1364
  • long vehicle
    #884
    ez 2007-8 as game?
  • csrolli
    #883
    Te nem Mata Hari valami egyenesági leszármazottja vagy?:)
    No akkor a 6. pálya:), amikor az ügynököt kell kiszabadítani és egy hullát becsempészni a helyére. Itt már sikerült rendőr egyenruhát szereznem, de ahogy beteszem a lábam a házba rögtön a seggembe van egy FBI ügynök. Még fingani sem tudok mert egyből riadóztat. Egy kis okosság?
  • hykao #882
    Könyörgöm ne ilyeneket írj(atok), hogy 5. pálya meg ilyenek, mert ki emlékszik számozás szerint basszus?! Amennyiben az újszandeci várkastélyos pályáról van szó, akkor a legegyszerűbb mód a raktárba jutásra:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kiindulóponttal szemben lévő helyiségben - ahol szundikálnak páran - az ajtóval szembeni sarokban van egy fapalló, amit el lehet tolni, és máris átjutsz a raktárba...de egyébként az udvar felől meg egy hordót el lehet gurítani, és amíg az őr odamegy szöszmötölni, be lehet osonni...de a legegyszerűbb és leggyorsabb mód a palló elmozdításos...


    WAREZ ügyben: más esetben már töröltem volna a hozzászólásokat, mert ugye itt az SG-n a játékos fórumrészlegben nem foglalkozunk azok kalóz verzióinak elindításával...de mivel még itthon nem jelent meg, sőt tőlünk nyugatra sem, így pár szó:
    -az orosz verzió starforce-os védelemmel van ellátva, krekk nincs, nem is várható
    -itt az sg-n is van starforce ill. daemon tools topik, ott tessék érdeklődni
    -vagy pedig: ahonnan leszedtétek, ott bizonnyal lesz aki útbaigazít titeket, az elindítás végett
    -végezetül pedig: kicsit lapozzatok vissza, korábban írtam megoldásokat a kiegészítő legális és meglehetősen olcsó beszerzési módjairól, illetve magáról a kiegészítőről is, hogy mik a fő változások az alapjátékhoz képest

    @csrolli, hogy az újszandeci várkastély ügyben se maradj kép nélkül, íme: (0 elkábított ember, ruhaváltás nélkül - ezt tessék utánamcsinálni! :D)
  • maggot666
    #881
    Ohh értem. Tudnátok nekem mondani egy olyan oldalt ahol a működő képes játék van fent? vagy ahonnan ti töltöttétek le? Tudom hogy ez warez és elég nagy off, de nagyon szeretnék vele játszani, mert az alapjáték nagyon tetszett. Köszönöm
  • Mayorpapa
    #880
    Nekem ugyan ez a problémám. Először elindul, aztán amikor újra indítom a gépet más miatt, már nem indul.
  • Solyom2
    #879
    Én erre azt mondom hogy rossz a letöltés vagy rosszul rakták fel vagy töltötték fel,de néhány játéknál meg ellenőrzi hogy valódi-ea CD.
  • maggot666
    #878
    Sziasztok nem rég fejeztem be az alapjátékot és nagyon tetszett tényleg nagy türelem kell hozzá :D de sikerült. Egyik nap örömmel olvastam hogy kijött a kieg és gondoltam utána járok na most boltok polcain nem igen láttam ezért letöltöttem, felinstallálom, a magyarítást is, de amikor elakarom indítani azt kérdezi felakarom e telepíteni a védelmi drivereket és ha nem re kattintok akkor nem indítja el a játékot ha meg igen akkor meg azt kéri hogy tegyem be a linszenszelt cd-t. A kérdésem annyi lenne hogy sikerült nektek elindítani? van valamilyen trükkje? Kérlek szépen segítsetek! Nagyon szépen Köszönöm!!
  • Solyom2
    #877
    Én nekem csak az alapjáték van meg de onnan tudom hogy akik valami fontos hely előtt őrködnek nem nagyon mennek el a helyükről soha
  • csrolli
    #876
    Az 5. pályán hogy lehet bejutni a raktárba, a dinamitokért? Van egy engedélyem de az a másik helyre jó. Az a ganéj meg nem akar onnan elhúzni, hiába füttyögök.
  • csrolli
    #875
    sofőr egyenruhát kéne fölvenni?
  • Solyom2
    #874
    Na megfogadtam hykao tanácsát és nem ölök megsenkit ha ellehet kábítani.De már az első pályán mikor megszerzem a teherautót és megyek visszafelé de aztán az ott járőröző altiszt folyton lebuktat.Ii hogy csináltátok meg?
  • hykao #873
    Remélhetőleg.
  • Solyom2
    #872
    Lesz a játéknak második része a kiegészítőn kivűl?
  • csrolli
    #871
    Közben már sikerült megoldanom, átjutottam a 3. pályára.
  • Solyom2
    #870
    Leírom a végigjátszását hard-on.Hátha valakinek jól jön

    Amikor kiértem a folyosónál a baloldali első ajtón bementem és elaltattam a tudóst.Felszedtem a ruháját,és lementem az irodákhoz ahol a rajzok is vannak amiket le kell fényképezni.Ott bementem a mosdóba és az ott lévő katonát elaltattam és bevittem egy fülkébe,de óvatosan mert egy tudós be szokott jönni és a katona ruháját el kell venni.Azután elmentem ahhoz a tiszthez akinél a tiszti irodában lévő széfhez van a kulcs.Amikor a tiszt nem figyelt felmentem az emeletre[egy emelvény].Ott megvártam míg a tudós megfordul majd a fent körbe-körbe mászkáló közlegényt elaltattam majd a tudóst is elintéztem a kloroformmal.Azután az előtérben mászkáló tudóst csak el kell altatni majd a tisztet is ugyanígy és az egyenruháját elvenni.Azután ell kell tőle venni a kulcsot.Át kell menni arra a folyosóra ami az egyik tudóshoz vezet.Az átvezető folyosón le kell lőni azt a tisztet aki fel le járkál.Azután fell kell menni az írányító terembe és fell hívni a lenn járőröző tisztet.Magvárni míg felmegy aztán be kell menni abba a nagy részbe ahol a tudós dolgozik.Amikor a tiszt nem figyel lerohanni és beíndítani az alsó részen egy gépet.Aztán be kell menni a gépezet belsejébe és ott elaltatni a tudóst és elvenni tőle a kulcsot.Ezután nincs más dolgunk csak kinyitni a széfeket és lefényképezni a rajzokat.Az egyik rajznál ami a laborban van azt hiszem az egyik gépnél meghasadást kell szimulálni.Ilyenkor a tudós kimagy a szobából és ekkor le fényképezni a rajzot.Ha mindennel megvagyunk már csak el kell hagynunk az épületet.

    Én így csináltam de gondolom jobban is lehet.
  • hykao #869
    A menüben sok effekt ki-be kapcsolható - amennyiben most már rendesen fent van a magyarítás.
  • Solyom2
    #868
    Legnehezebben.Én most vittem túl az alapjátékban az atombombás pályát hard-on de így is fejtörést okozott
  • Darkee
    #867
    Hát én azt hittem, hogy újra lett hasznosítva a telepítő. Nem vagyok ilyen nagy guru. :) Meg, hát felrakta... de azért nagyon gyanús volt. Mindegy, már a második pályán vagyok. :) Elsővel jól elvoltam.

    Szép eredmény. Én az alapjátékot játszottam legnehezebb fokozaton. Ott talán a hidas pályát éreztem a leghajtépőbbnek.

    Ezt az elmosódott effektet, hogyan tudom kikapcsolni? Nagyon nem tetszik. :( Az alapjáték grafikája jobban tetszett. Na mondjuk azért a most a kiegben a második pálya elején ahogy a sötét helységet bevilágítja a kocsi lámpája... az azért elég szép. :) Az első pályán viszont zavart.
  • hykao #866
    Hiba kijavítva!
  • hykao #865
    Basszus! Akkor ez volt a probléma a multkori emberkékkel is! No, de hát kérem szépen a telepítőben nem olvas senki??? Hát hisz egyből fel kellett volna tűnnie, hogy mi a baj, ha valaki olvassa a telepítő szövegeit!!!

    A GH szerverén tönkrement egy vinyó ezért újra kellett rakni a dolgokat, gondolom véletlenül elbaltázták ezt. Jelzem nekik, és a hibát mielőbb kijavítjuk!!!

    @csrolli: kicsit bővebben ha lehet! pontosan hol vagy? honnan szeretnél eljutni a tengeralattjáróhoz? tessék olvasni az időnként megjelenő segítség szövegeket, illetve az őrök is mondják, hogy ki mehet a hajó közelébe...na persze legnehezebb fokozaton nincsenek segítség szövegek...és az őrökkel sem nyílik lehetőség tereferélni, hisz nem vehet észre soha senki...én ezt a küldetést is saját ruhával oldottam meg - legnehezebb fokozaton, ami talán a legnagyobb szívás volt az összes pálya közül, de végül: (mint látszik 5 óra 22 perc tiszta játékidővel...)

  • Darkee
    #864
    Megvan a hiba! Elsőre gyanús volt, de azt hittem, hogy én vagyok a hülye. A gamehunter-en mind a két játék (alap+kieg) magyarításához az alapjátéké volt belinkelve. Furcsáltam, hogy ugyan az a neve a kieg magyarításának is, és az alapjáték mappáját keresi. De mivel elfogadta a kieg mappáját is, és a főmenüvel jó dolgot végzett, így nem gyanakodtam.

    De most azért gondoltam utánajárok. A magyaritasok-on is megnéztem, és ott már jól volt belinkelve a magyarítás. :) Szóval lényegében az volt, amire elsőre gyanakodtam, csak aztán átnéztem a dolog fölött.
  • Darkee
    #863
    Igen, oda. Szóval kicsit bővebben. A főmenü magyar. Találtak egy testet, meg a hasonlók magyarok. A feladat leírása és az átvezetők oroszok maradtak. Azt vettem észre, hogy ugyan azt a telepítőt használja, mint az alapjátéknál a magyarítás. Lehet bezavart neki, hogy mindkettő fent van? Megpróbálom újra rakni, alap játék nélkül. Utána rá a magyarítást.

    Ha bármi más ötletetek van, akkor ne tartsátok magatokban. :)
  • csrolli
    #862
    Ugyanoda telepítetted mint a játékot?
  • Darkee
    #861
    Sziasztok!

    Én a múlthéten vittem végig az első részt. Rettentően imádom, rég élveztem ennyire egy játékot. Le is tört, amikor nem volt több pálya... erre feljövök ide és látom, hogy van kiegészítője. Kicsit meglepődtem. :)

    A problémám az, hogy felraktam a kiegészítőhöz a magyarítást, de a küldetések leírása nem lett magyar, sőt a videók alatti szöveg se. Tudtok segíteni, hogy mi lehet a probléma oka? Mert nem tudom mi a feladat, így meg elég macerás. :)
  • csrolli
    #860
    A tengeralattjáróra hogy tudok feljutni?
  • Solyom2
    #859
    Az alpjátékot elkezdtem normálon.Előbb a nem háborús övezetben lévő küldetéseket csinálom de nem könnyű.Majd leírom hogy csináltam
  • csrolli
    #858
    Én csak normál szinten nyomom, de az is fejtörést okoz.
  • hykao #857
    Hát pedig hidd csak el, nem hazudok...vagy a képnek se hiszel? A fordítás után szépen egytől-egyig végigcsináltam az összes pályát legnehezebb fokozaton, ami esetében ugye nem lehet ruhát cserélni...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A pilótát ha jól emlékszem úgy, hogy ugye az egyik a főépület előtt várakozik, és idegesen várja az üzemanyagot a gépéhez. Na most én kb. vele szemben az egyik gép alatt hasalva vártam a megfelelő pillanatra (amikor az őrjáratok is megfelelő pozícióban vannak, és a főépület előtt a pilóta is felém néz), aztán vagy két ködgyertyával elcsaltam kb. a gépéhez, hátulról elkábít, teherautó platóra rejt...


    Persze sok idő és türelem kell egy-egy pálya tökéletes teljesítéséhez legnehezebb fokozaton, és megannyi oda-vissza töltés...no és sok füttyögés illetve egyéb fortélyok az ellenségek elcsalogatásához... :)
  • csrolli
    #856
    a pilótát hogy sikerült elrabolnod?
  • csrolli
    #855
    azt nem hiszem el!
  • hykao #854
    Na most akkor mit szólnál ahhoz, ha azt mondanám, hogy saját szovjet ruhában is teljesíthető az egész pálya, és nem rambo módon, hanem úgy, hogy egy lövés sem dördül, és senki nem vesz észre? :)

    Bizonyíték: (bár rejtély, hogy a precizitás miért 0% - lehet, hogy lődöztem párat a levegőbe, és én barom elmentettem vagy nem tudom... :D)


    Természetesen lehet mindenféle ruhát szerezni, de nincs értelme, mert a légvédelmi ütegek közelébe csak a kezelőszemélyzetet engedik...

    A legjobb megoldás hát: észrevétlennek maradni mindvégig!

    A kondérba ha berakod a hasajtót, attól még nem lesz egyből megoldva a dolog, meg kell várni, hogy egyenek belőle, és eliszkoljanak a gyengélkedőre...
  • csrolli
    #853
    az egyik üteget sikerült kiiktatni a vaklőszerekkel, de a másik nem megy. a hashajtót beletettem a kondérba, de nem írta ki hogy sikeres.
    nem lehet valahol szert tenni tiszti egyenruhára?
  • Solyom2
    #852
    Akkor jó.Látom jobb ha a fojtóhurokról áttérek a kloroformra és ha netalán mégis egy sétáló őrt kell likvidálnom akit kísérnek majd késdobálást használok.De most már tudom miért lettek olyan rosszak az értékeléseim.
  • hykao #851
    Fölösleges dolgot akarsz csinálni...az őrjárat kiiktatása nem feladatod, arról nem is beszélve, hogy az értékelésedet jelentősen rontja a felesleges gyilkolászás...inkább kerüld ki őket...(fák mögé bújva simán kikerülhetők...)
    Ez egy lopakodós játék, a cél nem az összes ellenség kiiktatása...
  • hykao #850
    Több megoldás is létezik a légvédelmi ütegek kiiktatására.
    pl:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    - a nálad lévő sósavval tönkreteszed őket...
    - vaktöltényeket szállítasz az ütegekhez...
    - a kezelőszemélyzetet iktatod ki...(pl. a kajájukba hashajtót teszel...)
    - felrobbantod őket...
  • csrolli
    #849
    Hol vagy Hykao??
  • Solyom2
    #848
    Már az első pályán azokat akik az erdőben sétálnak,azt az őrjáratot.Azért mert ha egyedül sétálnak a V-vel nem érem utol őket éppen ezért ha egyedül sétálnak mögéjük rohanok és végzek velük,de ha ezt őrjáratnál csinálom a többi meghall és akkor gond van.
  • csrolli
    #847
    HELP!
  • csrolli
    #846
    az első pályán kellene a légvédelmi ütegeket kiiktatni, a többi kész
    de már csak 15 percem maradt a csoport érkezéséig.
  • hykao #845
    Minek azt? Pont az a lényeg, hogy saját magad jöjj rá, tervezd meg és hajtsd végre a küldetést sikeresre! :) Ha meg elakadsz, segítek...