, amivel +tudom dobni az fps-t? valami lolcsó és ennél jobb kéne. Esetleg a procit le lehetne cserélni 3Gigás intelre. de sztem nincs sok értelme. Köszi!
  • Lord Myn
    #83
    Sok sikert! ;)
  • bogyoka
    #82
    Köszike, közben rájöttem, és átmásztam a kerítésen:)) Még kicsit nem tudom, hogy mit csináljak, de majd rájövök remélem:))
  • Lord Myn
    #81
    Már régebben végigjátszottam a játékot, de emlékeim szerint az a probléma, hogy túl közleről akarod kilőni a hordót, menj távolabb és onnan lődd ki és amikor már üres akkor el tudod tolni. (Jó kis játék ez, érdemes végiscsinálni, mert nem nehéz, de azért kis nyelvtudás nem árt...)
  • bogyoka
    #80
    mert ott van a jel, hogy toljam el a hórdot, és van egy pisztolyom is de valamit mond és nem lövi szét:))
  • bogyoka
    #79
    Köszönöm, sikerült, csak most a hordókkal nem tud csinálni semmit, meg átmászni a kerítésen:DDD
  • bogyoka
    #78
    sajnos nem kaptam semmit, nem tudom melyik émilre küldted de mindig megnézem a leveleimet.:(
    Nem tudnád még egyszer elküldeni?

    [email protected]
  • bogyoka
    #77
    minden meg van, az utolsó kettőt nem csináltam meg, Morettit nem hívtam az épület előtt, és nem beszéltem az egyessel. Akkor az lesz a bibi:))

    Köszike
  • MerlinW
    #76
    Dossziét végiglapoztad?
    Papírt, tollat feletted a nővér szobájából?
    Vészhívó kütyü nálad van?
    Egyes cellában lévő manussal beszéltél?
    Felhívtad Morettit az épület előtt?
    Beszéltél utána ismét az egyessel?

    (Más. Culpa mentést megkaptad, sikerült? Csak mert nem jeleztél vissza:))

    Van egy csomó magyar nyelvű kaland, miért nem azokkal próbálkozol?:)
  • MerlinW
    #75
    Nem nagy. Sima point&click kaland.
  • ffxi
    #74
    mi a gépigénye? Nagy?
  • bogyoka
    #73
    de nem megy a hipnotizálás már sokszor voltam mindegyiknél, egyiknél előveszi az ingát de nem csinál semmit a beteg, a többinél nem is beszélnek, van egy ürge az csak fújtatva mond valamit, elég ijesztő és ki is jön a szobából a nyomozó.

    Egyszerűen nem tudom mit csináljak.
  • zzeN
    #72
    a nővérszoba este "nyit", mindig le kell játszani a betegnek(akit éppen lehetne hipnózni) egy hangot...
  • bogyoka
    #71
    Már mindenhol voltam, és ezért vagyok tehetetlen:)
  • bogyoka
    #70
    De ha balra megyek egy folyosóra, ott van egy barna ajtó és nem tudok bemenni, mert zárva, a kulcsom meg nem nyitja ki.
  • kirol
    #69
    Bejárattal szemben az orvos, balra a nővérszoba.
  • bogyoka
    #68
    jó, és az hol van? Mert csak az orvoshoz tudok menni és az sem válaszol már:))

    Hol a nővérszoba?
    Akár priviben is megírhatod.:))
  • MerlinW
    #67
    A nővér szobájában.
  • bogyoka
    #66
    még az elején vagyok, és hol kell leoltanom a villanyt? Az egyik alszik, egy csaj bambán néz, a legutolsó ajtónál ilyesztő hangot ad a pácienc és kijön magától a nyomozó.

    El vagyok akadva a doki már nem beszél velem szóval semmi eredményem nincsen:( Egyiknél libegtetek egy amulettet, de az sem csinál semmit.
  • zzeN
    #65
    kösz, már sikerült is végigvinnem:)

    A vége kicsit "megdöbbentő" lett, nem ilyenre számítottam, de attól még jó game lett.
  • JackDaniels #64
    Nem bug. El kell menni a másik irányba, ahol lesz egy dróthálóba csavarodott vasrúd, ahhoz kell a kesztyű.
  • zzeN
    #63
    vki tudna 1 mentést küldeni attól a résztől, h egyik beteggel el kell tolni egy betontömböt egy tűzoltó kesztyűvel, mert hiába rányomok a karakter én felém fordul és hirtelen vissza ugrik, szóval bug lehet...
  • MerlinW
    #62
    Végére értem. Nem volt rossz, de maradandó sem. Az ötlet remek, a személyiségváltozás szuper, angol szinkron is jó, csak halk, kevés a helyszín és az a kevés sem változik, karakterek mozgása buta, a befejezés gyenge.
    Élveztem, többet ugyan nem veszem elő, de egyszer mindenképp érdemes végignézni ezt a filmet:)
  • MerlinW
    #61
    végigjátszás
  • zzeN
    #60
    vki 5let?
  • zzeN
    #59
    na mostmár elegem van...
    a 3. cellában lévőt hipnózom, be kéne jutnom Cliff szobájába, de semmit se tudok felvenni, kimenni, csak van 1 szétszakadt naplóm meg egy fegyóm...
  • zzeN
    #58
    beírtam ezeket a kódokat egymás után, utána entry de semmi se történik...más sorrendbe kéne beírni?vagy úgy h 8 enter...?

    jó ez is megvan:D
  • kirol
    #57
    Aha, aha. Rémlik. Csak én még tavaly október vége felé kezdtem, ezért nem annyira.

    De itt valami eredménynek kell kijönnie, + - / *-al, mindent kiszámolsz.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    10-2=8. 10+2=12. 10/2=5. 10*2=20. Vagyis 8 12 5 20, azt hiszem.
  • zzeN
    #56
    emlékszel arra a részre, amikor a 2. csávót kell irányítani, ahol be kell kapcsolni a zseblámpát, és elmész az ajtóhoz, amihez kód kell
    van nálad egy papír rá van írva h 10?2+:x és ez a kód kéne...:S