105
Egy kis community kialakítása a topik célja, szeretném összehozni a deszkásokat, itt lehet beszélgetni pályákról, helyekről, kalandokról, felszerelésről, mindenről ami a snowboardhoz kapcsolódik.
  • ecneb
    sztetek érdemes kimenni borddal franciába .. eddig kábé 2 napot bordoztam.. meg sielek 8 éve... bár sztem viszem a leceket is biztos ami biztos.. csak tavaly egyik hfikázott olyat h kulcscsontja törött is és hát nem volt felhőtlen a sitábor számára :S max ha lesz hó téliszünetben meglátogatom párszor a magyar pályákat... jah és itthon melyik a legjobb pálya kezdésnek oO???
  • Nuno88
    csertovica, tálé, hopok, polona... kokavát nem mondom mert az piskóta, főleg a kicsi pálya
  • Blasta
    Énis az utóbbit tervezem.
    És ott hova? Vmi jó kis pálya ajánlás?
  • Nuno88
    Szlovákia esetleg Ausztria, de inkább a szlovákokhoz :)
  • Blasta
    Na hálló.
    Ki hova megy idén?
  • Firerock
    császtok
    az lenne a kérdésem hoigy enmtudjátok e hogy van e hó a Román Páring hegyen?
  • Nuno88
    hali!
    lenne egy kérdésem, mennyiba kerül manapság egy használ vagy egy zsír új deszka ill cipő?

nézegettem ületeket neten de sehol se találtam árlistát :|||

• bobey

Sziasztok! Vasárnap mennénk Szlovákiába Plejsyre, tud valaki valamit a pályáról? Előre is köszi!
  • Realtibi
    én is kb 5 éve sielek és szerintem elég jol mek vele.
    Tegnap jöttem haza szlovákiábol.
    Jo volt mert pont esett ezen a héten ho ahol voltam.Idén kiprobáltam a snowboardot, és öszintén be kell vallanom nagyon bejön.
    szerintem azért ülnek sokan mert elég nagyokat lehet esni
    és ha elesel akkor vagy seggre esel ami még elmegy vagy a másik térdre.
    szal ha boardozni akartok vegyetek térdvédöt
  • Blasta
    Nnnna, ahogy nézem, a tél idén elmarad :((
    Pedig nagyon remegnek már a lábaim
  • Gladiator
    egyszer snowboardoztam életemben. tetszett, de a síelést már kb 13 éve csinálom, és már megy olyan szinten, hogy egyszerűen gyönyör siklani:D nincs az, hogy 5 percenként elesek, meg szétizzadom magam, mire leérek egy fekete pályán. az a bajom a snowboardal, hogy ahogy én elnézem álandóan elesnek, meg elfáradnak, vagy nem tom, de mindig ott ülnek a pálya közepén. sít nem cserélném le rá.
  • Galy
    simán
  • Blasta
    Átmentél a saját deszkádon egy másik deszkával??? :D
  • Galy
    tudom, én voltam :)
  • Blasta
    Neménvótam :)
  • Galy
    noname deszka, noname kötés
    deszkán egy hosszú karc, VALAKI átment rajta deszkával :)

• Amse
    nekem jelenleg egy törött head lapom van és egy szétesett(kuka) puhakötésem...
    szóval semmim nincs :(
  • Blasta
    Noés ki mivel csúszik, milyen felszkóra esküszik, stb?
  • Galy
    1. gyorshajtás
    2. biztonsági öv
    harmadikra nem emlékszem :)

a cuccot meg egy tömött parkolóból nyúlták le, a sípálya parkolójából
  • Blasta
    Lopni a magyarok is lopnak, szal ez nem mérvadó.
    Egyszer engem is lemeszeltek ott kinn, de akkor gyorsabban mentem a megengedettnél, jogos volt a dolog.
    Hogy TI miért fizettetek 3x 500 köcsögöt, azt nem vágom :D

• Galy
    jade
  • Galy
    mellesleg ott nyúlták le a cuccainkat (2 pár léc, 2 board) a kocsi tetejéről :)
    fél nap a rendőrségen, eredmény persze semmi.
    Utána hazafelé 3x kaptak el a szlovák rendőrök...(3x500korona)

szlovákok sux
  • Blasta
    Ja igen, de "K"-val a végén, nem?
    Jah, így Rózsahegyet jelent, beugrott.
  • Galy
    És így : Ruzomberog

• Mincsi

• Mincsi
    nice, teccik:)

• Blasta
    Rózsa hegy???
    Én még nem hallottam erről a névről.
  • F1re
    ez nem a rozsa hegy vagy mi a here ? :D amugy mindenesetere ha az akkor kurva jo mindig oda jarunk az a hely kikurt jo
  • Blasta
    Ja, az oldal nem támogatja a csúnya motherfucka firefox-ot!!! :DDD
    (szétesik alatta, demajd megoldom)
  • Pheaper
    szevatok !! jó tápik :) sajna én csak sielni tudok de a snowboard enm nagyon nemgy de már sokat gyakoroltam(főleg eséseket) :)
  • gordon 24
    Igy legyen!!! Ha ez van benne akkor nagyon jó.. Mert az én sportom is kimaradt ebből a listából. Meg a tietek is.. Igaz azt továbbra sem értem hogy a Rally mióta extreme sport de mind1..

Kösszi!!
  • Blasta
    extrémsport vs. TB
  • Blasta
    Fúhát kösze, csakmég nincs kész. :)
    És csak 1280-ban jó, később gondoltam bele, hogy vannak akik kisebb felbontásban neteznek, de már így marad :)
  • Galy
    nájszos oldal
  • Blasta
    Ez a kis szösszenet nincs még kész, de a snowboard-os videóimat már letöltheti akit érdekel. :)

(Jobbklikk-mentés másként)

Sajnos nem vagyok pro avi kódolásból, így a képminőségük olyan amilyen. :(
  • Blasta
    :DDDDDDDD
    Amúgy igaz

na mind1 :)
  • Galy
    na mindegy
  • Galy
    na elmennek ezek ám
    ilyen alapon miért fizessem én is ugyanúgy annak az öreg néninek a kezelését, aki elmegy piacra télen, a jeges járdán, az is extrémsport akkómá'
  • Blasta
    Ez azért nem olyan biztos, mert a Snowboard eddig a biztosítóknál is külön kategóriába, extrém sport kategróiába tartozott.
    Tehát ha náluk megkülönböztetett biztosítást kellett erre kötni, így lehet, hogy a TB is így veszi...
  • Galy
    a sízés nincs a listában, a snowboard se lesz