1364
  • xrm
    #484
    Ez igen,nekem ez a pálya kicsit csúnyábban nézett ki értékelés szempontjából :) Az utsó bácsit csúnyán öltem meg:aláaknáztam az ajtaját és mire kiértem az utcára pont ki akart jönni :D
  • nagykispeter
    #483
    Köszi!
    A francba ,mostlátom ez az utolsó kettő egy és ugyanaz a személy,na majd megint megpróbálom.
    Hát látom Te tényleg profi vagy!
    Eddig nállam is 1-szer lett profikém a többi mind mesterkém!
  • hykao #482
    Tessék, a kedvedért mégegyszer végigvittem a hírszerzőiskolás pályát:


    Egyébként valakinek sikerült már tűzriadót összehoznia az iskolaépületben? :O
  • hykao #481
  • hykao #480
    A hallban várakozó magas rangú tiszt (pontosan már nem emlékszem sem a nevére, sem a rangjára) ruháját felöltve a posztoló őrnél be lehet jelentkezni, erre ő elrohan, és máris el lett csalva a célszemély...
    (de ezek mind le vannak írva a játékban vagy a napirend megszerzése után vagy pedig az eligazításban)
  • nagykispeter
    #479
    Az igaz hogy a könytárba levő oktatót is elkábítottam hogy felvegyem a ruháját!
    Ez gond lehet?
  • nagykispeter
    #478
    Már 2-3 napja kinlódok az iskolás pályán.
    Hogy lehet likvidálni az oktatók azthiszem főnökét?
    Mindig csak a 2 terem közt mászkál,nem megy a könyvtárba pedig a napirendet is elolvastam a földszinten!
  • xrm
    #477
    thx, újrakezdtem és tényleg van narancssárga pötty . utána csak vissza kellett tölteni és megkeresni a ruhát. Nem tetszett a sárga ruci ezért lecseréltem egy fekete tányérsapisra :) Nem gondoltam,hogy az volt a parancsnok. Így már sima ügy volt
  • marder3
    #476
    Tárgytalan a kérdés közben már rájöttem.
  • marder3
    #475
    Köszönöm az előző kérdésemre a választ. Most olyan gondom lenne az
    első pálya végén hogy az egyik hangárnál a Melzert nem tudom hogyan kell
    beletenni a teherautó platójára hogy elvigyem. Hiába dobok rajta nagyot
    a jobbegérre klikkelve nem sikerül.
  • hykao #474
    Hát azt pontosan nem tudom, mert én csak a legnehezebb fokozaton nyomtam, de pl. az első pályán, ha minden igaz, akkor könnyebb fokozaton Melzert nem kísérgeti plusz őr.
  • nagykispeter
    #473
    Nagyon jó a bemutató.
    Jó lett volna megvárni a feliratokat mostmár mindegy.
    Szerintem végigviszem mégegyszer.
    A nehézségi fokozatok közt mi a különbség?
  • hykao #472
    Csináltam egy kis videómontázst a magyarítás és maga a játék bemutatására, a hivatalos tréler felhasználásával: KATT
    (az átvezetők feliratozásából is van benne ízelítő)
  • hykao #471
    Azon a térképen van jelezve, ami a küldetésinfókkal együtt jön elő. (és ha nem azon a szinten vagy, akkor válts szintet a térképen)
  • xrm
    #470
    Bár be tudok menni ruha nélkül is,de az túl macerás,meg nem stílusos :D
  • xrm
    #469
    a 3. pályán melyik a parancsnok? akinek a ruhájában le lehet jutni? a 2 papír nálam van már,de ha azoknak a rucijában akarok lemenni akiktől elvettem akkor nem engednek le. Az instrukcióknál az van,hogy a térképen narancssárga,de nekem semmi nem narancs ;( most is egy tiszti ruha van rajtam (plecsnik meg tányérsapka,de a parancsnokot nem lelem)
  • nagykispeter
    #468
    Köszi szépen!
    Így tényleg sikerült.Az volt a baj hogy közvetlen a rajz elé álltam.
    Bár tényleg így a logikus!
  • hykao #467
    Na megnéztem. Ha megfelelő távolságban állsz a tervrajz előtt, akkor megjelenik a cselekvés menüben egy "lefényképezni" cselekvési lehetőség.
    Ezt kiválasztva már bele is nézel a fényképezőbe, bal egérgombbal pedig lehet fényképezni. (ha nem látszik a teljes tervrajz a fényképezővel, akkor hátrébb kell menni, különben a fénykép nem lesz elfogadható...)
  • hykao #466
    Nézd meg a leltárban, hogy nálad van-e a fényképező, nem dobtad-e le véletlenül stb. Addig én meg belekukkantok a játékba, hogy hogyan is volt ez a fényképezés dolog.
  • nagykispeter
    #465
    Hát az a gond hogy semmit nem találok ,pedig mégegyszer átnéztem!
    A B betűre sem reagál.
  • hykao #464
    Kukk be a beállításokhoz. Ha jól emlékszem van külön gombja neki.
  • nagykispeter
    #463
    Hogy lehet lefényképezni a tervrajzokat a 6. küldetésbe?
    Hiába állok a tervrajz mellé semmi cselekvést nem tudok csinálni eggyik rajz mellett sem?
    Fényképező van nállam,az ajánlott felszerelést vittem!
  • nagykispeter
    #462
    Mondjuk én a legutolsó őrtől nem bírtam,azért likvidáltam.
    Lehet majd mégegyszer megpróbálom,ha máskor nem akkor majd a felirattal.
  • hykao #461
    Nem muszáj ám likvidálni. :) Az csak a végső megoldás. :) Ki is lehet szöktetni a sasfészekből. :)
  • nagykispeter
    #460
    Aha
    Végülis azokat ütöttem le akik megtalálták volna a célszemélyt mert bejárt hozzá ellenőrizni vagy eleve bent volt a szobába.
    Konkrétan a 3.pályáról van szó,a százados likvidálása.
  • hykao #459
    Ha nem célszemély, akkor biztosan! (de ha túl sok nem célszemélyt kábítasz el, már az is negatív irányban befolyásolja a pályavégi minősítésed)
  • hykao #458
    Gondolom oly módon intézted el szegény sofőrt, hogy a ruhája használhatatlanná vált...
    Neked is csak azt tudom ajánlani: tessék végigvinni a kiképző pályát is! Ott mindent megtanulhatsz.
  • nagykispeter
    #457
    E betű és egérgörgővel kiválasztani a cselekvést!
    Én meg azt nem tudom hogy a küld. végén az értékelésnél figyelembe veszi e hogy milyen módon intézek el valakit,zsinorral vagy csak leütöm!?
  • marder3
    #456
    Sziasztok !
    Valaki légyszíves írja le pontosan hogyan kell a ruhacserét véghezvinni
    mert én az első pályán elakadtam a sofőrösnél. Akármelyik billentyüvel probálkozok semmivel nem tudom a ruhát átvenni. Előre is köszi.
  • sad1985
    #455
    Hali!De én nem tudtam mit kell a végén!Ha el árulnád...
  • Smokejoint
    #454
    ÁÁÁÁÁÁ megoldottam :)
  • Smokejoint
    #453
    Hi kéne 1 kis segitség!Megszereztem a bázisról a papirokat elmegyek a kijelolt helyre és nemtörténik semmi(van ott 2 őr)! Előre is köszi aki tudja :)
  • nagykispeter
    #452
    Azért a bázis se lesz könnyű
  • forzajuve5
    #451
    köszi a segítséget mindenkitől! sikerült bejutni a bázisra épségben
  • nagykispeter
    #450
    aha,köszi
  • hykao #449
    Cserére ha jól emlékszem nincs lehetőség. Vagy eleve németet viszel magaddal (amennyiben választható) vagy elkerülöd az őröket a szovjettel vagy pedig ledobod a szovjetet... :)

    (én ha jól emlékszem csak a koncentrációs táborhoz vittem magammal az erővágó miatt, illetve a hídrobbantáshoz az aknák cipeléséhez)
  • nagykispeter
    #448
    A tréningbe én csak az eldobásra emlékszek,cseréről nem volt benne szó.
    Azért kérdeztem...
  • hykao #447
    Az esetek többségében nincs szükség hátizsákra. Amelyik küldetésnél meg majd kell, ott az elején választható lesz német is...
    Amúgy meg mindenki nyomja végig a tréninget éles bevetés előtt, ott mindent szájbarágnak, amit tudni érdemes...

    daflava88: ha nem érted, mi a túróért nem rakod fel a magyarítást? (az alapján, hogy 8. 9. feladat, ki a fene emlékszik?!)
  • Dexantreal
    #446
    Nm, aztán remélem jót mondtam.
  • nagykispeter
    #445
    Köszi