1364
  • tonyo9
    #644
    már tölthető onnan is. kösz!
  • hykao #643
    Hát akkor nem tudom mi van nálad...nálam rendesen jön le minden. Nemsoká elérhető lesz a magyarítás a Magyarítások Portálról is.
  • tonyo9
    #642
    tudom hogyan kell tölteni:D de egyáltalán nm akar lejönni a fájl most mégcsak 1% -ig se jutott el.se firefox, se ie,se opera.hihetetlen mennyi gondom van:D a gamehuntertöl valamiért sosem tudtam rendesen tölteni.
  • strebacom
    #641
    Tökéletes a magyarosítás, mit tökéletes kiváló.....köszi.....
  • hykao #640
    Akkor sem, ha "A letöltés néhány másodpercen belül automatikusan elindul. Ha mégsem indulna el, kattins ide!" szöveg utolsó két szavára kattintasz? Egyébként olvasd el a böngésződ legfelső sorát letöltésre kattintás után ... :)
  • tonyo9
    #639
    hali.nem akar elindulni a magyaritás mentése a gamehunter-en.milyen böngészövel szedjem le?D
  • hykao #638
    Nem lehetetlen. Talán még képet is raktam be ide a 100%-os mesterkém befejezésről...
  • El Chombo
    #637
    Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy 2. - A futár - nevű küldetést meg lehet-e csinálni 100%-osan mesterkémre úgy, hogy agresszió-zajkeltés stb.-, egyéb zavaró statisztikai adatok 0%-on legyenek, mert nekem nem sikerül, akárhogy próbálom 1% agresszió mindig van. Nem tudom, érdemes-e vele szenvedni vagy eleve lehetetlen megcsinálni.
  • hykao #636
    bájtokban kértem, de mindegy, a fájlméret egyértelműen nem stimmel. 80,7MB-nak kéne lennie...töröld ezt a szarul lejött fájlt, és csak utána töltsd le megint.
  • tonyo9
    #635
    viszont nem a program files-ba tette a játékot hanem a start menübe.lehet ez a gond? a program filesban van egy üres nobilis mappa.
    c:\Documents and Settings\acs\Start Menu\Programs\Nobilis\Death to Spies\
    itt a game!
  • tonyo9
    #634
    70,6 mb
  • hykao #633
    Fájlméret?
  • tonyo9
    #632
    bocs balfasz vagyok de csak igy tudom belinkelni.
    http://kepfeltoltes.1q.hu/files/48_191201787373.bmp
  • hykao #631
    Mekkora a leszedett fájl mérete? (bájtokban) Illetve csinálj légyszi egy screenshotot a hibaüzenetről.
  • Evin
    #630
    Próbáld meg másik géppel leszedni, lehet, hogy a géped vmelyik beállítása okozza a gondot.
  • Sidewinder
    #629
    Hyako.Kösz a magarosítást neked és a társaknak. Nagyon jó lett
    ez az automata telepítős végleges verzió(a bétákról nem tok mit mondani
    mert olyat korábban nem raktam fel).Főleg az tetszik h nem angolul
    beszélnek a KGB-ügynökök 1mással a Ljubjankán. Sokkal jobb így az
    egész,a feliratok is jók,bár még csak a bevezető videón vok túl(ma kezdtem el a tényleges játékot mert eddig nem volt időm bár már régebben
    megvettem a játékot cs. közbejött a vizsgaidőszak),feliratok jól
    olvashatóak,követhetőek nem tűnnek el túl gyorsan.Úgyhogy THX.
  • tonyo9
    #628
    másodszor szedtem le a magyaritást és ugyanazt irja ki.
  • hykao #627
    Szívesen. :)
  • Faterx
    #626
    Na újraraktam, így már jól feltette.
    Kösz a segítőkészséget, másrészt okulás a usereknek!
  • Faterx
    #625
    Ok már gondoltam rá , ki is próbálom.

    (Amúgy offként kb 20 éve túrkálódom könyvtárakban.)
  • hykao #624
    Közben eszembe jutott mégegy dolog! Amennyiben korábban már felraktad bármelyik béta-magyarítást, akkor azért nem megy fel ez a végleges! Ugyanis a végleges magyarítás ugye szeretné kicsomagolni az 5db .vfs fájlt, ami fent említett esetben viszont már vagy törölve lett vagy pedig átnevezve! Úgyhogy a problémát megoldja, ha újrainstallálod a játékot. (előtte persze uninstall, és érdemes az 5 kicsomagolt .vfs után maradt 5 db mappát is törölni)
  • hykao #623
    Most akkor tisztázzuk: oda lett telepítve a játék, és mégse fogadja el a magyarítás telepítője helyes útvonalnak vagy pedig nem tudod hová lett telepítve, és azt másoltad ide be, ami megjelent a magyarítás telepítőjében alapértelmezett útvonalként? Utóbbi esetben használd a "tallózás" gombot, és úgy próbáld megkeresni a játék mappáját. Ha így sem találod, akkor pedig pl. a Windows Intézőben csinálj egy fájlkeresést, és keress mondjuk erre a fájlra: "engine.shadvs" -> ez a játék mappájában van, ha megtalálja az intéző, nézd le az útvonalat, és add meg a magyarítás telepítőjének.
  • Faterx
    #622
    Jól van nyilván azért próbálom írni mert alapértelmezettként nem fogadja el. Azért is kopiztam be az útvonalat. Na mindegy, elvagyok nélküle, csak bosszant. Meg hát ha annyit dolgoztatok vele...
  • hykao #621
    Nem írni kell, hanem tallózni. Ott a tallózási lehetőség! Neked kell tudnod, hogy hova telepítetted a játékot! :) Tőlem hiába kérdezed, azt én nem tudhatom! :) Az alapértelmezett útvonal az az, amit leírtál - az angol verzió esetében -, tehát ha nem változtattad meg a telepítési útvonalat, akkor ott kell lennie a játéknak...de rosszat nem tudsz megadni, mert a telepítő nem enged tovább, amíg nem adod meg helyesen az útvonalat.
  • Faterx
    #620
    ?
  • Faterx
    #619
    C:\Program Files\Nobilis\Death to Spies
  • Faterx
    #618
    Ok csak még sajnos nem tudott kiderülni, mivel nem gogadja el egyik könyvtárat sem akármit írok
  • hykao #617
    A magyarítás "nem nyúl" a mentésekhez.
  • Faterx
    #616
    Kösz Hykao és a társaidnak!
    Idő híján már rég' játszottam az "angol-magyar" ny. verzióval -ami egyébként nálam jól működött, de azért megkérdezem hogy ha rátelepítem, megmaradnak a mentéseim? Merthogy kb a közepénél tartok és ugye nem 2 perces játék hál' istennek.
  • csrolli
    #615
    erre vártam, vártunk szerintem sokan! köszönjük a készítőknek, 1000 hála!! (bízom benne a köv. munkájuk a Chameleon lesz)
  • hykao #614
    Végre elkészültünk a Death to Spies magyarítás teljes, végleges, automata telepítős változatával! Tessék, lehet tölteni: KATT

    Bármi hiba, észrevétel van, kérjük jelezni! :)

    A végleges változat tartalmazza:
    -az 1.1-es orosz patch-et (a telepítő felrakja, amennyiben nincs fent a játékon)
    -az összes eredeti felirat magyarítását
    -az eredetileg feliratozatlan átvezető animációk magyar feliratait
    -az eredeti, cenzúrázatlan textúrákat (melyek átalakításra kerültek az angol verzióban)
    -az eredeti orosz szinkronhangokat

    Bemutató videó a játékból és a magyarításból: KATT


    ***FIGYELEM!***
    Az 1.1-es patch és a magyarítás hiba nélküli telepítéséhez, a teljes folyamat lefutásának idejére legalább 1GB szabad hely szükséges azon a meghajtón, ahová a játék telepítve lett! (a folyamatok után maga a magyarítás nem foglal több helyet)
  • hykao #613
    Két új képecske a készülő kiegészítőből:



  • steve89
    #612
    Na jó most már nem tok gyilkoni, 1xrűen nemtom megcsinálni a moteles pályát, sehonnan nem tok szerezni személyzeti ruhát, vagy olyan biztonságiőröset, mindig elkapnak mit kéne csinálni?? Már megtaláltam az árulót, most lenne a feladat az h fegyver szerzés,irat szerzés, és kinyirni a csávót
  • hykao #611
    Na ha te így játszol, akkor te tényleg meg fogod érdemelni a vége-videóban történteket... :P
  • steve89
    #610
    Na a 3. pálya is kész:D:D ugyanúgy 100%agresszivitás 100% zaj, huh hát mitne mondjak elég húzós volt:D:D megökltem vagy 1000embert:D:D alíg bírtam mp40es tárral:D:D Na most a hotelban vagyok, de még mindig ez a ragyogás áááá, hogy lehet kikapcsolni ezt a tükröződést???
  • steve89
    #609
    Na most vagyok a 3. pályánál, hát a 2. pályát ledaráltam rendesen :D:D Zaj 100% agresszivitás 100% :D:D Na de vissza a 3. küldetéshez rohadtul szagagt az a pálya, vhol nem lehet kikapcsolni ezt a ragyogást, hogy csillognak a falak stb??? Mert az optionsba van vmi ilyen de nem lehet kikapcsolni nem ngedi
  • hykao #608
    Ezek a képek az új, készülő kiegészítőből vannak (megjelenés 2008. I. negyedév), de az utóeffektezést az alapjátékban is be lehet menüből kapcsolni.
  • hykao #607
    A részecskegyorsítóra gondolsz? Ha elég ügyes vagy, be lehet jutni sima bújkálással is a professzorhoz, de el lehet csalni a ránk nézve veszélyes személyeket kétféleképpen is: fent a vezérlőben lehet hívni az ügyeletes tisztet vagy pedig lent a terem végében tudsz üzemzavart okozni...
  • hiba
    #606
    Mitol ilyen csili vili, nalam valahogy nem ennyire jó...?
  • steve89
    #605
    ok megoldottam, fel kell húzni mindent maxra, elinditani a jatékot, majd cisszaállítani a kívánt értékre, és utána már nem villog