1364
  • 765443
    #524
    A C:\Program Files\Nobilis\Death to Spies\
    útvonalon (vagy ahová telepítve lett a játék) található
    Levels.vfs, UI.vfs, Scripts.vfs, Textures.vfs és Players.vfs
    nevű fájlokat ki kell csomagolni
    (ugyanabba a mappába, ahol ezek eredetileg találhatóak)
    a http://int0thegame.blogspot.com/2007/05/death-to-spies-smersh.html
    oldalról letölthető ".vfs kicsomagoló" (SmershVfs.exe) programmal.
    (a .rar-ba csomagolt program a fent említett oldalon, kissé
    legörgetve a "Death to Spies .vfs Extractor v1.0" szövegre
    kattintva tölthető le)
    !!!Figyelem!!! A SmershVfs.exe futásához szükséges, hogy
    felinstallálva legyen a gépre a .NET keretrendszer 2.0-ás változata!!!
    (ingyenesen letölthető a Microsoft honlapjáról)
    Illetve minden egyes új .vfs kicsomagolása előtt a .vfs kicsomagoló
    programban a CLOSE gombbal be kell zárni az előző megnyitott .vfs-t!!!
    (különben nem csomagolódik ki teljesen a következő .vfs fájl)

    A Levels.vfs, UI.vfs, Scripts.vfs, Textures.vfs és Players.vfs
    nevű fájlok kicsomagolása után a játék főkönyvtárában létrejön
    öt ugyanilyen nevű (.vfs kiterjesztés nélküli) mappa - ezután
    az eredeti, már kicsomagolt fájlokat (Levels.vfs, UI.vfs, Scripts.vfs,
    Textures.vfs és Players.vfs) át kell nevezni vagy pedig törölni kell.
    (hogy a játék a kicsomagolt állományokat olvassa majd be)

    Ezután a magyarítás (Szmers_HUN_1.2_BETA) .zip fájljában
    található "Program Files" mappát kompletten be kell másolni a
    C: meghajtó főkönyvtárába, az eredeti fájlok felülírásával.

    A magyarítás megfelelő helyre történő bemásolása után
    a játék összes - eredetileg angol - felirata magyarul lesz
    olvasható a játékban, illetve az angol verzióból kicenzúrázott
    textúrák is láthatóak lesznek.

    A magyarítás végleges változata automata telepítős lesz,
    illetve tartalmazni fogja a játék átvezető animációinak magyar
    feliratait is. (melyek eredetileg nincsenek feliratozva)

    ezt mind végig csináltam de valamiért nincs felirat se a küldetésnél lévő dolgok se magyar
  • skid
    #523
    Köszi, de őszintén bevallom: nem vittem végig a gyakorlót. Szeretek magamtól rájönni a dolgokra, mégha ez nem is mindig sikerül:) Kösz
  • hykao #522
    A gyakorlópályán erre a kérdésre is megtalálod a választ! :)
    (nagyobb tárgyak csak hátizsákban vihetőek...)
  • skid
    #521
    És abban tudnál segíteni, hogy a hidas pályában hogyan kell a dinamitokat megszerezni? Nem tudom felvenni őket.
  • nagykispeter
    #520
    Az még jobb,mint az én verzióm
  • hykao #519
    Azon a pályán mindösszesen 2 embert kell kinyírni! :)
  • skid
    #518
    Köszi szépen. Nagyot segítettél. Tudtam, hogy vmit elrontottam, mert túl sok embert kellett kinyírnom.:)
  • hykao #517
    Én a platóra dobtam fel a lemeztelenített katonát, aztán ponyva elhúz...így már biztos senki sem látja meg! :)
  • nagykispeter
    #516
    Az első utcán ahol pakolnak az őrök a teherautóba a hátsót el lehet kapni,csak vidd el a kiinduláshoz nehogy megtalálják.
  • skid
    #515
    SEGÍTSETEK! Szenvedek az iskolás pályával. Ebben a pályában lehet átöltözni? Én sehol sem látok lehetőséget rá.
  • csrolli
    #514
    én is próbálkoztam a magyarítással, de a 76. próbálkozás után lesz@rtam. végigtoltam angol nyelven. megvárom amíg meglesz a telepítős változat, aztán /issoráz/ a game!!
  • hykao #513
    Meg lehet csinálni persze drótvágó nélkül is 100%-ra. Én például a sínek felőli oldalon az egyik raktárba becsaltam egy tisztet, elkábítottam, majd tiszti ruhában már frankó voltam a bejáratnál veszteglő őrök szemében is. :)

    Nagykövetségen meg van oylan alkalom, amikor el lehet kábítani az egyenruhás fickót. (üzemen kívül táblát persze ki kell helyezni!)
  • hykao #512
    Én is csak azt tudom mondani, mint az előttem szóló. Valamit nem jól csináltál. Vagy nem jól csomagoltad ki a .vfs-eket, vagy utána nem nevezted át őket vagy nem jó helyre másoltad a magyar fájlokat.
  • micka
    #511
    szevasztok!
    én felraktam a Magyarositást de nincs se felírat se a küldetésnél olvasható dolgok nem magyarul van mi a baja kérlek segitsetek


    ha mindent úgy csináltál ahogy le van írva akkor nem kéne hogy gond legyen, én mikor csináltam annyit basztam el hogy nem csak opennel meg kell nyitni hanem save as t is kell nyomni,a filek között meg close. dot
  • micka
    #510
    közbe sikerült persze
  • micka
    #509
    Helo!

    Megint egy kérdés: A Nagykövetség pályán full az elején elakadok.
    Nem tok feljutni a felső szintre mert pofázik az őr hogy csak diplomaták vagy őrök. Őri ruhát ha megszakadok se tudok szerezni, mert a wc ben mikor dohányzik mindig vannak. diplomata ruha meg nem tom melyik lehet , mert mindenkiét próbáltam már a lentmozgók közül, de egyikse az. Szal mit kell csinálni hogy feljusak az emeletre?

    Amugya táborosat meg megoldottam drótvágó nélkül, nem akart előmászni a lehetőség sehol hogy vágjak kerítést, így nem lett 100% os, de má nem érdekel.
  • 765443
    #508
    szevasztok!
    én felraktam a Magyarositást de nincs se felírat se a küldetésnél olvasható dolgok nem magyarul van mi a baja kérlek segitsetek
  • csrolli
    #507
    Hátha karácsonyra meglesz! Meglesz?
  • hykao #506
    Ja, mielőtt elfelejteném: aki nem akarna letölteni 90 megát az új videó miatt, feltettem a YouTube-ra is: KATT IDE
  • hykao #505
    Pedig ugyanúgy kell, ahogy a tréningben is. Ha nálad van a drótvágó (ehhez hátizsák kell), akkor a kerítésnél a megfelelő helyen megjelenik egy új cselekvés menü opció: "drótvágót használni" (vagy valami ilyesmi)
  • micka
    #504
    Helo!

    Először is köszi a tippeket a medipack és folytózsiór használatához!
    Másodszor most meg a konc.táborban vagyok és nem tok hogy kell használni a drótvágót. Tudom hogy volt a trainingben, de akkor a kezemben volt és csak a "használni" gombot kellett nyomni hogy menjen,most viszont sehogy nem tom elérni hogy a kezebme legyen. Gomb beállítást nem találtam rá, és ha eldobom és felveszem akkor is azonnal elteszi és nem marad a kezében!
    Vmi okos tipp??
  • hykao #503
    A mailcímedet kivettem, mielőtt elárasztanának a kéretlen levelek! Soha ne írd be publikus helyre!

    Nos első körben azt mondanám, rakd fel a magyarítást, ha még nem tetted volna meg, mert ha jól emlékszem több hasznos információ is olvasható ezzel a pályával kapcsolatban.

    Amúgy emlékeim szerint a diplomata akkor hagyja el sietve a szállodát/veszi ki a dokumentumokat, ha valamilyen gyanús dolgot észlel stb. Bár lehet, hogy egy idő után amúgy is elhagyja.
  • noetamas
    #502
    Sziasztok! Nem rég kezdtem el a játékot és fantasztikusan tetszik, de sajnos elakadtam, és már az őrület határán vagyok, de mégsem jutok egyről a kettőre. A 4. pályán (szálloda) az első két feladatot követően szinte akármit csinálok, a diplomata vagy elhagyja a szállodát, vagy kiveszi a széfből az okmányokat, és ezzel vége is a küldetésnek. Többször is elkezdtem azt a pályát, próbáltam többféleképpen megoldani, de nem megy. A NET-en nem találtam hozzá végigjátszást sem (ennek egyébként nem vagyok híve, de most már ez is mindegy lenne. Legyeszives segítsen valaki a megoldásban! Előre is köszönöm! Sziasztok
  • hykao #501
    Bemutató videó a készülő 7 pályás kiegészítőből: KATT (bár lehet, hogy inkább valamiféle Szmerty Spionam 1.5 lesz)
  • hykao #500
    Mindkettő reméljük még ez évben. :)
  • csrolli
    #499
    na végre sikerült átvinnem a 9. pályát, aztán meg a 10.-et 100%ra és szomorúan látom hogy ennyi volt! pont amikor kezdtem ráérezni, na mind1
    tudja vki hogy mikor lesz elérhető a kiegészítő csomag, és a telepítős magyarítás? köszi
  • hykao #498
    Egyébként már régen rossz, ha használni kell az eü csomagot. :)
  • xrm
    #497
    az a "szmájli" sima röhögős akart lenni,csak itt nem tudok szerkeszteni
  • xrm
    #496
    Igen mostmár megnéztem: beállítások,irányítás,billentyűzet-> majdnem legalul van. Alapból L-betű,de folyamatosan kell nyomni,nem csak megnyomni 1*.
    Akkor pedig ha egy tipusú tárgyból több van nálad: Például van kloroformod,meg zongorahúrod ( Ja az a Hitman ) akkor megnyomod a példánál maradva a 2-es gombot tartod lenyomva és vagy a fel-le gombbal vagy a görgővel választassz a cuccok közül.
  • hykao #495
    Hát pedig a beállításoknál meg tudod nézni mely gombbal használod az egészségügyi csomagot, a tréningben pedig szó van a tárgyak kiválasztásáról is.
  • micka
    #494
    kösz az ötletet, de nézegettem én má annyit azt a vacak keyboard beállítást, de nem találtam olyat ami erre jó lenne
    amugy meg már végigzongoráztam az egész billentyűzetet és semmi
    arra tippelek hogy mikor megnyitom az invetory-t ott kell áthúzni a kívánt cuccot vhova vagy ott mókulni vmit, de nem tok rájönni
  • xrm
    #493
    Valamelyik betűt nyomod folyamatosan,beállításoknál megnézed a billencskonfigot(valamelyik ezek közül j,k,l most nem tudom betölteni sajna a game-et) folytózsinór meg a 2-es gomb "tán"
  • micka
    #492
    Igen fel van rakva, igen végigvittem a treninget, és nem ez az elsö ilyen tipusu játék amivel játszom.
    De akkor sincs benne a traningbe hogy hogy a rákba használjam az inventorit!!

    Ha tudtok mondjátok meg! Idegesít hogy nem tok medipackot használni!
  • hykao #491
    Rakd fel a magyarítást, és nyomd végig a kiképzést! Ezután már mindent tudni fogsz az ilyen dolgokról! :)
  • micka
    #490
    Szevasztok!

    Az inventoriban levo pl medipackot vagy folytózsínórt hogy tudom használni?
  • csrolli
    #489
    oxi, köszi, próbálkozom
  • hykao #488
    A térképen minden fontosabb dolog jelölve van, használd! (a küldetésinfónál megjelenő térképen) - mint pl. a #481-es hozzászólás képén is látható.
  • csrolli
    #487
    pl. melyik a nyilvántartó iroda? az ahol két tiszt van bent/az egyik alszik/, a másik az ajtóval szemben ül, be se tudok osonni.
  • hykao #486
    Még annál is részletesebben? :O Nem megy, mert már nem emlékszem minden egyes apró mozzanatra fejből, de a lényeget leírtam benne! Próbáld használni a fejed!
  • csrolli
    #485
    hali
    a 9. pályán tartok már egy jó ideje, vki le tudná írni a megoldást, kicsit részletesebben mint #240-ben. köszi