105
Egy kis community kialakítása a topik célja, szeretném összehozni a deszkásokat, itt lehet beszélgetni pályákról, helyekről, kalandokról, felszerelésről, mindenről ami a snowboardhoz kapcsolódik.
  • Blasta
    #25
    Ez jó hír, biztosan szeretnék menni több napra idén, remélem mások is így vannak ezzel ;)
    Köszi, nem kizárt, hogy szólok majd! ;)
  • Blasta
    #24
    Hát én már voltam egy párszo rDonovalyban, és teljesen rendben van. Azok is jól ellehetnek rajta akik már jól tudnak, és tanulni is tökéletes hely. Nyilván a profiknak nem valami nagy szám, de ez a topik nem is a profikról szól (persze szívesen látom Őket is, amennyiben vannak :D)
    A mátrai pályánál mindenesetre sokkal jobb és nincs sokkal messzebb sztem. Megéri inkább oda kiruccanni akár egy napra is. :)
  • gordon 24
    #23
    Rendben. Majd utánnajárok ennek!!
  • Blasta
    #22
    Ez sztem nem off, fontos dolog, hogy a snowboard balesetek kapcsán mire számíthatunk.
    Szóval ha valaki hiteles infót tud erről a rendeletről, ne tartsa vissza.
  • gordon 24
    #21
    JA és a Rally mióta extreme sport? Ha extreme sportot rakb bele akkor rakja azt. A rallyt sehol nem jegyzik extreme sportnak. Sőt az én tudomásom zerint extreme sportnak vették a hegyikerékpárt. A hegyikerékpárnak van van 4 ága. ebből kető extreme sport. Ráadásul a Cross Country olimpiai sportág. Na mind1.
    Még ideges leszek!!
  • gordon 24
    #20
    Hát me, tudom ezt a listát hirekből tudom. e az biztos hogy még nem végleges. Azt mondták hogy még alakitanak rajta. Meglátjuk mindenestere ha benne van ha nincs gusztustalan egy dolog.
    Na mind1. Ne off-oljunk!!
  • Galy
    #19
    snowboard nincs benne, és úgy emlékszem nem is volt
  • Galy
    #18
    Danks Emese kormányszóvívő közleménye az extrém sportok közé sorolja a vízisíelést, a jet-skizést, a vadvízi evezést, a magashegyi expedíciót, a hegy és sziklamászást az ötödik foktól, a barlangászatot, a bázisugrást, a bungee jumpingot, a falmászást, a roncsautó sportot, a ralit és a hőlégballonozást.
  • gordon 24
    #17
    igen! Siklóernyő, ejtőernyő Snowboard Hegyi kerékpár. És egy csomó ilyesmi sport Görkori,BMX. Tehát szinte az összes jó sportot.
  • Galy
    #16
    a snowboardot is bevették a listába?
  • Maco13
    #15
    amúgy ha akarsz menni több napra szólj, lehet tudok olcsón szállást szerezni
  • Maco13
    #14
    Ott voltam asszem 2 éve. Hát nem nagy durranás. Van 3 pálya ami élvezetes (a képen 1-2, 4, 6), de a többi nagyon lankás vagy kicsi. Mondjuk én itt tanultam meg boardozni, úgyhogy élveztem az egész hetet, de szvsz egy jobb boardernek ez kevés egy hétre. 1 napra meg kicsit messze van.
  • Blasta
    #13
    Ehh, ugyammá, ha eddig nem vitt rá a lélek, akkor már ezután se fog! :))) Csak öregszel, kényelmesedsz és hízol! :D
  • Blasta
    #12
    A helyzet az, hogy az odáig rendben van, hogy Mo-on ez számít az egyik legnagyobb, legkorszerűbb pályának, de véleményem szerint irdatlanul drága.
    Ha már ennyit fizetek egy pályáért, akkor én inkább kinézek Donovalyba, ami 220km-re van Bp-től (egyáltalán nincs messze) és klasszisokkal jobb/nagyobb pálya mint a Mátrai.
    Donovalyban 10km pálya van, a felnőtt napijegy pedig kb. 5500ft.

    Liftek: 1 ülő- 1 hibrid- (ülőlift és kabinos lift kombinációja), 14 húzólift, 1 bébilift.

  • gordon 24
    #11
    Csak arra figyeljetek mint Extreme sportolók (mint én is igaz én Montein Bike Downhillt üzöm) Hogy január 1 től a ha extreme sport közben sérülsz meg nem fizetik a tb-d et. Tehát ha elesel és eltörik a kezed egy 60-ezerből kijön. Na de félre a politikát. Nekem is tetszik a snowboard csak hot béna vok. Inkább maradok a DH-nál.
  • Galy
    #10
    nekem8

    ebben a szezonban szerintem nem, talán majd a következőben :)

    (bár van vevő a deszkámra, de még nem adom el....hátha) :))
  • Maco13
    #9
    jóreggelt

    Magyarországon sztem ide érdemes, én meg ide megyek márciusban
  • Blasta
    #8
    Noés mizu, idén se lesz a lábadon a deszka? :)
  • Blasta
    #7
    Huhh, ezt el is felejtettem.
    A kereső meg nem keres a Saját témákban.
    De a saját fórumok sem túl populáris hely, így jobb ez a téma itt (bár az általánosban lett volna igazi).
  • Galy
    #6
    ha csak mert...:)
  • Blasta
    #5
    Néddmá, csupa ismerős :D
  • Galy
    #4
    jíhá!

  • Amse
    #3
    nemkellbemutatkoznom...
  • Blasta
    #2
    Azért raktam eredetileg az általánosba, mert oda többen járnak, többen látják, és ez inkább egy klub, mint konkrétan a "sporttal", a "versenyekkel" foglalkozó topik lett volna.
    De mind1.
  • Blasta
    #1
    Nos sziasztok!

    Biztos rajtam kívül is sokan vannak úgy, hogy szívesen hódolnának ennek az über téli sportnak, de sokszor nincs kivel, nincs hova, nincs mivel.
    Remélem sikerül egy kis közösséget összehozni, akik segítik egymást a felmerülő kérdések és problémák megválaszolásában, megoldásában. Olyan embereket szeretnék találni, akikkel a jövőben esetleg össze lehet majd gyakrabban hozni akár egy napos, de akár hosszabb időtartamú csúszásokat is bel –és külföldön egyaránt. Szeretném, ha a jobb –és az elkerülendő- pályákról, helyekről, felszerelésekről is szó esne, mindenféle személyes élményeken alapuló tapasztalat jöhet. Remélem, van erre igény.
    Egyvalamit nem szeretnék, és ha ilyet látok azonnal törölni is fogom: nem szeretnék itt „snowboard versus sí” vitákat, egymásnak beszólogató arcokat látni. Férjünk meg békésen egymás mellett.