26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • Dióka
    #23260
    nem említettem,mert akit érdekel, az az előzményekből látja, pont ennek kapcsán hallgattam bele a tiedet "atomjaira verő" már-már legendás lo(u)ser2 féle szarkevert csoda hányend minőségbe.
    nem lenne rossz amit csinál, ha csendben és csak magának meg az autista haveroknak felvágva csinálná a műsort, és nem hangoztatná mindegyik mellé, hogy pl. kitérünk a hitből, ha meghallgatjuk az ő mesterműveit,mert egyelőre valóban kitértem, de csak azért, hogy legyen hová boáznom.
    értem én mit szeretne alkotni, csak mint mondtam korábban is, ezen a téren sokmindennel egyáltalán nincs tisztában, amit meg kontárkodik, abban az előnyös lehetőségeket sem jól alkalmazza....szóval ez így nem maszterelés, csak szarkeverés.
    de igyekszem többé nem foglalkozni vele,mert ennyi szóra már nem is érdemes.
  • Dióka
    #23259
    láttam , de az eddigiek alapján valószínű neki nem volt belőle semmilyen tanúlság.
  • kaposi1
    #23258
    Haliho!

    Na de azt meg csak meg se emlitetted hogy az en altalam feltett mp3-at konvertalta fel flac-ba.
    Igy most kaptak a kedves letoltok egy uvolto tul vezerelt felvetelt, amivel rosszabb esetbe kinyirjak a hangfalat, viszont cserebe haromszor annyi helyet foglal a vinyojukon.
  • tgolyo
    #23257
    Halihó!
    én röviden és tömören válaszoltam Laci topikjában.
  • Dióka
    #23256
    húwazze, a csávesz szerintem italodiszkót is simán lenyomna vele!
    érdemes belehallgatni a többi előadásába is.


  • musichunter
    #23255



    a kollégánál most lett felújítva 1 ilyen magnó hamarosan készül róla kép!
  • musichunter
    #23254
  • musichunter
    #23253


    1 kis hazai....
  • musichunter
    #23252
  • musichunter
    #23251
  • musichunter
    #23250
  • musichunter
    #23249
  • musichunter
    #23248
  • musichunter
    #23247
  • musichunter
    #23246
  • musichunter
    #23245
  • musichunter
    #23244
  • musichunter
    #23243
  • musichunter
    #23242
    1975
  • Biatomi
    #23241
    Szia Dióka!
    Köszönöm a lehetőséget.
  • Musachy
    #23240
    Én már rég feladtam (bár igazából csak mulattam rajta), pedig én nem vagyok "szákember", csak egy műkedvelő.
  • gyorgy74
    #23239
    Látom te sem kíméled a csókát!Valami bődületesen nagy hülyeségeket tud irkálni. Mit akar ez összehasonlítani? Egy gyári vinyl ripet? Szerintem komoly gondokkal kellene neki orvoshoz fordulni. Ajánlanám elsősorban az orr fül gégészetet, utána egy pszichiátria. Komoly cuccal lett digizve a lemez nem akárki csinálta Lacinak. Szerintem itt a fórumon nincs az az ember aki meg fogja győzni, hogy nem az övé a legjobb rip.
  • Dióka
    #23238
    tudom, hogy nagy az isten állatkertje és alacsony a kerítés, de ez már a nem nooormááális kategóriát is simán kimeríti. szerintem nem is ember, ufo.

    nem tudom milyen high-endes haverjai vannak, de ha a hasonló kókány-hányás-okádék 'masztereit' jónak hallják, akkor vélhetően mindegyik süket (mellette nyilván vak is), az tuti, ez csak valamilyen önkéntes autista csoportosulás lehet.
    az alapvető probléma, hogy magával a maszterelés és rippelés fogalmával sincs tisztában, ha stúdió hangmérnök lennék, imák mormolása közben még fizetnék is neki, csak ne nyúljon semmilyen zenéhez, de minimum voodoo szertartás mellett örökre megátkoztatnám.
    az alapszám már önmagában sem szól túl jól, azzal hogy a mestergéniuszi beavatkozásainakk köszönhetően végeredményében még 5-6 decibellel megnövelte TORZÍTÁSIG! a hangerőt, melyre szokta egy átlagfül mondani, hogy 'azta, de faszán szól', (nem csodálom, hogy nem hallja a 2x30-as döngő mélyú hangfalaival), így azt a pici dinamikát is elvesztette a basszus,ami az alany mp3ban még megvolt,a torzításig túlvezérelt mély és közép hangok szinte lepuffognak, végig 'ordít' az egész szám, arról nem beszélve, hogy a közép szimplán csak el lett kurva. mondjuk soha nem is fogja hallani miről beszélek, hisz egy már legalább félig süket és zenei hallás nélküli emberrel picit nehezebb egy zene akusztikájáról hangképet reprodukálni, mint mondjuk egy vakkal letapogatni és elképzeltetni egy térbeli tárgyat.


  • Dióka
    #23237
  • gyorgy74
    #23236
    Szia Dióka! Bár még nem volt rá időm letölteni a kérésre feltett zenét, ha időm engedi akkor rögtön letöltöm, és előre megköszönöm szívességedet!
  • Musachy
    #23235
    Nem baj, majd átnevezi ZR-topikká
  • Zephyr Retiring
    #23234
    hozzatok már valami nótát is!
    mflex infarktust kap ha benéz,
    és azt látja már megint szétoffoltuk a totyikját :)
    egyébként újra mobilon vagyok, úgyhogy egy-két szép hi-fi fotót is szívesen látnék...
    itt, vagy utt..
    izé...másutt...
    na azé :)
  • Zephyr Retiring
    #23233
    #23231-re:
    nyugi, majd elmúlik :p
  • Zephyr Retiring
    #23232
    #23225-re:
    akkor valamit nagyon rosszul csináltam :p
    jobban szeretem, ha az emberek hülyének, elmebetegnek, netán pszichopatának tartanak :)
    ennek érdekében egyeseket már-már a tettlegesség szándékának gondolatáig is el tudok juttatni ;)
    lám csak, még egy dolog,
    amiben szintén elértem a mesteri fokozatot :p
    javíts ki, ha nem értesz egyet ;)
    bár még jobb, ha nem is reagálsz, csak csendben elolvasod és tudomásul veszed a mondandó(i)mat, annak érdekében,
    hogy később azt már ne mondhassam:
    "ha hallgattál volna,
    bölcs maradtál volna.."
  • Musachy
    #23231
    "egyébként mostanában egész bírom ZR-t." Észrevettem.

    Egy kicsit én is.
  • kaposi1
    #23230
    Foglalkozok ilyen setét emberekkel, a zenéidet meg még meg sem hallgattam.
  • musichunter
    #23229
    Köszönöm a kimerítő és mindenre kiterjedt válaszodat ...most már megy a dolog!
  • musichunter
    #23228
    Jó a kép!
  • Italo4ever
    #23227
    ez a ficko javithatatlan,latom meg mindig folytatja az 'en isten vagyok' dumajat.
    en sem vagyok helyesirasi bajnok,de pont o beszel aki olyan hibakat ejt,amit egy ovodas is le tud irni?

    xd
  • kaposi1
    #23226
    Adtam neki egy kis rágcsálnivalót a topikban, hagy elemezgessen.
  • Dióka
    #23225
    1. 2 mondathoz.
    költői látásmód, na..., szeretné magát viszontlátni tankönyvekben is, ezért kell mindig és mindenbe belefűzni már-már tökéletes önmagát.



    de volt, hogy tényleg okosat mondott ZRbá, persze ez legtöbbször a bölcs hallgatásban merült ki.

    egyébként mostanában egész bírom ZR-t.



  • Dióka
    #23224
    az bizony, de még milyen!!!....ebből is látszik, hogy milyen félinfókból születnek a 'legendák'. már vizuálom, amikor réges rég, egy messzi-messzi galaxysban egy pohár sör mellett haluska imi eldumcsizott egy haverral erről, aki a kiruccanás végére már másként emlékezve adta tovább az infót, mely végre a netnek hála még több faszsággal kiegészítve elért a mi l-user2-önkhöz is, míg fel nem csapta valaki nála a villanyt. bár szerintem még így is elég sötét van odabent (nála).
    'mert (sík)hülye azért nem vagyok' - gondolja magában, ezért nem tudja, hogy mekkorát tévedett (ebben is,mint eddig mindenben,amiből észt akart osztani).
  • Musachy
    #23223
    Inkább ne fejlődj tovább, ha lehet.
    Tudom azt is írtad, hogy nem te követted el, de azért belekeverted magad a történetbe - ezért írtam, amit írtam. Amúgy teljesen jól érezted, hogy arra céloztam.
    Inkább díjazom azokat a "ritkaságokat", amik olyanok, mint a nemrég sokat emlegetett Bobby J, mint az ilyen-olyan remixeket (attól függetlenül, hogy nagyon jók is vannak köztük).
  • Zephyr Retiring
    #23222
    ha a mozzart "remix"-re célzol, az nem az én művem
    ahhoz hogy olyan mixet készítsek nekem még sokat (inkább rengeteget) kell fejlődnöm
  • kaposi1
    #23221
    Akarom mondani öngól.