26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • mflex #23302
    Ha már képes voltál ezt a szart keresgélni, akkor fel is hívhattad volna őket. Az ügyfélszolgálatos csaj szerint a termék várható beszerzési ideje, minimum 2 hét és a lényeg, hogy milyen korrekt cég, ami ár kint van, az mind NETTÓ!!! A bruttó ár: plusz 133000 ft még.

    Egyébként meg 629-ért is lehet kapni, leírtam, hogy mit vettem, szerinted előtte nem érdeklődtem, hogy máshol (itthon) mennyi? Attól független, hogy nekem egy kurva centembe nem került...

  • kaposi1
    #23301
    Szia Mike!

    Üdv itthon.
    Biztos nagyon jó a cucc de azért itthon sem mindenhol 700000 FT.
  • mflex #23300
    Hello Dióm!

    Nos, élményem van bőven, de olyan sok, hogy egyelőre raktároznom kell a képeket és a videókat.
    Inkább nem is írom le, hogy hol, merre jártam, mennyi pénzt költöttünk és miket vettem, mert pár embernél biztos kicsapná a biztosítékot, ezt majd telefonon. Azért mégis pár "apró" dolog: Voltunk Miami-ban, a Grand canyon-nál/ban, az angyalok városában...Itt történ egy érdekes dolog:

    Bementem egy hifi üzletbe, azzal a céllal, hogy a HK erősítőmet kukázom és veszek egy "jobbat".
    Az eladó éppen, hogy nem szopott le, már untam is, hogy ott nyáladzik körülöttem, mert mindenről mindent elmondott, aztán szerinte (és több száz elégedett vásárló által) a legjobb választás egy házimozi komponens, mivel annyira kimondottan a filmekre van kihegyezve, hogy most náluk ez a top hangminőség a 2500 dolláros árban, tehát 2500 USD. nem 2500 EURÓ!!! (A kurva anyját az EU-nak, de főleg ennek a kibaszott országnak az árazásai miatt, nem is, inkább annak aki áraz) szóval jöjjek és hallgassam meg, de úgy, hogy beköt egy DENON és egy PIONEER erősítőt, az első 2999, a másik 2499 USD volt. A teszt film pedig, a SAMSUNG egy BLU RAY válogatás lemeze, ahol a harcoktól kezdve az erős basszusokon át, a finom csilingelő hang mind együtt volt. A PIO nagyon durva mélyeket nyomott, de nem dobtam tőle hátast (JBL hangfalakra voltak kötve), a DENON viszont odabaszott, eszméletlen tiszta hangzás, néha azt hittem, hogy a fejemre omlik az üzlet. (Los Angelesi csata filmnél). Aztán következett. EZ. írni nem tudok róla, hogy milyen, de az én pár éve 700K körül vásárolt HK erősítőm elmehet a picsába, meg az előbbi kettő is a Philips-hez képest. Csúcsminőségű erőteljes 7.1 (szinte mindig hallani a külön hangokat minden csúcsminőségű hangszóróból) hangzás, annyira élethűen tolta alám a filmbeli hangokat, hogy ilyet én még nem hallottam, ekkor már elhittem, hogy miért sláger ez az USA-ban.

    Itt is biztos az lenne, ha nem 700 ezerért árulnák, nekem vámmal együtt 550 körül volt, és ha hozzáveszem, hogy ezt a Kriszta ajándékba megvette, akkor meg egész jól jártam! :D

    Majd még mesélek, de most mennem kell, tegnap jöttek Német rokonok akik itt dekkolnak nálam vagy 2 hétig. felmentünk a tv toronyba, ott csináltam egy kis videót. A városban 36 fok volt, a toronyban meg 19 és olyan széllel, hogy néha azt hittem, hogy kirepít a toronyból. A párom nem is bírta sokáig, a vidi végén ő már lent van, én a többiekkel fent voltam jó egy órát, meg is fáztunk a picsába.

    Na egyelőre ennyi....


  • kaposi1
    #23299
    Nekem most ez a kedvencem tőle.
    Melóba nagyon sokat meghallgattam már.
    Kis Lady Gaga beütéssel.
  • IMYke2.0.0.0
    #23298
    [b[]Dióka[/b]: Természetesen, csakis a saját ízlésem szerint ítélhetek meg zenéket, produktumokat - ahogy teszi ezt mindenki ezen a Földön [legyen akár hivatása is az ítészkedés].

    Az identitászavaros ritmus alatt két dolgot értettem - akkor ötöltem ki, amikor a hozzászólást gyártottam, ergo: seho lsem olvastam még:
    - az énekes hangjára
    - a zene ritmusára, melynek szerzője nem tudta eldönteni, hogy Dance vagy Hip-Hop, vagy esetleg Pop alapokat használjon. Ez egyszerűen, elsőre hallható. Szerintem.

    Zephyr: Őszinte leszek - jó ideje el sem indítottam a zene kutyuló cuccaimat.
    Amiket most hoztam be, hogy majd valamikor készítek hozzájuk klipet, azok egyrészt biztosan a frászt hoznák mindenkire - mert nem angol nyelvűek - másrészt nem is mostanában készültek.

    Mindkét szám Uhm Jung Hwa dala - két újabb remix.
  • Dióka
    #23297
    elég sok megvan (már ami nekem is tetszik), de ne kelljen mááá felraknom, nincs egy külön fórumuk,ahol megvan minden kúúl 128-as mp3-ban?
  • Zephyr Retiring
    #23296
    sorrend a következő:
    empéjtré meghallgatni. szelektálni.
    foscsi=kuka
    kúlcsi=boltba
    ha van valamelyik jobb minőségben, ne fogd vissza magad
    holnap benézek..most starting the factory..bye
  • Zephyr Retiring
    #23295
    jut eszembe, most mennem kell, de..
    ezektől a jucuséktól 320-ba elfogadnék pár jó nótát
    szégyen, nem szégyen nekem tetszik ez a stílus is
    ezt is már rongyosra hallgattam :) tőlük..
  • Dióka
    #23294
    mind2 okés, lenne, de az egyik csak harmadig van meg, és
    'miért épp empéjtré?
    nincs meg jobban, vagy csak szimpla lustaság? :)
    mondjuk mindkét esetet respektálom..'
    szatmári-jucus duónak van még néhány kellemes száma, de ennyire (tényleg) fosban azért csak nem hallgatom meg. vagy neked nemhogy itt kezdődik, hanem itt is végződik a minőség?
  • Zephyr Retiring
    #23293
    gondolod
    akkor légyszi ölelj át :) és hazudj még :)

    u.i.: a hazudj még jobban bejön
  • Dióka
    #23292
    a ritmus elég jó,de a dallamban vannak kételyeim, de akko te most elég meleg hangulatban vagy! ennyi!
  • Zephyr Retiring
    #23291
    nem egy best of, de ez van
  • Dióka
    #23290
    Érdekes.
  • Zephyr Retiring
    #23289
    zenehallgatási ízlésünket sokminden befolyásolja..
    hangulat, időjárás, fájdalom, szerelem..etc..
    én most ebben a hangulatban vagyok :) **katt**
    buzis? lehet. de ki nem xarja le? attól a nóta még nem rossz
  • Zephyr Retiring
    #23288
    természetesen ez is egy pájó
  • Zephyr Retiring
    #23287
    egy még régebbi kedvencem a 80-as évek derekáról..
    avagy egy igazi retro audiophile hi-fi, hogy stílszerű legyek
  • Dióka
    #23286
    egy régi kedvencem 2005-ből a Pioneer-tól (remélem most már megjeleníti a fórummotor)



    és a 2010-es újabb változata (persze belsőben is rendesen felújítva)






  • Dióka
    #23285
    szewa Májki!

    üdv. újra itthon poros és szaros kis honunkban. van mit mesélned!
  • Dióka
    #23284
    Örülök, hogy az 1. bejött, bár ebben (ismerve hypertranszszexuális ízlésed ) szinte biztos is voltam, a 2.-ért meg elnézést kérek (tőled és aki még nem merte bevallani, hogy nem tetszik neki), nekem eszemben és fülemben sem volt szexuális úton elemezni a hangot (értsd: nem egy BuZi volt a legelső gondolatom és nem is Boy George azért az előadó....ha a Savage Garden(ben) sikereit tekintve biztos voltak hetero rajongói is a csávesznek (aki ettől még felőlem lehet akár meleg is), akkor nem olyan vészes ez a hang...mondom, szerintem (jó, hát nem egy bariton vagy basszus, de azért nem is szoprán). Viszont egyáltalán nem gond, ha nemtetszésed fejezed ki (legalább közelebb kerülök ahhoz, hogy tudjam, mivel járhatok a kedvedben), hisz eddig én is sok általad sztárolt számtól tudnék simán nyilvánosan harakirizni, csak nem teszem,mert megóvlak benneteteket a 1lelketeken száradástól',és mert tudom, ez tényleg csak ízlés, s nem nemi identitás kérdése, de azért érdekelne, hogy milyen az az 'identitás zavaros ritmus', honnan lehet ezt felismerni, van hozzá referencia?! Csak mert igazából én nem szeretnék nemizavarosbuzigenyamelegférfihangotszeretőnek látszani... hogy mi vagyok valójában az megint más kérdés. de azt csak Zephyr bá tudhatja (majd meg egyszer, ha nagyon akarja).

  • Zephyr Retiring
    #23283
    ez ízlés kérdése csupán
    nekem zeneileg sem és minőségileg sem jön be
    de ha már zenékről cseverészünk:
    nem néztem még, mert nem volt időm..
    de mint fő projectmanagertől kérdem:
    a holiday imykeremix elészült már
  • IMYke2.0.0.0
    #23282
    'Viram & Icy Sasaki & Strange Doctors-Liquid Sound (10)'

    Ez viszont brutálisan jó! Hálásan köszönöm ezt az egyedi remekművet!
  • IMYke2.0.0.0
    #23281
    'Darren Hayes-Talk Talk Talk (Club Junkies Radio Edit) (11) 3'24"'

    Egyen hang. Egyen zene. Őszinte leszek: szerintem ez szar. Ilyennel engem kínozni lehet.

    De elfogadom, hogy manapság az ilyen 'meleg' hangú férfiak a menők a dance stílusban, az identitás zavaros ritmusról nem is beszélve...
  • Zephyr Retiring
    #23280
    #23279-re:
    akkor helló..
    vagy viszlát?
    cső, oszt
    üdv. újra itthon wazze :p
  • mflex #23279
    Hi!

    Na hazaértem/tünk. A tököm tele van (az ilyen hosszú) repüléssel.
    Mentem szunyálni.
    Üdv Mindenkinek.

    Ps:ˆ McCartman
    Neked mi a punci bajod van?
  • Zephyr Retiring
    #23278
    #23277-re:
    látom, innen vonyarcvashegy felé is kánikula van :p
    próbálj hűvösbe maradni..
    egyesek idegrendszere nem nagyon viseli jól a hőséget :)
    mellesleg szabadidőmben sokkal komolyabb dolgok aggasztanak, mintsem, hogy neked mi és miben van meg..
    amúgy egyet értek:
    a hard dance verzió nekem is bejön..
    de bunkó vagyok:
    szia :)
    kérdezném, hogy "mizu?", de a végén még nem lájkolnád a humoromat :p
  • Dióka
    #23277
    mielőtt még elárulnám a sokszor még nem is oly egyszerű igazságot, van erre egy viszonylag átvitt értelemben használható konkrét válasz:
    CSAK...,mert
    hogy szabadidődben legyen min rágódnod, töprengened és találgatnod...

    majd ha a letöltés eléri az ingerküszöböm, akkor részletesebben is megválaszolom (CSAK) Neked!



  • Zephyr Retiring
    #23276
    #23275-re:
    miért épp empéjtré?
    nincs meg jobban, vagy csak szimpla lustaság? :)
    mondjuk mindkét esetet respektálom..
    csak hát ez a fránya kíváncsiság..ne lenne :p
  • Dióka
    #23275

    egy viszonylag kellemes progresszív psy-trance

    Viram & Icy Sasaki & Strange Doctors-Liquid Sound (10) 6'25"

    és egy mostani dallamosabb 'sláger' maxijáról a nekem tetsző hard dance verzió

    Darren Hayes-Talk Talk Talk (Club Junkies Radio Edit) (11) 3'24"

    mind2mp3
  • Dióka
    #23274
    anyád csáját már esgé!

    http://i16.photobucket.com/albums/b31/the40ozpro/Kaboom004.jpg

    http://25.media.tumblr.com/GXcjc7XP0gs2fyiyunTdnmz5o1_500.jpg
  • Dióka
    #23273
    mi a sz r?akodik a fórummotor?

    megpróbálom mégegyszer, szóval ezek közül:



  • Dióka
    #23272
    hát a torony néhány eleme tényleg szép, de ilyen zenéhez minek ennyi kacat?

    szerintem ezek közül az egyik-másik is elég lenne neki




  • Musachy
    #23271
    Ez se rossz:

  • McCartman
    #23270
    mi ezen az igénytelen szted?
  • musichunter
    #23269
    Helló Mike!
    Szerencsés hazaérést kívánok !
  • mflex #23268
    Hi all!

    Meg elek, csak nem tudok aludni, gondoltam majd egy honap utan bekukkantok. Szerintem a hetvegen otthon leszek.

    Addig is udv (SF. Lombard Street-rol)
  • IMYke2.0.0.0
    #23265
    Így van - 64 kb/s a csúcs amivel "szakít" ez a net.
  • Musachy
    #23264
    Ha kereken 6* gyorsabb a tied, akkor az övé 64, alig szárnyalja túl a klasszikus faxmodemet...
  • Italo4ever
    #23263
    Miert,a tied mennyi?
  • IMYke2.0.0.0
    #23262
    384 kb/s a letöltésed?

    Az kereken 6x gyorsabb, mint az enyém :)
  • Italo4ever
    #23261
    most olvastalak feltoltenem,de csak egy gagyi usb netem van most sajnos 384k sebesseggel,ezzel viszont meg ez a forum is egy orokkevalosag mire betoltodik.

    te viszont latom jol elmentel a masik oldalra,ha junius 20 an indultatok ezek szerint,tobb hete be se leptel

    majd elolvasod,ha belepsz valamikor foldi.