135

  • kirol
    #55
    Természetesen valamit kihagytál. Csak nem tudom mit.
    Mindenkinél lejátszottál mindent? Mert max így jutsz most előre, ha nem tudod melyikkel próbálkoztál.
  • zzeN
    #54
    hát jó pár helyre tok menni, de semmit se tudok csinálni:D

    a 3. pácienst kéne hipnózni, de nem engedi, 1 csávótól jött egy üzi h a 3-as cellában lévő fickó...
    az 1-esben már 2xer hipnóztam, most azt mondja h hagyjam pihenni...

    szóval?:) villanyt meg csak 1 szobából tudom lekapcsolni, ami nappal zárva van.
    szerk:: hát már ez is megvan.)
  • bogyoka
    #53
    jééé,kettő van az Overlocked topicból:DDD

    vagy már én látok kettőt nem tudom:DDD
  • kirol
    #52
    Figyeljetek már!

    Ott mondja csávó, hogy valahogy olyan állapotba kellene hozni az alanyt, hogy hipnotizálni tudd. Pl. van olyan, hogy (1x) le-fel kell kapcsolni a lámpát, így amikor sötét lesz, majd világos emlékszik valamire tudod majd hipnotizálna, a maradék x-1 esetben meg a megfelelő hangjegyzetet kell neki lejátszani emlékeztetőül, és utána tudod hipnotizálni.
  • bogyoka
    #51
    ugyanígy van nálam is:) Nem tudok már sehova mennni.
  • zzeN
    #50
    na tegnap sikerült leszednem, de már is problémába ütköztem:)

    már eljutottam a kórházba, ott megvannak a betegekről a fájlok, benéztem mind1ik szobába, semmi

    a városban a szobámban se tudok semmit se csinálni, ATM halott...
    a demóban úgy emlékszek 1ből tudtam egy beteget hipnotizálni, de most csak 1nél van a lengő jel...
    szerk.: megvan
  • kirol
    #49
    ÁHH, nem.
  • Qwerty4
    #48
    Vki próbálta már?
    Nagyon faszának tűnik ez a játék...
  • csgj
    #47
    Látom, 5,5 giga :O Egy kalandjáték... na jó, a Dreamfall is nagy volt. De az a szívás, hogy nincs neki helyem a vinyómon... Meg majd üres dvd-t is kell venni, de az a legkisebb probléma. :S Majd kijátszok vmit gyorsan, és akkor leszedem :D
  • kirol
    #46
    Na kijött neked az angol is!
  • csgj
    #45
    Elvileg holnap jön ki angolul. Nagyon remélem, hogy így is lesz... Jó lenne végre kipróbálni. Mostanában mindig először csak németül jönnek ki a kalandjátékok. :S
  • kirol
    #44
    Találtam egy tesztvideót.

    Overclocked teszt

    Hát jó lett!!!
  • zzeN
    #43
    ha vki eltudná küldeni privátba, egy helyet ahonnan letudnám szedni a fullt azt megköszönönném;)

    a demóba, amikor az első pacienst hipnotizáltam, utána egy másik ember az egyik cellában meg akart verni, oda nem tok bejutni, a többi embert meg nem tudom hipnotizálni:S
  • kirol
    #42
    Na végigvittem!
    Ajánlom mindenkinek ezt a játékot, nagyon jó!
  • kirol
    #41
    Aha, a nagy azt beszéltél mindenkivel!

    Hívd fel Morettit, neki elmondja mit fedezett fel az aktákban. Ezután a kórházban/szanatóriumban már ott lesz az ápolónő a szobájában, vele is tudsz majd beszélni.
  • kirol
    #40
    Tuti nem olvastad el az aktákat. Vagy nem tudom mit.
    Dobd át a mentésedet megnézem. [email protected]
  • GAMEZ21
    #39
    telón is(eddig 4 ember van felírva a PDA-ban) és élőben is beszéltem mindenkivel
  • kirol
    #38
    Kár lenne, iszonyat jó játék!
    Beszéltél mindenkivel telón/élőben?
  • GAMEZ21
    #37
    aham
    én sztem feladom
    pedig nem az első point'n click amivel játszom
  • kirol
    #36
    Amikor végigolvasod, feltűnik neki egy dolog, és megjegyez valamit.
    Ez megvolt?
    Ha nem akkor olvasgasd újra.
  • GAMEZ21
    #35
    elolvastam
  • kirol
    #34
    Elolvastad az aktákat a srácokról?
  • GAMEZ21
    #33
    PDA-ban nekem 1 felvétel van, amit ha lejátszok nem történik semmi,utána ingázok szintén nem történik semmi
  • kirol
    #32
    Mert segíteni kell neki, hogy hipnotizálható állapotba kerüljön!
    Pl. inga, vagy a PDA-ból a megfelelő hangfelvételt kell neki lejátszani. Mivel elején vagy, nincs sok felvétel, így ha nem tudom melyiket kell, hamar kiderül úgyis.
  • GAMEZ21
    #31
    Helló!
    Már az első betegnél elakadtam, mert hiába szeretném hipnotizálni, nem történik semmi.Vki tud megoldást rá?
  • kirol
    #30
    Elvileg az angol március 31-én kerülhet majd a boltokba.
  • kirol
    #29
    Na beraktam a másik videót is.

    Nem tudom mikor jön angolul. Nagy kár lenne, sokaknak ha nem jönne, mert nem is tudom, mikor játszottam utoljára ilyen jó játékkal.

    Erről az Everlight -ről meg még nem is hallottam.
  • reaper4
    #28
    ez a bajom nekem is:( már tolnám ha angol lenne.
  • csgj
    #27
    Egész jónak tűnik... De mikor jön már ki angolul??! (Ugyanez a kérdésem pl az Everlight-ra is vonatkozik
  • kirol
    #26
    Első rész:




    Második rész:

  • kirol
    #25
    Na most végeztem a 4. nappal. Már csak az utolsó nap, az 5. van hátra.
    Most is csak azt tudom mondani, iszonyat nagy játék!

    Csináltam közben pár videót, majd berakom ide.
  • kirol
    #24
    Na most végeztem a II. Fejezettel, jöhet majd a III.
    Nagyon jó, egyre jobb!
  • kirol
    #23
    Hát ez a játék egyre jobb!
    Régen nem játszottam ilyen jó játékkal.
    Csak most a 3. cellalakó 3. flashback -jénél elakadtam. :(
  • dante3
    #22
    Akinek nincs még meg a game, annak itt a demo: link
  • kirol
    #21
    Mindjárt felkötöm magamat. Már nekem se. :(
    Mondjatok már egy rendes oldalt, ahova fel lehet rakni a képeket jól.
  • csgj
    #20
    Pff... nálam egyik kép sem jön be :P (négyzetben piros X)
  • kirol
    #19
    18-os HSZ folytatása!

    Mindenkinek jutott 1-1 cellácska:


    Már itt a történet elején problémák merülnek fel, egyrészt a nyomozóval, másrészt McNamara nejével.

    Szóval rövid városnézés után, hamar eljutunk a kórházba, ahol megismerkedünk szeményesen az éppen "véletlenül" arra bóklászó nyomozóval, valamint a kórház biztonsági őrével (Aki szeret az esőben álldogálni.), a nővérrel és persze a doktorral. Meg is kapjuk a felvilágosítást az esetekről, sőt még az aktájukat is megkapjuk, amit böngészve különös dolgot vehetünk észre. Engedélyünk is lesz persze a diákok kihallgatására. Amit rögvest el is kezdtem.

    Elsőre persze nem jutottam semmire, nem túl közlékenyek, egyrészről az állapotuk miatt.
    Kicsit később, a második látogatásnál viszont az 1-es pacienst, kis hipnotizálás árán sikerül szórabírni.



    Ekkor jön az a rész, ami nagyon tetszik nekem, hogy osztott képernyő jelenik meg, egyik részén a jelenlegi történések zajlanak, míg a másik oldalon a visszaemlékezés pillanatai elevenednek meg.



    Majd ezután, mi vehetjük át, az éppen aktuális paciens irányítását, miközben néha-néha kommentár hang (osztott képernyő) elő-elő jön.







    Ekkor még sok minden ugyan nem tudunk meg, csak nagyjából annyit, hogy az első diák egy kis szobában ébredt fel, ahonnan kiszabadulva egy csónak segítségével hogyan "menekült" meg. Amikor a csónakban magához tért azt látta, hogy egy helikopter köröz felette, és azt hogy számára valami idegen helyen van. Ez a hely, a kórház melletti dok.



    Szóval nem kellett messzire szállítani szegény párát.

    Tehát eddig jutottam a játékban.
    A grafika szép lett szerintem, a hangok is jók, bár néhol hiányoltam az aláfestést.
    Konkrét értékelést még nem mondanék, mert eddig kb. 30 percet játszottam csak, és ez alajpán korai lenne még bármit is mondani.
    Feladat, fejtörő eddig még nem igazán volt, csak egyszerűbb, hogyan szabaduljunk ki a szobábó, hogyan másszunk át kerítésen dolog volt, de ezek mint nagyon logikusan következnek.

    Szóval nekem tetszik a játék, remélem a későbbiekben csak jobb lesz.
  • kirol
    #15
    Szerintem nagyon jó játék lett. A Flashback -ekben meg én játszom az aktuális személyt. A hipnózis alatt, meg máskor is osztott képernyő van.
    Nagyon jó játék!
  • kirol
    #14
    Szinte az összes német oldalon fent van.
  • reaper4
    #13
    zsíír:) hol? :)