1364
  • hykao #684
    Melyik része volt okoskodás a hozzászólásomnak? Tulajdonképp azt írtam le, ami a tréningben is olvasható...
  • svédcsepp
    #683
    Nekem akkor se okoskodjál,nem csippantom.Leírtam,hogy vannak benne elcseszett dolgok szerintem, és ennyi.Amúgy meg a tréninget még magyarítás előtt elkezdtem,de aztán nem fejeztem be.Ezek útán viszont már csak azért is végigtolom

  • hykao #682
    Ha végigcsinálnád a tréninget (és végig is olvasnád...), akkor tudnád, hogy miért riadóztattak a célépületben...de persze ha mindenképp gyökérkedni akarsz, lehet még sok-sok hibát találni a játékban... :P
  • svédcsepp
    #681
    És,ha már mindenáron okoskodni akarsz,azt is kiszurná az ELLEN ,hogy nincsen fritz pofád...
  • svédcsepp
    #680
    Nyílván.Meg mikor késsel dobtam hátba a csávót ,útána ÚGY HOGY SENKI SEM LÁTTA, egyből mindenki riadóztatva lett.Arról nem beszélve,h pl bementem a bázisra tök nyugiban mászkáltam,simán leütöttem 1 őrt,sikerült átöltöznöm és ahogy bementem a célépületbe egyből mindenki elkezdett löni.
  • hykao #679
    Miért vicces? Mert a véres egyenruhát egyből kiszúrná az ellen? ...
  • svédcsepp
    #678
    hát ez nagyon jó játék lenne,ha nem lenne 1-2 dolog így elbaszva benne.
    Az egy dolog,hogy símán lekopintották a hidden dangeroust-t,de hogy azért ne tudjak pl belebújni egy fritz egyenruhába mert elötte fejbelöttem a tagot,az elég vicces... és még sorolhatnám...
  • hykao #677
    Nem értem a kérdést! Mi az, hogy életet betölteni?
  • Zsolesz0721
    #676
    HI! Egy kis segitséget szeretnék kérni. Életet hogy lehet betölteni???
    Előre is köszi! HI

    ui: 4.pályán járok :D
  • Zsolesz0721
    #675
    Sziasztok! Nem rég raktam fel a gamet. Nekem nagyon tetszik. Az a lopakodás, fenomenális. :DDDDDDD
    3. pályán járok nagyon nehézzzzz! :S

    CSÁ
  • lacica
    #674
    Köszönöm,közben sikerült a tréninget megcsinálni,úgyhogy ez a része megoldódott!!De azért majd számítok a segítségedre a késöbbiekben.
  • hykao #673
    Tervbe van véve. Remélem nem változtattak sokat a fájlstruktúrákon, miegymáson...
    Amúgy biztos, hogy angolul vagy félév késéssel fog jönni...de végre a HOTCD.ru oldalról Magyarországra is szállítanak, úgyhogy nem feltétlenül kell várni félévet, hogy eredeti játékkal játszhassuk a játékot...(a magyarítást úgyis az eredeti orosz verzió alapján kezdem...)
  • nagykispeter
    #672
    Gondolom itthon megint jóval később fog megjelenni!
    Ezt is lefordítod?
  • hykao #671
    Hát pedig a tréningben épp akkor és ott jelenik meg a hátizsák (és egyéb tárgyak) ledobásáról az instrukció, amikor le kell rakni... :)
    (lenyomod a leltár gombot, és kihúzod a hátizsák ikont a helyéről, leltáron kívülre - csakúgy, mint egy klasszikus RPG-ben...)
  • lacica
    #670
    Magyarítás fennt van,csak még a tréningben nem jártam ott!!DE ha elárulod,megköszönöm!
  • hykao #669
    Magyarítást felraktad-e? ...és ha igen, a tréningben megjelenő szövegeket/tanácsokat olvasod-e? :)
  • lacica
    #668
    Még 1 kérdés,hogy a hátizsákot,hogy bírom elhagyni??
  • hykao #667
    Csak "egy seggel". :) ...de azért max. félóra alatt vágig lehet rajta menni szerintem. :)
  • lacica
    #666
    Sziasztok!!!Új vagyok,kérdezném,hogy a kiképzést csak 1 seggel lehet végig csinálni??Nincs valami okosság,hogy ne kelljen mindig újrakezdeni???
    Köszi!!!
  • hykao #665
    Jófajta háttérképek is érkeztek (bár az egyiket mintha már láttunk volna valahol... :D)
  • hykao #664
    További képek:















  • hykao #663
    Közben sikerült választ kapnom néhány még nyitott kérdésre az "Igazság pillanata"-val kapcsolatban:

    Tehát az eddig tudottakon kívül (7 új küldetés, átdolgozott értékelési rendszer, átdolgozott főhős fej és animáció, valamivel szebb grafika, több megoldási lehetőség a küldetésekben) kiderült, hogy:
    -nem tekintik teljes 2. résznek, inkább kiegészítőnek, de a futtatáshoz nem kell az alapjáték
    -lesz legalább egy sötét (éjszakai) pálya, és a bújkálásban is nagyobb szerepet kapnak a sötét helyek, takaró elemek (fű, stb.)
    -helyszínek: prágai légitámaszpont, egy kastély a lengyel határhoz közel, Danszk melletti tengeralattjáró dokk, egy rezidencia Franciaországban, Bletchley Park (a britek kódfejtő központja a II.vh. alatt) valamint egy amerikai és egy ukrán helyszín lesz még.
  • hykao #662
    Még pár új kép a készülő kiegészítőből. (ami úgy néz ki március 21-én jelenik meg Oroszországban)





  • hykao #661
    Vedd meg inkább eredetiben! Megéri az árát, és nem is túl drága (itthon sem), és akkor nem kell trükközni, elég csak a lemezt behelyezni a dvd meghajtóba...
  • Ronnie07
    #660
    hy,mivel tudnám mount olni az mdf kiterjesztésű file t,mert se a daemon tools se az alcohol 120 nem mountolja nekem a gamet!
  • hykao #659
    Erre az esetre is leírtam mit kell tenned...
  • Kopiati
    #658
    Hát köszi de még most sem megy.... kár...
  • Seten
    #657

    Áhá, köszönöm!

  • hykao #656
    Gondolom nincs fent a megfelelő wmv kodek a gépeden...a játék installálásakor felrakható vagy pedig bármikor megteheted, ott a játék dvd-jén...
  • Seten
    #655

    Üdv!
    Megszereztem a játékot, nagyon üt.
    Egy pici észrevétel: ha elindítom akkor pár mp feketeség után bejön a menü. Vagyis nekem nincs intro. Passz miért.
    Amúgy fut rendesen, a tréninget tegnap végig csináltam.

  • hykao #654
    Dokumentumok/My Games/Death to Spies útvonalon van. Elküldtem priviben a fájlt becsomagolva. Ahogy írtam, külső setup file csak az orosz verzióban van... 1024x768-at állítottam be a fájlban. Ha ezzel se lesz jó, akkor a képfrissítéssel lesz a gond. -> írattasd felül driverből a megfelelő értékkel, ill. tedd vel a monitorod driverét. (ha találsz hozzá neten valahol)
  • Kopiati
    #653
    Bár most megéztem nem találom ezt a smersh.shadv fájlt. És melyik lenne az a külső setup file?
  • Kopiati
    #652
    Hát az angol van meg. Valaki akkor tudna segíteni rajtam azzal a fájllal?
    Nagyon megköszönném. És köszi a gyors választ.
  • hykao #651
    Ha orosz verziód van, akkor könnyű a helyzet, mert van egy külső setup file, amivel beállítható a kívánt felbontás, ha angol, akkor meg passz...max. valaki elküldi neked a smersh.shadv fájt a kívánt felbontással.
  • Kopiati
    #650
    Helló!
    Felraktam a játékot meg magyarítást is. Futtatnám erre kiírja a monitor hogy mode not supported!!!!! Most mit tegyek???? Pls help!
  • hykao #649
    Ja, hogy az! ...megint az 5200-as... Olvass vissza, valaki már leírta a megoldást!
    (...de ettől függetlenül azt javaslom mielőbb válts erősebb kártyára, mert már az is egy kisebbfajta csoda, hogy egyáltalán elindul 5200-on...)
  • DJviolin
    #648
    Nvidia Forceware 169.21

    Videókari: Geforce FX5200 128Mb 64Bit
  • hykao #647
    Újabb videokártya driver?
  • DJviolin
    #646
    Sziasztok!

    A demóval játszok / játszanék, de a játékban a kép fehéresen vibrál. Tudja valaki, hogy mi lehet a probléma, és hogy van-e rá valami megoldás?
  • daflava88
    #645
    szevasztok. egyszer már fenn volt a játék a gépemen de leszedtem amíg ki nem jön a magyarítás, de akkor azér kipróbáltam hogy minden rendben van-e, és ment bökkenő nélkül. Most ismét fel akarom tenni és a telapítés után bedob egy kisablakot hogy tegyem be az eredeti lemezt. Eddig ilyen nem volt pedig ugyanarról a dvdről telepítem. légyszi valaki segítsen