84
Functional Style with a Touch of the Future
  • rs1989
    #84
    Sziasztok. Segítsetek. Samsung D900ba lett téve egy memória kártya, de nem tudom hogy hol kell beálitani azt hogy ha pl fényképezek akkor alapból oda álitsa be a képet vagy ha videot veszek fel stb. Hogy kell beállitani ?? H.E.L.P
  • Brolly
    #83
    Nah már v2x is vettem 1 gigás mem. kártyát, mind2 vagy egy hétig volt jó, mindig egyszer csak meghal magától, pedig nem ugyanaz a típus votl , mármint a kártyákból, már egy kicsit felbassza az agyam:@
  • Tekergo
    #82
    az a vicc hogy nekem kingstone van...
  • Easy Rider
    #81
    több helyen többen panaszkodtak erre, és azt mondták, hogy 2 gigásból a kingstont szereti, amúgy 1 gigáig mindent bevesz
  • Tekergo
    #80
    hmm, vettem egy 2gigás microsd-t a telómba de nem nagyon tetszik amit művel vele a teló, először is csak a fele listát engedi megnyitni, másodszor egy szám után leáll, nem akarja a többit lejétszani... lehet h firmware-t kell frissitenem? akinek hasonló gondja volt az lécci irja meg, thx
  • Brolly
    #79
    hali! az lenne a kérdésem, hogy ha nincs benne memória kártya, akkor csak simán adatkábellel pc studioval fellehet tenni a videóket? Ha igen akkor hogy, mert vhogy én nagyon nem találom a módját
    előre is kösz
    csá
  • CSOCSO
    #78
    helo mindenki!
    nemtom hogy ez pontosan melyik samsung telcsi de anyamnak, tesomnak es nekem is uj samsungunk van (ebben az evben vettuk mindegyiket)
    es komolyan mondom mindegyik telcsi bugos!! lefagyogatnak... meg mindenfele bajaik vannak.. szoftver frissites nincs egyikhez sem!

    ami rohadtul idegesit az en telcsimben (f300?? a ket oldalu) az az hogy ha egy csorgest hozzarendelek a hivasokhoz es utanna a zsinor nelkuli fulessel paroztatom akkor miutan lecsatlakoztatom a blutuszt, megint az alap csorges lesz...

    vkinek valami hasonlo baja??


    PLS PLS PLS!! priveben valaszoljatok!!!!
  • Tekergo
    #77
    Hát én a "gyári" T-Mobile-os FW használom, és az az érvem melette hogy nemvész el a garancia, valamint nemkell szenvedned azzal hogy felrakj egy újat. Ami funkciókra szükségem van mind múködik.
  • hokika
    #76
    az én esetemben műxik,de más te milyen FW-t használsz? ÉRVELJ MELLETTE h mé jó...nem tom most h melyiket válasszam...(nem tom miket tudnak..kipróbálggatni meg nincsen időő)
  • Tekergo
    #75
    Olyan segits magadon jelleggel működik :D
  • hokika
    #74
    elég kihalt a fórum...
  • hokika
    #73
    SIKERÜLT FIRMWARE-t frissítenem:P
  • hokika
    #72
    nem tudtok nekem olyan magyar fórumot ahol írnak vmit a firmware frisítésről?
  • hokika
    #71
    ott se tok semmit kezdeni a fájlal...
  • hokika
    #70
    mmint nekem az OTHER FILES-ba?
  • Tekergo
    #69
    az egyéb mappába
  • hokika
    #68
    a játékok vagyis a jar. jad. fájlok megvannak..a gépen...de nem tudom hogy kezzek hozzá..hogyan is tegyem a telóra..kábelem van de nem tudom hogy hova másolja ma jar.jad. fájlokat...
  • Tekergo
    #67
    Szükséged lesz mind a *.jad illetve a *.jar file-okra. Onnan be kell lépned a java szervizmenübe és onnan tudod telepiteni, erről van egy pontosabb leiras. Ha rakeresel googleban biztos megtalálod.
  • hokika
    #66
    vki tudja h lehet játékokat felrakni a telóra?
  • hokika
    #65
    vki tud olyan helyet ahonnann lehet letölteni játékokat meg progikat E900ra?
  • martino
    #64
    Sziasztok valaki megtudná mondani hogy nonnan tudom letölteni E900hoz az e900xxff3 Firmwaret? már egy csomot kerestem de nem találom. vagy ha valakinek megvan küldjel el emailben vagy vegyen fel msnre.... [email protected] elöre is köszi
  • BrokenDreams
    #63
    Hy!Vki nem akar nyitni egy u600as topicot gondolom van itt is pár ilyen teló tulaj
  • Tekergo
    #62
    Légyszi ne szemeteld tele a fórumot. Valamelyik moderátor lenne olyan rendes hogy kitörli ezt a spam-et, köszi
  • hokika
    #61
    ezt már vmi értelmes ember kipróbálta?
  • rosta1994
    #60
    Ittvan a legjobb pénzkeresési módszer!NAGYON SOKAT LEHET VELE KERESNI!!!!!
    Rövid leírás:könnyen kereshetsz pénzt ezzel!Ha te naponta dolgozol 1 órát akkor nagyon sokat kereshetsz!Te napinta 1 órát chatelsz és továbadod!
    Te továbadod 1hét alatt 100embernek akik szintén továbadják további 10 embernek akkor te NAPONTA keresel 2000ft INGYEN!
    100X10=1000X2ft=2000ft vagyis egy hónapban 62ezer ft lesz a jövedelmed!!!
    Én már havi 200ezer ft-t keresek ezzel a mobilossal!(mellékjövedelem)

    Hosszú leírás:
    Pénzt kereshetsz a mobiloddal! Annyit kell tenned, hogy elolvasod reklámcélú SMS üzeneteinket, és ezért fizetünk Neked. Csak regisztráltatnod kell magadat!

    Szeretnéd tudni, mennyi pénzt kapsz?

    Minden fogadott és elolvasott üzenet után 5 Forintot kapsz, amit jóváírunk Mobilpont számládon, ezt weblapunk egyenleg oldalán kisérheted figyelemmel. Több pontot gyűjthetsz, ha a Mobilpont szolgáltatást ajánlod barátaidnak, ismerőseidnek, mert az ő általuk fogadott SMS-ek után pontokat írunk jóvá Neked.

    Ahhoz, hogy ezt a kereseti lehetőséget kihasználd, csupán az a teendő, hogy regisztrálod magad, és a fogadott reklám SMS-ek után a Mobilpont pénzt ír jóvá, melyet vagy bankszámládra utalunk, vagy postai utalványon kapod meg. Az átutalás havonta történik, ha eléri a 6000 Ft-ot. Amennyiben nem éri el, az összeget átvisszük a következő hónapra.

    Példa:

    Regisztrálod magad a Mobilponthoz és 5 barátodnak is ajánlod a szolgáltatást és ők is regisztrálnak. Ők tovább népszerűsítik a Mobilpontot személyenként három ismerősüknek.

    E példa szerint egy SMS fogadásánál a következőképpen írjuk jóvá pontjaidat:

    Az általad olvasott SMS után 5 Forintot kapsz.
    A barátaid által fogadott SMS-ek után még kapsz 5*3 Forintot.
    Az ismerősök által fogadott SMS-ek után kapsz 15*2.

    Összesen egy kampány után 50 Forintot írunk jóvá Neked.

    Egy kis számolás:
    ha csak 10 embernek ajánlod, és ők is további 10-10 embernek adják tovább, akkor havi: 10x20x(5Ft+10x3Ft+10x10x2Ft)= 51700 Ft üti a markodat.

    Ne feledd, ha sok ismerősödnek mutatod be a Mobilpontot, a pénzed hatványozottan nőni fog!

    Nem küld sok sms-t, túl sok pénzt sem jelent, de ha tagokat gyűjtesz, jóval többet kapsz, mintha csak magad lennél. Tudod... sok kicsi sokra megy!

    Hogyan regisztrálhatok?

    Erre a linkre kattintva kitöltheted a regisztrációs lapot:

    http://www.mobilpont.hu/be4.html

    FONTOS!

    A regisztrációnál Ajánlónak ezt a számot írd:

    06 20 443 1683


    Sok sikert!
  • hokika
    #59
    jaja...már rajta vok csak nem sikerült...de prohardveren találtam egy srácot aki megcsináljam ert ő kifejezetten erre "szakosodott" mmint samsungokra...gondolom én...ő egy 17 000Ftos árat mondott anyaggal és munkadíjjal. Amúgy meg csak 2500Ft a munkadíjja azt mondta..szal elég korrektnek hangzik
  • Tekergo
    #58
    Nekem még hálistennek nemsikerült betörni... Ha nemrég vetted próbáld meg garanciálisan megjavittatni, bár lehet hogy ez nem garanciális probléma. Egy próbát azért megér
  • hokika
    #57
    hát jah...nekme is naggyon teccik a külseje miat...meghát okos telefon akárki akármit monddd...csak most voltam olyan szerencsétlen hogy betört a kijelző! de nem olyan szimplán hanem a külső plexi rész az sértetlen és csak a TFTkijelző repedt el..de h hogyan is? arról foggalmam sincs...vki esetleg? vagy csak nekem történt még meg ez? Vagy vki nem tud nekem egy E900as TFT-ét?mert annak az ára eléghúzós
  • Tekergo
    #56
    A fülese roszabb mint a Sony-é. A Sony már csak presztizsből is a jó hangminőségre megy. Gondolom azt tudod hogy érintőképernyős meg hasonlók. Elvileg az E900 egy "prototipus" és egyesek ezért vesznek inkább D900-ast. Szerintem mindenképp jó vétel az E900 annak ellenére hogy kicsit többet is kaphattál volna a pénzedért. Nekem kb karácsony óta van meg, de eddig még senki más kezében nem láttam az utcán ezt a telót.

    Összegezve talán nem a legjobb vétel, de én teljesen beleszerettem ebbe a telefonba és nehezen válnék meg tőle.
  • hokika
    #55
    Sziasztok!

    nekme eddig k750i-m volt...Hot Dog most egy picit megijesztett h sokkal "trébb" mint a sony. Nokia-Sony<->Samsung-Motorolla: szerintem ez első kettő az ilyen fiatalos, bohókás, strapabíró kütyük,melyek jóval olcsóbbak (némelyik pl: sony)samsung..és nem tudnak kevesebbet,sőt..egyszóval ilyen játszani való telefonok..elllentétben a másik 2vel. Azok inkább ilyen elegánsak,és gyönyörűek,melyek ugyanazt tudják mint az előzők csak horribilis áron (azokhoz képest)..én a k750i-met imádtam meg minden csak átqrtak vele..nah mind1. Egyszóval nekem is első látásra gyönyör volt ez az E900...mivel jobb mint egy D900? ma veszek egy E900ast..remélem nem fogok benne csalódni,bár nem igazán ismerem a Samsungokat. Én eddig Sony párti voltam..remélem találok mellé egy társat. Szal most tanácstalan vok. Milyen a fülese? van olyan mint a sima SE?mondjuk nekem walkmanos volt..annál jovv nincs...TUTI!!!
  • Palinko
    #54
    jólvan... tudjuk,hogy ha regizünk,neked talán lesz e900 82 év múlva... szóval szerintem ne spammelj!
  • Tekergo
    #52
    Az attol fugg milyen allaponban van, de elvileg igen mivel 50 legolcsobb helyen...
  • Kaszi46
    #51
    Sziasztok 20eft-ért hozzámvágnának egy ilyet. Szerintetek megéri?
  • Tekergo
    #50
    Az uzemido attol is fugg mennyit hasznalod, telefonalsz vele. Én elso héten mikor még uj volt 2 naponta töltöttem, állandóan a kezemben volt, zenéltem rajta, foto stb. Mostanra már egy hét lett belole.

    Nekem a legfobb gondom hogy nemrakhatok bele sajat fulhallgatot mint az SE-ba, az nagyon hianyzik...
  • Palinko
    #49
    ha nem tetszik,azt mindenki maga válogatja természetesen...
    de amit hallottál róla azt csak cáfolni tudom.
    usbn keresztül lehet tölteni
    ha nem sokat használom akkor kibírja az 5 napot de nagyon nagyon szűkösen,mert nézd meg a kijelzőt... nagy is szép is ennek kell az energia
    ja a 3 csík nekem sem tetszik, de a sonymnál volt olyasmi,hogy narancssárgából zöldbe ment át meg hasonlók. inkább 3 csík jelezzen,mint valami más össze vissza :D
  • HoTDoG
    #48
    Mindenképp kell visszajelzés az SMS-ről, csak nem sms formában...

    Még egy pár dolog ami zavar:
    - USB-n keresztül nem tölti a telefont

    - Az akksi nevetségesen gyenge... Átlagos használattal 2 és fél nap után meghal. A Sony-m gond nélkül bírta 5 napig.
    Este kikapcsoltam, mert már nyávogott h merül. Reggel mikor másodjára bekapcsoltam, már azt írta ki, h töltsem újra, és ilyenkor már egy segélyhívást sem lehetne rajta megereszteni...
    A töltésjelző graikája is elég gagyi. 3 csík nem nagyon tud részletes információt adni az akksi állapotásról.
  • HoTDoG
    #47
    A D900 mérete miatt nem tetszik. Lehet pengefon, de borzalmasan széles, ráadásul sok negatív visszajelzést hallottam. Pl lassú menü, lassú kamera.

    A K700 tényleg egy ótvar telefon volt. Elég volt látni a haverok kezében... Lassú is volt, csúnya is volt, tele volt hibákkal.

    A Nokia-kat én is csak a megbízhatóságuk miatt tartom jó telefonoknak. Jelenleg nincs a piacon egy olyan Nokia sem, ami külsőleg felkeltené az érdeklődésem. Ebben egyetértek, h csúnyák.
  • o yee
    #46
    és persze mind ingyen
  • o yee
    #45
    http://www.remob.com/D600_games.html
    http://www.remob.com/wap/games/?240x320_games
    http://masyaka.ru/files/games

    Ezeken az oldalakon vannak full screenes (320*240) java játékok Samsung mobilokra
  • o yee
    #44
    egyetértek Tupac-kal