1364
  • hiba
    #604
    Ott vagyok ahol az amcsiktol kell infokat szerezni, bent vagyok vmi reaktor teremben, de fingom sincs hogy kene kivitelezni.
    Ti hogy csinaltatok ezt a palyat?
  • hykao #603
    Ja! Akkor nem a magyarítás miatt van. Ezzel a kártyával másnak is van ilyen gondja! Itt ebben a topikban is volt már róla szó, de külföldi fórumokon is olvastam. Esetleg próbálkozz újabb driverrel, de ha van rá módod, mielőbb cseréld le magát a kártyát valami újabbra, mert ezzel már nemigen fogsz új játékokkal játszani!
  • steve89
    #602
    Eddig csak a menüben csinálta, most viszont a játékban is, visszamásoltam az eredeti csuccokat bele és nem javult, kártyám fx5200
  • hykao #601
    Számos oka lehet, de ha a magyarítás felrakása óta van ez, akkor nagy valószínűséggel valamelyik mozzanat nem úgy történt meg, ahogy kellett volna... (valamit nem a leírásnak megfelelően csináltál)
    Nézd meg, hogy az 5 .vfs fájl jól lett-e kicsomagolva. Az esetek többségében ez szokta a hibát okozni.
  • steve89
    #600
    Amióta feltettem a maygarosítást, fehéren villognak a textúrák, ez miért van??
  • a.carkey
    #599
    Angol.
  • nagykispeter
    #598
    Ez a kiindulástól a legtávolabb levő 2 torony!
  • nagykispeter
    #597
    Nem találtam sehol feljárót!Többször is körbenéztem...
  • hykao #596
    Miért nem tudtál felmenni?
  • nagykispeter
    #595
    Az utolsó kettőhöz én nem tudtam felmenni,csak kilőnni távcsövessel,azt nem hiszem hogy el tudná kábítani!
  • hykao #594
    nálam nem volt ilyen gond. orosz vagy angol verzióval nyomod?
  • a.carkey
    #593
    Az ok, de mind meghal, kiírja, elkurok vmit visszatöltöm, erre not completed és mind a 8 él ... Mindegy. Megpróbálom mentés nélkül, de rohadt nehéz úgy.
  • hykao #592
    Összesen 8 orvlövész őr van, ha jól emlékszem...és nem muszáj lelőni őket, elég elkábítani. :)
  • a.carkey
    #591
    Nálam állandóan ez van.
  • hykao #590
    Hogy micsoda? :O
  • a.carkey
    #589
    A hidas pályán másnál is előfordult, hogy lelőtte a két snipert és akárhányszor újratöltötte, még éltek?
  • nagykispeter
    #588
    Ez igaz
  • hykao #587
    Így video formában legalább meg tudod állítani, és tüzetesen elolvasni őket. :)
  • hykao #586
    Ezért fogja a magyarítás tartalmazni az eredeti orosz szinkronhangokat. :) (ha már egyszer úgyis feliratozva lesznek a párbeszédek...)
  • titike
    #585
    Köszi akkor várok türelmesen az átvezető szövegek tényleg jók ha majd le lehet tölteni gondolom ugy is beírod ide?!
  • reménytelen
    #584
    Azért az amcsik nem erőltették meg magukat, hogy hatalmas szinkronszínészeket alkalmazzanak az "angolosításhoz", legalábbis nekem elég feltűnő volt néhány helyen, hogy hangsúlytalanul eldarálták a szövegeket az átvezető videókban.
  • nagykispeter
    #583
    Nagyon jók!Egy kicsit gyorsan mennek benne a feliratok,bár a beszéd is elég gyors
  • hykao #582
    Addig is itt van két részlet belőle: KATT és KATT
  • hykao #581
    Már az is kész egy ideje! :)
  • nagykispeter
    #580
    Meg a felirat se lenne rossz,
  • hykao #579
    Sajnos ez már nem rajtam múlik. Maga a fordítás teljesen kész van egy ideje. Amikor Piedonnak és Csabókának lesz rá ideje, és technikailag ki tudják vitelezni a dolgot. Reméljük nemsokára, de mindketten elég elfoglalt emberek.
  • titike
    #578
    hykao azt kérdezném mikorra várható a telepítővel ellátott magyarosítás, hogy a " bénábbak mint én is" is telepíteni tudják
  • hykao #577
    Inkább ne. A tréningben mindenre jól felkészítenek, a gránát csak az elején egy kis bemelegítés... :)
  • a.carkey
    #576
    Lépjen át a tréningen, erre gondoltam.
  • hykao #575
    Csakhogy a tréningben addig nem enged tovább - ha jól emlékszem - amíg meg nem oldasz egy feladatot.
  • a.carkey
    #574
    Lépj át rajta. A játék a lopakodásra épül, és ha használtam is a gránátot, max. csapdának, így túl sok jelentősége nem lesz. :)
  • reménytelen
    #573
    Nekem is csak az állítható dobóerő segítségével sikerült megcsinálnom a tréningnek azt a részét.
  • hykao #572
    Hát pedig ebben nem tudunk segíteni, neked kell pontosan behajítani.
    Illetve mégis: rakd fel a magyarítást. Most jut eszembe, hogy talán épp ennél a résznél írja ki a program, hogy hol tudod beállítani, hogy a dobóerő választható legyen! (ha jól emlékszem JÁTÉK beállításoknál) Ha beállítod, akkor a dobás gomb lenyomva tartásával tudod változtatni a dobóerőt. (alul egy csík jelzi)
  • Sidewinder
    #571
    Hellosztok.
    A CD Galaxistól végre megküldték a játékot nekem. De nem jutok túl az alapkiképzésen anélkül meg nem sok kedvem van nekivágni 1 igazi küldetésnek.Ott akadok el amikor a kiképzőpályán,a romos épület ablakán be kell dobni a gránátot.Már eldobáltam elég sok gránátot,de vagy az épület lapos tetejére esett fel a gránát vagy le az épület elé(tom hogy lol amit művelek,már röhögök saját magamon amikor az n+1edik gránátot baszom oda eredménytelenül:) eccerűen nem bírom úgy beirányozni,h pont az ablakon essen be.Help!THX
  • hykao #570
    Ha megfelelő helyen állsz, megjelenik a bal alsó sarokban a cselekvés menüben a megfelelő opció.
  • darthsith
    #569
    Helló!Konkrétan az első küldetés végén elakadtam.
    Megvannak a papírok, fickó elkábítva, teherautó van, csak berakni nemtudom a faszit a kamionba...hogy kell?
  • rebellis4
    #568
    Nekem is fx-5200 -som volt és ugyanez a hiba sehogy nem lehetet kijavitani ,felraktam a legujjab drivert és akkor is az volt a hiba .Én raktam belle egy uj videokártyát és csak igy ment a játék .
  • Kontrabass
    #567
    köszi mindent próbáltam már, de megoldottam, ha mindent maxra rakok és ugy inditom el akkor fasza, és játék közben lebutítom és ugy jó.
  • hykao #566
    Újabb driver? Utóeffektezés kikapcsolása a menüben?
  • Kontrabass
    #565
    Sziasztok. az a problémám, hogy elindítom a játékot és villog, gondolom a videókártyával van gáz. ide azt írtátok ki, hogy nV5***es kell, nekem 5200 as van, szóval elvileg mennie kéne. Tudnátok vmi ötletet adni? Köszi